נומרולוגיה

מספר 7 באהבה

זאב בודד מחפש אהבה

מספר 7 בנומרולוגיה מעיד על טיפוס שיכול לחיות לבד. ביחסים הוא זקוק להרבה אהבה וחיבה. מחפש אידיאל בקשר, אידיאל לא מציאותי. תלותי באהבה ונסחף אחר בן זוגו (צריך שבן הזוג יסדר לו את החיים. לא זז בלי בן הזוג …). ביישן, מופנם ופגיע.
בונה זוגיות המתבססת על שיחות נפש, יותר מאשר על בסיס מיני. יש בו מוזרות שיכולה לבוא לידי ביטוי גם במין. יש ביניהם גברים עם בעיות מיניות, לפעמים הומוסקסואלים.
קשה לו לבטא את עצמו בגלל עיסוקו בהבנת נפשו של בן הזוג, ולכן יש לו קצר בתקשורת. הוא זקוק לזמן לבד כדי למלא מצברים ולהתאזן נפשית. מרחף בעולם רוחני. מספר 7 בודק את הנפש של האדם: ההשפעות הפסיכולוגיות על התנהגותו, תפקודו ומיניותו. הוא אינו קנאי. וותרן בשביל שלום בית. אינו מחפש כסף, אבל אם צריך הוא ימצא אותו בשביל בן הזוג. הוא פרטנר אינטלקטואלי, מסתורי ומרתק. מחפש גירויים רוחניים ושונים מהמקובל. מספר 7 נמשך למקומות מיוחדים. יחיה בשלום וברוגע עם בן זוג שאינו דורש הרבה מין.

1+7 = גרוע
קשר זוגי רע. שני בני הזוג סגורים ולא רומנטיים, מאופקים ועקשנים. כל אחד מהם דורש את עצמאותו ונמצא לבד עם עצמו. ישנו פריון אינטלקטואלי הדדי. הם יכולים לפתור בעיות מסובכות בהצלחה.
בעסקים: כל אחד דורש את עצמאותו ועובד לבד.

2+7 = קשר טוב
יש הבנה הדדית. 7 מביא לזוגיות הבנת חיים פילוסופית ופסיכולוגית ועוזר ל – 2 להתגבר על הביישנות והפסיביות שלו. שניהם אוהבים את שעות הלילה כמו גם סרטים ומוסיקה. שניהם אינטואיטיביים ומתעניינים במיסטיקה. לשניהם דמיון יצירתי. ישנה סכנה ששניהם יגלשו לעולם של פנטזיות וישכחו מהמציאות.
בעסקים: קשר גרוע. שניהם מרחפים.

4+7 = קשר טוב
בני הזוג הפכים זה לזו בתכונותיהם ומשלימים זו את זה במישור הרגשי. 3 – מוחצן, אנרגטי וזוכה להרבה הבנה והשראה מ – 7. 3 מבטא רגשות ש – 7 אינו יודע לבטא. 7 מבין את 3 ואת רעיונותיו לעומק ונותן לו עצות שמשפרים את ביצועיו. 3 מגיע רחוק בזכות 7. לשניהם עניין אינטלקטואלי רב: הרצאות, מחקרים, נסיעות משותפות … שניהם מספרי מזל, לכן חייהם מלווים במזל ובנסים. הבעיה ביחסיהם היא שאלת האחריות ומי לוקח אותה על עצמו. 7 עדין מדי ולא מתעניין בכסף, ואילו 3 קופצני מדי, בזבזן ואינו אוהב קשר תלותי בו. המזל והנסים יעמדו לצדם גם בנושא האחריות.
בעסקים: קשר גרוע. 3 אוהב לנהל ולא כל כך לעבוד. 7 אוהב לעבוד לבד.

5+7 = קשר גרוע
קשר המבוסס על ידידות אפלטונית והתאמה רוחניתואינטלקטואלית בלבד. מתאים ללימודים משותפים. בני הזוג לא ימצאו שיתוף רגשי ולא מנוחה רגשית. 5 – סוער, עצבני ושטחי, ואילו 7 – מופנם, סולידי ועמוק. 5 אוהב ריגושים, אך אלה מערערים את 7. אין שלווה או סיפוק ביניהם ואין ביטחון כלכלי בזוגיות.
בעסקים: אין התאמה עסקית.

6+7 = קשר גרוע
קשר שצריך מאמץ אדיר כדי להתגשם. 7 מרחף ו – 6 נסחף אחריו. 6 חונק את 7. 7 עדין נפש ואוהב את הלבד. 6 אוהב את היחד ואת הרומנטיקה. 6 דורש מ – 7 הסגור נתינה רגשית ומעשית. 7 אוהב את החופש האישי. שניהם מפונקים. אין ביניהם משיכה הדדית.
בעסקים: אין פֵרות. כל אחד טרוד בענייניו.

7+7 = קשר גרוע
ישנה בעייתיות – כל אחד מבני הזוג חושב, חכם ועקשן. כ"א רוצה לעבוד לבד. כ"א זקוק למנוחה. כ"א מתחמק מהמציאות הגשמית. אין מי שיהיה תכליתי, מעשי ומחובר לחומר (מי יכלכל את בני הבית?). כ"א מהם זקוק למישהו נוסף להישען עליו. ישנה הבנה נפשית אך לא הבנה רגשית. בני הזוג חשים זה את זה. יש ביניהם קירבה נפשית, אך ללא הצלחה בביצוע. בדרך כלל, השתיקה מלווה את יחסיהם. מתאים להם לעסוק יחד בעולם הרוח והאינטלקט.
לפעמים אפשר לראות זוג כזה בפרק ב' בחייהם כאשר הם נשענים כלכלית על ההורים (אם כי 7 אינו מסתדר עם החמות).
בעסקים: קשר גרוע. אין על מי להישען.

8+7 = קשר טוב
מספר 7 מפתח רעיונות ומנתח מצבים. 8 מפיק מהם תועלת, מרחיב ומגדיל אותם, מממש ומבצע. למספר 7 יש כושר נבואי. 8 עם רגליים על הקרקע, מממש את חזונו של 7. שניהם מאופקים וסולידיים. מתחת למעטה הקר יש הרבה חום, רגש ותמיכה. הקשר יהיה טוב יותר כאשר 7 היא האישה ו – 8 הוא הגבר. 8 ייתן לאישתו לנוח ו – 7 תתמוך בגבר.
בעסקים: קשר טוב.

9+7 = קשר מצוין
יש ביניהם הרבה הבנה, רגש, טלפתיה ואינטואיציה גם ללא דיבורים. שניהם בעלי אופקים רחבים ורעיונות משותפים שמביאים אותם לעולמות רחוקים. הם אוהבים טיולים בחיק הטבע ובעולם. הצד הרוחני והפילוסופי מפותח ביניהם. הם נהנים לעזור לחלשים מהם. יש ביניהם טלפתיה והבנה בעיניים עצומות. הם באותו ראש ובאותו רגש. יחד הם שואפים לשלמות הדדית. מספר 7 עומד בהתחייבויותיו ל – 9. 9 גאוני ומסתכל על הדברים מעל ומעבר, אך כל הזמן מתווכח וצריך להרגיש נחוץ. 7 אינו נותן סיבה ל – 9 להתעצבן ולהיכנס לדרמות. אין בחייהם הרבה כסף, ולמזלם יש את הנסים של 7.
בעסקים: קשר בינוני. 7 אינו עסקי וגם 9 אינו מצטיין בתחום העסקי.

11+7 = קשר טוב
אלה שני מספרים קשים מבחינה רגשית. על אף האנרגיות השונות, הם מסתדרים ויש ביניהם הבנה. שניהם מאוד חכמים. יש להם רעיונות, הברקות ואינטואיציה משותפת. ההבנה שלהם אינטואיטיבית ללא צורך בשיחה. 7 תלותי, 11 – אינו אוהב תלות. 11 ספונטני, מעניין וזקוק לחברה. 7 מגלה אמפטיה רגשית וזקוק להיות לבד. כל אחד מבין את הצורך של בן זוגו בחופש. מדי פעם 11 יתנתק רגשית ומינית וכך ישאיר ל – 7 מרחב מחיה. או להפך, 7 יצא להתבודד וישאיר ל – 11 את הבית לאירוח חבריו. יחסיהם מושתתים יותר על חברות ואידיאלים רוחניים מאשר על רגש ומין. אין מי שיתן מסגרת כלכלית יציבה או מסגרת רגשית איתנה.
בעסקים: חלש עד גרוע. אין כסף.

22+7 = קשר בינוני עד גרוע
זהו קשר בין שני אנשים קרים ובעלי אנרגיות מתוחות. שניהם חכמים אך סגורים רגשית. יש להם יכולת עשייה בגדול ולטווח רחוק. 22 זקוק לתמיכה, לדבק, לפינוק, למילה טובה ולמישהו שדואג לפרטים הקטנים. 7 – סגור ובורח מזה. 22 יכול להביא מעמד, כסף וקרקע יציבה ל – 7. 7 מסתדר לבד ואינו צריך את 22. הוא תלותי נפשית ורגשית, אך זקוק למרחב מחיה ולהתבודדות. 22 כריזמטי, מעשי וזקוק לשלמות. 7 מרחף, מתבודד עוסק במחשבות ובפסיכולוגיה. הקשר יותר מוצלח כאשר הגבר הוא 22, עובד כל היום ומפרנס.

פרסומת

ליה לואיס

אתר הבית: www.lialewis.co.il לקבלת תחזית ויעוץ אישי - 0504882889 אסטרולוגית ומומחית לנומרולוגיה, קלפי טארוט ותורת החלומות על פי יונג, מייעצת בנושאים כגון: זוגיות, מודעות אישית, לימודים, פרנסה ובחירת תאריכים טובים לאירועים. מחברת ספר הטארוט "הגלוי והנסתר".

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button