נומרולוגיה

מספר 6 באהבה

האהבה היא החיים והאוויר לנשימה

רומנטיקן. טיפוס שנולד לאהוב. קשר רגשי נותן לו ביטחון רגשי. שואף להרמוניה ולרוגע, גם במחיר של ויתור. נראה מושך. משקיע באהבה ונהנה מחיי מין פעילים ומספקים. המשגלים אתו יכולים להיות סוערים כמו גם רגועים. קצת מתפנק. אוהב לפנק. רגשותיו חזקים. נותן הרבה מעצמו, אך אח"כ הוא זקוק לשקט כדי להתאזן. אוהב את התפאורה והרקע למין: מילות אהבה, אווירה, מוסיקה, אורות … – לפני המין ולאחריו. המוטו שלו: נתינה עד חצי המלכות, כלומר, לתת וגם לקבל. מקבל הרבה אהבה ותודה מבן הזוג. משברים בזוגיות יגרמו לו לבגוד ולחפש אהבה אחרת. קשה לו לפרק משפחה. אם יתגרש יבנה משפחה אחרת. האישה תשקיע במיניות שלה גם כדי לשמור על שלום בית.

1+6 = טוב
קשר יפה אם 1 מגלה קצת סבלנות ואינו הופך ליותר מדי שתלטן, כדי שמספר 6 ייתן מעצמו הרבה. 6 אוהב שקט, פינוק, הרמוניה ורומנטיקה. 1 צריך להבין שבעזרת אגרסיביות וזירוז לא ישיג ממנו דבר. 6 אוהב לשתף את בן זוגו בעשייה. עליו להיזהר לא ל"חנוק" את 1 שאוהב לעשות דברים לבד. כדאי ש – 1 יהיה הגבר ו – 6 האישה. 6 מביא עמו את יחסי החברה הטובים ללא אינטריגות, יש לו פוליטיקה טובה עם אנשים ויחסי ציבור טובים.
בעסקים: שילוב מצוין.

2+6 = קשר טוב
זהו צירוף יפה ליחסים זוגיים הרמוניים, הבעת רגשות ופינוק הדדי. אבל, לכל אחד מהם יש תכונה של עצלות, כל אחד מהם רוצה שיעשו בשבילו. יש תרומה הדדית בתחום הרגשי ואכפת להם זה מזו. נשות המשפחה המורחבת (אימא, חמות ושאר הנשים) תמיד יהיו בתמונה, יפגינו הרבה דאגנות ואף יכנסו לחייהם. בני הזוג בד"כ שקטים ומפונקים. אין בהם מספיק מעשיות ותכליתיות (אלא אם יש להם תוספת של  22, 8 או 1). שניהם אוהבי בית ומשפחה. יש להם טעם מעודן באותם תחומים: אוכל, מוסיקה ואומנות.
בעסקים: בשותפות זה שילוב גרוע. כדאי שיעבדו בעסק של אדם אחר.

3+6 = קשר מצוין
בני הזוג נולדו זה לזו. זהו קשר אידיאלי מלא ביצירתיות ובסימפאטיה הדדית. כל אחד מהם מתפעל מהקסם האישי של זולתו. שניהם מביעים רגשות ואהבה זה לזו ללא הרף (3 עוזר ל – 6 לדבר ולשפוך רגשות). גישתם לאהבה ולמשפחה מאוזנת. יוכלו להגיע לשקט נפשי (6 מאזן את 3). יחד יוכלו לעסוק בעיצוב הבית ובאסתטיקה.בעסקים: שותפות מוצלחת שתאריך ימים. יש הפריה הדדית.

4+6 = קשר טוב
זהו קשר טוב בכל המובנים. שניהם מרוצים בבית ובמשפחה. ימלאו חובותיהם באמינות, ברגש ובאחריות. יחד יגיעו לסיפוק חומרי. בשעות הפנאי יבלו יחד ויתעניינו בתרבות ובאומנות. 6 מעשיר את 4 ומכניס לחייו דמיון והנאה גם בתחום הפיזי. הקשר טוב יותר אם 4 הוא הגבר.
בעסקים: קשר פורה.

5+6 = קשר טוב
לשילוב זה יש סיכוי לנישואים טובים. שניהם גמישים ומוכנים לוותר, להעניק יופי (6), עניין וגיוון (5) ליחסים. 6 רומנטי, אוהב את מסגרת הנישואים. הוא שומר על הרמוניה רגשית בבית. יש לו יכולת לאזן ולהרגיע קמעא את 5 הסוער. עליו להישמר מלחנוק את 5 בתכונותיו האימהיות. 5 יברח מפעם לפעם מהבית, אך ישוב בזכות תאבונו המיני ורצונו בפינוק ש – 6 יודע להעניק. השקט של 6 מעצבן את 5 הזקוק לאקשן.
בעסקים: אין תקווה.

6+6 = מצוין

זהו קשר אידיאלי לנישואין. בני הזוג מבינים זה את זה ומטפחים את הרומנטיקה ואת האהבה. שניהם אוהבי משפחה ונותנים מעצמם למסגרת באופן אישי. יש בהם עושר פנימי רב שמוצא דרכו למשפחה ומתבטא בבילויים משותפים כמו: תיאטרון, מוסיקה ותערוכות, בילויים העונים על נטייתם לתרבות ולאומנות. הכל באיזון. עם הזמן, לאחר שהם עוברים את השלב הראשון של התבגרות, חיי היוםיום שלהם הופכים לקלים יותר, הרמוניים ונעימים. הם מפנקים זה את זה ומדי פעם זקוקים לשקט ולמנוחה. ככל שהתא המשפחתי שלהם מתרחב כך חייהם יהיו מלאי סיפוק. הם נהנים גם מהֽתרבות משפחתם המורחבת. זה עושה להם את החיים כיפים ונעימים.
בעסקים: קשר טוב.

7+6 = קשר גרוע
קשר שצריך מאמץ אדיר כדי להתגשם. מספר 7 מרחף ו – 6 נסחף אחריו. 6 חונק את 7. 7 עדין נפש ואוהב את הלבד. 6 אוהב את היחד ואת הרומנטיקה. 6 דורש מ – 7 הסגור נתינה רגשית ומעשית. 7 אוהב את החופש האישי. שניהם מפונקים. אין ביניהם משיכה הדדית.
בעסקים: אין פֵרות. כל אחד טרוד בענייניו.

8+6 = קשר טוב
בני הזוג מפעילים את כישוריהם במטרה להצליח בהשגת מטרותיהם – ראשית מטרה פיננסית ועסקית ורק אח"כ הרחבת התא המשפחתי. בדרך כלל, מספר 8 הוא בעל הממון ולכן יהיה גם בעל הדעה. הצרוף הזה מועיל לקידום שני בני הזוג, 6 עוזר למספר 8 להתקדם ותומך בו. 8 מספק את הצרכים של מספר6. שניהם אחראים, אמינים ותומכים זה בזה. מספר 6 יספק בית חם ונוח למספר 8 שאוהב שמסדרים בשבילו ומנקים עבורו. האיפוק הרגשי של 8 מתרכך מהחום הרגשי של 6. יחד ירגישו נוח ויצליחו בחיים.

9+6 = קשר מצוין
זהו צרוף של רגשות חמים, זרימה הרמונית וחום למשפחה. בני הזוג מוכנים להתאמץ ולהקריב זה עבור זה וגם לקרוביהם. השראה ודמיון מאפיינים את חייהם. הם קולטים זה את זה באינטואיציה (רגש מרגיש רגש) ויכולים להגיע בעזרתה רחוק. 6 מרגיע את האימפולסיביות והדרמות של 9. הם אוהבים אומנות וביחד חייהם יצירה אחת גדולה. שניהם בעלי עקרונות ואידיאלים.
בעסקים: צרוף מצוין הממזג את העקרונות והאידיאלים עם מעשים.

11+6 = קשר טוב
מספר 6 הרגוע יותר ממספר 11 לוקח על עצמו את רוב האחריות הכלכלית. 6 תומך רגשית במשפחה ובזוגיות. שניהם אוהבי חברה ופועלים למען אנשים שמעבר לחוג המשפחה. הם אינטואיטיביים וחשים זה את זה.11 מביא מיוחדות והברקות (6 אוהב זאת). 11 זקוק מדי פעם לניתוקים רגשיים (נסיעות וכו') כי 6 עלול לחנוק בגישתו הרגשית. 11 עצבני ולא תורם ל – 6 ולזוגיות. יחד יגיעו ליצירתיות בונה וזורמת גם בתחום האומנות.
בעסקים: קשר בינוני.

22+6 = קשר מצוין
ישנה הרמוניה בין בני הזוג. שניהם דואגים ופועלים למען המשפחה. פועלים למען ביטחון הנובע מעבודה ומכסף. הם יודעים בדיוק היכן הם עומדים, רגליהם על הקרקע. 22 נותן מנוף ופינוקים ל – 6. מספר 6 האחראי משתמש בזה בצורה נבונה וטאקטית. זו הזוגיות האידיאלית ל – 22.  מספר 6 זקוק לקשרים המשפחתיים ולשהות במסגרת המשפחתית. לעומתו, 22 מושך החוצה. ביתם יפה (6) ועל רמה (22). הכל הרמוני ויפה.
בעסקים: מוצלח.

פרסומת

ליה לואיס

אתר הבית: www.lialewis.co.il לקבלת תחזית ויעוץ אישי - 0504882889 אסטרולוגית ומומחית לנומרולוגיה, קלפי טארוט ותורת החלומות על פי יונג, מייעצת בנושאים כגון: זוגיות, מודעות אישית, לימודים, פרנסה ובחירת תאריכים טובים לאירועים. מחברת ספר הטארוט "הגלוי והנסתר".

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button