אסטרולוגיה

בת מזל סרטן בזוגיות – עשה ואל תעשה

רגישה, משפחתית וחברה טובה לקרובים אליה, איך פועלת בת מזל סרטן בזוגיות ובקשרים רומנטיים, איך להצליח בקשר זוגי עם בת מזל סרטן ומה לא כדאי שתעשה.

מזל סרטן הוא מזל רגיש ועמוק, המייצג אנשים רגישים ורומנטיים במבנהם הרגשי. בת מזל סרטן מחפשת יציבות ואמינות בזוגיות, והיא מקשיבה לקול רגשותיה בצורה עמוקה. בנוסף, סרטנים נוטים להיות נאמנים ומתחייבים לבני זוגם.

בת מזל סרטן מייצגת רגישות עמוקה ואהבה מוחלטת למערכת יחסים זוגית. היא מתאימה במיוחד לתפקיד האם ומשפחתית בטבעה, הקשרים הרומנטיים הם חלק בלתי נפרד מהזהות שלה. בת מזל סרטן משקיעה אנרגיה רבה והרבה מחשבה רגשית בבניית קשר זוגי מוצלח, ואוהבת קשרים עם חום, מגע, אינטימיות ובטחון רגשי.

העומק הרגשי והרגישות של בת מזל סרטן ישפיעו על סוג היחסים הרומנטיים שלה. היא מחפשת קשר רגיש, יציב ואמיתי בו היא יכולה לחלוק את רגשותיה ולהיות מובנת במלואה. בת מזל סרטן נוטה לבנות משפחה חזקה ורגשית, והיא מבינה את החשיבות של תמיכה ותחושת ביטחון בזוגיות.

כדי לתמוך ולחזק את הקשר עם בת מזל סרטן, חשוב להתחיל מהבנת הטבע הרגיש והרומנטי שלה. יש לתת לה להבין שאתה מעריך ומבין את רגשותיה, ושהיא יכולה לסמוך על תמיכתך בכל עת. חשוב ליצור תחושת ביטחון ואינטימיות בקשר, ולהביע באופן קבוע את האהבה והערכה שלך אליה.

בת מזל סרטן עשויה להיות רגישה לשינויים וללחצים. חשוב להבין את טבעה המשתנה ולתת לה את הזמן והתמיכה הנדרשים להתמודד עם הרגשותיה. כמו כן, חשוב ליצור סביבת חיים רגועה ומאוזנת, בה היא תוכל להרגיש מוגנת ובטוחה.

תמיד חשוב להקשיב לצרכיה ולרצונותיה של בת מזל סרטן. היא עשויה להעריך פעילויות משותפות שמתרחשות בסביבה חמימה ואינטימית, כמו ארוחות ביתיות או שהייה בטבע. היא יכולה גם להעריך מגע פיזי קבוע, שמסמל קשר אמיתי ומובטח.

בקיצור, בת מזל סרטן צריכה להרגיש את האהבה, התמיכה והאינטימיות בקשר הזוגי. עליך להתמקד ביצירת קשר רגיש, אמיתי ואינטימי, שבו תוכלו לחלוק את רגשותיכם ולהתמודד יחד עם האתגרים שבדרך. בעזרת הבנת הטבע הרגיש שלה והתמיכה הנדרשת, תוכלו לבנות קשר זוגי עמוק ומקושר שיחזק וישפר את החיים המשותפים שלכם.

מה כדאי לעשות בקשר זוגי עם בת מזל סרטן

1. הענק  תמיכה רגשית – סרטנים רגישים באופן מיוחד ויש להם צורך בתמיכה ואהבה מסביבם. היה שם לצדה כשהיא מרגישה עצבנית או עצובה והענק לה הבנה רגשית.

2. היה רגוע, אין לך צורך לשנות אותה – סרטנים מעריכים סבלנות ואינם אוהבים שינויים פתאומיים או אנשים שמנסים לשנות אותם. קבל אותה כפי שהיא, עם כל האקסטרות הייחודיות שלה.

3. הראה לה שאתה נאמן ומתחייב – סרטנים מחפשים בני זוג אמינים שיעמדו לצידם בכל רגע, גם בזמנים הקשים. תראה לה שאתה נשאר מקובע, נעול על רגשותייך ומחויב למטרה המשותפת.

4. צור סביבה נוחה ובטוחה – סרטנים אוהבים להרגיש בטוחים ומוגנים בקשרים הרגשיים שלהם. סביבה רגועה וחמה יכולה לסייע לה לפתח את עצמה ולחשוף את הצדדים הטובים ביותר שלה.

5. הקפד על קשר חזק עם המשפחה – לבת מזל סרטן חשוב הקשר המשפחתי, בסביבה שבה היא גדלה ובמיוחד במשפחה החדשה שלה, היא אמא רגשית שמעניקה הרבה חום ותמיכה לילדיה, היא מעדיפה שלבן זוגה יהיה קשר טוב עם המשפחה שלו ומצפה שיגלה רגש והשקעה עקבית בילדיהם המשותפים.

6. עמוד בהתחייבויות שלך – נאמנות היא שם המשחק אצל בת מזל סרטן כי בשביל בת מזל סרטן עמידה בהתחייבויות מעידה על רצון שלך בקשר הזוגי איתה, היא צריכה את הנאמנות הזאת כדי להעצים אצלה את תחושת הביטחון ואז השמיים הם הגבול.

7. הקפיד על תחושת הביתיות – בת מזל סרטן מתחברת לבית, למקום עם אווירה חמה ולקשרים משפחתיים יציבים. השקע מאמץ ליצור אווירה ביתית וליהנות מזמן איכות יחד.

8. היה רגוע וסבלני – בת מזל סרטן מתמודדת עם רגשות מורכבים והיא זקוקה לסבלנות מצידך. התעניין בצרכיה והקפיד על הבנת רגשותיה בצורה מכילה וסבלנית.

9. כבד את הצורך של בפרטיות – בת מזל סרטן אינה ממהרת לפתוח בשיחות עם אנשים זרים או קהלים גדולים מכיוון שהיא מערבבת רגשות ותחושות פנימיות בנושאי השיחה, אל תעיק עליה עם סיטואציות חברתיות חדשות מרובות משתתפים, תן לה לפעול בדרך שלה.

10. הענק לה מתנות שמתקשרות לרגש וזיכרון – נכון לסרטניות יש טעם טוב וגם הרבה פעמים יוקרתי, אך הן יעריכו יותר מתנות שהושקעו בהן מחשבה, כאלו שניתנו מאהבה או כאלו שמעלות אצלה זיכרון ישן בין אם זה זיכרון משותף שלכם או מהעבר הפרטי שלה.

מה לא כדאי לעשות בקשר זוגי עם בת מזל סרטן

1. אל תפגע ברגשותיה – בנות מזל סרטן רגישות באופן מיוחד אל תלחץ לה על נקודות הרגש ובעיקר כשהיא במצב של עומס רגשי, זכור להרגיע אותה בסבלנות ולתמוך בה, זה יעבוד לך הרבה יותר טוב מאשר לדרוש ממנה להירגע.

2. אל תבלגן את הבית – סרטנים מעריכים תחושת בית וביטחון. שמור על סביבה נקייה ומסודרת ותקדיש זמן ליצירת אווירה נעימה בבית.

3. אל תשנה את סדר העדיפויות בחייה – סרטנים מעריכים סדר ויציבות. אל תגרום לה להרגיש לחץ או להתרוצץ בניגוד לסידור החיים שלה.

4. אל תדרוש ממנה לקחת החלטות מהירות – בנות מזל סרטן משקיעות זמן רב לחשיבה ולתהליכי החלטה. תן לה את המרחב לחשוב ולקבל החלטות בזמנה המתאים לה.

5. אל תגרום לה להרגיש לחץ או אובדן בטחון – סרטנים רגישים ורוצים להרגיש בטוחים ומוגנים. תן לה את התחושה שאתה מתייחס אליה בכבוד ושתמיד תעמוד לצידה.

6. אל תתערב במערכת התמיכה והחברים שלה – לבנות מזל סרטן חשוב לשמר מעגל חברים טובים ואת בני משפחתן קרוב והן מעריכות את התמיכה שהם מקבלים מהם. כבד את הפרטיות ותן לה את המרחב לחשוב ולהפעיל את החיים החברתיים שלה.

7. אל תכריח אותה להתמודד עם מצבים לא נוחים – בת מזל סרטן מחפשת שלווה ואינה אוהבת להתמודד עם לחץ ומתח. אל תדחוף אותה לעשות דברים שאינם נעימים לה ואל תקפוץ ממקום למקום או מרעיון אחד למשנהו.

8. אל תשקר לה – בת מזל סרטן מעריכה את האמינות והכנות. אל תשחק עם האמת ואל תנסה לבחוש במציאות. היה מודע שלסרטניות יש זיכרון טוב ובעיקר לסיטואציות של פגיעה בהן. אל תוסיף לעצמך נקודות רעות, זה יפגע בקלות באמון שהיא רוחשת לך ולקשר הזוגי שלכם.

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button