מאמרים חמיםנשים - סינגלספנויים ופנויות

טיפוסי גברים שכדאי לברוח מהם

אין ספק שהייתי בלא מעט דייטים הזויים, עם כל מיני עדות, גילאים, מקצועות ואנשים. אבל למדתי לשים לב לטיפוסי גברים

לנוחיותכן הכנתי רשימה, טיפוסי גברים שכדאי לברוח מהם עוד בדייט הראשון:

השחקן
זה שיגיד לך ולעוד חמש בנות, בדיוק מה שאת רוצה לשמוע, זה שיתגעגע כבר מסיום הדייט הראשון, זה שיבקש לפגוש את ההורים, ויגיד שהוא מתחיל לחסוך לדירה בפרפברים. זה כמובן עד שהגיע ליעד ואז ההצגה ירדה, והוא כבר בהפקה הבאה.

השקרן
זה שכבר בהתחלה מספר סיפורים, ממציא שקרים, מבלי לזכור מה הוא אמר. הוא מסבן ומחרטט בכוונה. תבלי הרבה מאוד זמן למצוא חורים בסיפורי האגדות, ולהשוואות גירסאות.

הסטלן
זה שבזוגיות ארוכת טווח עם הגוינט שלו, שמעשן במיטה ונשאר בה, ששוכח לקום בכלל, שלפני, אחרי, ובזמן הסרט יוצא לעשן איזה קטנה, שמנהל שיחה בוולט וחצי ועדיין מידי פעם יוצא להפסקה, זה לפעמים נשאר באותה חולצה, ואף פעם לא זוכר על מה דיברתם.

הילד של אמא
שימי לב מדובר פה במערכת יחסים רבת משתתפים, כל דבר העולה לסדר היום עובר בישיבת הקבינט לאישור, כל מה שאת מבשלת, כל מה שאת לובשת מקבל ביקורת מהמטה. יהיו הרבה ליקוקי ישבן, צביעות ומירמור. הרי זה קרב אבוד מראש, כי אף אחת לא באמת מספיק טובה לנסיך הקטן.

הקמצן
זה ששוכח לפעמים את הארנק באוטו, זה שמעדיף ללכת ברגל כי זה פשוט יותר בריא, זה שיקח אותך לדייטים על הספסל בגינה. האחד שיעדיף לחלוק מנה, או להביא פופקורן מהבית. הבחור שמסתובב עם מחשבון בשלוף על מנת לבדוק מי בדיוק הזמין ומה, תמיד יהיה לו פיפי שיגיע החשבון.

טיפוסי גברים שכדאי לברוח מהם

הקנאי
זה שתמיד יעיר לך על צורת הלבוש, וישאל לא קר לך ככה?, זה שיעקוב במבטו אחרי מבטך, לוודא שאת לא מסתכלת על אף אחד. האיש שיעשה פרצוף כי חייכת למלצר, שיבדוק לך הודעות בטלפון וגם על הדרך יבדוק את הפייסבוק שלך ברמה היומית לראות בדיוק איפה את נמצאת.

ה"צנוע"
זה שמאוהב בעצמו, שמבלה שעות מול המראה לפני שיוצאים מהבית, זה שיש לו יותר תכשירים לשיער ממך, שחייב ביקור יומי בחדר כושר, שניזון ממחמאות עצמיות, שמצלם את עצמו בלי חולצה ומעלה לפייסבוק ואז סופר כמה לייקים הוא קיבל.

הממורמר – המסכן.
זה שתמיד רואה שחורות, שכולם תמיד מנסים לפגוע בו, שלעולם לא יהנה מארוחה או יציאה טובה. שלא מצליח להתאושש מסרט עם סוף לא טוב. הפסימי שתמיד יעכיר את האויירה.

הקשקשן
זה שתמיד יש לו מה להגיד והרבה, הוא יעייף אותך ולא יפסיק לדבר, לא יתן לך להשחיל מילה,  מנהל דיון על כל נושא שבעולם  ומנסה לטשטש אותך בכמות המילים שלא תראי שאין שם מעשים.

הדרמה קווין
אני קוראת לזה שירי סרטים. הוא חווה הכל קצת אחרת – הכל אצלו דרמה ואין רגע דל, מכל דבר הוא נעלב, יהיה בכי אולי גם צרחות, הכל מסובך ודורש שיחה.

הנוגע
הבחור שלא מכיר את המושג מרחב אישי, שמחבק בכל אינטראקציה, שנוגע, שמלטף, שחולק אויר לנשימה מרוב שהוא עומד כל כך קרוב..  ועם כל אחת.

הנשי
זה שמצליח לבלבל אותך, שאם לא היית איתו בדייט היית מסדרת אותו לחבר ההומו שלך, שאם טון הדיבור שלו היה יותר גבוה מזה הוא היה מדבר על עצמו בגוף נקבה.

הרוחניקי
זה שמאוד מחובר לעצמו, מתעניין בהארה. הוא עושה הכל לאט ועם חיוך, כלום לא מרגיז אותו. הוא נהנה מדברים הקטנים כמו חרקים וחיבוקי עצים. אוהב לחפור לעומקו של עניין ולרקוד שבוע בלי להתקלח באיזה פסטיבל ארעי בדרום.

 

שלא תגידו שלא הזהרתי !

פרסומת

אביטל פרץ

חיה בבועה התל אביבית כבר יותר מידי זמן, חולמת לכבוש את העולם יעד אחד כל שנה, תולעת ספרים בלי משקפים ומשתתפת קבוע בסדנאות ומפגשי כתיבה יוצרת. פירסמה בעבר בבלוגים אינטרנטים ועומלת על הוצאת ספרה הראשון.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button