אסטרולוגיהמיסטיקה

מזל שור – התאמה זוגית אסטרולוגית

השוורים אוהבים את הסדר בחיים ותמיד ישאפו לייצב את עצמם בעולם הממשי, יש להם תפיסה ברורה לגבי הצרכים שלהם ואינם ממהרים לשנות את הרגליהם.
בן זוג ממזל שור יהיה העוגן במערכת היחסים, הוא או היא יחפשו בדרך כלל יציבות חומרית וקשר בעל הגדרות ברורות והגיוניות. הם אינם ממהרים להיסחף אחר הרגש וההחלטות לפעולה משותפת יתבצעו בדרך כלל רק תחת הסכמה מוחלטת של השור, בתמורה לכך יספקו בני מזל שור קשר רציני, וכתף יציבה מאוד להישען עליה.

רוצים מפת לידה אישית?

נסו את מחשבון האסטרולוגיה שלנו

מזל שור - התאמה זוגית אסטרולוגית

sign-bt-ariesמזל שור בזוגיות עם מזל טלה
ציון : 8

למה כן
שילוב זה של אש ואדמה יכול לעבוד מעולה כאשר שני בני הזוג הגדירו תפקידים וגבולות, השור כמזל קבוע בקבוצת האדמה אוהב לקבוע מטרות רחוקות טווח, חומריות (עבודה, בית, משפחה) יעריך יכולת הביצוע של הטלה ואת שאפתנותו, השור יוכל לרתום את הטלה להגדרת המטרות המשותפות והטלה מצידו יעריך את הקרקע שמספק השור ואת האחריות הרבה והרצינות שבה השור פועל.

למה לא
השור יראה לעיתים בעיני הטלה כאיטי מדי בביצוע ובחשיבה, כחסר דמיון ותשוקות,. לעומתו הטלה יראה בעיני השור כפזיז מדי, רגשי וחם מזג, כמו כן הטלה אינו אוהב לקבל הוראות וזקוק לחופש במערכת היחסים בעוד השור יכול בדיוק לגעת בנקודות רגישות אלו.

במיטה
בינוני, הטלה זקוק לאש במיטה, השור לעיתים צפוי מדי וחסר גיוון.

sign-bt-tarusמזל שור בזוגיות עם מזל שור
ציון: 7.5

למה כן
מזל שור כמזל אדמה עם איכות קבועה מייצג את המזל הארצי והיציב ביותר בגלגל המזלות, קשר זוגי המורכב משני שוורים הוא ללא ספק קשר רציני ויציב, שני בני הזוג מעריכים אחד את השני ומוצאים הנאות רבות משותפות, מעריכים יופי והרמוניה ושניהם ישאפו לקדם מטרות ארציות כגון בית, משפחה ועבודה. תפיסת עולמם דומה ומקצבם זהה, לא מהיר אך קבוע.

למה לא
ליציבות והארציות הרבה של השור יש מחיר, השור ידוע בין היתר בעקשנותו הרבה, כאשר שני הצדדים עקשנים הרבה לא קורה. כל צד מתבצר בעמדה שלו בעיקר שבני הזוג אינם דומים באופיים הבסיסי.
כאשר שני הצדדים באותו יסוד (האדמה במקרה זה) קיים תמיד חוסר ביסודות אחרים, השור מקדם את תוכניתיו בקצב איטי ויסודי, פועל מצורך גשמי ומעדיף לא להכנע לצרכים רגשיים.

במיטה
בינוני, השור אוהב הרמוניה ורכות גם במיטה, ועל כן יימצא בבן זוג שור שפה משותפת. זה בתנאי שהם יגיעו לשם, השור לא שם את המין בראש מעייניו.

sign-bt-geminiמזל שור בזוגיות עם מזל תאומים
ציון: 7

למה כן
השור מזל יציב, רגוע, איטי ומחושב עם מטרות גשמיות, התאומים מזל גמיש, פזיז עם נטייה להתפזר, שילוב בין שני ההפכים האלו יכול להצליח אם שני הצדדים מקבלים את תפקידם בקשר ואת המגרעות של האחר, התאומים ימצא בשור כתף ומשענת, השור יקבל עוצמה תקשורתית וחברתית. לשור יש את הסבלנות לעכל את השגיונות של התאומים והתאומים גמיש וסתגלתן לקבל את הרצונות והחוקים של השור היציב.

למה לא
בסופו של יום תאומים לא עומד בדרישות של השור, התאומים מוצלח הרבה יותר בדיבור מאשר בביצוע ויש לו גם נטייה לחלוש על יותר מדי נושאים בו זמנית וכך גם להתפזר ולאבד דברים בדרך.
השור איטי מאוד יחסית לתאומים ורואה בפזיזות של הצד השני כמגרעה וכחוסר רצינות.
התאומים על אף יכולת הסתגלתנות הרבה שלו ימצא לאחר זמן את השור איטי מידי לטעמו, חסר מעוף ולעיתים אף משעמם. כמו כן הנטייה לשמרנות גם בתחום הכספי יכולה להוליד עימותים עם התאומים אשר הכסף אינו מהווה אצלו חשיבות בדרך כלל.

במיטה
בינוני – השור מקבל את המין כדרך חיים, לא סוחב משקעים למיטה, לא מונע מתשוקות סוערות ורואה את המין כאקט יפה של אהבה. התאומים זורם ומתאים את עצמו לרצונות של השור, רק שהתאומים כמזל מפוצל יכול לאבד את הריכוז ולברוח לנושא אחר, בעיקר אם הוא בדיוק נזכר בסיפור משעשע באמצע האקט המיני. לשור אין סבלנות רבה למיניות המפוזרת של התאומים.

sign-bt-cancerמזל שור בזוגיות עם מזל סרטן
ציון: 8.5

למה כן
שילוב מצויין בין אדמה למים, השור האדמתי מביא את הצורך הקיומי, את היציבות, ההרמונייה ואת שלוות הנפש, כל זה מגובה עם שאיפות לקיום בית יציב, עבודה ומשפחה. הסרטן המיימי מגיע מעולמות דומים, מאוד בייתי, חמים,משפחתי ואמהי (כן, גם הגברים) כמזל אקטיבי הוא יפעל לקיים מטרות אלו, מה שמתאים מעולה לשור, שניהם רואים בכסף ערך חשוב להשגת מטרות ממשיות, הסרטן נוטה לפזר כספים על צרכים רגשיים, השור האסטתי מעריך את הטעם של הסרטן וגם מסוגל לסלוח מדי פעם על הוצאת הכספים הלא הגיונית (בעיני השור) של הסרטן, כל עוד הגבולות מוגדרים. השור הוא היציב מבין השניים ועל כן יקבע את הטון, הסרטן מכיוונו יכול להסתגל בקלות לרצונות של השור עקב הדמיון במטרות.

למה לא
הסרטן השייך למזלות המיים פועל מצרכים רגשיים, מאינטואיציות מגובות בעולם הדמיון. השור כמזל אדמה פועל בגישת "אם אני רואה את זה, זה קיים", אמנם שניהם פועלים בסביבה דומה, אך הדרך שונה. לא תמיד השור יקבל את תחושות הבטן של הסרטן ואלו הסרטן לא יאהב את עקשנותו הרבה של השור בדברים שיש בהם הרבה מעבר לעובדות יבשות.

במיטה
שילוב מענג, מזלות שאוהבים את הרכות ואת ההרמוניה שבמעשה האהבה, הסרטן אוהב להעניק ולתת הרגשה חמימה ומלטפת, השור מתחבר לצד הרך והנשי שהסרטן מביא איתו, רק חשוב לזכור כי בניגוד לשור הפרקטי, הסרטן מונע מרגשות ועל כן יתקשה להכנס למיטה עם בן הזוג כאשר הוא במצב פגיע רגשית מבן הזוג או פשוט לא מרגיש בנוח גם לאורך מספר ימים.

מזל אריה - התאמה זוגיתמזל שור בזוגיות עם מזל אריה
ציון: 7

למה כן
השור והאריה משתייכים לאיכות הקבועה, מזלות קבועים בדרך כלל יציבים באופיים, קבועים ברצונות שלהם ודרך חייהם יציבה ואחראית (גם אם מהצד הם נראים לא יציבים). השור והאריה יודעים שאפשר לסמוך אחד על השני וצד זה זוכה להערכה הדדית. השור נמשך להילה הסובבת את האריה ולרומנטיקה הדרמתית שבה הוא פועל, ואלו האריה נמשך לצד המעשי של השור שזו בדיוק הנקודה החלשה אצל האריה אשר שואף גבוה ונתקע במשימות השגרתיות והאפורות.

למה לא
נכון, שני המזלות מאיכות קבועה ויש הערכה הדדית, אבל הדרך להגיע לכך היא לא פשוטה, שני המזלות עקשניים, האריה מונע מאגו ומרצון להיות צודק, השור בטוח שהדרך שלו היא הנכונה, האריה שונא שנותנים לו פקודות והשור לא יפעל במקומות שהוא לא מרגיש בהם נוח. האריה יראה את השור כמשעמם ואיטי מדי בהחלטותיו. השור יראה את האריה כלוהט מדי, ככזה אשר לא מוכן לוותר על תשוקותיו כאשר מנגד עומד ההגיון המעשי. הקשר יעבוד יותר טוב כאשר שני בני הזוג בוגרים בגילם ובנפשם ומסוגלים לוותר על עצמם ולשפר תכונות עיקשות.

במיטה
יכול להיות יותר טוב, לפחות מכיוונו של האריה אשר אוהב מין, לא בהכרח נקי ומסודר, השור האסתטי לא ירצה לעשות הכל, הוא פועל מתוך אהבה רכה ולא מתוך תשוקה מינית. בגדול השור ירגיש יותר מרוצה, האריה ירגיש יותר מאוכזב.

מזל בתולה - התאמה זוגיתמזל שור בזוגיות עם מזל בתולה
ציון: 9

למה כן
שילוב מצויין, שני מזלות אדמה ובמקביל גם איזון יפה של אכויות, קבועה (השור) ומשתנה (בתולה).
השור והבתולה שניהם פועלים בעולם המציאותי, התפיסה שלהם פרקטית, השור הקבוע והיציב מלא ברצונות מוחשיים, החלטות וחוקים לביצוע ומזל בתולה המשתנה מסתגל בקלות לרצונות של השור בעיקר בגלל שהוא שלבתולה שאיפות דומות. הבתולה הוא האקטיבי מבין השניים, מבצע בקצב מהיר משימות שהשור האיטי יותר והשקול יותר מתקשה לבצע אך מעוניין בביצוען, אך מצד שני נותן קרקע יציבה לבתולה הפחות מאוזנת, מענה, כתף ותמיכה כאשר הבתולה מתחילה להסתבך. התפיסה של השור לקחת את החיים בקלות ולא להתרגש מקשיים בדרך עוזרת לבתולה להפחית קצת מהלחץ בראש.

למה לא
הבתולה כמזל משתנה יוצא מאיזון לעיתים תכופות, השור מכיל הרבה סבלנות ועל כן בדרך כלל מחזיר חזרה לקרקע את הבתולה, אך אם האירועים תכופים השור יראה בבתולה כנטל.
מצד שני הבתולה לא תסבול אי סדר וחוסר נקיון מבן זוגה השור שאמנם מאוד אסטתי אך לא מטריד את עצמו בנקיון וסדר יום יומי.

במיטה
נחמד, השור הרומנטי יעטוף את הבתולה הקפדני בחום אהבה ורומנטיקה, הבתולה אשר בדרך כלל עסוקה בפרטים הקטנים ובביקורת תוכל לשכוח את עצמה קלות כאשר היא בוטחת בשור. כמובן יש לזכור שבתולה לא בהכרח מזל מיני ועל כן לא יקפוץ בכל הזדמנות למיטה, השור לעומתו הרבה יותר נוח, לוקח בקלות דברים ודי קבוע ברצונותיו, אם הוא מיני אז זו מציאות קבועה.

מזל מאזניים - התאמה זוגיתמזל שור בזוגיות עם מזל מאזניים
ציון: 7.5

למה כן
המאזניים והשור הם מזלות השואפים להרמוניה, שניהם מושפעים מכוכב ונוס, כוכב האהבה והיופי, המאזניים מתמקד בצד ההשגת הרמוניה באמצעות תקשורת, השור מגיע להרמוניה בסביבה היום יומית. ביחד שני המזלות יכולים להתקיים כיחידת עבודה, רעיונות וביצועים. שני המזלות משדרים נאמנות, השור יציב בדרכו ואינו סוטה במהרה לצדדים ומאזניים אוהב לחלוק שותפויות וחי בשביל זוגיות מאוזנת.

למה לא
מזל השור שייך לקבוצת האדמה וככזה מתרותיו חומריות ופרקטיות יותר ממזל המאזניים השייך למזלות האוויר, המאזניים יהיה פחות צפוי מהשור, יותר פעיל בעולם החיצוני ויותר עסוק בתקשורת עם אנשים מאשר מעשים, השור יראה את כל זה כהתפזרות של בן זוגו, כחוסר לקיחת אחריות וחוסר רצינות. המאזניים יראה לעומתו את השור כצפוי מדי אשר לא עומד בקצב או ברצונות של המאזניים לחיי חברה פעילים ורבים.

במיטה
נאה, שני המזלות אוהבים יופי והרמוניה, במיטה יכולים להיות שניהם רכים ואוהבים, כל עוד באמת קיימת משיכה הדדית גבוהה בין שני בני הזוג. למאזניים גם חשוב שחיי המיטה יטובלו בתקשורת, רצוי גם הומור, כל מה שלא יעשה את המין בינהם ליבש וחסר מעוף. השור יוכל לגוון קלות, כל עוד המאזניים לא מתפזר יתר על המידה.

מזל עקרב - התאמה זוגיתמזל שור בזוגיות עם מזל עקרב
ציון:
8

למה כן
השור והעקרב ממוקמים אחד מול השני בגלגל המזלות, מזלות הפכים ומשלימים אחד את השני. שני המזלות בעלי איכות קבועה ועל כן תפיסתם יציבה, שקולה ומקובעת יותר,שילוב של שור ועקרב במערכת היחסים יכולה להוליד קשר יציב, שבו שני הצדדים סומכים אחד על השני ולשניהם מטרות ושאיפות דומות. השור שייך למזלות האדמה ורצונותיו מכוונים על פי רוב אל כיוון הפרקטיקה, הוא אינו שוגה בדמיונות שווא ואינו רץ אחר מטרות לא הגיוניות או לא שקולות. העקרב השייך למזלות המים אינו ממהר לשום מקום, הוא בונה לעצמו עולם יציב ומוגן בחומות ומשבץ לתוכו אנשים שהוא יכול לסמוך עליהם (מצרך נדיר בעיני העקרב), על פי רוב שני המזלות אינם מחפשים אחר אור הזרקורים ומסתפקים בקהל מצומצם של חברים קרובים אך איכותיים. השור יחפש אחר בית , עבודה ומשפחה והעקרב יחפש אחר בן הזוג הנצחי, היציב באהבתו ובאחריותיו, איתו אפשר להקים משפחה ובית חם. השור מתאים בדיוק להגדרה זו.

למה לא
השור והעקרב שניהם מזלות יציבים, כלומר שיכולת הגמישות שלהם מועטה, שניהם לא מחפשים להנהיג את הקשר אך יתקשו לזוז מעמדתם. במקרה ויש ניגודים באופי כך גם כמות העימותים רבה יותר, אפשר להמעיט בכך אם שני הצדדים רוכשים אמון הדדי מלא בבן זוגם.
השור מושך לכיוון העולם הגשמי, העקרב מכבד זאת ועל פי רוב גם פועל כך, אך עדיין מונע מתחושות בטן, דבר הזר לשור אשר לעיתים אינו יוכל לקבל את החלטותיו הלא רצויולניות של העקרב. העקרב מכיוונו יתקשה לקבל את ההפשטה של השור בסיטואציות שבעיני העקרב מורכבות יותר.
ולבסוף, שילוב של שני מזלות יציבים הוא גם חוסר במזלות גמישים או פעילים יותר, לשני המזלות, השור והעקרב, יותר יועיל קשר עם מזלות שיוכלו לבצע את רצונותיהם ויהיו יותר גמישים וסתגלתנים לשינויים.

במיטה
נחמד, השור הרמוני, עדין ורגיש במיטה, לעקרב חשוב שיפגינו כלפיו אהבה וחיבה ובעיקר מתחת לסדינים. הסקס יהיה נהדר ככל ששני בני הזוג יאהבו אחד את השני בצורה טוטאלית ולעקרב יש אמון מלא בשור. מצד שני העקרב בעל עוצמות מיניות גבוהות במיוחד יתקשה לקיים קשר עם שור שלא שחיי המיטה לא בהכרח חשובים לו.

מזל קשת - התאמה זוגיתמזל שור בזוגיות עם מזל קשת
ציון:
6.5

למה כן
שילוב מעניין אם יתאפשר בין שני מזלות השונים לגמרי במקצבם, השור, המזל היציב ביותר בגלגל המזלות שקול, פרקטי ומקובע על כן גם מקצבו איטי, הוא אינו קופץ על המטרה בניגוד לקשת התזזתי, הקשת המשתייך למזלות האש ולאיכות המשתנה אוהב את החיים הדינמיים ונחשב מזל גמיש המצליח להתאים את עצמו לסביבה (כל עוד לא רומסים לו את האגו ומכירים ביכולותיו) אם יצליח השור לרסן את הקשת למטרותיו הקשר יהיה כזה של השגים, השור יעזר בקשת להשגת מטרות ומכיוון שהשור אינו מונע מאגו ורצון שליטה, יוכל הקשת לקבל את רעיונותיו של השור ויפעל להשגת היעד.

למה לא
שוב, עניין של מקצב, מדובר על שילוב בין אדמה לאש ועוד במזלות בהם האדמה מאוד יציבה והאש תזזיתית. הקשת יראה את השור כאיטי מדי, חסר רעיונות ואף משעמם, השור יראה את הקשת כלא יציב וככזה שאי אפשר לסמוך עליו לגמרי. הקשת כאש ישאף לחיים מלאי הרפתקאות ואלו השור כמזל אדמה יחפש תמיד אחר הקרקע הנוחה להגשמת מטרות ארוכות טווח, האם הם בכלל יצליחו להפגש באמצע?

במיטה

לא רצוי, הקשת הרפתקן בטיבו, מונע מהאש בליבו ובפעולתיו וכחבריו למזלות האש אוהב את המין למטרת ההנאה והפעולה שבדרך. כל אלו לא קשורים לרצונתיו של השור השואף להרמוניה, יציבות ורכות בחדר המיטות, הקשת יראה את השור כחסר גיוון והשור יראה את הקשת כאגרסיבי מדי וכחסר הרמוניה, מבולגן מדי ולעיתים גם לא מספיק אסטתי.

מזל גדי - התאמה זוגיתמזל שור בזוגיות עם מזל גדי
ציון: 8.5

למה כן
שני המזלות, הגדי והשור משתייכים למזלות האדמה, השור הוא המזל הקבוע בקבוצה והגדי הפעיל, מזלות האדמה כשמם מחפשים אחר קרקע יציבה בפעולותיהם ובשאיפותהם. השור ישאף לבית חם, משפחה ועבודה יציבה ומסודרת והגדי ישאף למטרות זהות רק בקצב יותר מהיר כיאה למזל פעיל.
מטרות ודרכי חשיבה דומות מביאים את הגדי והשור לחיים זוגיים יציבים ואיכותים. השור המקובע יותר בדעתו יכוון את הגדי לשאיפות של השור ואלו הגדי עקב רצונות דומים יוכל בקלות יחסית להתאים את פעולתיו לרצונותיו של השור. שני המזלות מתייחסים לחיים ברצינות, הם מנסים לא לערב יותר מדי רגשות ואינם מבזבזים שעות בדיבורים על דברים חסרי אחיזה במציאות.

למה לא
הגדי יכול להתפס בעיני השור כפזיז מדי, ככזה הקופץ ממטרה למטרה מבלי שמיצה עד תום את האפשרויות בפניו, הגדי לעומתו יתפוס את השור כמקובע מדי, ככזה שלא מקבל שינויים בקלות ואיטי מדי לטעמו של הגדי.

במיטה
שילוב נחמד בין שני מזלות המונעים מצרכים דומים, השור והגדי אינם גוררים רגשות רבים מדי למיטה ועל כן כאשר שני בני הזוג בוחרים בפעולה מינית אין קושי רב בביצוע ללא עכבות.
השור אוהב חיי מיטה יפים והרמוניים, הגדי הגיוני מספיק בשביל להגשים את רצונותיו של השור וגם אקטיבי יותר כדי לטבל את חיי המין ולהפוך אותם לסוערים יותר (אבל בשליטה

מזל דלי - התאמה זוגיתמזל שור בזוגיות עם מזל דלי
ציון: 6

למה כן
שני המזלות לא ממש מדברים באותה שפה, אך מכיוון ששניהם מזלות קבועים הם לוקחים את החיים ברצינות עם הרבה אחריות עצמית למעשיהם. אם שני המזלות לומדים להכיר את השוני בין אחד לשני ולאמצו יוכל הקשר להתקיים עקב הערכה הדדית רבה.

למה לא
שילוב בין אוויר לאדמה, שני יסודות שבטבע לא נפגשים, וגם בגלגל המזלות לא מעידים על שילוב אידאלי, בעיקר ששני המזלות, השור והדלי הם מזלות בעלי איכות קבועה, השור מקובע במקומו על האדמה והדלי במיקומו באוויר, שני המזלות מגדירים כל אחד בדרכו את תפיסת מציאותו ואינם זזים בקלות מעמדותיהם או מתגמשים בהתאם לסביבה, נוסיף לזאת את מרכיב תפיסת המציאות השונה ונקבל קשר שלא יחזיק מעמד לאורך זמן. השור יראה את הדלי כמוזר מדי, לא מציאותי ולא פרקטי והדלי יראה את השור כמשעמם, חסר דמיון וגשמי מדי. השור מחפש קשר יציב והדלי נתפס בעיניו כחופשי מדי וחסר מחויבות.

במיטה
לא אידאלי. השור לוקח מין ברצינות כחלק מאקט האהבה, אוהב רכות ונוחות גם במיטה. הדלי לעומתו מתייחס למין כמשימה מעניינת שיש לעשות, אקט האהבה לא בהכרח קשור למעשה המין מבחינתו וזה מקלקל קצת לשור. לעומתו יראה הדלי בשור כמקובע מדי במיטה וחסר הרפתקנות.

מזל דגים - התאמה זוגיתמזל שור בזוגיות עם מזל דגים
ציון: 8

למה כן
שילוב הרמוני ומעניין בין שני אדמה למים ובין איכות קבועה למשתנה. השור הארצי והיציב אל מול הדגים הדינמי והרגיש, השור מנווט בקלות את מערכת היחסים, הדגים הגמיש מתשלב בקלות לרצונותיו של השור, מכניס חמלה ורגישות לקשר וזוכה למשענת יציבה בדמות השור אל מול דמיונותיו והתפזרותו של הדגים.

למה לא
הדגים לא בהכרח מחובר לקרקע, לפחות לא לפי הסטנדרטים של השור, השור יצטרך מראש לדעת לוותר לדגים גם אם הוא ממש ישתדל להתאים את עצמו לדרישותיו של השור, הדגים בקלות מתפזר לצדדים, שוכח ולא תמיד אחראי. הדגים מהכיוון השני יראה את השור כמקובע מדי, לא גמיש ולא רגיש מספיק להבין אותו.

במיטה

נחמד – השור מעדיף רגישות ואהבה במיטה, הדגים הגמיש והרגיש גם ככה מתאים את עצמו להגדרותיו של השור. מה שכן, הדגים לא תמיד יזרום לכיוון המיטה, או לעיתים יהיה חולמני מדי, השור הפרקטי הארצי יתקשה לקבל את האי יציבות של הדגים. מצד שני יוכל על אף האהבה הרבה והרכות שהשור מעביר במיטה, לדגים יהיה חסר רגש המיסתורין מה שלעיתים גם מביא אותו למיטה מלכתחילה.

ועוד כמה דברים טובים - מחשבוני התאמה זוגית

פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button