נומרולוגיה

מספר 5 באהבה

נולד לאהוב עם מיניות

מאוד רומנטי ומיני. לפני הכל, חשוב שיבדוק התאמה מינית. האהבה היא חוויה חושנית בשבילו. צריך הרבה עניין וגיוון ביחסים. לא יבחל באביזרים, בשיחות וברעיונות מיוחדים בזמן יחסי מין. הסקס אצלו זריז. אינו ממהר להתחייב ולוותר על הניידות ועל החופש האישי שלו. אינו רוצה שיסגרו ויחנקו אותו. רבים מעדיפים להישאר רווקים לנצח. מתקשה לנהל מערכת יחסים יציבה לאורך זמן. יחליף בני זוג. קצת אגואיסט וזקוק לתשומת לב ואפילו "משחק אותה" פגיע כדי לזכות בכך. יודע לעורר ויכוחים ומתחים כדי להעיר ולעורר את היחסים. גמיש כלפי בן הזוג, אינו מגביל ואינו קנאי. לפעמים, הוא גורם ההצלחה לבן הזוג ע"י פתיחת דלתות של הזדמנויות ומזל. גבר מספר 5 מאוד מגנטי ומושך. יש לו מראה צעיר, שובב וסקסי. יש לו מעריצים בכל מקום. אינו יושב הרבה בבית. גבר מבוגר אוהב נשים צעירות ויש לו סיכויים לכך. אישה 5 עלולה להיות נבגדת מפני שבתת מודע היא מעבירה את מחשבותיה הבוגדניות לגבר.

1+5 = טוב
שני בני הזוג באותו ראש. השותפות ביניהם מעניינת והרפתקנית. הם יודעים להסעיר אחד את השני במיוחד ביחסי מין. מספר 5 מביא גיוון ל – 1. ישנה פעילות אינטלקטואלית פורה: 5 שופע רעיונות, 1 יברור אותם ויבצע את מה שמתאים. לשניהם יש קצת חסר רגשי, ולכן, יש סיכוי שכל אחד מהם יאהב את החופש האישי שלו ויפנה לדרכו לאחר הרפתקה רומנטית מרתקת (5 אוסף חוויות).

2+5 = גרוע מאוד
אין בסיס משותף. ביחד הם יוצרים מצב של חוסר ביטחון ואי וודאות. הרבה מצבי רוח ללא שליטה. היחסים ביניהם הופכים ליותר ויותר בלתי צפויים, חסרי אחריות וחסרי חוט שידרה. השדרים שלהם שונים: 2 עדין מאוד, לאילו מספר 5 – זריז, תזזיתי ועצבני. 2 צריך ביטחון כספי, 5 מעודד הוצאת כספים ופזרנות.  5 פעלתן מדי ומוציא את 2 מאיזון ומשקט ומונע ממנו להגיע להרמוניה זוגית. 5 צריך להרגיש חופש ושחרור. 2 שצריך את היחד, חונק אותו.
בעסקים: קשר לא מבטיח. אין ביטחון כלכלי. כל אחד מהם פתוח לדברים, לאנשים, לכסף ולהזדמנויות אך הם לא יודעים להחזיק בהם. הכל בורח.

3+5 = קשר מצוין
שילוב מאוד מוצלח. שניהם באותו ראש, משדרים על אותו תדר. מספר 5 מביא רעיונות, מספר 3 מביא רגשות. הזוגיות שלהם מלאה ריגושים, טיולים, חופש אישי, גיוון והרפתקאות. ההצלחה מאירה להם פנים. יש הרגשה שביחד הם משווקים את עצמם מצוין. הם לא קופאים על השמרים ולא משתעממים זה עם זו. עליהם לשים לב לא לפעול בחיפזון ובאימפולסיביות יתרה. שניהם אוהבים לגדל ילדים ולוקחים את החיים בקלות. דרכם המשותפת מלאה בחיי חברה תוססים ומהנים.
בעסקים: קשר נחמד, בעיקר בשיווק, בפרסום ובעיתונאות. 5 עובד פחות, אבל זה לא מפריע ל – 3 שניזון מהשיחות שביניהם.

4+5 = קשר גרוע
זהו הצירוף בגרוע ביותר שיכול להיות. בני הזוג הם ניגודים שלא משלימים זה את זו. ההבדלים ביניהם מאוד מהותיים.  מספר 4 הרציני משקיע מאמצים ואין לו פנאי לבילויים. הוא צריך מסגרת יציבה ובטוחה. לעומתו, 5 ,על אף היותו סתגלן, שונא שיתוף פעולה וצריך את החופש האישי שלו. הוא ספונטני ואוהב שינויים והרפתקאות. מספר 4 חסכן, מספר 5 בזבזן. 5 מרגיז ומערער ל –  4 את הביטחון והורס לו את מה שהוא בונה. 4 העקשן נכנס אתו לפינות ולמריבות. יהיה ביניהם שיתוף פעולה רגעי במישור הפיזי, ולכן הקשר יהיה זמני.
בעסקים: קשר גרוע.

5+5 = קשר גרוע
שילוב שמתאים לקשר רומנטי זמני. הם לא יתמידו ביחסיהם. שניהם שונאי בית, חסרי מנוחה, אוהבים ריגושים, סוערים ומחפשים הרפתקאות. שונאים שגרה והגבלות. בגלל הפיזור, יש ביניהם עניין ידידותי אינטלקטואלי בלבד. הצד הרגשי חסר. הם ילדים בנשמתם. חייהם מאופיינים בחוסר יציבות המתבטאת גם במסגרת הנישואים.

6+5 = קשר טוב
לשילוב זה יש סיכוי לנישואים טובים. שניהם גמישים ומוכנים לוותר, להעניק יופי (6), עניין וגיוון (5) ליחסים. מספר 6 רומנטי, אוהב את מסגרת הנישואים. הוא שומר על הרמוניה רגשית בבית. יש לו יכולת לאזן ולהרגיע קמעא את מספר 5 הסוער. עליו להישמר מלחנוק את 5 בתכונותיו האימהיות. 5 יברח מפעם לפעם מהבית, אך ישוב בזכות תאבונו המיני ורצונו בפינוק ש – 6 יודע להעניק. השקט של 6 מעצבן את 5 הזקוק לאקשן.
בעסקים: אין תקווה.

7+5 = קשר גרוע
קשר המבוסס על ידידות אפלטונית והתאמה רוחניתואינטלקטואלית בלבד. מתאים ללימודים משותפים. בני הזוג לא ימצאו שיתוף רגשי ולא מנוחה רגשית. 5 – סוער, עצבני ושטחי, ואילו 7 – מופנם, סולידי ועמוק. 5 אוהב ריגושים, אך אלה מערערים את 7. אין שלווה או סיפוק ביניהם ואין ביטחון כלכלי בזוגיות.
בעסקים: אין התאמה עסקית.

8+5 = קשר טוב
שני בני הזוג אנרגטיים, פעילים ונמרצים. הצד המיני ביניהם חם ומעניין. האנרגיה שלהם ללא מעצורים, הם רצים כל הזמן עד כדי פזיזות. 5 מביא גיוון, רעיונות חדשים ופותח הזדמנויות טובות כמו גם רעות. 8 שלא מפספס רעיונות והזדמנויות ויודע לקדם אותם לביצוע ולהצלחה, צריך לפני הכל למיין אותם בזהירות ובשיקול דעת כדי לא ליפול לתסבוכות ולצרות. כשיש להם אתגרים שניהם יחד יגיעו להצלחה, להישגים חומריים ולהצלחה בספורט (5 – גופני, 8 – כוחני = כוח גופני).
בעסקים: הצלחה גדולה, השמיים הם הגבול. יוכלו למכור קרח לאסקמוסים.

9+5 = קשר טוב
צרוף לא רע, מרגש, מלא עניין ואימפולסיבי. 9 מביא חזון וחוכמה רגשית, 5 מביא עניין ורעיונות. מדי פעם יהיו להם התפרצויות זעם דרמטיות, ויכוחים ומריבות, ולאחריהם יגיע פיוס מתוק ומרגש. 9 אוהב את הגמישות של 5. 5 אוהב את הנתינה של 9. הצד המיני והאינטלקטואלי מאוד פורה. שניהם אוהבים טיולים ונסיעות לחו"ל (אם לאחד מהם יהיה גם 7 – הם יחפשו מסעות מרתקים ומיוחדים). יהיו קצת תסכולים: 5 אוהב את האהבה ורוצה לחיות את הרומנטיקה ללא התחייבות.
בעסקים: אפשריים עסקי פרסום ובידור, אך לא תהיה הצלחה בתחומים אחרים.

11+5 = קשר מצוין
זיווג מוצלח. הם הפכים משלימים. בני הזוג מלאי רעיונות כיצד להרוויח כסף, אך הם אינם יודעים לשמור עליו. 11 יודע לעשות כסף, אך אין זה מעניין אותו. 5 אינו עובד קשה כדי להרוויח כסף, וגם את מה שיש לו הוא מבזבז. יהיו להם הרבה הרפתקאות. 11 יפתיע את 5 שמאוד אוהב הפתעות. 5 מושך את 11 הקריר לריגושים מיניים.
בעסקים: צרוף לא טוב. 11 מרחף ואינו מתעניין בכסף. 5 פזרן.

22+5 = צרוף טוב
זיווג לא רע, אם כי ללא רגשות רבים. 22 רציני בגישתו, 5 – קליל. 22 כל הזמן עסוק בעבודה. הוא נותן ל – 5 חופש לעשות כרצונו וכסף לבזבוזים. 5 פותח הזדמנויות ל – 22 ומביא לו הרבה מזל, תקשורת ויחסי ציבור. 22 מעריך זאת.
בעסקים: קשר טוב (יותר מהקשר הזוגי).

פרסומת

ליה לואיס

אתר הבית: www.lialewis.co.il לקבלת תחזית ויעוץ אישי - 0504882889 אסטרולוגית ומומחית לנומרולוגיה, קלפי טארוט ותורת החלומות על פי יונג, מייעצת בנושאים כגון: זוגיות, מודעות אישית, לימודים, פרנסה ובחירת תאריכים טובים לאירועים. מחברת ספר הטארוט "הגלוי והנסתר".

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button