אסטרולוגיה סינית

מחשבון אסטרולוגיה סינית – מהו המזל הסיני שלי?

מהו המזל שלכם על פי האסטרולוגיה הסינית? גלו על החיה והיסוד על פי תאריך הלידה שלכם ומצאו אלו מזלות הכי מתאימים לחית המזל שלכם

ברוכים הבאים לעמוד המחשבון הייחודי לאיתור מזלכם הסיני ושל היסוד של עץ החיים שלכם. האסטרולוגיה הסינית, אשר התפתחה במהלך אלפי שנים, מבוססת על מערך תכונות, יסודות ומזלות שונים מאלה שבאסטרולוגיה המערבית המוכרת. בעוד האסטרולוגיה המערבית מתמקדת במערך של 12 מזלות הנגזרים ממסלול השמש ומכך הימים בשנה, האסטרולוגיה הסינית מתמקדת במערך של 12 מזלות המחולקות לפי שנות הלידה וחמשת היסודות השונים.

המחשבון שלנו יספק לכם לא רק את המזל והיסוד שלכם, אלא גם מידע מעמיק על אופי המזל, היתרונות והחסרונות שלו, ההתאמה למזלות אחרים, איך החיה האסטרולוגית שלכם מתנהלת בזוגיות וכיצד שנת הלידה והמזל שלכם יכולים להשפיע על הקריירה שלכם.

תיאור תמונה

מחשבון אסטרולוגיה סינית

תאריך לידה

12 עובדות על אסטרולוגיה סינית

  1. האסטרולוגיה מתבססת על הלוח החודשי הסיני, שהוא לוח ירחי ולא שמשי כמו הלוח האסטרולוגיה המערבית שאנחנו מכירים.
  2. בניגוד לאסטרולוגיה מערבית השנה הסינית אינה נגמרת ביום האחרון של דצמבר אלא באזור ינואר-פברואר כאשר התאריך משתנה בכל שנה וזאת עקב ספירת הימים על פי הירח (בדומה ליהדות).
  3. לכל שנה סינית מוצמדת חיה שונה מן התרבות הסינית ובסה"כ 12 חיות שונות.
  4. לכל חיה בגלגל המזלות הסינית תכונות הנקבעות מאופיה של החיה ובתכונות אופי נוספות המייצגות את מכלול 12 הטיפוסים השונים בעם הסיני.
  5. הדרקון הוא החיה היחידה המיתולוגית בקרב 12 המזלות הסיניות.
  6. האסטרולוגיה הסינית כוללת גם חמישה יסודות הטבע: אש, מים, עץ, מתכת, ואדמה המתחלפים כל שנתיים ומוצמדים לחיה של אותה שנה (לדוגמא 2002 הייתה שנת סוס מים, 2003 עז מים, 2004 הייתה קוף עץ ו-2005 תרנגול עץ). כך שאותו שילוב בין חיה ליסוד מסוים יחזור כל 60 שנה.
  7. האסטרולוגיה הסינית משפיעה על קבלת החלטות חיוניות בחיי היום יום של רבים בסין, כולל בחירת תאריכים לטקסים מיוחדים, סגירת חוזים, התחלות חדשות ובעיקר חתונות.
  8. בסין, זוגות מבקשים רבים מעדיפים שילדם הראשון יוולד בבשנת הדרקון, שנחשבת לשנה מלאת מזל.
  9. רבים בסין בוחרים את שמות ילדיהם על פי שנת המזל בה הם נולדו.
  10. רבים מאמינים שבחירת פרטנר לזוגיות בהתאם לאסטרולוגיה הסינית יכולה להביא לזוגיות מאוזנת והרמונית יותר.
מזל נמר – אסטרולוגיה סינית

11. רבים מכלל הסטודנטים באוניברסיטאות בסין עדיין משתמשים בשירותים של אסטרולוגים כדי לבחור את תחום הלימודים המתאים להם.

12. מספר מותגים בינלאומיים הציעו מוצרים מיוחדים בשנת הדרקון הסינית בשל הקפיצה במכירות בשנה זו.

פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button