כתיבת מאמר לאתר Love-on

מגזין Love-on מחפש אחר כותבים מוכשרים

אנו מפרסמים כתבות בנושאים הבאים:
זוגיות – טיפים לזוגיות מוצלחת, רעיונות לבילויים יחודיים או עצות לתיבול מערכת היחסים, דעות וסיפורים המתקשרים לזוגיות
פנויים ופנוית – טיפים להכרויות, סיפורים ודעות על דייטים ועולם הרווקים-רווקות,אופנה וטיפוח, עצות להצלחה ביצירת קשר זוגי ולהצלחה בדייטים
מיסטיקה ואהבה – אסטרולוגיה, נומרולוגיה, תקשור או נושאים דומים לכך בהקשר לאהבה ורומנטיקה
המלצות סרטים לצפייה ביחד
המלצות לבילויים ומקומות אטרקטיביים וייחודיים
רעיונות למתנות רומנטיות
או כל נושא אחר המתקשר לאהבה, זוגיות ורומנטיקה ונראה לכם מתאים לאתר שלנו

*מתקשים בהתחלה? לא יודעים איך לארגן את המחשבות שלכם לצורת מאמר?

המדריך לכתיבת מאמר או סיפור קצר

כמה טיפים לפירסום מאמר באתר Love-on:

אורך המאמר – רצוי שמספר המילים במאמר יעבור את ה-300, כדי לבדוק את מספר המילים עבדו עם תוכנת Word המכילה בתחתית המסמך את מספר המילים אותו הוא מכיל, לאחר מכן תוכלו להעתיקו אל תיבת הטקסט באתר.

ביטוי המפתח – מילה או ביטוי קצר (2-4) מילים אשר חוזרת או חוזרים יותר מפעמיים בתוכן המאמר, בתקציר ורצוי גם בכותרת, ביטוי זה יעזור לקדם את המאמר בתוצאות מנועי החיפוש.

תקציר –  התקציר לא אמור לעבור 156 אותיות (כולל רווחים), מעבר לכך הוא לא יופיע במנועי החיפוש. נסחו בחוכמה  מומלץ ורצוי לשלב את ביטוי המפתח בו.

סגנון כתיבה – הקפידו על כתיבה נכונה עם סימני פיסוק מוצדקים, השתדלו לא לחזור על מילה פעמיים או יותר באותה הפיסקה, נסו לחפש מילים חלופיות או צורת התנסחות אחרת אם ניתן. לאחר סיום הכתיבה עברו שוב על הטקסט למטרת הגהה ותיקוני ניסוח.

ביטוי –  כתיבה, תוקפנית, גזענית הפוגעת במגזר אוכלוסייתי או אישי לא תתקבל והמאמר יפסל על ידי מערכת אתר Love-on, בכתיבתכם המנעו מאזכור שמות אמיתיים.

 

אם אתם חושבים כי יש לכם מה לשתף, מה להגיד או מה לספר, מלאו את הטופס בעמוד זה, צרפו כתבה לדוגמא או שלחו לנו הודעה ואנו נחזור אליכם במהרה.

מחכים לשמוע ממכם
צוות Love-on

[contact-form-7 id="5173" title="טופס פרסום מאמר"]

 

פרסומת
Back to top button