אסטרולוגיה סיניתמבחני אהבה

אסטרולוגיה סינית – מחשבון התאמה זוגית בין מזלות

מחשבון התאמה זוגית בין מזלות על פי האסטרולוגיה הסינית, גלו מהו המזל הסיני שלכם ושל בן זוגכם, כמה אתם מתאימים בקשר רומנטי, חברותי ועסקי ואיך היסודות שלכם פועלים ביחד

האסטרולוגיה הסינית דומה ושונה מהאסטרולוגיה המערבית, גם היא מכילה 12 מזלות אך בניגוד לאסטרולוגיה המערבית המזל נקבע על פי השנה הסינית ומתחלף פעם בשנה ולא בכל חודש בחודשו, בנוסף ל12 המזלות מציינים הסינים גם יסוד המשפיע על אותה שנה, אחד מ-5 יסודות (מתכת, מים, עץ, אש, אדמה), כל יסוד מתחלף לאחר שנתיים כך שהשילוב בין מזל אסטרולוגי ליסוד יחזור על עצמו פעם ב-60 שנים.

המחשבון שלנו ינסה לתת לכם קצת אינפורמציה על ההתאמה בין המזלות השונים וכן בין היסודות השונים הדומיננטים בשנת הלידה שלכם (שימו לב שהתרבות הסינית מציינת שנה חדשה על פי מולד הירח ועל כן החלפת השנה והמזל אינה מתרחשת בראשון לינואר אלא משתנה משנה לשנה בסביבות אמצע חודש ינואר ועד סוף פברואר.

ההתאמה בין מזלות היא ההתאמה בין יין ליאנג, הגברי והנשי, התפיסה המסורתית מדברת על השלמה בין הגבר לאישה אך כולנו יודעים שאמנם ניגודים משלימים אך גם יכולים באותה מידה ליצור חיכוכים בגלל התפיסות המנוגדות.

בנוסף להתאמה זוגית המחשבון שלנו גם ייתן לכם ידרג את איכות הקשר החברותי בין שני המזלות, את היכולת שלכם לתפקד בעולם העסקי ביחד וגם יספק לכם אינפורמציה על ההתאמה בין שני היסודות של שנת הלידה שלכם. הציון הכולל להתאמה מורכב מארבעת הקטגוריות האלו, אהבה, חברות, עבודה והתאמת יסודות.

תיאור תמונה

מחשבון התאמה לפי אסטרולוגיה סינית

צד א'

צד ב'

התאמה זוגית באסטרולוגיה הסינית – כמה פרטים מעניינים

אלמנטים טבעיים
באסטרולוגיה הסינית, כל מזל מושפע מאחד מחמשת האלמנטים: עץ, אש, אדמה, מתכת, ומים. התאמה טובה בין מזלות תלויה לעיתים בהרמוניה בין אלמנטים אלו.
נניח שאדם שנולד תחת המזל "דרקון" שמשוייך לאלמנט ה"מים", יתאים טוב יותר למי שנולד תחת המזל "חזיר" שמשוייך גם הוא לאלמנט ה"מים". הרמוניה בין האלמנטים יכולה להוביל להתאמה זוגית טובה.

שנת לידה וזוגיות
האסטרולוגיה הסינית מתייחסת לשנת הלידה כאלמנט מרכזי בבחירת בן/בת זוג. לדוגמה, נולדים בשנת הנחש יהיו יותר מתאימים לנולדים בשנת התרנגולת או הפרה.

איזון יין ויאנג
בזוגיות, מחפשים איזון בין יין ליאנג – האנרגיות הנשית והגברית. מזלות מסוימים בהורוסקופ הסיני נחשבים ליותר "יאנג" או "יין", והתאמה טובה יכולה להיות מבוססת על איזון האנרגיות הללו.
למשל, המזל "נחש" נחשב ליותר "יאנג" (גברי) בעוד שהמזל "תרנגול" נחשב ליותר "יין" (נשי). זוגיות בין שני אנשים שנולדו בשנת הנחש ושנת התרנגול עשויה ליצור איזון מוצלח בין יין ליאנג.

חשיבות המספרים
באסטרולוגיה הסינית, מספרים מסוימים נחשבים למביאי מזל או לא טובים. זוגות שנולדו בשנים או בתאריכים עם מספרים בעלי מזל עשויים להיחשב כיותר מתאימים זה לזה.
לדוגמה, המספר 8 נחשב לבעל מזל רב בתרבות הסינית ועשוי להביא מזל בזוגיות. אם שני הצדדים נולדו בתאריכים שכוללים את המספר 8, זה עשוי להיחשב כסימן להתאמה זוגית טובה.

התאמה לפי שעת לידה
בנוסף לשנת הלידה, שעת הלידה יכולה לשחק תפקיד חשוב בהתאמה הזוגית. כל שעה מיוחסת לחיה מסוימת באסטרולוגיה הסינית, ושילובים מסוימים של שעות לידה נחשבים למוצלחים יותר.
לדוגמה: אדם שנולד ב"שעת הארנב" (בין השעות 5 ל-7 בבוקר) עשוי להתאים טוב יותר למי שנולד ב"שעת הכלב" (בין השעות 19 ל-21 בערב), בהתאם לאסטרולוגיה הסינית.

השפעת האסטרולוגיה המערבית
בזמנים המודרניים, ישנה השפעה מתמדת של האסטרולוגיה המערבית על התרבות הסינית. זה כולל את התחשבות בסימני הזודיאק המערביים בנוסף למזלות הסיניים בעת בחינת התאמה זוגית.
לדוגמה: גבר שנולד תחת המזל "תאומים" באסטרולוגיה המערבית וכן תחת סימן ה"דרקון" באסטרולוגיה הסינית. התאמות עשויות להיבחן עברו בהתחשב בשני המזלות ובת זוג פוטנציאלית תהיה מישהי שנולדה במזלות מאזניים ודלי המערביים ובשנת העכברוש, הנחש או הנמר

מיתוסים וסיפורים קדומים
סיפורים קדומים ומיתוסים סיניים רבים משפיעים על אופן התפיסה של התאמה זוגית באסטרולוגיה הסינית. לדוגמה, סיפורי עממיים שונים שמתארים יחסים בין דמויות שונות מבוססות על הזודיאק הסיני יכולים להשפיע על תפיסות של התאמה טובה ופחות טובה בין המזלות.
סיפור האהבה של קאו ניו וזהי נו: זהו סיפור עממי סיני עתיק המתאר את האהבה בין קאו ניו, אשר מיוחס למזל "נמר", לזהי נו, שמיוחסת למזל "סוס". הסיפור מתאר את האתגרים וההתמדה של אהבתם ומשמש כדוגמה להתאמה חזקה ומיוחדת בין שני מזלות אלו באסטרולוגיה הסינית.פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button