אסטרולוגיה סינית

אסטרולוגיה סינית – מזל חזיר

כנים, רגישים ואופטימיים. מזל חזר הוא המזל האחרון בגלגל האסטרולוגיה הסינית, מה מאפיין את החזיר? ואיך הוא בקשר זוגי ובהתאמה לשאר המזלות?

אסטרולוגיה סינית - מזל קוף - לאב און - מיסטיקה ורומנטיקה

מזל חזיר - תעודת זהות

שנים: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031
תכונות טובות: אומץ, נאמנות, אחריות
תכונות שליליות: עקשנות, שמרנות, רגישות יתר

יסוד: מים
מספרי מזל: 2, 5, 8
צבעי מזל: צהוב, זהב, חום
התאמה גבוהה: נמר, ארנב, עז

יין-יאנג: יין (נשי)
מספרי חוסר מזל: 1, 3, 9
צבעי חוסר מזל: כחול, אדום, ירוק
התאמה נמוכה: נחש, קוף

מזל חזיר הוא אחד המזלות הרגשיים ביותר באסטרולוגיה הסינית. אנשים שנולדו בשנת החזיר מתאורים בסביבתם כבעלי פתיחות ואופי מעניין, הם מצידם מתגאים ביכולתם להיות כנים וישירים והם מעריכים את תכונות של אומץ ואמינות באנשים הקרובים אליהם והם לא מהססים להגן בתוקפנות אם מישהו פוגע בחבריהם הטובים או במשפחתם.

אף על פי שהם יכולים להיות קצת נאיביים, אנשי מזל חזיר גם יודעים להיות פרקטיים ולדאוד לעצמם במצבים מגוונים. הם אוהבים את החיים ומחפשים את הטוב בכל אדם ובכל מצב. הם מתמודדים עם אתגרים בחיים בגישה חיובית ואופטימית, ומאמינים בכך שבסופו של דבר, הכל יסתדר לטובה.

עם כל אופי הכנות והאמינות של החזיר, קיים בו גם צד פראי. הם אוהבים להנות מהחיים, לחגוג ולהפתיע. ופעמים רבות מרשימים את חבריהם ומשפחתם בבחירותם הגאוניות והלא צפויות.

הנאיביות של אנשי מזל חזיר יכולה להוביל לכך שהם יהיו קלילים מדי ולא פעם הם מוצאים את עצמם מרגישים מנוצלים, לפעמים חוסר הגבולות שלהם גורם להם להתערב בעניינים שלא קשורים אליהם או להעביר יותר מדי זמן בעזרה לאחרים במקום לטפל בצרכיהם האישיים.

גברים בחזיר

גברים הנולדים במזל חזיר באסטרולוגיה הסינית ידועים באופן טבעם החמים והנדיב. הם מאופיינים באמינות וביכולת להקשיב, ונתפסים כאנשים שעליהם ניתן לסמוך. הם חברותיים, אוהבים להיות מוקפים בחברים ומשפחה, ומפגינים נאמנות רבה לאנשים הקרובים אליהם. כמו כן, הם ידועים בכך שהם נהנים מהחיים ואוהבים לענג את עצמם בתענוגות קטנים, אך יש בהם גם צד עמוק ורגיש.

נשים בחזיר

נשים במזל חזיר נחשבות לאדיבות, טיפוסיות ונאמנות. הן מקדישות את עצמן למשפחה ולחברים ונותנות מעצמן בלב פתוח ובלי לחשוב פעמיים. הן נהנות מהחיים הטובים, אוהבות לפנק ולהתפנק, וידועות בכנותן ובסבלנותן. נשים אלו ידועות גם ברגישותן הרבה, ולעיתים יכולות להיות רגישות במיוחד לביקורת. הן מחפשות אהבה והכרה, ומעריכות יחסים אמיתיים וממושכים.

אסטרולוגיה סינית - מזל חזיר בזוגיות

מזל חזיר ומערכות יחסים

החזיר המזל הרגיש יודע להיות רומנטי מאוד במערכות יחסים וכזה המחובר אל ליבו ושאינו מפחד להודות בכך. כשהחזיר מאהב, הוא עושה זאת בפתיחות ובאמון מלא, ומסוגל להקדיש את עצמו לגמרי לזוגיות. הוא מצפה לאותה מידה של אהבה בחזרה. כאשר הוא מרגיש נאהב, הוא יכול להיות הבן זוג הכי נאמן ומסור שתמצאו.

במקביל, החזיר אינו חסר פגיעות. בגלל הפתיחות והאמינות שבאופיו, החזיר עלול להתאכזב בקלות אם הוא מרגיש שהזוג אינו מתחזק באותם סטנדרטים של אמינות והקדשה. עם זאת, אם החזיר מצא את הזוג המתאים, הוא יכול ליצור קשר זוגי עמוק וארוך טווח, המבוסס על הבנה, תומך ואהבה גדולה.

חזיר בהתאמה זוגית לשאר המזלות

אסטרולוגיה סינית – מזל עכברוש
אסטרולוגיה סינית – מזל שור
אסטרולוגיה סינית - מזל נמר - לאב און - מיסטיקה ורומנטיקה
אסטרולוגיה סינית – מזל ארנב
אסטרולוגיה סינית – מזל דרקון
אסטרולוגיה סינית - מזל נחש
עכברוש
שור
נמר
ארנב
דרקון
נחש
מורכב
ממש לא
מעולה
מעולה
ככה ככה
ממש לא
אסטרולוגיה סינית – מזל סוס
אסטרולוגיה סינית – מזל עז
אסטרולוגיה סינית – מזל קוף
אסטרולוגיה סינית - מזל תרנגול
אסטרולוגיה סינית – מזל כלב
אסטרולוגיה סינית – מזל חזיר
סוס
עז
קוף
תרנגול
כלב
חזיר
מורכב
מעולה
ממש לא
ככה ככה
מורכב
ככה ככה
חזיר בהתאמה זוגית לשאר המזלות
אסטרולוגיה סינית – מזל עכברוש
אסטרולוגיה סינית – מזל שור
אסטרולוגיה סינית - מזל נמר - לאב און - מיסטיקה ורומנטיקה
עכברוש
שור
נמר
מורכב
ממש לא
מעולה
אסטרולוגיה סינית – מזל ארנב
אסטרולוגיה סינית – מזל דרקון
אסטרולוגיה סינית - מזל נחש
ארנב
דרקון
נחש
מעולה
ככה ככה
ממש לא
אסטרולוגיה סינית – מזל סוס
אסטרולוגיה סינית – מזל עז
אסטרולוגיה סינית – מזל קוף
סוס
עז
קוף
מורכב
מעולה
ממש לא
אסטרולוגיה סינית - מזל תרנגול
אסטרולוגיה סינית – מזל כלב
אסטרולוגיה סינית – מזל חזיר
תרנגול
כלב
חזיר
ככה ככה
מורכב
ככה ככה

מזל חזיר והיסודות

בנוסף ל-12 החיות באסטרולוגיה הסינית קיימת גם החלוקה ל-5 יסודות על פי הפילוסוף צ'ו יין. כמו החיות גם היסודות מתחלפים כל שנתיים ועל כן לכל חיה אסטרולוגית מתחלפת נהוג להצמיד גם את יסוד הטבע. כך שהמזל באותו היסוד חוזר פעם ב-60 שנה.
 
היסודות מוספים לכל חיה אסטרולוגית אפיון נוסף בהתאם למשמעות כל יסוד.
אסטרולוגיה סינית - יסוד מתכת - לאב און - מיסטיקה ורומנטיקה
חזיר מתכת

(1983, 2043)
החזיר ביסוד המתכת בעל אישיות עקבית, איתנה ובעלת כוונות טובות. המתכת מזרימה אליו עמידות ויכולת לעמוד בפני מכשולים, כמו גם נחישות בביצוע המטרות שלו. יחד עם זאת, הוא גם עשוי להיות קצת יותר מרוחק באופיו, מופנם ויותר דואג לבטחונו האישי.

אסטרולוגיה סינית - יסוד מים - לאב און - מיסטיקה ורומנטיקה
חזיר מים

(1935, 1995)
החזיר ביסוד המים מכיל יכולות אינטואיטיביות, הוא רגיש ובעל יכולת התחברות עמוקה לאחרים. המים מוסיפים לו עומק רגשי, אך יחד עם זאת גם תחושה של אי-יציבות ושינוי. הוא מחפש קשרים אמיתיים וצריך זמן לעצמו למחשבה ולהתבוננות.

אסטרולוגיה סינית - יסוד עץ - לאב און - מיסטיקה ורומנטיקה
חזיר עץ

(1947, 2007)
ביסוד העץ, החזיר הופך ליצור מחושב, מרובד ומתמיד במטרותיו. העץ נותן לו יכולת התרקיע וגיוון, והחזיר משתמש באופטימיות הטבעית שלו כדי לרקום חלומות ולהגשימם. הוא מחפש גידול והתפתחות בכל תחום בחייו.

אסטרולוגיה סינית - יסוד אש - לאב און - מיסטיקה ורומנטיקה
חזיר אש

(1959, 2019)
החזיר ביסוד האש מלא תשוקה, אנרגיה וחיוניות. האש מסייעת לו לבטא את עצמו בצורה יותר בולטת ולקחת סיכונים. הוא אוהב את החיים ואנשים רוצים בקירבתו בגלל האור הפנימי והחום שבו. אך הוא גם עשוי להיות קצת חסר סבלנות או להפעיל פעולות בלתי ממושכות.

אסטרולוגיה סינית - יסוד האדמה - לאב און - מיסטיקה ורומנטיקה
חזיר אדמה

(1971, 2031)
החזיר הנולד ביסוד האדמה הוא אמין, איתן ובעל בסיס יציב. האדמה מזרימה לו תחושת ביתיות, יציבות והתחייבות למשפחה ולקהל. הוא רואה את החשיבות בשורשים וביציבות, ומעריך את הפשטות שבחיים. יחד עם זאת, יתכנו פעמים בהם הוא נתפס כישות שאינה מסוגלת להפעיל שינויים מהירים.

ועוד כמה דברים טובים...

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button