איך להתאים כרטיס פייסבוק לדייטים?

איך להתאים כרטיס פייסבוק לדייטים?

היום רובנו מחוברים ל פייסבוק והפרטים שלנו בכרטיס הם גם עוד דרך לצד השני לדעת מי אנחנו, לעיתים זה עוזר אבל אל פי רוב המידע שאנו משתפים ב פייסבוק לא תורם לנו להשיג את הדייט הרצוי

אז כיצד באמת לארגן כרטיס פייסבוק כדי שנוכל להגדיל את סיכויי ההצלחה בעולם הפנוים-פנויות?

ראשית התמונות שלכם, נסו לחשוב על איכות ולא כמות, עודף תמונות בדרך כלל מקלקל ולא תורם, אם באתרי הכרויות בחרנו את המיטב שיש לנו להציע אז אין סיבה שבפייסבוק הדייט הרצוי יהיה חשוף לכל אירוע ואירוע שהיינו בו וצילמו אותנו, נסו להגביל את המורשים לצפייה באלבומים שהעלתם לקבוצת חברים או משפחה ורכזו את התמונות הטובות באלבומים מיוחדים החשופים לשאר.

הקיר שלכם או ציר הזמן ( timeline)  בפייסבוק הוא גם הדרך של הצד השני להתרשם מהתחביבים שלכם או מעיסוקכם השונים, אל תמלאו אותו במידע אשר יגרום לדייט שלכם להרים גבה, תגובות שלכם לתמונות של בחורות או בחורים חתיכים (וגם כאלו שלא), הערות שוביניסטיות או סתם משפטים שליליים יקלקלו המון.

היזהרו מאפליקציות שבוחרות לפרסם אוטומטית על הקיר שלכם בעיקר כאלו שמתקשרות לעולם הדייטים כגון: "א' מצא 4 אהבות פוטנציאליות באפליקציה…". אתם רוצים להשתמש באפליקציה מסוימת, כנסו להגדרות ומחקו את ההרשאות לפרסומים על הקיר.

אנחנו אוהבים מאוד לשתף את העולם בדברים שעברנו, אבל את האמת, זה לא מעניין אף אחד שחזרתם מסיבוב קניות, או אכלתם עכשיו המבורגר ענקי ובטוח כולם יודעים מתי מגיע יום שישי. מדי פעם זה נחמד לכתוב איזה משפט כזה אבל לאלו מאיתנו שאוהבים לרשום כל יום לפחות 5 הודעות סטטוס, זה הזמן להפסיק, במיוחד שכבר הצד השני נמצא ברשימת החברים שלכם.

רשימת החברים שלכם – נכון שישנם כאלו עם מאה חברים וקצת יותר, אבל חלק גדול מאיתנו אוהבים לצרף כל אחד ואחד לרשימת החברים שלו ויש כאלו שמגיעים לכמה אלפים, נכון שעודף חברים מעיד עליכם כאנשים חברותיים, אבל כמות מרובה גם מעידה על סוג מסוים של חוסר רצינות במציאת קשר ובמיוחד אם הרשימה שלכם מורכבת בעיקר מגברים רווקים (או לגברים – נשים רווקות)

פייסבוק - אל תשמרו את המחזרים הקודמים שלכם בכרטיס

ועוד בהקשר לרשימת החברים – אל תשמרו את הקשרים הישנים שלכם כחברים אקטיביים ברשימה שלכם, העבר נשאר בעבר ואתם עם הכיוון לעתיד, שום בן זוג פוטנציאלי לא יהיה מעוניין לדעת שאתם עוד בקשר עם זוגיות ישנה.

תגובות לדברי אחרים –  אפשר להגיב, אבל תלוי לאיזה נושא, אם חבר פרסם בדיחה גסה או תמונה על גבול האירוטי,  שיפרסם, אבל אתם תשמרו על איפוק בלעודד אותו בתגובה חיובית, אתם לא יודעים מי עוד קורא את התגובה שלכם במקביל.

תחביבים: לא כולם מתעסקים במילוי הכרטיס שלהם לתומו, ישנם אזורים רבים שבהם מידע נוסף עליכם יכול תמיד לעזור, תחביבים, אהבות מוזיקליות, תוכניות טלוויזיה, מקום עבודה וכולי, השקיעו זמן למלא אותם אבל כמובן היזהרו מלרשום דברים שרק יקלקלו כמו לדוגמא הערצה של כל תוכניות הריאלטי שיש.

Love on

Love on

מאמרי מערכת מאת Love-on - המגזין לאהבה, זוגיות ורומנטיקה עם מאמרים וטיפים לזוגיות, פנויים ופנויות, מדור מיסטיקה ואהבה עם אסטרולוגיה ונומרולוגיה רומנטיים, אוספי מוזיקה לשמיעה און ליין, המלצות סרטים לצפייה ביחד ועוד...מאמרים בהקשר דומה

פיק אפ דייט – סיפור קצר

כרגיל שרון ידידה שלי הצליחה לשכנע אותי לצאת ל- פיק אפ בר. כל פעם אני תוהה מחדש איך מצליחים לשכנע אותי ולמה אני לא מצליח ללמוד שיש דברים שאני לא אוהב….

הלוקיישן שיעשה לכם דייט

הרי כולנו מעדיפים להפגש במקום קרוב לבית, אולי אפילו במקום קבוע אליו אנחנו מזמנים את כל הדייטים שלנו…או אל הספסל התורן בפינת הרחוב. אבל האם זה באמת נקרא לתת צ'אנס לדייט?

פרק ב' – ואולי הייתה זו ההזדמנות האחרונה של חיי

הבלוג של מאי – "זיווגו של אדם קשה כקריעת ים סוף"- אחרי חמש שנים שבהן התרגלתי להגיע לבית ריק המשפט מקבל לו תוקף… ואז לפתע, בלי הקדמה, הוא נכנס אל חיי – ההזדמנות האחרונה

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם
שדות החובה מסומנים בכוכבית*