מיסטיקהנומרולוגיה

נומרולוגיה – העשירי לעשירי, מה אומר התאריך?

מה משמעות התאריך ה-   10/10/2010?

האם יש משהו בתאריך זה יותר מלהתחתן או מספרים יפים?

וואו, אין כל יום תאריך כזה, ואכן הייתי רוצה במאמר שלפנינו לציין גם משהו יותר עמוק או בעל תובנה ומודעות. זאת הזדמנות להראות לכם שיש כאן משהו חשוב.

ה-10 ב נומרולוגיה הקבלית- ובאסטרולוגיה מציין את השילוב המוצלח ביותר לשלמות.

כאן יש ספרות אחד ואפס אשר מיצגים את החיבור בין הזכר לנקבה. למעשה 10 הוא מספר זוגי אך יש בו גם מספר זכרי- האחד. שלוב שני אלה יחד מביא מספר אחד אשר בו יש את שני המינים גם יחד. ואיך אומרים? השלם הוא יותר מסכום חלקיו!? כמו זרע וביצית. זרע הוא האחד-1 והביצית היא ה-0ויחד שלמות זו מביאה את הילד, האין זה פלא?! אז השלמות הזאת לאן היא לוקחת אותנו תחלס: זה הוא מספר גבוה שמוכן לקחת אחריות, רוצה הצלחה ומעמד, ומגיע להצלחה זו לאחר מאמצים חוזרים ונשנים ולאורך זמן. כן, מספר שיש לו את ההתמדה ומכישלונות הוא לומד.

כמו כן הוא מספר האוטוריטה- מעמד, ראש ממשלה, שרים ומנהלי חברות. לוקח אחריות גם של גבר וגם של אישה, בוגר ואחראי. הוא אוהב את הצמרת, ויעלה על פסגות הכי גבוהים. אך משהיגיע גבוה לפסגה והשיג את שאיפותיו, יבוא ה- 0 וירצה שיתגלגל הלאה אולי ירד, אולי יחפש שאיפה נעלה אחרת. וכאן באה התהפוכה.

אם הבנתם עד כאן. אז אפרט קצת על הספרה 0.

בקבלה יש לה משמעות של הכל או לא כלום. בקלפים היא דמות הטיפש החסר מודעות וידע ונמצא בעמדה של כסיל טיפשות וטמטום, ולמרות שנראה שאין פה כלום. יש מאין! אין 0 שאין בו כלום. הכל נמצא בתוכו, בתוך D N A או קוד אלוהי , כמו תא קטן שגדל למה שנועד. יש בקבלה את המושג שהאפס 0 הוא כלום. שני אפסים 00 הוא האין סוף ו3 אפסים 000 הם אין סוף אור.

אז לעניינינו- אם למשהו יש את ה- 0 בתוך תאריך לידתו, הוא יכול לפרוץ לאין ויגיעה להבין את הכל. הבחירה היא שלו. ו…אשוב לשמור על אופטימיות כדי לא ליפול.

לסיכום: תאריך זה נותן לנו את  העשיריות במלוא מובן המילה להגיע לפסגת מאווינו ויחד הכל מביא את הספרה 5 אשר היא ספרת התקשורת. וכאן אני מובילה אתכם להבין שביום זה נוכל כולנו ליצור את התקשורת למען נבין את שאיפותינו ואת האחרים ונפתח לקבל את דעותיהם ורעיונותיהם של אחרים. 5 הוא גם סיפרה של אהבה.

אז תשאלו אותי למה והאם להתחתן ביום זה? והתשובה ידועה.
וזאת הזדמנות נדירה לדבר על אהבה, לקדם את הדרך לאהבה, להגיד אני אוהב אותך או אותך, או אתכם.ואולי גם לעשות אהבה?

פרסומת

ליה לואיס

אתר הבית: www.lialewis.co.il לקבלת תחזית ויעוץ אישי - 0504882889 אסטרולוגית ומומחית לנומרולוגיה, קלפי טארוט ותורת החלומות על פי יונג, מייעצת בנושאים כגון: זוגיות, מודעות אישית, לימודים, פרנסה ובחירת תאריכים טובים לאירועים. מחברת ספר הטארוט "הגלוי והנסתר".

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button