טארוטמיסטיקה

טארוט | קלף האוהבים

הקלף מציג בפנינו תיארו של אדם וחוה בגן העדן. מוטיב גן העדן כולל את אלמנט הפיתוי ואת אלמנט הבחירה בטוב או ברע, בעץ הדעת (בחיים ובסבל) או בגן עדן (אשלייה לנצח). קלף האוהבים בניגוד לפרשנות המיידית המתבקשת, אינו מתמקד באהבה כשלעצמה, אלא בדילמה של האוהבים, בהתלבטות. בפרשת דרכים. האות ו'.

תאור הקלף
יש תחושה של משהו מעבר לחיים ולמציאות, המיוצגת ע"י שמים ומלאך מעל. כמו כן נראים ממעל שמש שאינה מגיעה למטה ומסמלת תבונה אלוהית מעבר להשגתו של האדם. גבר ואישה עירומים – תחושה של אירוטית, חשיפה ומשיכה. הגבר תוהה מה לעשות (באיזה דרך לבחור): להתפתות ליצר (האשה) או להשאר בכור מחצבתו (אצל אימו).

האהבה באה מהשמים
מאחורי הצעירה עץ תפוחים ונחש – סמלי הפיתוי הנשי. בינהם מופיע ברקע הר ומעל עננים – יש בעיה, מסך וערפול המסתירים את הפתרון לבעיה. מעליהם נראה מלאך נוסך כנפיים – לכאורה הגנה אלוהית, אך הכנפיים אדומות, מה שמרמז על אזהרה: לבצע את הבחירה הנכונה. הגבר הצעיר לא נראה מודע לעובדה שעליו לבצע בחירה. השמש מייצגת את האור האלוהי, מרכז האהבה האמיתית ואת המסר שהאהבה באה משמים.

קלף האוהביםבקריאה – בעיה באהבה, דילמה, אי יכולת לבחור בבחורה ולעזוב את האם. התלבטות אם להכנס למחויבות של נישואין. דילמה בין שתי נשים, ייתכן בין המאהבת לאשה, דילמה אם להתגרש או להמשיך בנישואין. לפעמים פרשת דרכים בנושא אחר וצורך בהחלטה באיזה כיוון לבחור, לדוגמא – בעבודה. ההחלטה תהיה בסופו של דבר מחייבת. כמו כן יכול לייצג נישואין ואהבת אמת.

הפוך – בעיה קשה ורפיון ידיים עד כדי אימפוטנטיות, גירושין, מריבות, אי הבנות בין בני זוג, איומים, פחדים. החלטה מוטעית. בריחה מהתמודדות עם הבעיה. אימפוטנציה. רצוי יעוץ מקצועי.

משולחן העבודה שלי
יום אחד הזמינו אותי לשבת ולפתוח לקבוצה של עובדים שיצאו ליהנות מיום כיף בחוף קיסריה.
הראשון שהגיע יצא לו קלף האוהבים. אמרתי לו שאני רואה שיש לו שתי נשים שהוא אוהב, אשתו ומאהבת. והוא כמובן הכחיש.
חזרתי על עמדתי: " זה מה שאני רואה". הוא שאל "ומה עם אשתי?" אני ממשיכה ורואה שהיא במשבר ועוברת לאמא שלה.
הבחור נדהם והלך לספר לחברה. מיד התחיל לי תור ארוך ולא הפסקתי לעבוד עד שהיום נגמר.

  • והעצה שלי: אם בחרת לאהוב מישהי נוספת מלבד אשתך, עליך לקחת אחריות על כך.

מה אתם אומרים?

פרסומת

ליה לואיס

אתר הבית: www.lialewis.co.il לקבלת תחזית ויעוץ אישי - 0504882889 אסטרולוגית ומומחית לנומרולוגיה, קלפי טארוט ותורת החלומות על פי יונג, מייעצת בנושאים כגון: זוגיות, מודעות אישית, לימודים, פרנסה ובחירת תאריכים טובים לאירועים. מחברת ספר הטארוט "הגלוי והנסתר".

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button