אסטרולוגיהמיסטיקה

מזל טלה – התאמה זוגית אסטרולוגית

לטלה יש את האש מפנים, מזל אקטיבי, דינמי ודומיננטי. אוהב שיש לו חופש ומרחב פעולה ובדרך כלל גם אוהב לקחת יוזמה וביצוע לעיתים תוך כדי לקיחת סיכונים.
הטלה אוהב להתאהב ופועל במיטבו בתהליך הכיבוש הראשוני, הוא אוהב להיסחף אחר אהבה חדשה ומאוהב בריגוש שהאהבה מביאה. לעיתים נכשל בתהליך ההתמסדות לאחר שלהבת ההתחלה פוחתת ואיתה מצטמצמים הריגושים, אך לאחר שהטלה כבר מיסד את עצמו בקשר הוא יהיה בן זוג מרגש ואוהב מכל הלב, בעל יכולת ביצוע ואחראי.

רוצים מפת לידה אישית?

נסו את מחשבון האסטרולוגיה שלנו
מזל טלה – התאמה זוגית אסטרולוגית

sign-bt-ariesמזל טלה בזוגיות עם מזל טלה
ציון : 7.5

למה כן
שני בני הזוג שייכים למזלות האש, ישנן הבנות משותפות: שני בני הזוג שאפתניים, חשוב להם להצליח בכל משימה, לנצח בכל תחרות, (רבים מהטלאיים עוסקים בספורט) מונעים מתשוקות ואקטיביים מאוד, אוהבים ומעריכים כנות ויושר, סולדים מחוסר הגינות ומערמומיות. קיימת הערכה הדדית, מחשבה מהירה והרבה ביצוע.

למה לא
הטלה דומניננטי ומנהיג באופיו יתקשה לחלוק את התפקיד עם בן זוג עם רצונות דומים.
הקשר יכול להסתכם בדורסנות הדדית אם לא יצליחו בני הזוג לתת את המקום ואת החופש אחד לשני.
בנוסף חוסר בייצוג מזלות מקבוצות אחרות (אוויר, מים, אדמה) יקשה לקיים קשר בעולם הממשי.

במיטה
שילוב מעולה, קיימת משיכה הדדית גבוהה, שני בני הזוג מלאי תשוקות מיניות עזות ורבות, אוהבים מין עוצמתי שלעיתים אף נוטה לאלימות (בגבולות המיטה).

sign-bt-tarusמזל טלה בזוגיות עם מזל שור
ציון: 8

למה כן
שילוב זה של אש ואדמה יכול לעבוד מעולה כאשר שני בני הזוג הגדירו תפקידים וגבולות, השור כמזל קבוע בקבוצת האדמה אוהב לקבוע מטרות רחוקות טווח, חומריות (עבודה, בית, משפחה) יעריך יכולת הביצוע של הטלה ואת שאפתנותו, השור יוכל לרתום את הטלה להגדרת המטרות המשותפות והטלה מצידו יעריך את הקרקע שמספק השור ואת האחריות הרבה והרצינות שבה השור פועל.

למה לא
השור יראה לעיתים בעיני הטלה כאיטי מדי בביצוע ובחשיבה, כחסר דמיון ותשוקות,. לעומתו הטלה יראה בעיני השור כפזיז מדי, רגשי וחם מזג, כמו כן הטלה אינו אוהב לקבל הוראות וזקוק לחופש במערכת היחסים בעוד השור יכול בדיוק לגעת בנקודות רגישות אלו.

במיטה
בינוני, הטלה זקוק לאש במיטה, השור לעיתים צפוי מדי וחסר גיוון.

sign-bt-geminiמזל טלה בזוגיות עם מזל תאומים
ציון: 7.5

למה כן
שני המזלות מעריכים פתיחות ויושר, התאומים הוא איש שיחה מצוין ואף מעבר לכך, בעל יכולת הקשבה המאמצת את כל מה שהטלה רוצה להגיד. הטלה כמזל אש יהיה הדומיננטי בקשר, בעל הפעולה אשר יוכל לרתום את התאומים הסתגלתן לביצוע. שניהם יאהבו לנהל שיחות אינטלקטואליות, הטלה בעל קליטה מהירה והתאומים מסוגל להתשתלב כמעט לכל נושא.

למה לא
התאומים נוטה להתפזר, הטלה אוהב דרך ישרה ומהירה, לעיתים יאבד את הסבלנות לעודף התקשורת שמביא איתו מזל תאומים, לדיבורי הסרק המלווים בפחות תוצאות בשטח. הטלה תקיף יותר בעוד התאומים אינו מחפש לריב, התוצאה תהייה בדרך כלל בנסיגה של התאומים אחורה והסתגרות שלעיתים מלווה בפחד.

במיטה
יכול להיות מעניין, הטלה אוהב מין סוער והתאומים מסוגל להשתלב על הדרך אך רצוי שקצת מלל יוכנס לאקט המיני. הטלה יכול לזרום עם משחקי תפקידים כל עוד לא מוצאים אותו מהריכוז.
רק מה, לא תמיד קל לגרור את התאומים למיטה.

sign-bt-cancerמזל טלה בזוגיות עם מזל סרטן
ציון: 7

למה כן
שילוב של אש ומים, על אף הניגודים יכולים להשלים אחד את השני, שניהם מזלות אקטיביים שפועלים במישורים אחרים, הטלה בעולם החיצוני והסרטן בפנימי. הטלה פועל מהלב, שאפתן המשיג מטרות וקשרים חדשים, לעומתו הסרטן מפתח את הקשרים במעגל הקרוב אליהם, דואג לבית ולהעמקת העולם הפנימי של שניהם.
הקשר יפעל במיטבו כאשר כל צד בקשר יעריך את מעלותיו של הצד השני וביכולתו להשלים ולחזק את הצדדים החלשים של הצד השני כמעין יינג ויינג.

למה לא
אש ומים שילוב מנוגד אשר לא בהכרח מצליח להתקיים, שני הצדדים מבטאים רצונות הפוכים וההסכמה על דרך פעולה אינה גבוהה.
הטלה מכבד את הסרטן כל עוד זה פועל ביושרה ובגלוי, הסרטן חשדן יותר מטבעו ונוטה להחליף את הפתיחות הרבה של הטלה לסביבה כפילטרוטים.
הסרטן מסוגל לבצע מניפולציות על הטלה אשר בנקל נופל לבור ה"רגשי" ואשר אחר כך מאשים את עצמו על שנכנע.
הטלה אוהב את החיים שבחוץ בעוד הסרטן מעדיף את חיי הבית, המשפחה והחברים הקרובים אליו.
הסרטן אוהב להימרח רגשית בעוד לטלה בדרך כלל אין סבלנות לשיחות ארוכות בנושאים שאינם תכלס.

במיטה
שילוב יפה, שניהם מונעים מצרכים רגשיים, מזלות האש ומזלות המים ידועים בעוצמתם המינית הגבוהה, הטלה אוהב מין והרבה, לסרטן עוצמות פנימיות ותשוקות נסתרות.
הקושי העיקרי הוא בזה שהסרטן פועל מתחושות בטן ועל כן כאשר הוא פגוע או מוטרד הוא אינו זורם מהר כל כך כטלה לפעילות מינית.

מזל אריה - התאמה זוגיתמזל טלה בזוגיות עם מזל אריה
ציון: 9

למה כן
שני מזלות מקבוצת האש עם רצונות משותפים ודרך חשיבה דומה, מזלות אופטימים שאוהבים אנשים וחברה, מעריכים עוצמה ובני זוג עם הילת כבוד מסביבם, קיימת משיכה הדדית כל עוד שני בני הזוג מצליחים לשמר את ההילה.
האריה הוא היציב בין בני הזוג, מעדיף שהטלה עם ההיפר אקטיביות שלו יספק את צרכיו, עקב ראיה דומה האריה יוכל לסחוף את הטלה בקלות לבילויים ותחביבים משותפים, שני בני המזל אוהבים ומעריכים טעם טוב ויוקרה וביתם המשותף יהיה מלא בפריטים ייחודיים או יוקרתיים.

למה לא
אש ואש ומה עם השאר? איפה התכלס? שני בני הזוג אוהבים יותר לדבר מאשר לבצע, או לפחות טובים מאוד בביצוע משימות עם מטרות שאפתניות/זוהרות ומתקשים לבצע את מטלות היום-יום.
הקשר לא יעבוד עם שני בני הזוג מגיעים מתפיסות עולם שונות, האריה והטלה לא יוותרו בקלות על ראיית עולמם וזה בדיוק המקום שבו שני בני הזוג מסוגלים לפתוח בריב, השייכים לקבוצת מזלות האש סובלים ממזג חם אך במקביל בסלחנות רבה.

במיטה
מעולה, מזלות האש אוהבים מין והרבה, רצוי מהיר ומלא תשוקה, אין טעם לשיחות מקדימות ארוכות ולשניהם קל להשאיר את המשקעים מחוץ למיטה. חשוב לזכור כי מזלות האש נוטים חלשים בשיגרה ונוטים להשתעמם מהר ועל כן רצוי לגוון במיקומים, תנוחות או משחקי מין עשירים.

מזל בתולה - התאמה זוגיתמזל טלה בזוגיות עם מזל בתולה
ציון: 6

למה כן
קשר שמתקיים רק לעיתים נדירות, סיכויי ההצלחה שלו יגדלו רק לאחר זמן ולאחר שמשיגים הבנה הדדית. הטלה מחפש להיות מנהיג ואילו לבתולה נוח שמישהו טפס את המושכות, כל עוד ההחלטות של הטלה עולות בקנה מידה אחד עם רצונותיו של הבתולה.
הטלה יכול להעריך את יכולת ההקפדה של הבתולה ואת חוש הסדר שבו הטלה מתקשה, הבתולה אינה כופה את דעתה ואת רצונותיה ונותנת חופש לטלה להשיג את מטרותיו. הבתולה מצידה יכולה לסמוך על הטלה כמזל אחראי ורציני עם שאיפות גדולות שבדרך כלל מצליח להשיגן.

למה לא
שני בני הזוג לא ממש מדברים באותה שפה, הרצונות דיי מנוגדים ובעיקר דרך הביצוע – הטלה נמהר, מחליט בקלות ומבצע בזריזות לעומתו הבתולה מחשב את צעדיו, פועל במתינות ובהקפדה על כל פרט קטן בדרך שזה בדיוק מה שהטלה לא אוהב.
הבתולה צנוע, אינו מונע מאגו בניגוד לטלה המתבלט בכל סביבה באופן טבעי, מונע מתשוקות פנימיות בניגוד לבתולה הארצית, המונעת מצורך ממשי.
הבתולה ביקורתי וזה בדיוק מה שמפריע לטלה השונא לקבל ביקורת אשר עוצרת לו את ההתקדמות ופוגעת לו באגו לחילופין הטלה נוטה להיות תקיף מדי וחם מזג לבתולה, הרמת קול אצל הטלה המתרחשת לעיתים קרובות נתפסת אצל הבתולה כחוסר נימוס.

במיטה
לא בשמיים – הטלה אוהב להיות נמהר במין, פועל מתשוקות, הבתולה מחושב בצעדיו, מקפיד יתר על נקיון ולעיתים גם מגביל את עצמו עקב כך. הטלה אוהב לגוון והבתולה יכול להוסיף לידע של הטלה בניסויים חדשים (כל עוד זה בגבול הטעם הטוב של הבתולה).

מזל מאזניים - התאמה זוגיתמזל טלה בזוגיות עם מזל מאזניים
ציון: 8.5

למה כן
מזלות הפכיים, הטלה הוא הפעיל בקבוצת האש והמאזניים פעיל בקבוצת האוויר, לשניהם מטרות ודרכי פעולה דומות. הטלה מגיע עם העוצמה והכח לפעולה ואלו המאזניים מגבה אותו בדו-שיח מפרה ויכולת ארגונית שהטלה מתקשה להשיג. שניהם אופטימים, אוהבים את המרחב הציבורי כאשר הטלה הוא הטיפוס המנהיג, בולט בסיטואציות חברתיות, תמיד נרתם לפעולה ואלו המאזניים מייצר אווירה הרמונית, מתקשר עם אנשים רבים ורוקם קשרים חברתיים.

למה לא
הפכים נמשכים אך לא תמיד מגיעים לאיזון, הטלה נמהר יותר מהמאזניים, אם אין התאמת קצב יש מתכון לריב, הטלה לא ישתוק על דברים שלא מתבצעים בצורה הנכונה ואלו המאזניים יתקשה לשמר על חזות רגועה לאורך זמן. הטלה אוהב שליטה ובעוד המאזניים מאמין בחברות משותפת ועל כן בהעדר הבנת הדדית קשר מעין זה יעלה על שירטון.

במיטה
זורם, הטלה אוהב מין, המאזניים לא מתנגד, אך לא תמיד מלא באותן כמות תשוקות כמו הטלה, מצד שני; שני המזלות האופטימים האלו אינם ממהרים לקחת ללב ולצבור חשבונות אישיים, כך שהמין יותר משוחרר וזמין.

מזל עקרב - התאמה זוגיתמזל טלה בזוגיות עם מזל עקרב
ציון:
7

למה כן
קשר שנוצר בדרך כלל בנסיבות קארמתיות, הטלה נמשך לעוצמות של העקרב ואלו העקרב ברגע שהוא הגדיר את הטלה כמושא האהבה שלו כבר אין דרך חזרה.
העקרב מודע ליכולות הביצוע של הטלה ואל הרצינות בה תופס הטלה את מטרותיו, ואלו הטלה מעריך את יכולותו של העקרב להיות יסודי ורציני ובעל יכולות הבנה עמוקות מעבר לכוחותיו של הטלה. קשר זה בין אש ומים יתקיים במייטבו אם כל צד ידע להעריך נכון את יכולותו של הצד השני להשלים אותו.

למה לא
העקרב הוא מזל מים, מאוד עמוק ומופנם, גם אם לעיתים מראה העקרב יכולות חברתיות גבוהות, העקרב מאוד סלקטיבי בבחירת המעגל הקרוב שלו ורכישת אמונו לא באה בקלות, הטלה מייצג בדיוק את התכונות ההפוכות, קל למזל טלה להתחבר לאנשים חדשים, הוא בולט בסיטואציות חברתיות גם אם אין לו רצון ברור לכך, הוא נותן את אמונו בקלות על בסיס תחושות של הלב והוא יודע לסלוח במהירות. העקרב זוכר הכל, קשה לו להתגבר על פגיעה בנפש והוא נוטה לעיתים קרובות לפסימיות בניגוד לאופטימיות של הטלה אשר אוהב את החופש שלו מה שבדיוק בעייתי אצל העקרב, בעיקר שהוא אינו נוטה את אמונו בשותפו לקשר.

במיטה
חיי מין סוערים מצפים לעקרב ולטלה, העקרב מכיל עוצמות מיניות גבוהות ואלו הטלה פשוט אוהב מין. הצרה מתחילה שלוקחים את הבעיות האישיות למיטה, העקרב אינו סולח בקלות ומתקשה לקיים יחסי מין כאשר הוא פגוע מהטלה.

מזל קשת - התאמה זוגיתמזל טלה בזוגיות עם מזל קשת
ציון: 9

למה כן
קשר מעולה בין שני מזלות אש, שניהם אופטימיים ובעלי אנרגיה לחיים, הטלה אוהב לפעול, להנהיג וליצור ואלו הקשת אוהב דברים חדשים ומשתעמם מהר משיגרה. שניהם בעלי חשיבה מהירה, הקשת אוהב להתעניין בנושאים רבים ומלא ברעיונות אותם הטלה מאמץ בשמחה.
הקשת והטלה אוהבים חופש ומוכנים לתת אחד לשני הרבה מקום בקשר לביטוי אישי.

למה לא
הרבה אש, פחות תכלס, שני המזלות מתקשים לבצע משימות תפלות ולוקים בעצלות מסוימת. הקשר בין טלה וקשת ייתקיים יפה כל עוד שניהם פועלים באותו הקצב, לעיתים הקשת יכול להיות מהיר מדי ומפוזר מדי ועל כן גם לוקה בחוסר אחריות מסוימת, הטלה לעומתו לפעמים הולך על בטוח מדי ואינו נכנע לכל הדמיונות והשגיונות של הקשת.

במיטה
מצויין, שני מזלות ממשפחת האש אוהבים מין, מסוגלים לשים בצד בעיות אישיות ועל כן קל להם לזרום למערכת יחסים מינית עשירה.

מזל גדי - התאמה זוגיתמזל טלה בזוגיות עם מזל גדי
ציון: 6

למה כן
הטלה והגדי מוגדרים כמזלות פעילים, הטלה בקבוצת האש והגדי באדמה, לשניהם יש שאיפות גדולות ודרכים להשיג אותם, הטלה בזריזות תוקף את המטרה והגדי מתקדם בצורה מחושבת אל פסגת ההר. שני בני הזוג עצמאים ודינימיים משיגים מטרות רבות ביחד ולחוד.

למה לא
הטלה והגדי לא מדברים באותה שפה, נכון שניהם שאפתניים מאוד אך הדרך שלהם אחרת, הגדי הארצי יהיה זהיר בפעולותיו כדי למנוע פגיעה עצמית, מרוכז בעצמו לעיתים על חשבון אחרים, הטלה לעומתו מהיר פעולה, פזיז לעיתים קרובות, בזבזן ולא מחושב, אמנם מרוכז בעצמו אך יעשה לא מעט כדי לא לפגוע באחר ומתנגד למישהו הפועל ללא שיקולים כאלו.
הגדי מונע מהשגת מטרות חומריות – עבודה, בית, משפחה, הטלה להשגת מטרות אישיות שלא בהכרח חיוניות בעולם הממשי.
הטלה על אף האקטיביות הרבה אינו מתלהב לפעול בשגרת היום יום. הגדי, הפועל בעולם הארצי אינו מקבל בשמחה רבה את העצלנות של הטלה.

במיטה
בינוני ומטה – הטלה אוהב מין ורצוי על בסיס קבוע, הגדי לעומתו אינו מונע מדחפיים מיניים ועל כן מתקשה לעמוד בצרכי הטלה.

מזל דלי - התאמה זוגיתמזל טלה בזוגיות עם מזל דלי
ציון: 7.5

למה כן
הטלה והדלי מזלות אופטימיים, מוחצנים, שניהם אוהבים את הסביבה החיצונית ותקשורת בין אנשים, שני המזלות דוגלים ביושרה ואינם סובלים גילויי ערמומיות בעיקר כאשר הם נתקלים במעשיי עוול מכוונים.
הדלי מביא רעיונות מקוריים והטלה בעל יכולת לבצע אותם ביחד נוצר צוות דינמי של מחשבה מקורית ועשייה אפקטיבית.
שני המזלות עצמאיים המעריכים את החופש שלהם ושל בן זוגם ואינם קנאים מטבעם.

למה לא
הדלי מזל שתלטן, יש לו מערכת חוקים שאל למי שיפר אותם, הטלה אינו אוהב מרות ואוהב לעשות דברים בדרך שלו גם היא מבולגנת לפעמים.
הדלי מביא רעיונות מקוריים לשולחן אך לא בהכרח ברי ביצוע, הטלה מתקשה לבצע כאשר הדברים לא ממשיים או כאשר הוא מרגיש שאינם רעיונות טובים.
הטלה יכול להיות חוצפן בדרך הדיבור הישירה שלו, הדלי מתקשה לעיתים לקבל את הנמהרות של הטלה ואת עודף הדומיננטיות שהוא מפגין בחברה.
הדלי אוהב לדבר לעומת זאת סבלנותו של הטלה קצרה, הוא מעדיף לפעול ויכול לראות את הדלי כאחד שרק מדבר ולא מבצע.

במיטה
סביר, הטלה אוהב המין יאהב את הגישה הייחודית של הדלי אשר תמיד יכול להפתיע, רק מה לא תמיד ההפתעות של הדלי יוצרות משיכה מינית בכלל ואצל הטלה בפרט.
הלהט והאינטנסיביות של הטלה לא עומדים בקנה מידה שווה לדלי אשר אינו תופס את המין כהכרחי לקיום כמו שהטלה רואה בכך.

מזל דגים - התאמה זוגיתמזל טלה בזוגיות עם מזל דגים
ציון: 7.5

למה כן
שילוב של אש ומים, הטלה הוא הדומיננטי בקשר, הדגים גמיש יותר ואין לו בעיה אם זה שהטלה תופס את המושכות. הדגים יצירתי, חולמני ובעל דמיון רב, כל זה קורץ לטלה המחפש תמיד אחר מיסתורין וריגושים. הדגים זקוק לחיבור רגשי עם בן הזוג, מה שלטלה בא דיי בקלות, לא מן הנמנע כי הדגים ירגיש כי בן זוגו מחובר אליו בקשר מיסטי – אידאל לאהבה אצל הדגים.

למה לא
הדגים יכול להיות חולמני מדי ולטלה זה קצת בעייתי שמגיעים לבצע משימה משותפת, הדגים לא מגיע לסטנדרטים של הטלה הרואה לעיתים בדגים כנטל רגשי המסית את תשומת הלב מהמשימה.
מנגד, הדגים רואה את הטלה כמוחצן מדי, (לעיתים זה בדיוק מה שהדגים צריך) אבל על פי רוב תקיפותו של הטלה גורמים לדגים לנסיגה פנימה.
הדגים שייך למזלות המים ולאיכות משתנה, הטלה לאש ובאיכות פעילה, השילוב בינהם לוקה בחוסר יציבות קלה כאשר אף אחד מבני הזוג אינו חזק בביצוע מטלות יום יומיות.

במיטה

מעניין – מאוד תלוי באופיו של הדגים אשר יכול בקלות להיות טיפוס מאוד מיני או לחילופין מרוחק וחסר עניין מיני. הטלה די ברור בכוונותיו, המין אצלו מגיע מצרכים פשוטים ומיידים כמו יתר רצונותיו. הדגים לא תמיד סגור על עצמו, בקלות יכול לסטות לעולם אחר ולהשאיר את הטלה עם סימן שאלה גדול על הפנים. האקט עצמו יכול להיות מעולה אם יש חיבור רגשי – מיסטי בין שני בני הזוג,

ועוד כמה דברים טובים - מחשבוני התאמה זוגית

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button