טרנדיםמבחני אהבהנומרולוגיה
מאמרים חמים

נומרולוגיה – מחשבון התאמה זוגית לפי תאריך לידה ושמות

גלו מה המספרים הנומרולוגים שלכם אומרים על ההתאמה הזוגית בינכם

עם אילו מספרים השילוב יצליח ביותר ואילו מספרים יעבדו טוב יותר דווקא כשותפים עסקיים?
מחשבון הנומרולוגיה שלנו מבצע חישוב נומרולוגי על סמך תאריך הלידה והשמות, כאשר התוצאות שמתקבלות מציגות את שני המספרים הנומרולוגיים שלכם והזיווג שלהם בהתאם לתאריך הלידה שלך ו/או שמכם המלא.

מחשבון נומרולוגיה

הצד שלה

הצד שלו


*על אף שמחשבון זה מציג את הצדדים כגבר אל מול אשה, אנו רוצים לציין כי הבחירה בכך נעשתה לצרכיי תצוגה בלבד ואין בה מן המעיד על אפליה בדרך כלשהי. יתרה מזאת, ניתן להזין בכל אחד מהצדדים גברים או נשים ללא השפעה על התוצאה המנוסחת בלשון זכר כהתייחסות למספר.

אודות ליה לואיס

ליה לואיס

אתר הבית: www.lialewis.co.il לקבלת תחזית ויעוץ אישי - 0504882889 אסטרולוגית ומומחית לנומרולוגיה, קלפי טארוט ותורת החלומות על פי יונג, מייעצת בנושאים כגון: זוגיות, מודעות אישית, לימודים, פרנסה ובחירת תאריכים טובים לאירועים. מחברת ספר הטארוט "הגלוי והנסתר".

כדי לחשב את מספרי הנומרולוגיה שלך, בצע את הצעדים הבאים:

איך למצוא התאמה לפי תאריך הלידה?
התאמה זוגית לפי תאריך הלידה מחושבת ע”י השוואה בין שני המספרים המתקבלים מחישוב המספר של כל תאריך לידה בנפרד, לאחר שנבין את צרכיו ודרכו של כל מספר נוכל להשוות אותו אל המספר השני במערכת היחסים.

איך מחשבים את המספר הנומרולוגי של תאריך הלידה?

חישוב המספר הנומרולוגי נעשה ע”י חיבור המספרים של יום הלידה, החודש והשנה וצימצום התוצאה עד למספר בודד אחד (מלבד תוצאה של 11 או 22 שלהם ערך משלהם).
 
לצורך הדוגמא ניקח את התאריך 19.12.1945

– יום הלידה הוא המספר 19, אנו נחבר את המספרים עד לקבלת מספר בודד וכך 1+9 יקבלו את המספר 10, נצמצם שוב, 1+0 והתוצאה היא המספר 1.
– חודש הלידה – 12, שוב נחבר את 1 אל 2 והתוצאה היא המספר 3
– שנת הלידה – 1945, חיבור ראשוני של המספרים 1+9+4+5 אל התוצאה 19, נצמם שוב 1+9 ונקבל את המספר 10, צימצום בשלישית ונקבל את המספר 1

כעת, ניקח את שלושת המספרים שקיבלנו יום – 1, חודש – 3 ושנה –1 כלומר 1+3+1 אל התוצאה

חשוב לזכור
אנו מחברים כל יחידה לחוד ומצמצמים בה את המספר המתקבל עד לקבלת מספר בודד ורק אחר כך מחברים את כל היחידות ועושים את החישוב.
וכך לפי הדוגמא 20.10.1975
נכון: 20.10.1975 -> 2+1+4 -> 7
לא נכון 19.12.1945 -> 2+0+1+0+1+9+7+5

חישוב נוסף לבדיקה הוא התאמת זוג לפי השמות הפרטיים והגימטריות של התוצאה, למשל: ה
שם “הילה” – ה = 5, י = 10, ל = 30, ה = 5, ובחישוב הכולל: 5 + 1 + 3 + 5 (האפסים מצטמצמים) כך שמספר השם “הילה” הוא 5

מספרי הנומרולוגיה והתאמה זוגית

מחשבוני אסטרולוגיה

1+1 = התאמה טובה
יש כבוד הדדי ומשיכה מינית חזקה בין בני הזוג. הם נמשכים זה לזה באישיותם, למרות שיש תחרות סמויה על כוח ושליטה. לכל אחד מהם יש נטייה להיות עצמאי. הם יצליחו בזוגיות כמו גם בשותפות, כי לשניהם חשובה ההצלחה. כאשר הם מציבים לעצמם יעד משותף (גם יעד חיצוני), שום דבר לא יעצור בעדם מלהגיע להצלחה. יש נטייה לתוקפנות אחד כלפי השני, כדאי שתוקפנות זו תצא בעבודה או בספורט ולא ביניהם. כל אחד מהם רוצה לומר את המילה האחרונה ולהיות הבוס. מרוב עצמאות, יתכן מצב שבו כל אחד מהם יישאר עצמאי ולבד. חוק טבע הוא שהאישה היא וותרנית, לכן, כדאי שהיא תוריד קצת מהאגו ולפעמים גם תוותר לבעלה.
בעסקים: לשניהם חשובה ההצלחה, אך כל אחד מהם רוצה לומר את המילה האחרונה ולהיות הבוס.

2+1 = מצוין או גרוע
השמש (1) והירח (2) הם שני הפכים שנפגשים לזמן קצרצר בין זריחה לשקיעה. הירח מקבל את אורו מהשמש, ללא השמש הוא לא ייראה. כך גם: מספר 1 באהבה, מאיר, שולט, נותן … , ומספר 2 באהבה פסיבי, נכנע, מקבל … הם מספרים ללא הרמוניה (ללא מפגש). לכן, כאשר הגבר עם מספר 1 מוביל – הזוגיות תהיה מצוינת. תשרור ביניהם הרמוניה. הגבר יוביל, ישלוט ויפרנס. האישה תהיה כנועה ותוותר לבעלה. רצוי שלא “תחנוק” את בעלה, ולא תפתח ציפיות גבוהות לשיתוף פעולה, מפני שהגבר לא יעזור לה במטלות השונות – הוא יעדיף לעשות דברים במקומה ולבד ולא לעזור. עליה להכיר את מזגו המהיר והתכליתי גם ביחסי המין, ללמד אותו את הפרטים הקטנים, ולהראות לו אהבה והערכה. והפוך, כאשר הגבר יהיה עם מספר 2 הזוגיות תהיה כושלת. היא תהיה הכוחנית והוא הכנוע. מצב שיפגע בגבריותו.
בעבודה: שילוב של 1 מנהל ו – 2 עוזר, תורם ומפרה.

3+1 = מצוין מכל הבחינות
3, שהוא יותר רגשי ופתוח, מכניס חוש הומור ומרכך את 1, המרוכז והסגור, ועוזר לו להיפתח רגשית. המחמאות שמקבל 1 מ – 3 מחמיאים לו ומרחיבים לו את הלב. 1 בעל כוח ויכולת לנהל, מרכז וממקד את 3 המתפזר. שניהם אופטימיים ואוהבים להיות במרכז החברה. מספר 1 באהבה , מנהיג ויוזם את הרעיונות של שניהם. מלווה אותם הצלחה – הן רגשית והן כלכלית. הם לא מתעכבים על שטויות כמו מצבי רוח, וזורמים הלאה גם אם יש כישלון.
בעסקים: הגישה של שניהם עצמאית. בדרך כלל, כל אחד מהם שומר על עצמאותו ועובד לבדו ובדרכו.   1 – ידו בכל, גם במה ש – 3 עושה. 3 אינו אוהב להתאמץ. כדי שיצליחו, 1 צריך לנהל ו – 3 צריך להתעסק בשיווק וביחסי ציבור או בכל דבר אחר שהוא טוב בו.

4+1 = קשר טוב
4 חזק ורציני, ו – 1 מעריך זאת כי גם הוא כזה. לפעמים הם נכנסים לפינות בגלל הפינות של 4. 1 ידחוף וינהיג, 4 תמיד ימלא בקפדנות אחר ההוראות (אין לו אומץ לדחוף קדימה). 4 צריך לדעת שאין לסגור ולחנך את 1 , אחרת 1 עלול להיות תוקפן. יש להם נטייה לקפדנות, כל אחד מבני הזוג קפדן בשטח שלו. שניהם סגורים רגשית ומתקשים בביטויי אהבה. כאשר ייקחו אחריות משותפת, יגיעו לתוצאות חומריות יפות. שניהם הגיוניים ועובדים קשה, לכן הם יצליחו בנושא הכספי וידעו לחסוך.
עבודה: זהו קשר מצוין לעבודה משותפת כאשר 1 מנהל.

5+1 = טוב
שני בני הזוג באותו ראש. השותפות ביניהם מעניינת והרפתקנית. הם יודעים להסעיר אחד את השני במיוחד ביחסי מין. 5 מביא גיוון ל – 1. ישנה פעילות אינטלקטואלית פורה: 5 שופע רעיונות, 1 יברור אותם ויבצע את מה שמתאים. לשניהם יש קצת חסר רגשי, ולכן, יש סיכוי שכל אחד מהם יאהב את החופש האישי שלו ויפנה לדרכו לאחר הרפתקה רומנטית מרתקת (5 אוסף חוויות).

6+1 = טוב
קשר יפה אם 1 מגלה קצת סבלנות ואינו הופך ליותר מדי שתלטן, כדי ש – 6 ייתן מעצמו הרבה. 6 אוהב שקט, פינוק, הרמוניה ורומנטיקה. 1 צריך להבין שבעזרת אגרסיביות וזירוז לא ישיג ממנו דבר. 6 אוהב לשתף את בן זוגו בעשייה. עליו להיזהר לא ל”חנוק” את 1 שאוהב לעשות דברים לבד. כדאי ש – 1 יהיה הגבר ו – 6 האישה. 6 מביא עמו את יחסי החברה הטובים ללא אינטריגות, יש לו פוליטיקה טובה עם אנשים ויחסי ציבור טובים.
בעסקים: שילוב מצוין.

7+1 = גרוע
זהו קשר זוגי רע. שני בני הזוג סגורים ולא רומנטיים, מאופקים ועקשנים. כל אחד מהם דורש את עצמאותו ונמצא לבד עם עצמו. ישנו פריון אינטלקטואלי הדדי. הם יכולים לפתור בעיות מסובכות בהצלחה.
בעסקים: כל אחד דורש את עצמאותו ועובד לבד.

8+1 = מצוין
שני בני הזוג רוצים הצלחה, הישגים וכסף. לשניהם רצון חזק ואומץ להשיג ולכבוש כל מטרה. הם חזקים, אמביציונים ומלאי אנרגיה. יחד יגיעו לפרסום ולמעמד גבוה בחברה. הקשר המיני יהיה חזק ואינטנסיבי. למרות האיפוק החיצוני, שניהם קנאים.
בעסקים: שילוב מוצלח. 8 מנהל טוב, אך לא יתנגד ש – 1 יהיה מנהל מעליו.

9+1 = מצוין
יש משיכה רגשית, רוחניתואינטלקטואלית. יחד יוכלו להגשים אידיאלים. שניהם מנהיגים ודוחפים אחרים למטרות נעלות ולמטרות חברתיות. כאשר 1 דורש, 9 מוכן לוותר כדי להגיע למימוש דרישותיו. יחסי המין שלהם חזקים ואינטנסיביים. יתכנו דרמות וויכוחים לוהטים שיביאו צבע וריגוש לחייהם במיוחד בשעת פיוס.
בעסקים: מתאימים לפוליטיקה, לעניינים ציבוריים ולעסק עצמאי. יש תמיכה הדדית והצלחה חומרית.

11+1 = טוב
שניהם מדברים באותה שפה ומבינים זה את זה (הם דומים ל: 9+1). 1 מבצע. 11 מביא דרכים אחרות לפתרון בעיות. 11 מאוד פעיל חברתית ומביא חברים ל – 1 . הוא מחמיא ומפרגן ל – 1. 1 מביא הצלחה נעזר ונתמך ב – 11. לפעמים, 11 מתנתק רגשית. חזרתו תהיה מאוד מפייסת.

22+1 = טוב עד גרוע
יש ביניהם הרבה מתח. שניהם מאוד חזקים, כריזמטיים, יודעים לקחת אחריות, לממש ולהגיע לתוצאות. הם יעמדו בהצלחה במטרות משותפות. 22 ינווט את 1 למקומות המתאימים לו. שניהם צריכים ודורשים תמיכה, אבל, 22 עסוק רוב היום בעבודה ואילו 1 עסוק במרץ אך אח”כ דורש את מנוחתו. 1 עקשן ואינו אוהב מרות. יודע לתת אך רק עפ”י דרכו.

1+2 = מצוין או גרוע
יש כבוד הדדי ומשיכה מינית חזקה בין בני הזוג. הם נמשכים זה לזה באישיותם, למרות שיש תחרות סמויה על כוח ושליטה. לכל אחד מהם יש נטייה להיות עצמאי. הם יצליחו בזוגיות כמו גם בשותפות, כי לשניהם חשובה ההצלחה. כאשר הם מציבים לעצמם יעד משותף (גם יעד חיצוני), שום דבר לא יעצור בעדם מלהגיע להצלחה. יש נטייה לתוקפנות אחד כלפי השני, כדאי שתוקפנות זו תצא בעבודה או בספורט ולא ביניהם. כל אחד מהם רוצה לומר את המילה האחרונה ולהיות הבוס. מרוב עצמאות, יתכן מצב שבו כל אחד מהם יישאר עצמאי ולבד. חוק טבע הוא שהאישה היא וותרנית, לכן, כדאי שהיא תוריד קצת מהאגו ולפעמים גם תוותר לבעלה.
בעסקים: לשניהם חשובה ההצלחה, אך כל אחד מהם רוצה לומר את המילה האחרונה ולהיות הבוס.

2+2= מצוין
הם מפנקים, עושים וטורחים זה למען זה. יש השלמה הדדית. אוהבים לעשות הכל יחד. שניהם עדינים, ומתחשבים. מלאי דמיון יצירתי ואינטואיציה מפותחת שיעזרו להם בהחלטותיהם. שניהם רוצים לחסוך כסף למען ביטחונם. יהיו עליות וירידות במצבי הרוח בגלל היותם רכושנים וקנאים. קשה להם להתנתק זה מזה. רק קנאה חולנית תפריד ביניהם.
בעסקים: הקשר אינו טוב לעסקים כי שניהם פסיביים.

3+2 = מצוין
ישנה רגישות זה לזה. הרבה רומנטיקה ואהבה. שניהם אוהבים משפחה וילדים.  3 לוקח דברים בקלות ומרגיע את 2 הדאגן. זהו קשר נעים, נינוח ומוצלח בתחום הרגשי. 3 אינו קנאי.
בעסקים: קשר בעייתי כי שניהם לוקחים דברים באופן רגשי ואישי ולא בצורה עניינית ועסקית.

4+2 = טוב
בני הזוג מתאימים זה לזה גם רגשית וגם עסקית. יש ביניהם קשר עדין שמתפתח לאט לקשר אינטנסיבי והרמוני. הם שקטים ועדינים. נדיר למצוא ביניהם חילוקי דעות. הכל זורם ללא דרמות וכעסים. שניהם חסכנים ודואגים לביטחון כלכלי. 4 צריך לשמור לא להתעקש ולא להתקשח עם 2 העדין והפגיע. אחד מהם עובד בבית או מהבית. מתאים להם לעבוד בעסק משותף – זוגיות עם עסקים.

5+2 = גרוע מאוד
אין בסיס משותף. ביחד הם יוצרים מצב של חוסר ביטחון ואי וודאות. הרבה מצבי רוח ללא שליטה. היחסים ביניהם הופכים ליותר ויותר בלתי צפויים, חסרי אחריות וחסרי חוט שידרה. השדרים שלהם שונים: 2 עדין מאוד, לאילו 5 – זריז, תזזיתי ועצבני. 2 צריך ביטחון כספי, 5 מעודד הוצאת כספים ופזרנות.  5 פעלתן מדי ומוציא את 2 מאיזון ומשקט ומונע ממנו להגיע להרמוניה זוגית. 5 צריך להרגיש חופש ושחרור. 2 שצריך את היחד, חונק אותו.
בעסקים: קשר לא מבטיח. אין ביטחון כלכלי. כל אחד מהם פתוח לדברים, לאנשים, לכסף ולהזדמנויות אך הם לא יודעים להחזיק בהם. הכל בורח.

6+2 = קשר טוב 
זהו צירוף יפה ליחסים זוגיים הרמוניים, הבעת רגשות ופינוק הדדי. אבל, לכל אחד מהם יש תכונה של עצלות, כל אחד מהם רוצה שיעשו בשבילו. יש תרומה הדדית בתחום הרגשי ואכפת להם זה מזו. נשות המשפחה המורחבת (אימא, חמות ושאר הנשים) תמיד יהיו בתמונה, יפגינו הרבה דאגנות ואף יכנסו לחייהם. בני הזוג בד”כ שקטים ומפונקים. אין בהם מספיק מעשיות ותכליתיות (אלא אם יש להם תוספת של  22, 8 או 1). שניהם אוהבי בית ומשפחה. יש להם טעם מעודן באותם תחומים: אוכל, מוסיקה ואומנות.
בעסקים: בשותפות זה שילוב גרוע. כדאי שיעבדו בעסק של אדם אחר.

7+2 = קשר טוב 
יש הבנה הדדית. 7 מביא לזוגיות הבנת חיים פילוסופית ופסיכולוגית ועוזר ל – 2 להתגבר על הביישנות והפסיביות שלו. שניהם אוהבים את שעות הלילה כמו גם סרטים ומוסיקה. שניהם אינטואיטיביים ומתעניינים במיסטיקה. לשניהם דמיון יצירתי. ישנה סכנה ששניהם יגלשו לעולם של פנטזיות וישכחו מהמציאות.
בעסקים: קשר גרוע. שניהם מרחפים.

8+2 = קשר טוב 
זהו קשר טוב גם רגשית וגם עסקית. יש להם מטרה זהה: לצבור ולהצליח. 2 עוזר ל – 8 להתקדם בחיים. 8 , המלא מרץ, מוציא את 2 מההססנות ומהביישנות שלו. יש ביניהם שיתוף פעולה פורה ומוצלח. לרוב הם חיים בהרמוניה, ביושר ובחריצות. יחד יגרפו כספים ויצליחו בעסקים. שניהם רגישים בצורה קיצונית, לכן הם עלולים למצוא את עצמם במצבי רוח של קנאה ורכושנות. 2 קולט כמו רדאר, עדין ואף היסטרי. 8 עלול לצאת משיווי משקל בגלל זה: צעקות וצרחות, אגרסיביות ונקמנות.

9+2 = צרוף מצוין 
שילוב מנצח. 9 מביא תנופה רוחנית ל – 2  ומעודד אותו בשעת הצורך. שניהם רגשיים, יצירתיים ואוהבים לעזור זה לזה. אוהבים לעשות סדר בעולם: 9 עם תרומתו לצדק בחברה ו – 2 שתומך בו. יש הבנה ואמפטיה. 2 ירגיע את הדרמה של 9 כדי להחזיר את ההרמוניה והאהבה לקן המשפחתי.

11+2 = קשר גרוע 
2 מאוד אינטימי וצריך קשרים אישיים הדוקים (הוא “דבק” ותלותי). לעומתו, 11 מרוחק רגשית, עצמאי ומרחף. 2 מחפש ביטחון רגשי וכלכלי, ואילו 11 הספונטני מחפש הפתעות, מפחד מאינטימיות ואינו מעניק ביטחון כלכלי (יודע לעשות כסף, אך לא מבין בנושא). 2 אינו אוהב את ההפתעות של 11 ואפילו נפגע מכך (כמו מסיבת הפתעה ליום הולדת). הוא מעדיף לדעת את התוכניות מראש ולהיות שותף בהכנה.
בעסקים: גרוע. 11 הוא כמו פרופסור מפוזר, ואילו 2 מקפיד על הפרטים והדיוק. זה יכול להיות מוצלח אם 2 היא המזכירה של אותו פרופסור מפוזר בעסק לא שלהם.

22+2 = קשר מעולה 
ישנה הבנה טוטאלית. 22 כריזמטי בצורה עדינה (אינו זוויתי כמו 4). יש ביניהם קשר אינטנסיבי הדוק ודביק. 22 הוא השולט בזוגיות, סומך על 2 וצריך את עזרתו. הקשר אידיאלי כאשר 22 הוא הגבר שעובד, מפרנס ונותן את הטון בבית.

1+3 = מצוין
3, שהוא יותר רגשי ופתוח, מכניס חוש הומור ומרכך את 1, המרוכז והסגור, ועוזר לו להיפתח רגשית. המחמאות שמקבל 1 מ – 3 מחמיאים לו ומרחיבים לו את הלב. 1 בעל כוח ויכולת לנהל, מרכז וממקד את 3 המתפזר. שניהם אופטימיים ואוהבים להיות במרכז החברה. 1 מנהיג ויוזם את הרעיונות של שניהם. מלווה אותם הצלחה – הן רגשית והן כלכלית. הם לא מתעכבים על שטויות כמו מצבי רוח, וזורמים הלאה גם אם יש כישלון.
בעסקים: הגישה של שניהם עצמאית. בדרך כלל, כל אחד מהם שומר על עצמאותו ועובד לבדו ובדרכו.   1 – ידו בכל, גם במה ש – מספר 3 עושה. 3 אינו אוהב להתאמץ. כדי שיצליחו, 1 צריך לנהל ו – 3 צריך להתעסק בשיווק וביחסי ציבור או בכל דבר אחר שהוא טוב בו.

2+3 = מצוין
ישנה רגישות זה לזה. הרבה רומנטיקה ואהבה. שניהם אוהבים משפחה וילדים.  3 לוקח דברים בקלות ומרגיע את 2 הדאגן. זהו קשר נעים, נינוח ומוצלח בתחום הרגשי.מספר 3 אינו קנאי.
בעסקים: קשר בעייתי כי שניהם לוקחים דברים באופן רגשי ואישי ולא בצורה עניינית ועסקית.

3+3 = קשר גרוע
אין הרבה קשרים כאלה כי הקשר ממש גרוע. אין מה שיחבר בין בני הזוג כי כל אחד פונה לדרכו. שניהם עצמאיים, פזיזים, עקשנים וסומכים על המזל האישי שלהם. קצת אגואיסטים, ילדותיים ומחפשים תשומת לב. שניהם יודעים לשווק מצוין, אך אין בהם תכליתיות שתוביל כל אחד מהם להתפתח. ישנה סכנה שכל אחד יפנה לתחומו ללא עשייה משותפת.
בעסקים: לא הולך.

4+3 = קשר טוב
3 שואף לברק, לחופש ולהנאות. 4 רציני מדי, מסודר, מאופק ועסוק קודם כל בעבודה (רק אח”כ יתפנה להנאות). אין לו כוח וסבלנות להקשיב לרעיונות ולקשקושים השטחיים של 3. הוא מעדיף את הרצינות והביטחון בחיים, לעומת ה – 3 השמח וטוב הלבב שלוקח הכל בקלות. 3 מנסה להסתגל למרובעות של 4. מתפשר עמו בליווי חוש הומור ועושה לו טוב. הוא צריך לדעת לא לבזבז את כל החסכונות שכל כך חשובים ל – 4.
בעסקים: העסק יתנהל טוב אם 3 העצמאי יהיה הבוס ו – מספר 4 יהיה איש המעשה. שניהם עושים כסף. 3 צריך ללמוד לא להיות פזרן.

5+3 = קשר מצוין
שילוב מאוד מוצלח. שניהם באותו ראש, משדרים על אותו תדר. 5 מביא רעיונות, 3 מביא רגשות. הזוגיות שלהם מלאה ריגושים, טיולים, חופש אישי, גיוון והרפתקאות. ההצלחה מאירה להם פנים. יש הרגשה שביחד הם משווקים את עצמם מצוין. הם לא קופאים על השמרים ולא משתעממים זה עם זו. עליהם לשים לב לא לפעול בחיפזון ובאימפולסיביות יתרה. שניהם אוהבים לגדל ילדים ולוקחים את החיים בקלות. דרכם המשותפת מלאה בחיי חברה תוססים ומהנים.
בעסקים: קשר נחמד, בעיקר בשיווק, בפרסום ובעיתונאות. 5 עובד פחות, אבל זה לא מפריע ל – מספר 3 שניזון מהשיחות שביניהם.

6+3 = קשר מצוין
בני הזוג נולדו זה לזו. זהו קשר אידיאלי מלא ביצירתיות ובסימפאטיה הדדית. כל אחד מהם מתפעל מהקסם האישי של זולתו. שניהם מביעים רגשות ואהבה זה לזו ללא הרף (3 עוזר ל – 6 לדבר ולשפוך רגשות). גישתם לאהבה ולמשפחה מאוזנת. יוכלו להגיע לשקט נפשי (6 מאזן את 3). יחד יוכלו לעסוק בעיצוב הבית ובאסתטיקה.
בעסקים: שותפות מוצלחת שתאריך ימים. יש הפריה הדדית.

7+3 = קשר טוב
בני הזוג הפכים זה לזו בתכונותיהם ומשלימים זו את זה במישור הרגשי. 3 – מוחצן, אנרגטי וזוכה להרבה הבנה והשראה מ – 7. 3 מבטא רגשות ש – 7 אינו יודע לבטא. 7 מבין את 3 ואת רעיונותיו לעומק ונותן לו עצות שמשפרים את ביצועיו. 3 מגיע רחוק בזכות 7. לשניהם עניין אינטלקטואלי רב: הרצאות, מחקרים, נסיעות משותפות … שניהם מספרי מזל, לכן חייהם מלווים במזל ובנסים. הבעיה ביחסיהם היא שאלת האחריות ומי לוקח אותה על עצמו. 7 עדין מדי ולא מתעניין בכסף, ואילו מספר 3 קופצני מדי, בזבזן ואינו אוהב קשר תלותי בו. המזל והנסים יעמדו לצדם גם בנושא האחריות.
בעסקים: קשר גרוע. 3 אוהב לנהל ולא כל כך לעבוד. 7 אוהב לעבוד לבד.

8+3 = קשר טוב
לשניהם רעיונות נהדרים ויכולת להפיק מהם תועלת ומציאות. 3 טוב בתכנון, בתיאוריות ובהבעת רעיונות. 8 יוזם ומבצע. יחד יסחפו זה את זו להצלחה בהגשמת מטרותיהם. עליהם לדעת לגשר על הניגודים שבאופיים: מספר 8 רציני מדי וחייו מלווים מהפכים, ואילו 3 קל מדי ואופטימי.
בעסקים: קשר טוב יותר מאשר בתחום האישי.

9+3 = קשר מצוין
זו התאמה אידיאלית הן מבחינה אישית והן מבחינה רגשית. יחד הם יוצרים קשר חזק והרמוני. שניהם רגישים, מתלהבים, יצירתיים, מלאי השראה ודמיון, אוהבים ילדים, אוהבים לעזור. יש להם מעוף, אידיאלים ועושר רוחני.
בעסקים: קשה להם לנהל עסק, כי שניהם בזבזנים ולא מקדישים תשומת לב לכסף. מחפשים כסף קל.

11+3 = קשר מצוין
קשר יפה ומוצלח מבחינה רגשית. 3 מביע רגשות ש – 11 המרחף אינו יודע להביע. 11 מפתיע ומכניס ריגושים ל – מספר 3 שנהנה מהם. יש להם חברים רבים. 3 אינו קנאי, מאפשר ל – 11 לצאת עם חבריו ומכניס אווירה טובה לבית.
בעסקים: קשר לא טוב. 11 מתאים לתחום החברתי ולא לתחום העסקי. 3 אוהב חיים קלים.

22+3 = קשר טוב
(קשר בסגנון של 3 + 4). 22 הוא טיפוס רציני ו”בולדוזר”. גישתו הקלילה של 3 מפריעה לו. 3 תומך בו ע”י עידוד ומילה טובה.

1+4 = קשר טוב
מספר 4 חזק ורציני, ו – 1 מעריך זאת כי גם הוא כזה. לפעמים הם נכנסים לפינות בגלל הפינות של 4. 1 ידחוף וינהיג, 4 תמיד ימלא בקפדנות אחר ההוראות (אין לו אומץ לדחוף קדימה). מספר 4 צריך לדעת שאין לסגור ולחנך את 1 , אחרת 1 עלול להיות תוקפן. יש להם נטייה לקפדנות, כל אחד מבני הזוג קפדן בשטח שלו. שניהם סגורים רגשית ומתקשים בביטויי אהבה. כאשר ייקחו אחריות משותפת, יגיעו לתוצאות חומריות יפות. שניהם הגיוניים ועובדים קשה, לכן הם יצליחו בנושא הכספי וידעו לחסוך.
עבודה: זהו קשר מצוין לעבודה משותפת כאשר מספר 1 מנהל.

2+4 = טוב
בני הזוג מתאימים זה לזה גם רגשית וגם עסקית. יש ביניהם קשר עדין שמתפתח לאט לקשר אינטנסיבי והרמוני. הם שקטים ועדינים. נדיר למצוא ביניהם חילוקי דעות. הכל זורם ללא דרמות וכעסים. שניהם חסכנים ודואגים לביטחון כלכלי. 4 צריך לשמור לא להתעקש ולא להתקשח עם 2 העדין והפגיע. אחד מהם עובד בבית או מהבית. מתאים להם לעבוד בעסק משותף – זוגיות עם עסקים.

3+4 = קשר טוב
מספר 3 שואף לברק, לחופש ולהנאות. 4 רציני מדי, מסודר, מאופק ועסוק קודם כל בעבודה (רק אח”כ יתפנה להנאות). אין לו כוח וסבלנות להקשיב לרעיונות ולקשקושים השטחיים של 3. הוא מעדיף את הרצינות והביטחון בחיים, לעומת ה – 3 השמח וטוב הלבב שלוקח הכל בקלות. 3 מנסה להסתגל למרובעות של מספר 4. מתפשר עמו בליווי חוש הומור ועושה לו טוב. הוא צריך לדעת לא לבזבז את כל החסכונות שכל כך חשובים ל – 4.
בעסקים: העסק יתנהל טוב אם 3 העצמאי יהיה הבוס ו – 4 יהיה איש המעשה. שניהם עושים כסף. 3 צריך ללמוד לא 

4+4 = קשר טוב
זה קשר בין שתי שבלונות משעממות. שניהם אחראים, אמינים ויודעים לעבוד קשה. שניהם מאופקים. יקימו בית מאורגן ומסודר. לאט לאט יצברו כסף בתוכנית חיסכון. לאט לאט יפתחו ביטחון ורגש. יש סכנה של שעמום.
בעסקים: שילוב מעולה המבוסס על קשר יציב ואחראי ועל עבודה קשה שמביאה תוצאות והצלחה.

5+4 = קשר גרוע
זהו הצרוף בגרוע ביותר שיכול להיות. בני הזוג הם ניגודים שלא משלימים זה את זו. ההבדלים ביניהם מאוד מהותיים.  4 הרציני משקיע מאמצים ואין לו פנאי לבילויים. הוא צריך מסגרת יציבה ובטוחה. לעומתו, 5 ,על אף היותו סתגלן, שונא שיתוף פעולה וצריך את החופש האישי שלו. הוא ספונטני ואוהב שינויים והרפתקאות. 4 חסכן, 5 בזבזן. 5 מרגיז ומערער ל –  4 את הביטחון והורס לו את מה שהוא בונה. 4 העקשן נכנס אתו לפינות ולמריבות. יהיה ביניהם שיתוף פעולה רגעי במישור הפיזי, ולכן הקשר יהיה זמני.
בעסקים: קשר גרוע.

6+4 = קשר טוב
קשר טוב בכל המובנים. שניהם מרוצים בבית ובמשפחה. ימלאו חובותיהם באמינות, ברגש ובאחריות. יחד יגיעו לסיפוק חומרי. בשעות הפנאי יבלו יחד ויתעניינו בתרבות ובאומנות. מספר 6 מעשיר את מספר 4 ומכניס לחייו דמיון והנאה גם בתחום הפיזי. הקשר טוב יותר אם 4 הוא הגבר.
בעסקים: קשר פורה.

7+4 = קשר טוב
צרוף טוב הן בתחום האישי והן בתחום העסקי. שניהם חכמים ומעמיקים. מאוד משפחתיים. יש ביניהם איזון: מספר 4 עם רגליים על הקרקע, מעשי ומחושב, ואילו 7 בעל דמיון, מעוף והבנה ואינו קופא על השמרים. 7 יעשיר את 4 בנושאים מעניינים. 4 יכול לנווט את 7 , אך עליו לדעת לעשות זאת לאט ובעדינות אחרת 7 לא יסכים לכך. 7 קולט היטב את 4 גם אם הדברים נסתרים, לכן, אין צורך לדחוף חזק. 7 עלול להמיס גבולות ל – 4 ולמוטט את מה שהוא בונה. שניהם מופנמים ויש קושי בביטוי רגשות. יש סכנה של עקשנות.

8+4 = קשר מצוין
קשר חזק ואמיץ. יש איזון מופלא הן במישור האישי והן במישור העסקי. בני הזוג שאפתנים, מעשיים, מסודרים ומבצעים כל רעיון על הצד הטוב ביותר. הם סומכים זה על זו. שניהם מאופקים ולא מחצינים את תשוקותיהם הפיזיות. יש קור ואיפוק שמייעל את חייהם. 4 מתכנן הכל לפרטי פרטים, 8 מבצע בגדול. יחד יתגברו על מכשולים, יצלחו את קשיי החיים ויגיעו להצלחה כספית גבוהה.
בעסקים: 8 פותח דרך לעתיד עסקי מוצלח. 4 פועל להגשמת היעדים ש – 8 מציב.

9+4 = קשר טוב
לשניהם יש כושר שיפוט, חוכמה פנימית ויכולת להרחיב ולגדול. 9 רוצה הכל מהר ומספק את היעדים. מספר 4 הארצי מביא ביטחון ומסגרת משפחתית יציבה (9 צריך זאת). 9 תורם רוחניות ואידיאולוגיה לקשר. הוא מביא את רגשותיו החמים, מסייע נפשית ל – 4 המאופק ועוזר לו להיפתח רגשית. יחד הם יוצרים קן חם. ישנם מתח, דרמה ורוגז באוויר בגלל 9 הרגשני והדרמתי שמערער את הביטחון של 4. הפיוס ביניהם יהיה מתוק.
בעסקים: קשר גרוע.

11+4 = קשר גרוע
שילוב רע ולא מתאים. אין ביניהם הבנה. 11 מרחף, מספר 4 עם רגליים על הקרקע. 4 מחפש מערכת יחסים אישית, בית וקרבה אינטימית בטוחה. לעומתו, 11 מחפש דברים כלליים וחברתיים ומתקשה באינטימיות. 11 גורם למשברים אצל 4.

22+4 = קשר מצוין או גרוע
בני הזוג הם הפכים משלימים. 4 דואג לבית, 22 דואג לקריירה ולפרנסה. גישתם דומה. יש ביטחון כלכלי. יש קושי בהבעת רגשות. הם עלולים להיכנס לפינות. (דומה לקשר של 8+4). כאשר הגבר עם מספר 22 – הקשר מצוין, ולהפך.
בעסקים: תהיה הצלחה אם 22 ינהל.

1+5 = טוב
שני בני הזוג באותו ראש. השותפות ביניהם מעניינת והרפתקנית. הם יודעים להסעיר אחד את השני במיוחד ביחסי מין. מספר 5 מביא גיוון ל – 1. ישנה פעילות אינטלקטואלית פורה: 5 שופע רעיונות, 1 יברור אותם ויבצע את מה שמתאים. לשניהם יש קצת חסר רגשי, ולכן, יש סיכוי שכל אחד מהם יאהב את החופש האישי שלו ויפנה לדרכו לאחר הרפתקה רומנטית מרתקת (5 אוסף חוויות).

2+5 = גרוע מאוד
אין בסיס משותף. ביחד הם יוצרים מצב של חוסר ביטחון ואי וודאות. הרבה מצבי רוח ללא שליטה. היחסים ביניהם הופכים ליותר ויותר בלתי צפויים, חסרי אחריות וחסרי חוט שידרה. השדרים שלהם שונים: 2 עדין מאוד, לאילו מספר 5 – זריז, תזזיתי ועצבני. 2 צריך ביטחון כספי, 5 מעודד הוצאת כספים ופזרנות.  5 פעלתן מדי ומוציא את 2 מאיזון ומשקט ומונע ממנו להגיע להרמוניה זוגית. 5 צריך להרגיש חופש ושחרור. 2 שצריך את היחד, חונק אותו.
בעסקים: קשר לא מבטיח. אין ביטחון כלכלי. כל אחד מהם פתוח לדברים, לאנשים, לכסף ולהזדמנויות אך הם לא יודעים להחזיק בהם. הכל בורח.

3+5 = קשר מצוין
שילוב מאוד מוצלח. שניהם באותו ראש, משדרים על אותו תדר. מספר 5 מביא רעיונות, מספר 3 מביא רגשות. הזוגיות שלהם מלאה ריגושים, טיולים, חופש אישי, גיוון והרפתקאות. ההצלחה מאירה להם פנים. יש הרגשה שביחד הם משווקים את עצמם מצוין. הם לא קופאים על השמרים ולא משתעממים זה עם זו. עליהם לשים לב לא לפעול בחיפזון ובאימפולסיביות יתרה. שניהם אוהבים לגדל ילדים ולוקחים את החיים בקלות. דרכם המשותפת מלאה בחיי חברה תוססים ומהנים.
בעסקים: קשר נחמד, בעיקר בשיווק, בפרסום ובעיתונאות. 5 עובד פחות, אבל זה לא מפריע ל – 3 שניזון מהשיחות שביניהם.

4+5 = קשר גרוע
זהו הצירוף בגרוע ביותר שיכול להיות. בני הזוג הם ניגודים שלא משלימים זה את זו. ההבדלים ביניהם מאוד מהותיים.  מספר 4 הרציני משקיע מאמצים ואין לו פנאי לבילויים. הוא צריך מסגרת יציבה ובטוחה. לעומתו, 5 ,על אף היותו סתגלן, שונא שיתוף פעולה וצריך את החופש האישי שלו. הוא ספונטני ואוהב שינויים והרפתקאות. מספר 4 חסכן, מספר 5 בזבזן. 5 מרגיז ומערער ל –  4 את הביטחון והורס לו את מה שהוא בונה. 4 העקשן נכנס אתו לפינות ולמריבות. יהיה ביניהם שיתוף פעולה רגעי במישור הפיזי, ולכן הקשר יהיה זמני.
בעסקים: קשר גרוע.

5+5 = קשר גרוע
שילוב שמתאים לקשר רומנטי זמני. הם לא יתמידו ביחסיהם. שניהם שונאי בית, חסרי מנוחה, אוהבים ריגושים, סוערים ומחפשים הרפתקאות. שונאים שגרה והגבלות. בגלל הפיזור, יש ביניהם עניין ידידותי אינטלקטואלי בלבד. הצד הרגשי חסר. הם ילדים בנשמתם. חייהם מאופיינים בחוסר יציבות המתבטאת גם במסגרת הנישואים.

6+5 = קשר טוב
לשילוב זה יש סיכוי לנישואים טובים. שניהם גמישים ומוכנים לוותר, להעניק יופי (6), עניין וגיוון (5) ליחסים. מספר 6 רומנטי, אוהב את מסגרת הנישואים. הוא שומר על הרמוניה רגשית בבית. יש לו יכולת לאזן ולהרגיע קמעא את מספר 5 הסוער. עליו להישמר מלחנוק את 5 בתכונותיו האימהיות. 5 יברח מפעם לפעם מהבית, אך ישוב בזכות תאבונו המיני ורצונו בפינוק ש – 6 יודע להעניק. השקט של 6 מעצבן את 5 הזקוק לאקשן.
בעסקים: אין תקווה.

7+5 = קשר גרוע
קשר המבוסס על ידידות אפלטונית והתאמה רוחניתואינטלקטואלית בלבד. מתאים ללימודים משותפים. בני הזוג לא ימצאו שיתוף רגשי ולא מנוחה רגשית. 5 – סוער, עצבני ושטחי, ואילו 7 – מופנם, סולידי ועמוק. 5 אוהב ריגושים, אך אלה מערערים את 7. אין שלווה או סיפוק ביניהם ואין ביטחון כלכלי בזוגיות.
בעסקים: אין התאמה עסקית.

8+5 = קשר טוב
שני בני הזוג אנרגטיים, פעילים ונמרצים. הצד המיני ביניהם חם ומעניין. האנרגיה שלהם ללא מעצורים, הם רצים כל הזמן עד כדי פזיזות. 5 מביא גיוון, רעיונות חדשים ופותח הזדמנויות טובות כמו גם רעות. 8 שלא מפספס רעיונות והזדמנויות ויודע לקדם אותם לביצוע ולהצלחה, צריך לפני הכל למיין אותם בזהירות ובשיקול דעת כדי לא ליפול לתסבוכות ולצרות. כשיש להם אתגרים שניהם יחד יגיעו להצלחה, להישגים חומריים ולהצלחה בספורט (5 – גופני, 8 – כוחני = כוח גופני).
בעסקים: הצלחה גדולה, השמיים הם הגבול. יוכלו למכור קרח לאסקמוסים.

9+5 = קשר טוב
צרוף לא רע, מרגש, מלא עניין ואימפולסיבי. 9 מביא חזון וחוכמה רגשית, 5 מביא עניין ורעיונות. מדי פעם יהיו להם התפרצויות זעם דרמטיות, ויכוחים ומריבות, ולאחריהם יגיע פיוס מתוק ומרגש. 9 אוהב את הגמישות של 5. 5 אוהב את הנתינה של 9. הצד המיני והאינטלקטואלי מאוד פורה. שניהם אוהבים טיולים ונסיעות לחו”ל (אם לאחד מהם יהיה גם 7 – הם יחפשו מסעות מרתקים ומיוחדים). יהיו קצת תסכולים: 5 אוהב את האהבה ורוצה לחיות את הרומנטיקה ללא התחייבות.
בעסקים: אפשריים עסקי פרסום ובידור, אך לא תהיה הצלחה בתחומים אחרים.

11+5 = קשר מצוין
זיווג מוצלח. הם הפכים משלימים. בני הזוג מלאי רעיונות כיצד להרוויח כסף, אך הם אינם יודעים לשמור עליו. 11 יודע לעשות כסף, אך אין זה מעניין אותו. 5 אינו עובד קשה כדי להרוויח כסף, וגם את מה שיש לו הוא מבזבז. יהיו להם הרבה הרפתקאות. 11 יפתיע את 5 שמאוד אוהב הפתעות. 5 מושך את 11 הקריר לריגושים מיניים.
בעסקים: צרוף לא טוב. 11 מרחף ואינו מתעניין בכסף. 5 פזרן.

22+5 = צרוף טוב
זיווג לא רע, אם כי ללא רגשות רבים. 22 רציני בגישתו, 5 – קליל. 22 כל הזמן עסוק בעבודה. הוא נותן ל – 5 חופש לעשות כרצונו וכסף לבזבוזים. 5 פותח הזדמנויות ל – 22 ומביא לו הרבה מזל, תקשורת ויחסי ציבור. 22 מעריך זאת.
בעסקים: קשר טוב (יותר מהקשר הזוגי).

1+6 = טוב
קשר יפה אם 1 מגלה קצת סבלנות ואינו הופך ליותר מדי שתלטן, כדי שמספר 6 ייתן מעצמו הרבה. 6 אוהב שקט, פינוק, הרמוניה ורומנטיקה. 1 צריך להבין שבעזרת אגרסיביות וזירוז לא ישיג ממנו דבר. 6 אוהב לשתף את בן זוגו בעשייה. עליו להיזהר לא ל”חנוק” את 1 שאוהב לעשות דברים לבד. כדאי ש – 1 יהיה הגבר ו – 6 האישה. 6 מביא עמו את יחסי החברה הטובים ללא אינטריגות, יש לו פוליטיקה טובה עם אנשים ויחסי ציבור טובים.
בעסקים: שילוב מצוין.

2+6 = קשר טוב
זהו צירוף יפה ליחסים זוגיים הרמוניים, הבעת רגשות ופינוק הדדי. אבל, לכל אחד מהם יש תכונה של עצלות, כל אחד מהם רוצה שיעשו בשבילו. יש תרומה הדדית בתחום הרגשי ואכפת להם זה מזו. נשות המשפחה המורחבת (אימא, חמות ושאר הנשים) תמיד יהיו בתמונה, יפגינו הרבה דאגנות ואף יכנסו לחייהם. בני הזוג בד”כ שקטים ומפונקים. אין בהם מספיק מעשיות ותכליתיות (אלא אם יש להם תוספת של  22, 8 או 1). שניהם אוהבי בית ומשפחה. יש להם טעם מעודן באותם תחומים: אוכל, מוסיקה ואומנות.
בעסקים: בשותפות זה שילוב גרוע. כדאי שיעבדו בעסק של אדם אחר.

3+6 = קשר מצוין
בני הזוג נולדו זה לזו. זהו קשר אידיאלי מלא ביצירתיות ובסימפאטיה הדדית. כל אחד מהם מתפעל מהקסם האישי של זולתו. שניהם מביעים רגשות ואהבה זה לזו ללא הרף (3 עוזר ל – 6 לדבר ולשפוך רגשות). גישתם לאהבה ולמשפחה מאוזנת. יוכלו להגיע לשקט נפשי (6 מאזן את 3). יחד יוכלו לעסוק בעיצוב הבית ובאסתטיקה.בעסקים: שותפות מוצלחת שתאריך ימים. יש הפריה הדדית.

4+6 = קשר טוב
זהו קשר טוב בכל המובנים. שניהם מרוצים בבית ובמשפחה. ימלאו חובותיהם באמינות, ברגש ובאחריות. יחד יגיעו לסיפוק חומרי. בשעות הפנאי יבלו יחד ויתעניינו בתרבות ובאומנות. 6 מעשיר את 4 ומכניס לחייו דמיון והנאה גם בתחום הפיזי. הקשר טוב יותר אם 4 הוא הגבר.
בעסקים: קשר פורה.

5+6 = קשר טוב
לשילוב זה יש סיכוי לנישואים טובים. שניהם גמישים ומוכנים לוותר, להעניק יופי (6), עניין וגיוון (5) ליחסים. 6 רומנטי, אוהב את מסגרת הנישואים. הוא שומר על הרמוניה רגשית בבית. יש לו יכולת לאזן ולהרגיע קמעא את 5 הסוער. עליו להישמר מלחנוק את 5 בתכונותיו האימהיות. 5 יברח מפעם לפעם מהבית, אך ישוב בזכות תאבונו המיני ורצונו בפינוק ש – 6 יודע להעניק. השקט של 6 מעצבן את 5 הזקוק לאקשן.
בעסקים: אין תקווה.

6+6 = מצוין
זהו קשר אידיאלי לנישואין. בני הזוג מבינים זה את זה ומטפחים את הרומנטיקה ואת האהבה. שניהם אוהבי משפחה ונותנים מעצמם למסגרת באופן אישי. יש בהם עושר פנימי רב שמוצא דרכו למשפחה ומתבטא בבילויים משותפים כמו: תיאטרון, מוסיקה ותערוכות, בילויים העונים על נטייתם לתרבות ולאומנות. הכל באיזון. עם הזמן, לאחר שהם עוברים את השלב הראשון של התבגרות, חיי היוםיום שלהם הופכים לקלים יותר, הרמוניים ונעימים. הם מפנקים זה את זה ומדי פעם זקוקים לשקט ולמנוחה. ככל שהתא המשפחתי שלהם מתרחב כך חייהם יהיו מלאי סיפוק. הם נהנים גם מהֽתרבות משפחתם המורחבת. זה עושה להם את החיים כיפים ונעימים.
בעסקים: קשר טוב.

7+6 = קשר גרוע
קשר שצריך מאמץ אדיר כדי להתגשם. מספר 7 מרחף ו – 6 נסחף אחריו. 6 חונק את 7. 7 עדין נפש ואוהב את הלבד. 6 אוהב את היחד ואת הרומנטיקה. 6 דורש מ – 7 הסגור נתינה רגשית ומעשית. 7 אוהב את החופש האישי. שניהם מפונקים. אין ביניהם משיכה הדדית.
בעסקים: אין פֵרות. כל אחד טרוד בענייניו.

8+6 = קשר טוב
בני הזוג מפעילים את כישוריהם במטרה להצליח בהשגת מטרותיהם – ראשית מטרה פיננסית ועסקית ורק אח”כ הרחבת התא המשפחתי. בדרך כלל, מספר 8 הוא בעל הממון ולכן יהיה גם בעל הדעה. הצרוף הזה מועיל לקידום שני בני הזוג, 6 עוזר למספר 8 להתקדם ותומך בו. 8 מספק את הצרכים של מספר6. שניהם אחראים, אמינים ותומכים זה בזה. מספר 6 יספק בית חם ונוח למספר 8 שאוהב שמסדרים בשבילו ומנקים עבורו. האיפוק הרגשי של 8 מתרכך מהחום הרגשי של 6. יחד ירגישו נוח ויצליחו בחיים.

9+6 = קשר מצוין
זהו צרוף של רגשות חמים, זרימה הרמונית וחום למשפחה. בני הזוג מוכנים להתאמץ ולהקריב זה עבור זה וגם לקרוביהם. השראה ודמיון מאפיינים את חייהם. הם קולטים זה את זה באינטואיציה (רגש מרגיש רגש) ויכולים להגיע בעזרתה רחוק. 6 מרגיע את האימפולסיביות והדרמות של 9. הם אוהבים אומנות וביחד חייהם יצירה אחת גדולה. שניהם בעלי עקרונות ואידיאלים.
בעסקים: צרוף מצוין הממזג את העקרונות והאידיאלים עם מעשים.

11+6 = קשר טוב
מספר 6 הרגוע יותר ממספר 11 לוקח על עצמו את רוב האחריות הכלכלית. 6 תומך רגשית במשפחה ובזוגיות. שניהם אוהבי חברה ופועלים למען אנשים שמעבר לחוג המשפחה. הם אינטואיטיביים וחשים זה את זה.11 מביא מיוחדות והברקות (6 אוהב זאת). 11 זקוק מדי פעם לניתוקים רגשיים (נסיעות וכו’) כי 6 עלול לחנוק בגישתו הרגשית. 11 עצבני ולא תורם ל – 6 ולזוגיות. יחד יגיעו ליצירתיות בונה וזורמת גם בתחום האומנות.
בעסקים: קשר בינוני.

22+6 = קשר מצוין
ישנה הרמוניה בין בני הזוג. שניהם דואגים ופועלים למען המשפחה. פועלים למען ביטחון הנובע מעבודה ומכסף. הם יודעים בדיוק היכן הם עומדים, רגליהם על הקרקע. 22 נותן מנוף ופינוקים ל – 6. מספר 6 האחראי משתמש בזה בצורה נבונה וטאקטית. זו הזוגיות האידיאלית ל – 22.  מספר 6 זקוק לקשרים המשפחתיים ולשהות במסגרת המשפחתית. לעומתו, 22 מושך החוצה. ביתם יפה (6) ועל רמה (22). הכל הרמוני ויפה.
בעסקים: מוצלח.

1+7 = גרוע
קשר זוגי רע. שני בני הזוג סגורים ולא רומנטיים, מאופקים ועקשנים. כל אחד מהם דורש את עצמאותו ונמצא לבד עם עצמו. ישנו פריון אינטלקטואלי הדדי. הם יכולים לפתור בעיות מסובכות בהצלחה.
בעסקים: כל אחד דורש את עצמאותו ועובד לבד.

2+7 = קשר טוב
יש הבנה הדדית. 7 מביא לזוגיות הבנת חיים פילוסופית ופסיכולוגית ועוזר ל – 2 להתגבר על הביישנות והפסיביות שלו. שניהם אוהבים את שעות הלילה כמו גם סרטים ומוסיקה. שניהם אינטואיטיביים ומתעניינים במיסטיקה. לשניהם דמיון יצירתי. ישנה סכנה ששניהם יגלשו לעולם של פנטזיות וישכחו מהמציאות.
בעסקים: קשר גרוע. שניהם מרחפים.

3+7 = קשר טוב
בני הזוג הפכים זה לזו בתכונותיהם ומשלימים זו את זה במישור הרגשי. 3 – מוחצן, אנרגטי וזוכה להרבה הבנה והשראה מ – 7. 3 מבטא רגשות ש – 7 אינו יודע לבטא. 7 מבין את 3 ואת רעיונותיו לעומק ונותן לו עצות שמשפרים את ביצועיו. 3 מגיע רחוק בזכות 7. לשניהם עניין אינטלקטואלי רב: הרצאות, מחקרים, נסיעות משותפות … שניהם מספרי מזל, לכן חייהם מלווים במזל ובנסים. הבעיה ביחסיהם היא שאלת האחריות ומי לוקח אותה על עצמו. 7 עדין מדי ולא מתעניין בכסף, ואילו 3 קופצני מדי, בזבזן ואינו אוהב קשר תלותי בו. המזל והנסים יעמדו לצדם גם בנושא האחריות.
בעסקים: קשר גרוע. 3 אוהב לנהל ולא כל כך לעבוד. 7 אוהב לעבוד לבד.

4+7 = קשר טוב
זהו צרוף טוב הן בתחום האישי והן בתחום העסקי. שניהם חכמים ומעמיקים. מאוד משפחתיים. יש ביניהם איזון: 4 עם רגליים על הקרקע, מעשי ומחושב, ואילו 7 בעל דמיון, מעוף והבנה ואינו קופא על השמרים. 7 יעשיר את 4 בנושאים מעניינים. 4 יכול לנווט את 7 , אך עליו לדעת לעשות זאת לאט ובעדינות אחרת 7 לא יסכים לכך. 7 קולט היטב את 4 גם אם הדברים נסתרים, לכן, אין צורך לדחוף חזק. 7 עלול להמיס גבולות ל – 4 ולמוטט את מה שהוא בונה. שניהם מופנמים ויש קושי בביטוי רגשות. יש סכנה של עקשנות.

5+7 = קשר גרוע
קשר המבוסס על ידידות אפלטונית והתאמה רוחניתואינטלקטואלית בלבד. מתאים ללימודים משותפים. בני הזוג לא ימצאו שיתוף רגשי ולא מנוחה רגשית. 5 – סוער, עצבני ושטחי, ואילו 7 – מופנם, סולידי ועמוק. 5 אוהב ריגושים, אך אלה מערערים את 7. אין שלווה או סיפוק ביניהם ואין ביטחון כלכלי בזוגיות.
בעסקים: אין התאמה עסקית.

6+7 = קשר גרוע
קשר שצריך מאמץ אדיר כדי להתגשם. 7 מרחף ו – 6 נסחף אחריו. 6 חונק את 7. 7 עדין נפש ואוהב את הלבד. 6 אוהב את היחד ואת הרומנטיקה. 6 דורש מ – 7 הסגור נתינה רגשית ומעשית. 7 אוהב את החופש האישי. שניהם מפונקים. אין ביניהם משיכה הדדית.
בעסקים: אין פֵרות. כל אחד טרוד בענייניו.

7+7 = קשר גרוע
ישנה בעייתיות – כל אחד מבני הזוג חושב, חכם ועקשן. כ”א רוצה לעבוד לבד. כ”א זקוק למנוחה. כ”א מתחמק מהמציאות הגשמית. אין מי שיהיה תכליתי, מעשי ומחובר לחומר (מי יכלכל את בני הבית?). כ”א מהם זקוק למישהו נוסף להישען עליו. ישנה הבנה נפשית אך לא הבנה רגשית. בני הזוג חשים זה את זה. יש ביניהם קירבה נפשית, אך ללא הצלחה בביצוע. בדרך כלל, השתיקה מלווה את יחסיהם. מתאים להם לעסוק יחד בעולם הרוח והאינטלקט.
לפעמים אפשר לראות זוג כזה בפרק ב’ בחייהם כאשר הם נשענים כלכלית על ההורים (אם כי 7 אינו מסתדר עם החמות).
בעסקים: קשר גרוע. אין על מי להישען.

8+7 = קשר טוב
מספר 7 מפתח רעיונות ומנתח מצבים. 8 מפיק מהם תועלת, מרחיב ומגדיל אותם, מממש ומבצע. למספר 7 יש כושר נבואי. 8 עם רגליים על הקרקע, מממש את חזונו של 7. שניהם מאופקים וסולידיים. מתחת למעטה הקר יש הרבה חום, רגש ותמיכה. הקשר יהיה טוב יותר כאשר 7 היא האישה ו – 8 הוא הגבר. 8 ייתן לאישתו לנוח ו – 7 תתמוך בגבר.
בעסקים: קשר טוב.

9+7 = קשר מצוין
יש ביניהם הרבה הבנה, רגש, טלפתיה ואינטואיציה גם ללא דיבורים. שניהם בעלי אופקים רחבים ורעיונות משותפים שמביאים אותם לעולמות רחוקים. הם אוהבים טיולים בחיק הטבע ובעולם. הצד הרוחני והפילוסופי מפותח ביניהם. הם נהנים לעזור לחלשים מהם. יש ביניהם טלפתיה והבנה בעיניים עצומות. הם באותו ראש ובאותו רגש. יחד הם שואפים לשלמות הדדית. מספר 7 עומד בהתחייבויותיו ל – 9. 9 גאוני ומסתכל על הדברים מעל ומעבר, אך כל הזמן מתווכח וצריך להרגיש נחוץ. 7 אינו נותן סיבה ל – 9 להתעצבן ולהיכנס לדרמות. אין בחייהם הרבה כסף, ולמזלם יש את הנסים של 7.
בעסקים: קשר בינוני. 7 אינו עסקי וגם 9 אינו מצטיין בתחום העסקי.

11+7 = קשר טוב
אלה שני מספרים קשים מבחינה רגשית. על אף האנרגיות השונות, הם מסתדרים ויש ביניהם הבנה. שניהם מאוד חכמים. יש להם רעיונות, הברקות ואינטואיציה משותפת. ההבנה שלהם אינטואיטיבית ללא צורך בשיחה. 7 תלותי, 11 – אינו אוהב תלות. 11 ספונטני, מעניין וזקוק לחברה. 7 מגלה אמפטיה רגשית וזקוק להיות לבד. כל אחד מבין את הצורך של בן זוגו בחופש. מדי פעם 11 יתנתק רגשית ומינית וכך ישאיר ל – 7 מרחב מחיה. או להפך, 7 יצא להתבודד וישאיר ל – 11 את הבית לאירוח חבריו. יחסיהם מושתתים יותר על חברות ואידיאלים רוחניים מאשר על רגש ומין. אין מי שיתן מסגרת כלכלית יציבה או מסגרת רגשית איתנה.
בעסקים: חלש עד גרוע. אין כסף.

22+6 = קשר בינוני עד גרוע
זהו קשר בין שני אנשים קרים ובעלי אנרגיות מתוחות. שניהם חכמים אך סגורים רגשית. יש להם יכולת עשייה בגדול ולטווח רחוק. 22 זקוק לתמיכה, לדבק, לפינוק, למילה טובה ולמישהו שדואג לפרטים הקטנים. 7 – סגור ובורח מזה. 22 יכול להביא מעמד, כסף וקרקע יציבה ל – 7. 7 מסתדר לבד ואינו צריך את 22. הוא תלותי נפשית ורגשית, אך זקוק למרחב מחיה ולהתבודדות. 22 כריזמטי, מעשי וזקוק לשלמות. 7 מרחף, מתבודד עוסק במחשבות ובפסיכולוגיה. הקשר יותר מוצלח כאשר הגבר הוא 22, עובד כל היום ומפרנס.

1+8 = מצוין
שני בני הזוג רוצים הצלחה, הישגים וכסף. לשניהם רצון חזק ואומץ להשיג ולכבוש כל מטרה. הם חזקים, אמביציונים ומלאי אנרגיה. יחד יגיעו לפרסום ולמעמד גבוה בחברה. הקשר המיני יהיה חזק ואינטנסיבי. למרות האיפוק החיצוני, שניהם קנאים.
בעסקים: שילוב מוצלח. 8 מנהל טוב, אך לא יתנגד ש – 1 יהיה מנהל מעליו.

2+8 = קשר טוב
זהו קשר טוב גם רגשית וגם עסקית. יש להם מטרה זהה: לצבור ולהצליח. 2 עוזר ל – 8 להתקדם בחיים. מספר 8 , המלא מרץ, מוציא את 2 מההססנות ומהביישנות שלו. יש ביניהם שיתוף פעולה פורה ומוצלח. לרוב הם חיים בהרמוניה, ביושר ובחריצות. יחד יגרפו כספים ויצליחו בעסקים. שניהם רגישים בצורה קיצונית, לכן הם עלולים למצוא את עצמם במצבי רוח של קנאה ורכושנות. 2 קולט כמו רדאר, עדין ואף היסטרי. 8 עלול לצאת משיווי משקל בגלל זה: צעקות וצרחות, אגרסיביות ונקמנות.

3+8 = קשר טוב
לשניהם רעיונות נהדרים ויכולת להפיק מהם תועלת ומציאות. 3 טוב בתכנון, בתיאוריות ובהבעת רעיונות. 8 יוזם ומבצע. יחד יסחפו זה את זו להצלחה בהגשמת מטרותיהם. עליהם לדעת לגשר על הניגודים שבאופיים: 8 רציני מדי וחייו מלווים מהפכים, ואילו 3 קל מדי ואופטימי.
בעסקים: קשר טוב יותר מאשר בתחום האישי.
בעסקים: קשר גרוע. 3 אוהב לנהל ולא כל כך לעבוד. 7 אוהב לעבוד לבד.

4+8 = קשר מצוין
קשר חזק ואמיץ. יש איזון מופלא הן במישור האישי והן במישור העסקי. בני הזוג שאפתנים, מעשיים, מסודרים ומבצעים כל רעיון על הצד הטוב ביותר. הם סומכים זה על זו. שניהם מאופקים ולא מחצינים את תשוקותיהם הפיזיות. יש קור ואיפוק שמייעל את חייהם. מספר 4 מתכנן הכל לפרטי פרטים, 8 מבצע בגדול. יחד יתגברו על מכשולים, יצלחו את קשיי החיים ויגיעו להצלחה כספית גבוהה.
בעסקים: 8 פותח דרך לעתיד עסקי מוצלח. 4 פועל להגשמת היעדים שמספר 8 מציב.

5+8 = קשר טוב
שני בני הזוג אנרגטיים, פעילים ונמרצים. הצד המיני ביניהם חם ומעניין. האנרגיה שלהם ללא מעצורים, הם רצים כל הזמן עד כדי פזיזות. 5 מביא גיוון, רעיונות חדשים ופותח הזדמנויות טובות כמו גם רעות. מספר 8 שלא מפספס רעיונות והזדמנויות ויודע לקדם אותם לביצוע ולהצלחה, צריך לפני הכל למיין אותם בזהירות ובשיקול דעת כדי לא ליפול לתסבוכות ולצרות. כשיש להם אתגרים שניהם יחד יגיעו להצלחה, להישגים חומריים ולהצלחה בספורט (5 – גופני, 8 – כוחני = כוח גופני).
בעסקים: הצלחה גדולה, השמיים הם הגבול. יוכלו למכור קרח לאסקימוסים.

6+8 = קשר טוב
בני הזוג מפעילים את כישוריהם במטרה להצליח בהשגת מטרותיהם – ראשית מטרה פיננסית ועסקית ורק אח”כ הרחבת התא המשפחתי. בדרך כלל, מספר 8 הוא בעל הממון ולכן יהיה גם בעל הדעה. הצרוף הזה מועיל לקידום שני בני הזוג, 6 עוזר ל – 8 להתקדם ותומך בו. 8 מספק את הצרכים של 6. שניהם אחראים, אמינים ותומכים זה בזה. 6 יספק בית חם ונוח ל – 8 שאוהב שמסדרים בשבילו ומנקים עבורו. האיפוק הרגשי של 8 מתרכך מהחום הרגשי של 6. יחד ירגישו נוח ויצליחו בחיים.

7+8 = קשר טוב
מספר 7 מפתח רעיונות ומנתח מצבים. מספר 8 מפיק מהם תועלת, מרחיב ומגדיל אותם, מממש ומבצע. ל – 7 יש כושר נבואי. מספר 8 עם רגליים על הקרקע, מממש את חזונו של 7. שניהם מאופקים וסולידיים. מתחת למעטה הקר יש הרבה חום, רגש ותמיכה. הקשר יהיה טוב יותר כאשר 7 היא האישה ו – 8 הוא הגבר. 8 ייתן לאישתו לנוח ו – 7 תתמוך בגבר.
בעסקים: קשר טוב.

8+8 = קשר גרוע
זהו קשר שיכול להצליח בפרק ב’ בחיים (או בטווח רחוק). שני בני הזוג נותנים את המקסימום בכל דבר שהם עושים. הם עלולים לחנוק או להרוס זה את זה בפעילות מוגזמת. יש להם שאיפה חזקה להצליח בכל מחיר ולהשיג את מטרתם אפילו בכוח (בייחוד אם יש תוספת של 1, 5 או 9 שמוציאים ממספר 8 את האגרסיביות). דבר לא יעצור בעדם כאשר מטרתם משותפת. יש סכנה שיום אחד יהיה מהפך.
בעסקים: קשר טוב ומביא תועלת. משיגים את מטרותיהם.

9+8 = קשר טוב
מספר 8 מעשי ומייצב את האימפולסיביות של 9. לשניהם יש כושר הנהגה, מעוף ורוחניות. 8 מפיק את מירב התועלת בכל תחום כולל התחום האישי. יש לו סבלנות והוא מתמיד במטרתו. הוא יודע להוציא מ – 9 את מה שהוא רוצה. 9 מוכן תמיד לעזור, לטפל ולטפח. עם זאת, אין זרימה חלקה בקשר בגלל 9 שנוטה להתייאש מהר, עובדה שעלולה להוציא ל – 8 את האוויר מהגלגלים. התמזגות זו תניב פֵרות בטווח רחוק יותר, לאחר שבני הזוג צלחו את קשייהם. (לספרות 8 ו – 9 יש חלק עליון רוחני משותף וזהה. החלק התחתון של 9 יותר רעוע. 8 נותן לו את היציבות).
בעסקים: קשר טוב.

11+8 = קשר בינוני
מספר 8 תכליתי, שמרני ואינו מוותר על הנורמות שלו. 11 אינו אוהב שיגרה, מעניין, ספונטני אך אינו עמוק רגשית. מספר 8 אינטנסיבי מבחינה רגשית ועושה הכל כדי להישאר עם בן זוגו גם אם הלה מנותק רגשית. הוא יעבוד עליו ויאתגר אותו להישאר בקשר. יש להם בסיס כלכלי טוב.
בעסקים: קשר טוב.

22+8 = קשר מצוין
זוהי זוגיות ללא חיבור ממשי אשר יכולה להצליח לאחר שבירת הקרח הראשון. שניהם פּוּשרים כלכליים. יש להם מטרה משותפת – יצירת כסף ומעמד. חייהם מרופדים בעושר. יש קצת מאבקי כוח ביניהם, 22 חזק מ – 8. 8 יודע להתגמש ולתמוך כשיש מטרה. שניהם שומרים על ערכים, שניהם שמרנים ומהוגנים. ל – 22 רעיונות אוטופיים, מספר 8 ממש ומבצע. אינם מתעייפים מכל מה שקשור בעסקים ובהשקעות, ברכוש ואף בפוליטיקה.
בעסקים: הצלחה. יכולת לטפל בעסקים גדולים.

1+9 = מצוין
יש משיכה רגשית, רוחניתואינטלקטואלית. יחד יוכלו להגשים אידיאלים. שניהם מנהיגים ודוחפים אחרים למטרות נעלות ולמטרות חברתיות. כאשר 1 דורש, 9 מוכן לוותר כדי להגיע למימוש דרישותיו. יחסי המין שלהם חזקים ואינטנסיביים. יתכנו דרמות וויכוחים לוהטים שיביאו צבע וריגוש לחייהם במיוחד בשעת פיוס.
בעסקים: מתאימים לפוליטיקה, לעניינים ציבוריים ולעסק עצמאי. יש תמיכה הדדית והצלחה חומרית.

2+9 = קשר מצוין שילוב מנצח. 9 מביא תנופה רוחנית ל – 2 ומעודד אותו בשעת הצורך. שניהם רגשיים, יצירתיים ואוהבים לעזור זה לזה. אוהבים לעשות סדר בעולם: 9 עם תרומתו לצדק בחברה ו – 2 שתומך בו. יש הבנה ואמפטיה. 2 ירגיע את הדרמה של 9 כדי להחזיר את ההרמוניה והאהבה לקן המשפחתי.
3+9 = קשר מצוין זו התאמה אידיאלית הן מבחינה אישית והן מבחינה רגשית. יחד הם יוצרים קשר חזק והרמוני. שניהם רגישים, מתלהבים, יצירתיים, מלאי השראה ודמיון, אוהבים ילדים, אוהבים לעזור. יש להם מעוף, אידיאלים ועושר רוחני. בעסקים: קשה להם לנהל עסק, כי שניהם בזבזנים ולא מקדישים תשומת לב לכסף. מחפשים כסף קל.
4+9 = קשר טוב לשניהם יש כושר שיפוט, חוכמה פנימית ויכולת להרחיב ולגדול. מספר 9 רוצה הכל מהר ומספק את היעדים. 4 הארצי מביא ביטחון ומסגרת משפחתית יציבה (9 צריך זאת). 9 תורם רוחניות ואידיאולוגיה לקשר. הוא מביא את רגשותיו החמים, מסייע נפשית ל – 4 המאופק ועוזר לו להיפתח רגשית. יחד הם יוצרים קן חם. ישנם מתח, דרמה ורוגז באוויר בגלל 9 הרגשני והדרמתי שמערער את הביטחון של 4. הפיוס ביניהם יהיה מתוק. בעסקים: קשר גרוע.
5+9 = קשר טוב זהו צרוף לא רע, מרגש, מלא עניין ואימפולסיבי. מספר 9 מביא חזון וחוכמה רגשית, 5 מביא עניין ורעיונות. מדי פעם יהיו להם התפרצויות זעם דרמטיות, ויכוחים ומריבות, ולאחריהם יגיע פיוס מתוק ומרגש. 9 אוהב את הגמישות של 5. 5 אוהב את הנתינה של 9. הצד המיני והאינטלקטואלי מאוד פורה. שניהם אוהבים טיולים ונסיעות לחו”ל (אם לאחד מהם יהיה גם 7 – הם יחפשו מסעות מרתקים ומיוחדים). יהיו קצת תסכולים: 5 אוהב את האהבה ורוצה לחיות את הרומנטיקה ללא התחייבות. בעסקים: אפשריים עסקי פרסום ובידור, אך לא תהיה הצלחה בתחומים אחרים.

6+9 = קשר מצוין
זהו צרוף של רגשות חמים, זרימה הרמונית וחום למשפחה. בני הזוג מוכנים להתאמץ ולהקריב זה עבור זה וגם לקרוביהם. השראה ודמיון מאפיינים את חייהם. הם קולטים זה את זה באינטואיציה (רגש מרגיש רגש) ויכולים להגיע בעזרתה רחוק. 6 מרגיע את האימפולסיביות והדרמות של 9. הם אוהבים אומנות וביחד חייהם יצירה אחת גדולה. שניהם בעלי עקרונות ואידיאלים.
בעסקים: צרוף מצוין הממזג את העקרונות והאידיאלים עם מעשים.

7+9 = קשר מצוין
יש ביניהם הרבה הבנה, רגש, טלפתיה ואינטואיציה גם ללא דיבורים. שניהם בעלי אופקים רחבים ורעיונות משותפים שמביאים אותם לעולמות רחוקים. הם אוהבים טיולים בחיק הטבע ובעולם. הצד הרוחני והפילוסופי מפותח ביניהם. הם נהנים לעזור לחלשים מהם. יש ביניהם טלפתיה והבנה בעיניים עצומות. הם באותו ראש ובאותו רגש. יחד הם שואפים לשלמות הדדית. 7 עומד בהתחייבויותיו ל – 9. 9 גאוני ומסתכל על הדברים מעל ומעבר, אך כל הזמן מתווכח וצריך להרגיש נחוץ. 7 אינו נותן סיבה ל – 9 להתעצבן ולהיכנס לדרמות. אין בחייהם הרבה כסף, ולמזלם יש את הנסים של 7.
בעסקים: קשר בינוני. 7 אינו עסקי וגם 9 אינו מצטיין בתחום העסקי.

8+9 = קשר טוב
מספר 8 מעשי ומייצב את האימפולסיביות של מספר 9. לשניהם יש כושר הנהגה, מעוף ורוחניות. 8 מפיק את מירב התועלת בכל תחום כולל התחום האישי. יש לו סבלנות והוא מתמיד במטרתו. הוא יודע להוציא מ – 9 את מה שהוא רוצה. 9 מוכן תמיד לעזור, לטפל ולטפח. עם זאת, אין זרימה חלקה בקשר בגלל 9 שנוטה להתייאש מהר, עובדה שעלולה להוציא ל – 8 את האוויר מהגלגלים. התמזגות זו תניב פֵרות בטווח רחוק יותר, לאחר שבני הזוג צלחו את קשייהם. (לספרות 8 ו – 9 יש חלק עליון רוחני משותף וזהה. החלק התחתון של 9 יותר רעוע. 8 נותן לו את היציבות).
בעסקים: קשר טוב.

9+9 = קשר מצוין
שניהם עם אותה אנרגיה, השראה ואינטואיציה. שואפים לשלמות. נותני אהבה חמה. מביעים את רגשותיהם בחום, מתרגזים מהר ונרגעים מהר. אוהבי דרמות ויצירתיות המוסיפים גיוון לחייהם. יהיו ביניהם ויכוחים דרמטיים אשר לא יפגמו ביחסיהם. הם מאוד תוססים, פעלתנים ולא יושבים בשקט. אוהבי אקשן. מוכנים תמיד לדאוג לאחרים. יש ביניהם שיתוף פעולה פורה גם ללא דיבורים. אם יש להם מספיק כסף, הם ייהנו מחיים טובים ומעניינים והרבה טיולים ונסיעות לחו”ל.

11+9 = קשר טוב
זהו שילוב טוב עם קצת דרמות ופיוסים. 9 החם והרגשי, מרכך את 11 הלוגי, הקר והמנותק רגשית. יחד הם יוצרים איזון רגשי. 9 אוהב ריגושים ודרמות, לכן אוהב ונהנה מההפתעות של 11. לשניהם אכפת מאחרים. אידיאליסטיים ואוהבים לעזור. יש להם אינטואיציות טובות ויכולת להרגיש זה את זו.
בעסקים: שילוב גרוע. הם יותר מדי מרחפים. לא מספיק פרקטיים. 9 אוהב לנהל. 11 נהנה לדבר על רוח הדברים ונהנה לעזור, אך הוא אינו תכליתי בעשייה.

22+9 = קשר טוב
בני הזוג מאוד אנרגטיים ותמיד עסוקים. 22  זקוק לתמיכה רגשית ולעידוד וזוכה לקבלם מ – 9. המצב ביניהם יהיה טוב אם האישה תהיה עם מספר 9 ותשמש יד ימינו של בעלה, ותקריב עצמה למען הבית והמשפחה. יהיו להם הרבה עיסוקים מחוץ לבית, אירועים הקשורים לציבור ולחברה.

1+11 = מצוין
שניהם מדברים באותה שפה ומבינים זה את זה (הם דומים ל: 9+1). 1 מבצע. 11 מביא דרכים אחרות לפתרון בעיות. 11 מאוד פעיל חברתית ומביא חברים ל – 1 . הוא מחמיא ומפרגן ל – 1. 1 מביא הצלחה נעזר ונתמך ב – 11. לפעמים, 11 מתנתק רגשית. חזרתו תהיה מאוד מפייסת.

2+11 = קשר גרוע
מספר 2 מאוד אינטימי וצריך קשרים אישיים הדוקים (הוא “דבק” ותלותי). לעומתו, מספר 11 מרוחק רגשית, עצמאי ומרחף. 2 מחפש ביטחון רגשי וכלכלי, ואילו 11 הספונטני מחפש הפתעות, מפחד מאינטימיות ואינו מעניק ביטחון כלכלי (יודע לעשות כסף, אך לא מבין בנושא). 2 אינו אוהב את ההפתעות של 11 ואפילו נפגע מכך (כמו מסיבת הפתעה ליום הולדת). הוא מעדיף לדעת את התוכניות מראש ולהיות שותף בהכנה.
בעסקים: גרוע. 11 הוא כמו פרופסור מפוזר, ואילו 2 מקפיד על הפרטים והדיוק. זה יכול להיות מוצלח אם 2 היא המזכירה של אותו פרופסור מפוזר בעסק לא שלהם.

3+11 = קשר מצוין
קשר יפה ומוצלח מבחינה רגשית. 3 מביע רגשות ש – 11 המרחף אינו יודע להביע. 11 מפתיע ומכניס ריגושים ל – 3 שנהנה מהם. יש להם חברים רבים. 3 אינו קנאי, מאפשר ל – מספר 11 לצאת עם חבריו ומכניס אווירה טובה לבית.
בעסקים: קשר לא טוב. 11 מתאים לתחום החברתי ולא לתחום העסקי. 3 אוהב חיים קלים.

4+11 = קשר גרוע
שילוב רע ולא מתאים. אין ביניהם הבנה. 11 מרחף, 4 עם רגליים על הקרקע. 4 מחפש מערכת יחסים אישית, בית וקרבה אינטימית בטוחה. לעומתו, 11 מחפש דברים כלליים וחברתיים ומתקשה באינטימיות. מספר  11 גורם למשברים אצל מספר 4.

5+11 = קשר מצוין
זהו זיווג מוצלח. הם הפכים משלימים. בני הזוג מלאי רעיונות כיצד להרוויח כסף, אך הם אינם יודעים לשמור עליו. 11 יודע לעשות כסף, אך אין זה מעניין אותו. 5 אינו עובד קשה כדי להרוויח כסף, וגם את מה שיש לו הוא מבזבז. יהיו להם הרבה הרפתקאות. 11 יפתיע את 5 שמאוד אוהב הפתעות. 5 מושך את 11 הקריר לריגושים מיניים.
בעסקים: צרוף לא טוב. 11 מרחף ואינו מתעניין בכסף. מספר 5 פזרן.

6+11 = קשר טוב
מספר 6 הרגוע יותר מ – 11 לוקח על עצמו את רוב האחריות הכלכלית. 6 תומך רגשית במשפחה ובזוגיות. שניהם אוהבי חברה ופועלים למען אנשים שמעבר לחוג המשפחה. הם אינטואיטיביים וחשים זה את זה.11 מביא מיוחדות והברקות (6 אוהב זאת). 11 זקוק מדי פעם לניתוקים רגשיים (נסיעות וכו’) כי 6 עלול לחנוק בגישתו הרגשית. 11 עצבני ולא תורם ל – 6 ולזוגיות. יחד יגיעו ליצירתיות בונה וזורמת גם בתחום האומנות.
בעסקים: קשר בינוני.

7+11 = קשר טוב
אלה שני מספרים קשים מבחינה רגשית. על אף האנרגיות השונות, הם מסתדרים ויש ביניהם הבנה. שניהם מאוד חכמים. יש להם רעיונות, הברקות ואינטואיציה משותפת. ההבנה שלהם אינטואיטיבית ללא צורך בשיחה. 7 תלותי, 11 – אינו אוהב תלות. 11 ספונטני, מעניין וזקוק לחברה. 7 מגלה אמפטיה רגשית וזקוק להיות לבד. כל אחד מבין את הצורך של בן זוגו בחופש. מדי פעם 11 יתנתק רגשית ומינית וכך ישאיר ל – 7 מרחב מחיה. או להפך, 7 יצא להתבודד וישאיר ל – 11 את הבית לאירוח חבריו. יחסיהם מושתתים יותר על חברות ואידיאלים רוחניים מאשר על רגש ומין. אין מי שיתן מסגרת כלכלית יציבה או מסגרת רגשית איתנה.
בעסקים: חלש עד גרוע. אין כסף.

8+11 = קשר בינוני
מספר 8 תכליתי, שמרני ואינו מוותר על הנורמות שלו. 11 אינו אוהב שיגרה, מעניין, ספונטני אך אינו עמוק רגשית. 8 אינטנסיבי מבחינה רגשית ועושה הכל כדי להישאר עם בן זוגו גם אם הלה מנותק רגשית. הוא יעבוד עליו ויאתגר אותו להישאר בקשר. יש להם בסיס כלכלי טוב.
בעסקים: קשר טוב.

9+11 = קשר טוב
זהו שילוב טוב עם קצת דרמות ופיוסים. 9 החם והרגשי, מרכך את 11 הלוגי, הקר והמנותק רגשית. יחד הם יוצרים איזון רגשי. מספר 9 אוהב ריגושים ודרמות, לכן אוהב ונהנה מההפתעות של 11. לשניהם אכפת מאחרים. אידיאליסטיים ואוהבים לעזור. יש להם אינטואיציות טובות ויכולת להרגיש זה את זו.
בעסקים: שילוב גרוע. הם יותר מדי מרחפים. לא מספיק פרקטיים. 9 אוהב לנהל. 11 נהנה לדבר על רוח הדברים ונהנה לעזור, אך הוא אינו תכליתי בעשייה.

11+11 = קשר גרוע
זהו קשר קר בין ידידים טובים אשר לא מחוברים ברגש.
אין גם חיבור עסקי. הם לא יצליחו לעשות כסף.

22+11 = קשר טוב
מספר 22 מסור, נאמן ושמרני לזוגיות. מספר 11 עלול להפתיע אותו לרעה. 22 לוקח אחריות רבה על עצמו, 11 – נמנע מאחריות, הוא עסוק בניהול ובארגון משאבים. מבחינה כלכלית וכספית הם מסתדרים טוב. 11 עוזר ל – 22 בצורה הגיונית ולוגית. הוא מיעץ ל – 22, מנתח מצבים וחושב רחוק וקדימה. 22 יודע לנצל את הכישורים של 11.

1+22 = טוב עד גרוע
יש ביניהם הרבה מתח. שניהם מאוד חזקים, כריזמטיים, יודעים לקחת אחריות, לממש ולהגיע לתוצאות. הם יעמדו בהצלחה במטרות משותפות. מספר 22 ינווט את 1 למקומות המתאימים לו. שניהם צריכים ודורשים תמיכה, אבל, 22 עסוק רוב היום בעבודה ואילו 1 עסוק במרץ אך אח”כ דורש את מנוחתו. 1 עקשן ואינו אוהב מרות. יודע לתת אך רק עפ”י דרכו.

2+22 = קשר מעולה
ישנה הבנה טוטאלית. 22 כריזמטי בצורה עדינה (אינו זוויתי כמו 4). יש ביניהם קשר אינטנסיבי הדוק ודביק. 22 הוא השולט בזוגיות, סומך על 2 וצריך את עזרתו. הקשר אידיאלי כאשר 22 הוא הגבר שעובד, מפרנס ונותן את הטון בבית.

3+22 = קשר טוב
(קשר בסגנון של 3 + 4). 22 הוא טיפוס רציני ו”בולדוזר”. גישתו הקלילה של 3 מפריעה לו. 3 תומך בו ע”י עידוד ומילה טובה.

4+22 = קשר מצוין או גרוע
בני הזוג הם הפכים משלימים. 4 דואג לבית, מספר 22 דואג לקריירה ולפרנסה. גישתם דומה. יש ביטחון כלכלי. יש קושי בהבעת רגשות. הם עלולים להיכנס לפינות. (דומה לקשר של 8+4). כאשר הגבר עם מספר 22 – הקשר מצוין, ולהפך.
בעסקים: תהיה הצלחה אם 22 ינהל.

5+22 = קשר טוב
זהו זיווג לא רע, אם כי ללא רגשות רבים. מספר 22 רציני בגישתו, 5 – קליל. 22 כל הזמן עסוק בעבודה. הוא נותן ל – 5 חופש לעשות כרצונו וכסף לבזבוזים. 5 פותח הזדמנויות ל – 22 ומביא לו הרבה מזל, תקשורת ויחסי ציבור. 22 מעריך זאת.
בעסקים: קשר טוב (יותר מהקשר הזוגי).

6+22 = קשר מצוין
ישנה הרמוניה בין בני הזוג. שניהם דואגים ופועלים למען המשפחה. פועלים למען ביטחון הנובע מעבודה ומכסף. הם יודעים בדיוק היכן הם עומדים, רגליהם על הקרקע. 22 נותן מנוף ופינוקים ל – 6. 6 האחראי משתמש בזה בצורה נבונה וטאקטית. זו הזוגיות האידיאלית למספר 22.  6 זקוק לקשרים המשפחתיים ולשהות במסגרת המשפחתית. לעומתו, 22 מושך החוצה. ביתם יפה (6) ועל רמה (22). הכל הרמוני ויפה.
בעסקים: מוצלח.

7+22 = קשר בינוני עד גרוע
זהו קשר בין שני אנשים קרים ובעלי אנרגיות מתוחות. שניהם חכמים אך סגורים רגשית. יש להם יכולת עשייה בגדול ולטווח רחוק. 22 זקוק לתמיכה, לדבק, לפינוק, למילה טובה ולמישהו שדואג לפרטים הקטנים. 7 – סגור ובורח מזה. 22 יכול להביא מעמד, כסף וקרקע יציבה ל – 7. 7 מסתדר לבד ואינו צריך את 22. הוא תלותי נפשית ורגשית, אך זקוק למרחב מחיה ולהתבודדות. 22 כריזמטי, מעשי וזקוק לשלמות. 7 מרחף, מתבודד עוסק במחשבות ובפסיכולוגיה. הקשר יותר מוצלח כאשר הגבר הוא 22, עובד כל היום ומפרנס.

8+22 = קשר מצוין
זוהי זוגיות ללא חיבור ממשי אשר יכולה להצליח לאחר שבירת הקרח הראשון. שניהם פּוּשרים כלכליים. יש להם מטרה משותפת – יצירת כסף ומעמד. חייהם מרופדים בעושר. יש קצת מאבקי כוח ביניהם, 22 חזק מ – 8. 8 יודע להתגמש ולתמוך כשיש מטרה. שניהם שומרים על ערכים, שניהם שמרנים ומהוגנים. ל – 22 רעיונות אוטופיים, 8 ממש ומבצע. אינם מתעייפים מכל מה שקשור בעסקים ובהשקעות, ברכוש ואף בפוליטיקה.
בעסקים: הצלחה. יכולת לטפל בעסקים גדולים.

9+22 = קשר טוב
בני הזוג מאוד אנרגטיים ותמיד עסוקים. 22  זקוק לתמיכה רגשית ולעידוד וזוכה לקבלם ממספר 9. המצב ביניהם יהיה טוב אם האישה תהיה עם מספר 9 ותשמש יד ימינו של בעלה, ותקריב עצמה למען הבית והמשפחה. יהיו להם הרבה עיסוקים מחוץ לבית, אירועים הקשורים לציבור ולחברה.

11+22 = קשר טוב
מספר 22 מסור, נאמן ושמרני לזוגיות. 11 עלול להפתיע אותו לרעה. 22 לוקח אחריות רבה על עצמו, מספר 11 – נמנע מאחריות, הוא עסוק בניהול ובארגון משאבים. מבחינה כלכלית וכספית הם מסתדרים טוב. 11 עוזר ל – 22 בצורה הגיונית ולוגית. הוא מיעץ למספר 22, מנתח מצבים וחושב רחוק וקדימה. 22 יודע לנצל את הכישורים של 11.

22+22 = קשר גרוע
זהו קשר בין שני בולדוזרים אשר לא מוצאים דרך או זמן לחיבור וליחסים. כל אחד מהם זקוק לעוזר על ידו ולא לבולדוזר נוסף. הקשר אולי יצליח בעסקים גדולים ומדיניים.

פרסומת

מאמרים קשורים

2 תגובות

  1. מאמר מושקע.
    הייתי מוסיפה סיפור על אדם שנעזר בקריאה נומרולוגית שערכת לו, כדי שהכתוב יהיה מעניין למי שאינם מעוניינים בפרטים הטכניים החשובים לאלה שמעוניינים ללמוד נומרולוגיה, או ליישם משהו מהידע בעצמם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button