איך להתאים כרטיס פייסבוק לדייטים?

איך להתאים כרטיס פייסבוק לדייטים?

היום רובנו מחוברים ל פייסבוק והפרטים שלנו בכרטיס הם גם עוד דרך לצד השני לדעת מי אנחנו, לעיתים זה עוזר אבל אל פי רוב המידע שאנו משתפים ב פייסבוק לא תורם לנו להשיג את הדייט הרצוי

אז כיצד באמת לארגן כרטיס פייסבוק כדי שנוכל להגדיל את סיכויי ההצלחה בעולם הפנוים-פנויות?

ראשית התמונות שלכם, נסו לחשוב על איכות ולא כמות, עודף תמונות בדרך כלל מקלקל ולא תורם, אם באתרי הכרויות בחרנו את המיטב שיש לנו להציע אז אין סיבה שבפייסבוק הדייט הרצוי יהיה חשוף לכל אירוע ואירוע שהיינו בו וצילמו אותנו, נסו להגביל את המורשים לצפייה באלבומים שהעלתם לקבוצת חברים או משפחה ורכזו את התמונות הטובות באלבומים מיוחדים החשופים לשאר.

הקיר שלכם או ציר הזמן (timeline)  בפייסבוק הוא גם הדרך של הצד השני להתרשם מהתחביבים שלכם או מעיסוקכם השונים, אל תמלאו אותו במידע אשר יגרום לדייט שלכם להרים גבה, תגובות שלכם לתמונות של בחורות או בחורים חתיכים (וגם כאלו שלא), הערות שוביניסטיות או סתם משפטים שליליים יקלקלו המון.

נהלו נכון את הגדרות האבטחה שלכם – פייסבוק יכול לעזור לכם לקבוע מה יפורסם לציבור וגם לאיזו קהילה, לחברים, לחברים ולחברים של החברים, לעולם כולו או רק לעצמכם. הכנסו להגדרות הפרופיל והתאימו את רמת החשיפה הרצויה.

פירסמתם מידע לא רלוונטי, עשיתם לייק לא נכון, הכנסו להגדרות ה-activity logs ומחקו פרסומים מיותרים,  רצוי להרגיל את עצמכם להכנס כל כמה ימים לחלון זה כדי לראות מה אתם מציגים על הקיר ולמי.

היזהרו מאפליקציות שבוחרות לפרסם אוטומטית על הקיר שלכם בעיקר כאלו שמתקשרות לעולם הדייטים כגון: "א' מצא 4 אהבות פוטנציאליות באפליקציה…". אתם רוצים להשתמש באפליקציה מסוימת, כנסו להגדרות ומחקו את ההרשאות לפרסומים על הקיר.

אנחנו אוהבים מאוד לשתף את העולם בדברים שעברנו, אבל את האמת, זה לא מעניין אף אחד שחזרתם מסיבוב קניות, או אכלתם עכשיו המבורגר ענקי ובטוח כולם יודעים מתי מגיע יום שישי. מדי פעם זה נחמד לכתוב איזה משפט כזה אבל לאלו מאיתנו שאוהבים לרשום כל יום לפחות 5 הודעות סטטוס, זה הזמן להפסיק, במיוחד שכבר הצד השני נמצא ברשימת החברים שלכם.

רשימת החברים שלכם – נכון שישנם כאלו עם מאה חברים וקצת יותר, אבל חלק גדול מאיתנו אוהבים לצרף כל אחד ואחד לרשימת החברים שלו ויש כאלו שמגיעים לכמה אלפים, נכון שעודף חברים מעיד עליכם כאנשים חברותיים, אבל כמות מרובה גם מעידה על סוג מסוים של חוסר רצינות במציאת קשר ובמיוחד אם הרשימה שלכם מורכבת בעיקר מגברים רווקים (או לגברים – נשים רווקות)

פייסבוק - אל תשמרו את המחזרים הקודמים שלכם בכרטיס

ועוד בהקשר לרשימת החברים – אל תשמרו את הקשרים הישנים שלכם כחברים אקטיביים ברשימה שלכם, העבר נשאר בעבר ואתם עם הכיוון לעתיד, שום בן זוג פוטנציאלי לא יהיה מעוניין לדעת שאתם עוד בקשר עם זוגיות ישנה.

תגובות לדברי אחרים –  אפשר להגיב, אבל תלוי לאיזה נושא, אם חבר פרסם בדיחה גסה או תמונה על גבול האירוטי,  שיפרסם, אבל אתם תשמרו על איפוק בלעודד אותו בתגובה חיובית, אתם לא יודעים מי עוד קורא את התגובה שלכם במקביל.

תחביבים: לא כולם מתעסקים במילוי הכרטיס שלהם לתומו, ישנם אזורים רבים שבהם מידע נוסף עליכם יכול תמיד לעזור, תחביבים, אהבות מוזיקליות, תוכניות טלוויזיה, מקום עבודה וכולי, השקיעו זמן למלא אותם אבל כמובן היזהרו מלרשום דברים שרק יקלקלו כמו לדוגמא הערצה של כל תוכניות הריאלטי שיש.


מחבר/ת המאמר

Love on

Love on

מאמרי מערכת מאת Love-on - המגזין לאהבה, זוגיות ורומנטיקה עם מאמרים וטיפים לזוגיות, פנויים ופנויות, מדור מיסטיקה ואהבה עם אסטרולוגיה ונומרולוגיה רומנטיים, אוספי מוזיקה לשמיעה און ליין, המלצות סרטים לצפייה ביחד ועוד...

מאמרים בהקשר דומה

טיפים להכרויות בעידן האינטרנט

היום עם פריחת מדיית האינטרנט נראה כי יותר קל להכיר בני זוג דווקא און-ליין, כך אפשר לחדור למעגליים חברתיים חדשים שקודם לכן לא ידעתם שהם קיימים. אך כיצד ננהג בחוכמה ונמשוך לעצמנו את בני הזוג הרצויים?

זיווג משמיים – מציאת הנפש התאומה

מדוע הרבה מכלל הזוגות מתאכזבים מהבחירה שלהם לאחר תקופה? מהו זיווג משמיים , הנשמה התואמת? ומה ניתן לעשות כדי להשיג זיווג מוצלח?

מקומות מומלצים לדייט שלא יהיה לכם בו רגע משעמם!!

כשמגיע הזמן לקבוע מקום לדייט שלכם, לרוב תחפשו מקום פחות קונבציונאלי במיוחד אלו מכם שיצאו כבר לאין ספור דייטים.. אלו מקומות מומלצים לדייט מקורי ומגוון?

מבחן אהבה – איך תדע שהיא בקטע שלך?

אהבה בטסט – איך תדע אם הבחורה רוצה אותך? מבחן האהבה של Love-on עם התשובות להתלבטויות הכי קשות

2 תגובות

השארת תגובה

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם
שדות החובה מסומנים בכוכבית*