נומרולוגיה

מספר 4 באהבה

קר בחוץ וחם בפנים (לא תמיד חם בפנים)

נראה מאופק. פרפקציוניסט. נאמן. ניחן ברגש וביצרים אינטנסיביים ומחפש שלמות. חסר ביטחון בתחילת דרכו באהבה. הוא זקוק לביטחון כלכלי ורגשי. צריך רקע ידידותי שנותן לו ביטחון. יש לו יצר עז אבל עצור. הוא רגיש מאוד ולפעמים מילה או תקרית קטנה הורסים לו את החשק, סוגרים אותו ועוצרים את מיניותו. צריך קשר מיני קבוע וידיעה מראש כדי להתכונן (נותן לו ביטחון). הוא משקיע ומרצה את בן הזוג, אך הוא צריך לדעת היכן הדברים עומדים. חשוב שבן הזוג יכיר וידע מה הגישה אליו. לפעמים הוא מושך אליו יחסים בלתי שגרתיים כדי לשבור את המסגרת: קרירות, אונס, סאדו … לפעמים יהיה מוגבל במין: מחלה, מיגרנה, וסת … , לכן, כדאי מדי פעם לגוון ולעשות בעדינות דברים יוצאי דופן.

1+4 = קשר טוב
מספר 4 חזק ורציני, ו – 1 מעריך זאת כי גם הוא כזה. לפעמים הם נכנסים לפינות בגלל הפינות של 4. 1 ידחוף וינהיג, 4 תמיד ימלא בקפדנות אחר ההוראות (אין לו אומץ לדחוף קדימה). מספר 4 צריך לדעת שאין לסגור ולחנך את 1 , אחרת 1 עלול להיות תוקפן. יש להם נטייה לקפדנות, כל אחד מבני הזוג קפדן בשטח שלו. שניהם סגורים רגשית ומתקשים בביטויי אהבה. כאשר ייקחו אחריות משותפת, יגיעו לתוצאות חומריות יפות. שניהם הגיוניים ועובדים קשה, לכן הם יצליחו בנושא הכספי וידעו לחסוך.
עבודה: זהו קשר מצוין לעבודה משותפת כאשר מספר 1 מנהל.

2+4 = טוב
בני הזוג מתאימים זה לזה גם רגשית וגם עסקית. יש ביניהם קשר עדין שמתפתח לאט לקשר אינטנסיבי והרמוני. הם שקטים ועדינים. נדיר למצוא ביניהם חילוקי דעות. הכל זורם ללא דרמות וכעסים. שניהם חסכנים ודואגים לביטחון כלכלי. 4 צריך לשמור לא להתעקש ולא להתקשח עם 2 העדין והפגיע. אחד מהם עובד בבית או מהבית. מתאים להם לעבוד בעסק משותף – זוגיות עם עסקים.

3+4 = קשר טוב
מספר 3 שואף לברק, לחופש ולהנאות. 4 רציני מדי, מסודר, מאופק ועסוק קודם כל בעבודה (רק אח"כ יתפנה להנאות). אין לו כוח וסבלנות להקשיב לרעיונות ולקשקושים השטחיים של 3. הוא מעדיף את הרצינות והביטחון בחיים, לעומת ה – 3 השמח וטוב הלבב שלוקח הכל בקלות. 3 מנסה להסתגל למרובעות של מספר 4. מתפשר עמו בליווי חוש הומור ועושה לו טוב. הוא צריך לדעת לא לבזבז את כל החסכונות שכל כך חשובים ל – 4.
בעסקים: העסק יתנהל טוב אם 3 העצמאי יהיה הבוס ו – 4 יהיה איש המעשה. שניהם עושים כסף. 3 צריך ללמוד לא להיות פזרן.

4+4 = קשר טוב
זה קשר בין שתי שבלונות משעממות. שניהם אחראים, אמינים ויודעים לעבוד קשה. שניהם מאופקים. יקימו בית מאורגן ומסודר. לאט לאט יצברו כסף בתוכנית חיסכון. לאט לאט יפתחו ביטחון ורגש. יש סכנה של שעמום.
בעסקים: שילוב מעולה המבוסס על קשר יציב ואחראי ועל עבודה קשה שמביאה תוצאות והצלחה.

5+4 = קשר גרוע
זהו הצרוף בגרוע ביותר שיכול להיות. בני הזוג הם ניגודים שלא משלימים זה את זו. ההבדלים ביניהם מאוד מהותיים.  4 הרציני משקיע מאמצים ואין לו פנאי לבילויים. הוא צריך מסגרת יציבה ובטוחה. לעומתו, 5 ,על אף היותו סתגלן, שונא שיתוף פעולה וצריך את החופש האישי שלו. הוא ספונטני ואוהב שינויים והרפתקאות. 4 חסכן, 5 בזבזן. 5 מרגיז ומערער ל –  4 את הביטחון והורס לו את מה שהוא בונה. 4 העקשן נכנס אתו לפינות ולמריבות. יהיה ביניהם שיתוף פעולה רגעי במישור הפיזי, ולכן הקשר יהיה זמני.
בעסקים: קשר גרוע.

6+4 = קשר טוב
קשר טוב בכל המובנים. שניהם מרוצים בבית ובמשפחה. ימלאו חובותיהם באמינות, ברגש ובאחריות. יחד יגיעו לסיפוק חומרי. בשעות הפנאי יבלו יחד ויתעניינו בתרבות ובאומנות. מספר 6 מעשיר את מספר 4 ומכניס לחייו דמיון והנאה גם בתחום הפיזי. הקשר טוב יותר אם 4 הוא הגבר.
בעסקים: קשר פורה.

7+4 = קשר טוב
צרוף טוב הן בתחום האישי והן בתחום העסקי. שניהם חכמים ומעמיקים. מאוד משפחתיים. יש ביניהם איזון: מספר 4 עם רגליים על הקרקע, מעשי ומחושב, ואילו 7 בעל דמיון, מעוף והבנה ואינו קופא על השמרים. 7 יעשיר את 4 בנושאים מעניינים. 4 יכול לנווט את 7 , אך עליו לדעת לעשות זאת לאט ובעדינות אחרת 7 לא יסכים לכך. 7 קולט היטב את 4 גם אם הדברים נסתרים, לכן, אין צורך לדחוף חזק. 7 עלול להמיס גבולות ל – 4 ולמוטט את מה שהוא בונה. שניהם מופנמים ויש קושי בביטוי רגשות. יש סכנה של עקשנות.

8+4 = קשר מצוין
קשר חזק ואמיץ. יש איזון מופלא הן במישור האישי והן במישור העסקי. בני הזוג שאפתנים, מעשיים, מסודרים ומבצעים כל רעיון על הצד הטוב ביותר. הם סומכים זה על זו. שניהם מאופקים ולא מחצינים את תשוקותיהם הפיזיות. יש קור ואיפוק שמייעל את חייהם. 4 מתכנן הכל לפרטי פרטים, 8 מבצע בגדול. יחד יתגברו על מכשולים, יצלחו את קשיי החיים ויגיעו להצלחה כספית גבוהה.
בעסקים: 8 פותח דרך לעתיד עסקי מוצלח. 4 פועל להגשמת היעדים ש – 8 מציב.

9+4 = קשר טוב
לשניהם יש כושר שיפוט, חוכמה פנימית ויכולת להרחיב ולגדול. 9 רוצה הכל מהר ומספק את היעדים. מספר 4 הארצי מביא ביטחון ומסגרת משפחתית יציבה (9 צריך זאת). 9 תורם רוחניות ואידיאולוגיה לקשר. הוא מביא את רגשותיו החמים, מסייע נפשית ל – 4 המאופק ועוזר לו להיפתח רגשית. יחד הם יוצרים קן חם. ישנם מתח, דרמה ורוגז באוויר בגלל 9 הרגשני והדרמתי שמערער את הביטחון של 4. הפיוס ביניהם יהיה מתוק.
בעסקים: קשר גרוע.

11+4 = קשר גרוע
שילוב רע ולא מתאים. אין ביניהם הבנה. 11 מרחף, מספר 4 עם רגליים על הקרקע. 4 מחפש מערכת יחסים אישית, בית וקרבה אינטימית בטוחה. לעומתו, 11 מחפש דברים כלליים וחברתיים ומתקשה באינטימיות. 11 גורם למשברים אצל 4.

22+4 = קשר מצוין או גרוע
בני הזוג הם הפכים משלימים. 4 דואג לבית, 22 דואג לקריירה ולפרנסה. גישתם דומה. יש ביטחון כלכלי. יש קושי בהבעת רגשות. הם עלולים להיכנס לפינות. (דומה לקשר של 8+4). כאשר הגבר עם מספר 22 – הקשר מצוין, ולהפך.
בעסקים: תהיה הצלחה אם 22 ינהל.

פרסומת

ליה לואיס

אתר הבית: www.lialewis.co.il לקבלת תחזית ויעוץ אישי - 0504882889 אסטרולוגית ומומחית לנומרולוגיה, קלפי טארוט ותורת החלומות על פי יונג, מייעצת בנושאים כגון: זוגיות, מודעות אישית, לימודים, פרנסה ובחירת תאריכים טובים לאירועים. מחברת ספר הטארוט "הגלוי והנסתר".

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button