זוגיות

שהשגרה משתלטת – רעיונות לתיבול הזוגיות

שהשגרה משתלטת על הזוגיות, והטעם בפה לא מתוק כמו שהוא היה בהתחלה, חייבים להוסיף קצת פלפל …
אני חיה על ההפקות הקטנות האלה תשאלו כל אחד מבני הזוג הקודמים שלי, כל יום הוא הפקה בפני עצמה אז טיפ קטן מניסיון מר .. לאט לאט ובזהירות כי בסוף לא ישאר לכם מה לתת.
הכל לא מתחיל ונגמר במיטה אלא ההפך הוא הנכון, אנחנו כבני אדם מעריכים מחוות קטנות, כולנו אוהבים להתרגש כמו ילדים קטנים… אז נתחיל מהקטן לגדול.

פתקי אהבה

אין דבר יותר מרגש מלמצוא פתקון קטן, בתיק האוכל, על המראה במקלחת, או באחד המעילים.
לדוגמא "חיוך הוא קו עקום שמיישר את הכל- יום מקסים מאמי."  "כבר מתגעגע/ת- גע גע גע ." וניתן להשאיר גם פתק עם תוכניות להמשך הערב, או הזמנה ל.. לתת לבני הזוג משהו לחשוב עליו במשך כל היום.

חיפושיות משוקולד

אני כיאה לכל בת זוג טובה מתמחה בגניבת המפתחות לאוטו… אז בשעות הבוקר המוקדמות עוד לפני שהתעוררתם, תתגנבו מהמיטה, שימו כפכפכים, רדו לאוטו עם חבילת שוקולדים חיפושיות, עכברים או כל חיה שתחפצו תדביקו אותם להגה, על השמשה ובכל מקום אחר. אין ספק שזה יגרום לבן או בת הזוג שלכם להתחיל את הבוקר עם חיוך או שוקולד מרוח על השפתיים.

חפש את המטמון

קנו מבעוד מועד כמה מתנות קטנות, או אחת קצת יותר גדולה. והכינו רמזים ממיקום אחד לשני, שם ממתין עוד רמז ו/או מתנה שמפנה למיקום הבא. לדוגמא " פייסבוק זה כמו … גם שהוא ריק פותחים אותו כל עשר דקות" נחשו איפה החבאתי את הרמז הבא, כן במקרר, "למה שרים במקלחת ולא בשירותים ? כי בשירותים הקהל חרא ובמקלחת הקהל זורם…" נחשו איפה הרמז הבא וכן הלאה. ואת הרמז האחרון לדוגמא" ציפיות יש רק ב …." תכוונו לחדר השינה ושם תשאירו את המתנה האחרונה. לראות את בן או בת הזוג "מרוויחה " את המתנה מחזירה את ההתרגשות לקשר.

פיקניק רומנטי

רעיונות לתיבול הזוגיות - פיקניקלא משנה אם בחיק הטבע או על השטיח בסלון ביתכם. עם בקבוק יין ,קינוח מפנק, מוסיקה רומנטית. לקחת את הזמן להתנתק, להנות רק אחד מהשנייה.

פיית החניה

בתור תל אביבית המתנה הכי טובה שאוכל להעניק לבן זוגי היא פיית החנייה, למי שלא מכיר מכיר מדובר בפייה קטנה דמוי חרס עם כנפיים שהם בעצם מפה של תל אביב, תחתית השמלה שלה כחול לבן, ואם מכוונים ממש טוב, ומדמיינים את החנייה היא תחכה לכם פנויה. נכון שזה נשמע כמו המתנה המושלמת. ניתן להשיג את הפייה באינטרנט במשלוח ישירות אל אהובכם.

מסאז' מפנק בהפתעה

מכירים את התחושה שאתם ובני הזוג יושבים בבית מפורקים, אחרי יום עבודה מתיש. עכשיו תדמיינו דפיקה בדלת, הבן זוג ניגש לדלת, ומוצא שם מסאזיסט/ית, הערב מקבל תפנית.

הפתעה טיול רומנטי לחו"ל

לזה צריך סיבה למסיבה, הצעת נישואין, יום הולדת , יום נישואין עגול, (במקרה שלי זה היה חצי שנה לחברות), היעד לא ממש חשוב, נסו למצוא משהו רומנטי, איך עושים את זה… ההפתעה הזאת דורשת התארגנות מראש שלי ימי חופש, פספורט בתוקף, בגדים וכסף לביזבוזים. לימי חופש פונים לפקידת המחלקה שתעזור בביצוע המטלה, כסף לביזבוזים ודרכונים, פונים להורים הם תמיד שמחים לעזור. ומוצאים דיל .

עכשיו להפתעה, אני ממליצה לקנות משהו קטן שמאפיין את המקום אליו אתם נוסעים, ולצרף ברכה, אני ממליצה לחכות כמה שיותר קרוב ליעד אבל לא קרוב מידי ,שעדיין אם צריך  לארגן משהו ברגע האחרון שיהיה להם את האופציה. שברכה לא תהיה גלויה מידי זרקו רמזים תבנו סקרנות, ולבסוף רשמו בבירור כי הם לעולם לא ינחשו שזה הכיוון. ותהנו. מבטיחה להם שאחרי מווה כזאת לעולם לא יסתכלו עליכם באותה צורה.

ההפתעות אינם נמדדות לפי סכום הכסף שהושקע במחווה, אלא במחשבה, כל בני זוג יש דברים שהם רק שלהם, בדיחות שהם רק שלהם, דברים שאתם יודעים שילחצו בדיוק, על בכפתורים הנכונים.
מערכת יחסים היא כמו כל מכונה שדורשת עבודה, דורשת שימון,
לא הייתי רוצה שחס וחלילה תרדמו במשמרת כי ככה, מתרחשות תאונות עבודה.

פרסומת

אביטל פרץ

חיה בבועה התל אביבית כבר יותר מידי זמן, חולמת לכבוש את העולם יעד אחד כל שנה, תולעת ספרים בלי משקפים ומשתתפת קבוע בסדנאות ומפגשי כתיבה יוצרת. פירסמה בעבר בבלוגים אינטרנטים ועומלת על הוצאת ספרה הראשון.

מאמרים קשורים

2 תגובות

  1. בהחלט הכל מנסיון
    אני מחליטה ליישם אחד כל שבוע
    מתחילה עם פיקניק

    1. כל מילה נכונה, ניסיתי את הכל!!! אין ספק שזה עובד ומתכון מושלם לקרוב אהובך.. אוהבת אותך בלוגרית שנונה שלי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button