נומרולוגיה

מספר 2 באהבה

משייט לפי מצבי הרוח

טיפוס רגיש לזולת, חם וידידותי. מחפש את החצי השני שלו, תלותי מאוד בבן זוגו ומחפש שיזין אותו. יוצר מערכת יחסים הדדית והדוקה כדי להפיג את ביישנותו עם בן הזוג. אוהב את היחד, את המגע, את האינטימיות ואת המעשים הקטנים העדינים והרומנטיים יותר מאשר את יחסי המין. הסקס שלו מאוד עדין. ככל שבן הזוג ישקיע בו יותר חום ורגש כך הוא יתפתח מבחינה מינית יותר ויותר. כל דבר קטן ביחסים מערער אותו. כתוצאה מדמיון עשיר מדי שאינו מחובר למציאות, הוא מדמה דברים שגויים אצל בן הזוג (אלא אם יש לו תוספת של מספרים מציאותיים). לכן, הוא עלול לאבד ביטחון ולהיות קטנוני, נקמן וקנאי. אישה בוגדת לשם הנקמה ולא בגלל הרצון לסקס. גבר בוגד כי הוא תמיד מוקף נשים אוהבות שנמשכות אליו.

1+2 = מצוין או גרוע
יש כבוד הדדי ומשיכה מינית חזקה בין בני הזוג. הם נמשכים זה לזה באישיותם, למרות שיש תחרות סמויה על כוח ושליטה. לכל אחד מהם יש נטייה להיות עצמאי. הם יצליחו בזוגיות כמו גם בשותפות, כי לשניהם חשובה ההצלחה. כאשר הם מציבים לעצמם יעד משותף (גם יעד חיצוני), שום דבר לא יעצור בעדם מלהגיע להצלחה. יש נטייה לתוקפנות אחד כלפי השני, כדאי שתוקפנות זו תצא בעבודה או בספורט ולא ביניהם. כל אחד מהם רוצה לומר את המילה האחרונה ולהיות הבוס. מרוב עצמאות, יתכן מצב שבו כל אחד מהם יישאר עצמאי ולבד. חוק טבע הוא שהאישה היא וותרנית, לכן, כדאי שהיא תוריד קצת מהאגו ולפעמים גם תוותר לבעלה.
בעסקים: לשניהם חשובה ההצלחה, אך כל אחד מהם רוצה לומר את המילה האחרונה ולהיות הבוס.

2+2= מצוין
הם מפנקים, עושים וטורחים זה למען זה. יש השלמה הדדית. אוהבים לעשות הכל יחד. שניהם עדינים, ומתחשבים. מלאי דמיון יצירתי ואינטואיציה מפותחת שיעזרו להם בהחלטותיהם. שניהם רוצים לחסוך כסף למען ביטחונם. יהיו עליות וירידות במצבי הרוח בגלל היותם רכושנים וקנאים. קשה להם להתנתק זה מזה. רק קנאה חולנית תפריד ביניהם.
בעסקים: הקשר אינו טוב לעסקים כי שניהם פסיביים.

3+2 = מצוין
ישנה רגישות זה לזה. הרבה רומנטיקה ואהבה. שניהם אוהבים משפחה וילדים.  3 לוקח דברים בקלות ומרגיע את 2 הדאגן. זהו קשר נעים, נינוח ומוצלח בתחום הרגשי. 3 אינו קנאי.
בעסקים: קשר בעייתי כי שניהם לוקחים דברים באופן רגשי ואישי ולא בצורה עניינית ועסקית.

4+2 = טוב
בני הזוג מתאימים זה לזה גם רגשית וגם עסקית. יש ביניהם קשר עדין שמתפתח לאט לקשר אינטנסיבי והרמוני. הם שקטים ועדינים. נדיר למצוא ביניהם חילוקי דעות. הכל זורם ללא דרמות וכעסים. שניהם חסכנים ודואגים לביטחון כלכלי. 4 צריך לשמור לא להתעקש ולא להתקשח עם 2 העדין והפגיע. אחד מהם עובד בבית או מהבית. מתאים להם לעבוד בעסק משותף – זוגיות עם עסקים.

5+2 = גרוע מאוד
אין בסיס משותף. ביחד הם יוצרים מצב של חוסר ביטחון ואי וודאות. הרבה מצבי רוח ללא שליטה. היחסים ביניהם הופכים ליותר ויותר בלתי צפויים, חסרי אחריות וחסרי חוט שידרה. השדרים שלהם שונים: 2 עדין מאוד, לאילו 5 – זריז, תזזיתי ועצבני. 2 צריך ביטחון כספי, 5 מעודד הוצאת כספים ופזרנות.  5 פעלתן מדי ומוציא את 2 מאיזון ומשקט ומונע ממנו להגיע להרמוניה זוגית. 5 צריך להרגיש חופש ושחרור. 2 שצריך את היחד, חונק אותו.
בעסקים: קשר לא מבטיח. אין ביטחון כלכלי. כל אחד מהם פתוח לדברים, לאנשים, לכסף ולהזדמנויות אך הם לא יודעים להחזיק בהם. הכל בורח.

6+2 = קשר טוב
זהו צירוף יפה ליחסים זוגיים הרמוניים, הבעת רגשות ופינוק הדדי. אבל, לכל אחד מהם יש תכונה של עצלות, כל אחד מהם רוצה שיעשו בשבילו. יש תרומה הדדית בתחום הרגשי ואכפת להם זה מזו. נשות המשפחה המורחבת (אימא, חמות ושאר הנשים) תמיד יהיו בתמונה, יפגינו הרבה דאגנות ואף יכנסו לחייהם. בני הזוג בד"כ שקטים ומפונקים. אין בהם מספיק מעשיות ותכליתיות (אלא אם יש להם תוספת של  22, 8 או 1). שניהם אוהבי בית ומשפחה. יש להם טעם מעודן באותם תחומים: אוכל, מוסיקה ואומנות.
בעסקים: בשותפות זה שילוב גרוע. כדאי שיעבדו בעסק של אדם אחר.

7+2 = קשר טוב
יש הבנה הדדית. 7 מביא לזוגיות הבנת חיים פילוסופית ופסיכולוגית ועוזר ל – 2 להתגבר על הביישנות והפסיביות שלו. שניהם אוהבים את שעות הלילה כמו גם סרטים ומוסיקה. שניהם אינטואיטיביים ומתעניינים במיסטיקה. לשניהם דמיון יצירתי. ישנה סכנה ששניהם יגלשו לעולם של פנטזיות וישכחו מהמציאות.
בעסקים: קשר גרוע. שניהם מרחפים.

8+2 = קשר טוב
זהו קשר טוב גם רגשית וגם עסקית. יש להם מטרה זהה: לצבור ולהצליח. 2 עוזר ל – 8 להתקדם בחיים. 8 , המלא מרץ, מוציא את 2 מההססנות ומהביישנות שלו. יש ביניהם שיתוף פעולה פורה ומוצלח. לרוב הם חיים בהרמוניה, ביושר ובחריצות. יחד יגרפו כספים ויצליחו בעסקים. שניהם רגישים בצורה קיצונית, לכן הם עלולים למצוא את עצמם במצבי רוח של קנאה ורכושנות. 2 קולט כמו רדאר, עדין ואף היסטרי. 8 עלול לצאת משיווי משקל בגלל זה: צעקות וצרחות, אגרסיביות ונקמנות.

9+2 = צרוף מצוין
שילוב מנצח. 9 מביא תנופה רוחנית ל – 2  ומעודד אותו בשעת הצורך. שניהם רגשיים, יצירתיים ואוהבים לעזור זה לזה. אוהבים לעשות סדר בעולם: 9 עם תרומתו לצדק בחברה ו – 2 שתומך בו. יש הבנה ואמפטיה. 2 ירגיע את הדרמה של 9 כדי להחזיר את ההרמוניה והאהבה לקן המשפחתי.
11+2 = קשר גרוע
2 מאוד אינטימי וצריך קשרים אישיים הדוקים (הוא "דבק" ותלותי). לעומתו, 11 מרוחק רגשית, עצמאי ומרחף. 2 מחפש ביטחון רגשי וכלכלי, ואילו 11 הספונטני מחפש הפתעות, מפחד מאינטימיות ואינו מעניק ביטחון כלכלי (יודע לעשות כסף, אך לא מבין בנושא). 2 אינו אוהב את ההפתעות של 11 ואפילו נפגע מכך (כמו מסיבת הפתעה ליום הולדת). הוא מעדיף לדעת את התוכניות מראש ולהיות שותף בהכנה.
בעסקים: גרוע. 11 הוא כמו פרופסור מפוזר, ואילו 2 מקפיד על הפרטים והדיוק. זה יכול להיות מוצלח אם 2 היא המזכירה של אותו פרופסור מפוזר בעסק לא שלהם.

22+2 = קשר מעולה
ישנה הבנה טוטאלית. 22 כריזמטי בצורה עדינה (אינו זוויתי כמו 4). יש ביניהם קשר אינטנסיבי הדוק ודביק. 22 הוא השולט בזוגיות, סומך על 2 וצריך את עזרתו. הקשר אידיאלי כאשר 22 הוא הגבר שעובד, מפרנס ונותן את הטון בבית.

פרסומת

ליה לואיס

אתר הבית: www.lialewis.co.il לקבלת תחזית ויעוץ אישי - 0504882889 אסטרולוגית ומומחית לנומרולוגיה, קלפי טארוט ותורת החלומות על פי יונג, מייעצת בנושאים כגון: זוגיות, מודעות אישית, לימודים, פרנסה ובחירת תאריכים טובים לאירועים. מחברת ספר הטארוט "הגלוי והנסתר".

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button