פרסום מאמר

כתיבת מאמר באתר לאב און

אנו שמחים שהחלטת לפרסם מאמר באתר לאב-און

בתחתית הדף תוכל/י למצוא את טופס כתיבת המאמר, לפני שאת/ה ניגש/ת למלאו אנא קרא/י את ההנחיות בעיון:

[accordion][acc title="טיפים והנחיות לפרסום מאמר –  לפתיחה  >>"]

כותרת המאמרכותרת של לא יותר 6 מילים המתארת בצורה המתומצת ביותר את תוכן המאמר שלך.  רצוי לחשוב שיווקית, איך המסר שלך עובר לאחרים.

אורך המאמר – רצוי שמספר המילים במאמר יעבור את ה-300, כדי לבדוק את מספר המילים עבדו עם תוכנת Word המכילה בתחתית המסמך את מספר המילים אותו הוא מכיל, לאחר מכן תוכלו להעתיקו אל תיבת הטקסט באתר.

הוספת תמונה – מאיפה מביאים? – תמונה ראשית תופיע בכל פירסומי המאמר, אנא וודאו שיש לכם זכויות להשתמש בתמונה, ניתן לקנות תמונות באתרים כגון depositphoto המוכר תמונות לפי קרדיטים בעלות של כמה שקלים לתמונה.
במידה ולא צירפתם תמונה אנו נמצא עבורכם תמונה מתאימה.  כמו כן ניתן להעתיק לתחתית המאמר מספר קישורים לתמונות רצויות.

הוספת תמונה – גדלים – תמונות מאמרים באתר מופיעות בצורה שוכבת. ניתן לראות את התוצאה בכל אחד מהמאמרים באתר. הגודל המקסימלי של התמונה הוא: 890 פיקסלים לרוחב על 395 פיקסלים לאורך.

קטגוריות כל מאמר באתר משתייך לקטגוריה אחת, אנא בחרו מהתפריט בטופס המאמר את הקטגוריה הרצויה. במידת הצורך ניתן לסמן שתי קטגוריות. *הקטגוריות הסופיות יקבעו ע"י מערכת האתר.

קישור למאמר – בשדה האחרון יש לרשום את שם המאמר באנגלית, שם זה יהיה לבסוף חלק מהקישור למאמר.

ביטוי המפתח – מילה או ביטוי קצר (2-4) מילים אשר חוזרת או חוזרים יותר מפעמיים בתוכן המאמר, בתקציר ורצוי גם בכותרת, ביטוי זה יעזור לקדם את המאמר בתוצאות מנועי החיפוש.

תקציר –  התקציר לא אמור לעבור 156 אותיות (כולל רווחים), מעבר לכך הוא לא יופיע במנועי החיפוש. נסחו בחוכמה  מומלץ ורצוי לשלב את ביטוי המפתח בו.

סגנון כתיבה – הקפידו על כתיבה נכונה עם סימני פיסוק מוצדקים, השתדלו לא לחזור על מילה פעמיים או יותר באותה הפיסקה, נסו לחפש מילים חלופיות או צורת התנסחות אחרת אם ניתן. לאחר סיום הכתיבה עברו שוב על הטקסט למטרת הגהה ותיקוני ניסוח.

ביטוי –  כתיבה, תוקפנית, גזענית הפוגעת במגזר אוכלוסייתי או אישי לא תתקבל והמאמר יפסל על ידי מערכת אתר Love-on, בכתיבתכם המנעו מאזכור שמות אמיתיים.

[/acc][/accordion]

*מתקשה בהתחלה? לא יודע/ת איך לארגן את המחשבות שלכם לצורת מאמר?

המדריך לכתיבת מאמר או סיפור קצר [userpro template=publish post_meta="custom_url" post_meta_labels="שם מאמר באנגלית (לכתובת הקישור למאמר)"]

פרסומת
Back to top button