מאמרים חמיםמבחני אהבהנשים - סינגלס

מבחן אהבה – איך תדעי שהוא בקטע שלך?

אתם בתחילת הקשר, דייט ראשון, האם הגבר באמת מעוניין או שהוא פשוט נמצא באזור? מבחן האהבה של Love on להגדלת הסיכויים

הנה שוב את הכרת מישהו חדש, איפה זה היה הפעם? באינטרנט? דרך חבר משותף? לא הכי משנה,  יצאתם לדייט ראשון והיה לך מאוד נחמד, היית שמחה לפגוש אותו גם פעם שנייה, מי יודע, אולי זה הקשר שיוביל לחתונה? (הדודות בטוח יהיו שמחות)

לגביו, העניינים לא כאלו ברורים, אמנם היו סימנים פה ושם, אבל את לא ממש בטוחה שהוא באמת מעוניין, לא כזה פשוט לדעת שרק נפגשתם פעם אחת ובעיקר אם הגבר מודע לחוקי המשחק ופועל בדרך שלא מסבירה בדיוק את כוונותיו.

אז איך תדעי שהוא בקטע? שהוא באמת מעוניין?
מבחן האהבה הבא יעזור לך לכוון את עצמך למטרות הנכונות

Loading

*מבחן האהבה אינו מדע מדויק, גם אם יצא לך ציון נמוך זה עדיין לא אומר שהבחור באמת לא מעוניינן, לחילופין, ציון גבוה אינו מבטיח הצלחה ודאית.

מומלץ תמיד לצאת לפגישה נוספת, יכול מאוד להיות שלא קראת אותו נכון בפגישה הראשונה, יכול להיות שהוא מאלו שמחכים לאישור פגישה השניה כדי לפעול, אם הוא לא ממהר לצאת לפגישה נוספת, את מכיוונך אל תפעילי יותר מדי לחץ כדי לקבוע איתו, זה בטוח לא יביא לך נקודות.

מחפשים לאן לצאת לדייט? אתר Funzing מציע סדנאות ואירועים ייחודים, ההצעות משתנות כל הזמן והמבחר מגוון, מומלץ בחום. למעבר לאתר לחצו כאן

פרסומת

Love on

מאמרי מערכת מאת Love-on - המגזין לאהבה, זוגיות ורומנטיקה עם מאמרים וטיפים לזוגיות, פנויים ופנויות, מדור מיסטיקה ואהבה עם אסטרולוגיה ונומרולוגיה רומנטיים, אוספי מוזיקה לשמיעה און ליין, המלצות סרטים לצפייה ביחד ועוד...

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button