נומרולוגיה

מספר 11 באהבה

חבר לחיים

מספר 11 טוב בזוגיות ובמיוחד בגיל מאוחר (מבשיל בגיל מאוחר – 40 ומעלה). יודע להיות חבר טוב לפרטנר שלו. הוא אוהב מין מוזר ומיוחד (בזמנים מיוחדים, במקומות שונים …). יש לו אהבות מטורפות ולא רגילות. לכן, כבר בצעירותו הוא חווה התנתקויות רגשיות ופחד אינטימי. עלול לחטוף קריזות פתאומיות ולנתק קשר.

1+11 = טוב
שניהם מדברים באותה שפה ומבינים זה את זה (הם דומים ל: 9+1). 1 מבצע. 11 מביא דרכים אחרות לפתרון בעיות. 11 מאוד פעיל חברתית ומביא חברים ל – 1 . הוא מחמיא ומפרגן ל – 1. 1 מביא הצלחה נעזר ונתמך ב – 11. לפעמים, 11 מתנתק רגשית. חזרתו תהיה מאוד מפייסת.

2+11 = קשר גרוע
מספר 2 מאוד אינטימי וצריך קשרים אישיים הדוקים (הוא "דבק" ותלותי). לעומתו, מספר 11 מרוחק רגשית, עצמאי ומרחף. 2 מחפש ביטחון רגשי וכלכלי, ואילו 11 הספונטני מחפש הפתעות, מפחד מאינטימיות ואינו מעניק ביטחון כלכלי (יודע לעשות כסף, אך לא מבין בנושא). 2 אינו אוהב את ההפתעות של 11 ואפילו נפגע מכך (כמו מסיבת הפתעה ליום הולדת). הוא מעדיף לדעת את התוכניות מראש ולהיות שותף בהכנה.
בעסקים: גרוע. 11 הוא כמו פרופסור מפוזר, ואילו 2 מקפיד על הפרטים והדיוק. זה יכול להיות מוצלח אם 2 היא המזכירה של אותו פרופסור מפוזר בעסק לא שלהם.

3+11 = קשר מצוין
קשר יפה ומוצלח מבחינה רגשית. 3 מביע רגשות ש – 11 המרחף אינו יודע להביע. 11 מפתיע ומכניס ריגושים ל – 3 שנהנה מהם. יש להם חברים רבים. 3 אינו קנאי, מאפשר ל – מספר 11 לצאת עם חבריו ומכניס אווירה טובה לבית.
בעסקים: קשר לא טוב. 11 מתאים לתחום החברתי ולא לתחום העסקי. 3 אוהב חיים קלים.

4+11 = קשר גרוע
שילוב רע ולא מתאים. אין ביניהם הבנה. 11 מרחף, 4 עם רגליים על הקרקע. 4 מחפש מערכת יחסים אישית, בית וקרבה אינטימית בטוחה. לעומתו, 11 מחפש דברים כלליים וחברתיים ומתקשה באינטימיות. מספר  11 גורם למשברים אצל מספר 4.

5+11 = קשר מצוין
זהו זיווג מוצלח. הם הפכים משלימים. בני הזוג מלאי רעיונות כיצד להרוויח כסף, אך הם אינם יודעים לשמור עליו. 11 יודע לעשות כסף, אך אין זה מעניין אותו. 5 אינו עובד קשה כדי להרוויח כסף, וגם את מה שיש לו הוא מבזבז. יהיו להם הרבה הרפתקאות. 11 יפתיע את 5 שמאוד אוהב הפתעות. 5 מושך את 11 הקריר לריגושים מיניים.
בעסקים: צרוף לא טוב. 11 מרחף ואינו מתעניין בכסף. מספר 5 פזרן.

6+11 = קשר טוב
מספר 6 הרגוע יותר מ – 11 לוקח על עצמו את רוב האחריות הכלכלית. 6 תומך רגשית במשפחה ובזוגיות. שניהם אוהבי חברה ופועלים למען אנשים שמעבר לחוג המשפחה. הם אינטואיטיביים וחשים זה את זה.11 מביא מיוחדות והברקות (6 אוהב זאת). 11 זקוק מדי פעם לניתוקים רגשיים (נסיעות וכו') כי 6 עלול לחנוק בגישתו הרגשית. 11 עצבני ולא תורם ל – 6 ולזוגיות. יחד יגיעו ליצירתיות בונה וזורמת גם בתחום האומנות.
בעסקים: קשר בינוני.

7+11 = קשר טוב
אלה שני מספרים קשים מבחינה רגשית. על אף האנרגיות השונות, הם מסתדרים ויש ביניהם הבנה. שניהם מאוד חכמים. יש להם רעיונות, הברקות ואינטואיציה משותפת. ההבנה שלהם אינטואיטיבית ללא צורך בשיחה. 7 תלותי, 11 – אינו אוהב תלות. 11 ספונטני, מעניין וזקוק לחברה. 7 מגלה אמפטיה רגשית וזקוק להיות לבד. כל אחד מבין את הצורך של בן זוגו בחופש. מדי פעם 11 יתנתק רגשית ומינית וכך ישאיר ל – 7 מרחב מחיה. או להפך, 7 יצא להתבודד וישאיר ל – 11 את הבית לאירוח חבריו. יחסיהם מושתתים יותר על חברות ואידיאלים רוחניים מאשר על רגש ומין. אין מי שיתן מסגרת כלכלית יציבה או מסגרת רגשית איתנה.
בעסקים: חלש עד גרוע. אין כסף.

8+11 = קשר בינוני
מספר 8 תכליתי, שמרני ואינו מוותר על הנורמות שלו. 11 אינו אוהב שיגרה, מעניין, ספונטני אך אינו עמוק רגשית. 8 אינטנסיבי מבחינה רגשית ועושה הכל כדי להישאר עם בן זוגו גם אם הלה מנותק רגשית. הוא יעבוד עליו ויאתגר אותו להישאר בקשר. יש להם בסיס כלכלי טוב.
בעסקים: קשר טוב.

9+11 = קשר טוב
זהו שילוב טוב עם קצת דרמות ופיוסים. 9 החם והרגשי, מרכך את 11 הלוגי, הקר והמנותק רגשית. יחד הם יוצרים איזון רגשי. מספר 9 אוהב ריגושים ודרמות, לכן אוהב ונהנה מההפתעות של 11. לשניהם אכפת מאחרים. אידיאליסטיים ואוהבים לעזור. יש להם אינטואיציות טובות ויכולת להרגיש זה את זו.
בעסקים: שילוב גרוע. הם יותר מדי מרחפים. לא מספיק פרקטיים. 9 אוהב לנהל. 11 נהנה לדבר על רוח הדברים ונהנה לעזור, אך הוא אינו תכליתי בעשייה.

11+11 = קשר גרוע
זהו קשר קר בין ידידים טובים אשר לא מחוברים ברגש.
אין גם חיבור עסקי. הם לא יצליחו לעשות כסף.

22+11 = קשר טוב
מספר 22 מסור, נאמן ושמרני לזוגיות. מספר 11 עלול להפתיע אותו לרעה. 22 לוקח אחריות רבה על עצמו, 11 – נמנע מאחריות, הוא עסוק בניהול ובארגון משאבים. מבחינה כלכלית וכספית הם מסתדרים טוב. 11 עוזר ל – 22 בצורה הגיונית ולוגית. הוא מיעץ ל – 22, מנתח מצבים וחושב רחוק וקדימה. 22 יודע לנצל את הכישורים של 11.

פרסומת

ליה לואיס

אתר הבית: www.lialewis.co.il לקבלת תחזית ויעוץ אישי - 0504882889 אסטרולוגית ומומחית לנומרולוגיה, קלפי טארוט ותורת החלומות על פי יונג, מייעצת בנושאים כגון: זוגיות, מודעות אישית, לימודים, פרנסה ובחירת תאריכים טובים לאירועים. מחברת ספר הטארוט "הגלוי והנסתר".

מאמרים קשורים

תגובה אחת

  1. האם זה נכון בנומורולוגיה לחבר את המספר של בת הזוג וגם את המספר של בן הזוג לדוגמא 7+4 התוצאה היא מספר קרמתי
    =ל11 ואם כך הדבר זה נקרא חיבור נשמתי קרמתי תקני אותי אם אני טועה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button