אסטרולוגיה

בת מזל דגים בזוגיות – עשה ואל תעשה

בת מזל דגים מלאה ברגש, דמיון, אינטואציות ורוחניות, איך כדאי לך לפעול כדי להצליח בקשר זוגי עם בת מזל דגים ומה אסור לך לעשות בזוגיות עם הדגים

עוד על מזל דגים במאמרים הבאים

בת מזל דגים, מאופיינת בעולם פנימי עשיר, רגש ואינטואיציות. תכונות שמשפיעות על כל תחום בחייה, במיוחד במערכות יחסים ובאהבה. חלומית, אמפתית ומלאת רגש, היא מסוגלת לחוות ולהבין עולמות רגשיים עמוקים, מה שהופך אותה לשותפה משמעותית ומעמיקה בזוגיות.

בת מזל דגים, שמזלה משתייך ליסוד המים ובאיכות משתנה ועל כן מציגה תכונות רוחניות עמוקות וחיבור רגשי מיוחד. תכונה זו יכולה להוביל לרוחניות מוגברת ואף לחוסר יציבות נפשית וארצית וגם להתבודד מהעולם הפיזי והיומיומי. הן עשויות לחוות קשיים במציאת איזון בין הרוחניות והמציאות, מה שעלול להוביל לתחושת חוסר יציבות רגשית ומנטלית.

האינטואיציה החזקה של בת מזל דגים היא חרב פיפיות. מצד אחד, היא יכולה להרגיש ולהבין דברים שאחרים לא תמיד מבחינים בהם, אך מצד שני, האינטואיציה הזו עלולה להוביל לפרשנויות מוטעות או להחלטות שאינן מבוססות על מציאות קונקרטית. היכולת שלה להרגיש את העולם בצורה כה עמוקה יכולה להיות משאב עצום, אך גם להוביל לבלבולים ואי ודאות אם לא תנוהל בזהירות.

בן הזוג האידאלי עבור בת מזל דגים הוא מישהו שיכול להכיל ולהבין את העולם הרוחני והרגשי העמוק שלה, תוך שמירה על יציבות ואיזון בקשר. הוא צריך להיות מישהו שמסוגל להקשיב לאינטואיציות ולחלומות שלה, מבלי לפסול אותם מיד או להתייחס אליהם כאל מופרכים. מאידך, חשוב שיהיו לו רגליים על הקרקע ויכולת להנחות ולהוביל את הקשר למציאות פרקטית וקונקרטית, תוך כדי תמיכה בצרכים הרגשיים והרוחניים שלה.

בן הזוג האידאלי צריך גם להיות מישהו עם חוש חמלה והבנה, מישהו שיכול להכיל את הרגשות העמוקים והמשתנים של בת מזל דגים ולתת לה את התחושה של בטחון רגשי. היכולת להיות עמוד תומך ומאזן עבורה, תוך כדי הערכה וקבלה של האופי הייחודי והרגשי שלה, היא מפתח ליצירת קשר זוגי ארוך טווח ומשמעותי עבורה.

במסגרת הזוגיות, היא שואפת לקשר שמתבסס על הבנה, תמיכה ואהבה ללא תנאים. היא זקוקה למישהו שיוכל לשתף איתה חלומות ומסעות פנימיים, ולא רק את החיים היומיומיים. בן זוג שיכול לשוחח עמה על רוחניות, אמנות, ומסעות נפשיים יהיה אידיאלי עבורה.

בת מזל דגים מחפשת רומנטיקה ואינטימיות. היא מעריכה מחוות רומנטיות ואכפתיות, ומרגישה הכי טוב כשהיא מוקפת בתשומת לב ואהבה. יחסים שבהם היא לא מרגישה מוערכת או מכובדת יכולים לגרום לה להתרחק ולהסתגר.

בת מזל דגים אוהבת להרגיש כי היא נתמכת בשאיפותיה, בין אם הן קרייריסטיות, יצירתיות או רוחניות. היא מעריכה בן זוג שיכבד את השאיפות הללו ויתמוך בה להגשימן. במערכת יחסים, היא מחפשת שותף שיוכל להקשיב ולהבין, לא לדעת טוב ממנה או לנסות להנחות אותה.

האמונות והאינטואיציות הרבות של בת מזל דגים מושכות אותה לא פעם לעסוק במיסטיקה

בסופו של דבר, בת מזל דגים רואה בזוגיות מקום לשיתוף, צמיחה הדדית ואהבה עמוקה. היא זקוקה למישהו שיבין ויתמוך ברגישותה ובדמיונה העשיר, ויהיה שם לצידה במסע המשותף שלהם.

מה כדאי לעשות בקשר זוגי עם בת מזל דגים:

 1. הקשב לרגשותיה: בת מזל דגים רגשית ועמוקה. הקדשת תשומת לב והקשבה אמיתית לדבריה ולרגשותיה היא קריטית להצלחת הקשר. היה סבלני ונתין, ונסה להבין את העולם הרגשי העשיר שלה.

 2. חיזוק הבטחון העצמי שלה: נשות מזל דגים לעיתים נוטות לחוות חוסר בטחון שמגיע מהתלבטויות פנימיות וחוסר יציבות. חזק את הבטחון שלה דרך מחמאות אמיתיות ותמיכה מעשית, אלו יכולים לסייע לה להרגיש יותר בנוח ואהובה בקשר וגם לעלות את סיכוי ההצלחה במטרותיה.

 3. צור אווירה רומנטית לעיתים קרובות: בת מזל דגים אוהבת רומנטיקה ואוהבת את תחושת החלום והפנטזיה הרומנטית לכן כדאי ורצוי שתארגן לה שלל הפתעות ומתנות רומנטיות, ערבים נעימים ופעילויות זוגיות משותפות יכולים לקדם מאוד את הקשר.

 4. שתף פעולה בפנטזיות ובחלומות שלה: נשות מזל דגים נהנות מעולמות פנטזיה ודמיון, נכון זה לא ריאלי אבל גם מה שיפה וייחודי בדגים, שתף פעולה בחלומותיה והיה חלק מהם, זה יביא אותכם קרוב יותר זה לזו, אם תוכל לפתח איתה גם קשר רוחני משותף זה יהיה בכלל נהדר.

 5. היה רגיש ומכיל למצבי הרוח שלה: הדגים כמזל באיכות משתנה מכיל סערות פנימיות דרך קבע, כשזה מתחבר גם ליסוד המים צפה למצבי רוב משתנים שיכולים לנוע מאופטימיות יתר לפסימיות מוגזמת, נכון, זה לא פשוט אבל תכונה זו היא גם חיובית, זה מה שמאפשר לה להיות גמישה יותר רגשית ובעלת דמיון מפותח. היה מודע למצבי הרוח השונים שלה ונסה להיות רגיש ומבין כשהיא צריכה תמיכה, עידוד או פשוט מרחב.

 6. היה אמפטי ורגיש: בנות המזל ידועות בחמלתן, הן מרגישות את הכאב של כל היצורים החיים ורבות מבנות המזל גם עוסקות במקצועות סיעודיים או כאלו שהן צריכות להקריב מעצמן למען האחר, בתור בן זוג של מזל דגים הלב שלך צריך להיות במקום הנכון, אז לא נגיד שאתה תוכל להגיע לרמות האמפטיה שהיא מגלה או מבצעת אבל לפחות תהיה בכיוון הזה והכי חשוב – תמוך בה על כך, גם אם לדעתך היא "סתם מבזבזת את הזמן היקר שלה".

 7. היה לה למשענת: בת מזל דגים יכולה להיות רגישה במיוחד וגם לא תמיד ביציבות מלאה אל מול החיים, הידיעה שהיא יכולה תמיד לסמוך עליך חשובה לה ביותר, תן לה תמיכה וחום רגשי בעתים של רגישות ושבר.

 8. גלה מידה של מיסטיות ורוחניות: אז זו לא חובה, אבל בהחלט יעזור לך בקשר הזוגי אם גם אתה נוטה לרוחניות, בנות המזל ישמחו שיש להן שותף לחוויות הרוחניות והפילוסופיות שלהן. אלו גם נושאי שיחה מן האהובים עליהן, דרך נפלאה לקרב ביניכם.

 9. הקשב לאינטואיציות שלה: אז כיאה למזל דגים יש לבת המזל תחושות מקדימות בשפע, הצרה היא שלא תמיד הן נכונות, אבל כן כדאי ורצוי שתקשיב לה ותפעל בעקבות האינטואיציות שלה, על סמך ההיכרות איתה תדע עם הזמן לסנן בין תחושות מקדימות מוצדקות לסתם הפרעות רקע.

 

מה לא כדאי לעשות?

 1. אל תהיה מנותק רגשית: אחד הדברים החשובים ביותר להימנע ממנו הוא להראות חוסר רגישות והתעלמות מהעולם הרגשי של בת מזל דגים. חשוב להיזהר מלהתנהל באופן שמראה חוסר תשומת לב לרגשותיה ולצרכיה. נשות דגים זקוקות לקשר רגשי עמוק ולביטחון שהן נתפסות ומוערכות. הימנעות מלהיות פתוח ורגיש לדבריה ולרגשותיה עלולים להרוס את הקשר.
 2. אל תתעלם מהצרכים הרגשיים שלה: נשות מזל דגים זקוקות לתמיכה, להבנה ולהכלה, ולכן התעלמות או הזנחה של צרכיה אלו יכולים להרגיש כמו בגידה רגשית. חשוב לקחת בחשבון את העולם הרגשי והעשיר שלהן ולהיות תמיכה ועוגן בעת צורך.

 3. אל תשדר או תפעל בחוסר אמינות: אמינות ואמון הם ערכים חשובים במיוחד לבת מזל דגים. חשוב להימנע מהתנהלות שעלולה להראות כחוסר אמון או כחוסר כנות. כל פעולה שעלולה להעמיד בספק את אמינותך יכולה להוביל לרחוק את בת מזל דגים ממך ולפגוע בביטחון שלה בקשר.

 4. אל תזלזל בחלומות ובאידיאלים שלה: חשוב להימנע מלזלזל או להקטין את החלומות והאידיאלים של בת מזל דגים, גם אם הם נראים לא ריאליים, בת מזל דגים חיה את עולם החלומות וחשוב לה לפעול למען אידיאליזם של עולם טוב יותר שבו כולם עוזרים אחד לשני, לגלול או ביטול של אידיאלים שהיא מתחברת אליהם יכולים להרגיש לה כזלזול אישי ולפגוע ברגשותיה.

 5. אל תנסה לשנות את האופי שלה: כל ניסיון לשנות או לשפר את אופייה של בת מזל דגים עלול להתקבל כביקורת וכחוסר קבלה. חשוב להבין שנשות דגים ייחודיות בדרכן ולכבד את אופייהן המיוחד. נכון שבנות המזל גמישות ונוטות לקבל שינויים אבל תמיד עדיף שהן יבחרו את מידת השינוי ואת הזמן לכך, אתה יכול להיות שם כדי לתמוך בה אבל אל תפעיל עליה לחץ כדי שהיא תשנה לפי מה שאתה רואה לנכון, גם אם אתה באמת צודק.

 6. אל תפעל במניפולטיביות: בנות המזל נוטות להתלבטויות, יש להן הרבה אפשרויות לפניהן והן לא רוצות לפגוע באף אחד, מה שגם גורם להן לא תמיד לנקוט בפעולה או להתעכב בביצועה. אז נכון שזה גם אומר שהן גמישות מספיק, רגישות וחמלתיות אבל לא אומר שאתה צריך לנצל את זה ולהפעיל עליה מניפולציות רגשיות כדי שתעשה כבקשתך.

 7. אל תהיה יותר מדי פרקטי או קריר רגשית: בת מזל דגים אוהבת לחיות בעולם של רגשות ודמיון. יחסים פרקטיים וקרים יכולים להרוס את הקסם ולהרגיש כאילו היא לא מקבלת את החוויה הרגשית שהיא זקוקה לה. חשוב להציג חמימות ורגישות ביחסיך איתה. מצד שני יציבות ממשית מהצד השני עוזרת לבת המזל להשיג יותר את מטרותיה ולהגשים את עצמה, דע לשמור על מידה של איזון ואל תפעל ביותר מדי יציבות שתקרקע ותכבה אותה.

פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button