נומרולוגיה

מספר 22 באהבה

נתינה ודרישה

הוא סגור רגשית. בונה קשר זוגי מאוד אינטנסיבי (פעמיים 2): נותן הרבה ודורש הרבה תשומת לב. יש סיכוי שישרוף את הקשר ויגיע לפרק שני בזוגיות: אלמנות או גירושים. הוא דומה ל – 8 מהרבה בחינות. גבר מספר 22 חייב נשים סביבו ומסתדר אתן היטב. יש סיכוי לבגידה. אישה תסתדר טוב עם נשים אחרות כמו אימא או אחות, אך לא תבגוד.

1+22 = טוב עד גרוע
יש ביניהם הרבה מתח. שניהם מאוד חזקים, כריזמטיים, יודעים לקחת אחריות, לממש ולהגיע לתוצאות. הם יעמדו בהצלחה במטרות משותפות. מספר 22 ינווט את 1 למקומות המתאימים לו. שניהם צריכים ודורשים תמיכה, אבל, 22 עסוק רוב היום בעבודה ואילו 1 עסוק במרץ אך אח"כ דורש את מנוחתו. 1 עקשן ואינו אוהב מרות. יודע לתת אך רק עפ"י דרכו.

2+22 = קשר מעולה
ישנה הבנה טוטאלית. 22 כריזמטי בצורה עדינה (אינו זוויתי כמו 4). יש ביניהם קשר אינטנסיבי הדוק ודביק. 22 הוא השולט בזוגיות, סומך על 2 וצריך את עזרתו. הקשר אידיאלי כאשר 22 הוא הגבר שעובד, מפרנס ונותן את הטון בבית.

3+22 = קשר טוב
(קשר בסגנון של 3 + 4). 22 הוא טיפוס רציני ו"בולדוזר". גישתו הקלילה של 3 מפריעה לו. 3 תומך בו ע"י עידוד ומילה טובה.

4+22 = קשר מצוין או גרוע
בני הזוג הם הפכים משלימים. 4 דואג לבית, מספר 22 דואג לקריירה ולפרנסה. גישתם דומה. יש ביטחון כלכלי. יש קושי בהבעת רגשות. הם עלולים להיכנס לפינות. (דומה לקשר של 8+4). כאשר הגבר עם מספר 22 – הקשר מצוין, ולהפך.
בעסקים: תהיה הצלחה אם 22 ינהל.

5+22 = צרוף טוב
זהו זיווג לא רע, אם כי ללא רגשות רבים. מספר 22 רציני בגישתו, 5 – קליל. 22 כל הזמן עסוק בעבודה. הוא נותן ל – 5 חופש לעשות כרצונו וכסף לבזבוזים. 5 פותח הזדמנויות ל – 22 ומביא לו הרבה מזל, תקשורת ויחסי ציבור. 22 מעריך זאת.
בעסקים: קשר טוב (יותר מהקשר הזוגי).

6+22 = קשר מצוין
ישנה הרמוניה בין בני הזוג. שניהם דואגים ופועלים למען המשפחה. פועלים למען ביטחון הנובע מעבודה ומכסף. הם יודעים בדיוק היכן הם עומדים, רגליהם על הקרקע. 22 נותן מנוף ופינוקים ל – 6. 6 האחראי משתמש בזה בצורה נבונה וטאקטית. זו הזוגיות האידיאלית למספר 22.  6 זקוק לקשרים המשפחתיים ולשהות במסגרת המשפחתית. לעומתו, 22 מושך החוצה. ביתם יפה (6) ועל רמה (22). הכל הרמוני ויפה.
בעסקים: מוצלח.

7+22 = קשר בינוני עד גרוע
זהו קשר בין שני אנשים קרים ובעלי אנרגיות מתוחות. שניהם חכמים אך סגורים רגשית. יש להם יכולת עשייה בגדול ולטווח רחוק. 22 זקוק לתמיכה, לדבק, לפינוק, למילה טובה ולמישהו שדואג לפרטים הקטנים. 7 – סגור ובורח מזה. 22 יכול להביא מעמד, כסף וקרקע יציבה ל – 7. 7 מסתדר לבד ואינו צריך את 22. הוא תלותי נפשית ורגשית, אך זקוק למרחב מחיה ולהתבודדות. 22 כריזמטי, מעשי וזקוק לשלמות. 7 מרחף, מתבודד עוסק במחשבות ובפסיכולוגיה. הקשר יותר מוצלח כאשר הגבר הוא 22, עובד כל היום ומפרנס.

8+22 = קשר מצוין
זוהי זוגיות ללא חיבור ממשי אשר יכולה להצליח לאחר שבירת הקרח הראשון. שניהם פּוּשרים כלכליים. יש להם מטרה משותפת – יצירת כסף ומעמד. חייהם מרופדים בעושר. יש קצת מאבקי כוח ביניהם, 22 חזק מ – 8. 8 יודע להתגמש ולתמוך כשיש מטרה. שניהם שומרים על ערכים, שניהם שמרנים ומהוגנים. ל – 22 רעיונות אוטופיים, 8 ממש ומבצע. אינם מתעייפים מכל מה שקשור בעסקים ובהשקעות, ברכוש ואף בפוליטיקה.
בעסקים: הצלחה. יכולת לטפל בעסקים גדולים.

9+22 = קשר טוב
בני הזוג מאוד אנרגטיים ותמיד עסוקים. 22  זקוק לתמיכה רגשית ולעידוד וזוכה לקבלם ממספר 9. המצב ביניהם יהיה טוב אם האישה תהיה עם מספר 9 ותשמש יד ימינו של בעלה, ותקריב עצמה למען הבית והמשפחה. יהיו להם הרבה עיסוקים מחוץ לבית, אירועים הקשורים לציבור ולחברה.

11+22 = קשר טוב
מספר 22 מסור, נאמן ושמרני לזוגיות. 11 עלול להפתיע אותו לרעה. 22 לוקח אחריות רבה על עצמו, מספר 11 – נמנע מאחריות, הוא עסוק בניהול ובארגון משאבים. מבחינה כלכלית וכספית הם מסתדרים טוב. 11 עוזר ל – 22 בצורה הגיונית ולוגית. הוא מיעץ למספר 22, מנתח מצבים וחושב רחוק וקדימה. 22 יודע לנצל את הכישורים של 11.

22+22 = קשר גרוע
זהו קשר בין שני בולדוזרים אשר לא מוצאים דרך או זמן לחיבור וליחסים. כל אחד מהם זקוק לעוזר על ידו ולא לבולדוזר נוסף. הקשר אולי יצליח בעסקים גדולים ומדיניים.

פרסומת

ליה לואיס

אתר הבית: www.lialewis.co.il לקבלת תחזית ויעוץ אישי - 0504882889 אסטרולוגית ומומחית לנומרולוגיה, קלפי טארוט ותורת החלומות על פי יונג, מייעצת בנושאים כגון: זוגיות, מודעות אישית, לימודים, פרנסה ובחירת תאריכים טובים לאירועים. מחברת ספר הטארוט "הגלוי והנסתר".

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button