גברים - סינגלספנויים ופנויות

הודעות טקסט – איך לקרוא בחורה בין השורות

איך תדע אם הבחורה באמת מעוניינת? מה לענות לה? ואיך תדע מתי צריך לתפוס מרחק, המדריך הקצר שלנו ינסה לענות על כמה מהשאלות האלו.

הנה אתה יושב לך בעבודה, ואז מגיעה הודעת טקסט ממנה, משפט קצר עם איזה סמיילי מצורף, "אין ספק", אתה אומר לעצמך, "הבחורה מעוניינת, אחרת למה היא שולחת לי הודעה אם קבענו להיפגש מחר?"
אתה ממהר לשלוח חזרה הודעה, ומקבל גם תשובה, ובלי ששמת לב אתה נסחף למערבולת של מילים, אותיות ועודף ריגשונים (עכשיו סוף סוף הבנת מה אפשר לעשות עם פינגווין  בהודעה).

כל העסק הזה של הודעות טקסט יכול להיות מאוד מבלבל ולעיתים גם מתכון להרס מהיר עוד לפני שמשהו התחיל בינכם, שלחת בלי כוונה יותר מדי הודעות? רשמת משהו שלא היה במקום? פתאום היא כבר לא עונה ואז כל מה שנשאר לך זה לעמוד מהצד ולראות איך משהו שהתחיל כל כך נחמד נגמר בשקט חרישי ואחריו דממה.

דווקא שהסימנים כל כך ברורים, דווקא שם אתה נופל, אולי זה גורם ההפתעה, אולי זה התזמון ויכול להיות שפשוט לא פירשת נכון, במקרה של הודעות טקסט מה שרשמת נחקק על אבן ועל כן כדאי להיות מאוד מאוד זהיר, בעיקר בשלבים הראשונים של הקשר.

איך תדע אם הבחורה באמת מעוניינת? מה לענות לה? ואיך תדע מתי צריך לתפוס מרחק, המדריך הקצר שלנו ינסה לענות על כמה מהשאלות האלו.

שים לב באיזו תדירות היא יוזמת את ההתכתבויות
מתי אתם פותחים בהתכתבות? האם זה אתה שפותח את רוב השיחות? אם זה המצב סיכוי גבוה שהבחורה לא הכי מעוניינת בעולם בקשר איתך. מצד שני נסה לקרוא את הצד הבחורה, יש גם סיכוי שהיא מאלה שמעדיפה שיחות בתכלס ולא משקיעה את האנרגיות שלה בהקלדת אותיות, אם זה המצב מילה אחת מתאימה – צמצם!

בכמה התלהבות נפתחת השיחה איתך?
אז נכון, אלו הודעות טקסט ונראה כי קצת קשה לעמוד על רגש התלהבות דרך אותיות, אבל כדאי שתשים לב לפרטים הקטנים, בנות אוהבות לשדרג את השפה כדי להוסיף גוון אישי וחיבה. הנה לדוגמא ה- "הי" השגרתי מקבל בונוס והופך ל"הייוש" , מה המצב יקבל סימן קריאה (בלי שום סיבה תחבירית כלשהי) ויהפוך ל"מה המצב!" רק כדי להזכיר לך שלא סתם היא שלחה לך הודעה.
בכלל… תוספות אותיות, שכפולים או סימני פיסוק במקומות שלא אמורים להיות הם בדרך כלל סימן חיובי ולא מעידים על כושר ביטוי גרוע.

הודועת טקסט - איך לקרוא בחורה בין השורותהאם היא משתמשת בריגשונים (emoticons) בזמן השיחה?
רוב הבנות אוהבות להשתמש בריגשונים בעת כתיבת הודעות טקסט, אמנם זו לא חובה, אבל שימוש נרחב בפרצופים מחייכים או כל מיני ריגשונים אופטימיים ובעיקר לבבות, נשיקות ושאר סימני אהבה בדרך כלל  יעיד על מעורבות רגשית חיובית מצד הבחורה. אפילו סמיילי עצוב הוא סימן חיובי.
אתה יכול להחזיר באותו מטבע, זרוק לה מדי פעם איזה פרצוף, אבל פעל בחוכמה – אל תשלח יותר מדי ריגשונים, זה לא מעיד על צד גברי מפותח.

ובאותו כיוון – כמה פעמים במהלך השיחה אתה מקבל תגובות חזרה של צחוק או שמחה?
צחוק הוא תמיד דבר חיובי, כתבת משהו, גם לא הכי קורע, קיבלת תגובה "חחחחחח" או דומה לה ויותר מפעם אחת וביותר משיחה אחת –  סימן שהבחורה מרגישה איתך דיי בנוח.

על מה סובב תוכן השיחה-  דיווח או אישי?
כדאי לשים למהלך השיחות שלכם, האם היא שולחת הודעות כדי לעדכן על מצבה הנוכחי "הלכתי" "עשיתי" "אני בדרך לישון" , או האם תוכן ההודעה יותר אישי בסגנון של  "אני מרגישה" או "בא לי…".
כמה הבחורה מתעניינת במה שאתה עושה, או איך אתה מרגיש? האם לתשובות שלך יש אוזן קשבת או היא שואלת רק כדי להיות מנומסת?

יש רמיזות או פילטרוטים?
לכאורה זה קל, הבחורה שולחת לך הודעות בסגנון של "בא לי שתהיה פה עכשיו" או "לא רוצה לישון לבד הלילה" זה כבר אומר הרבה, אבל שים לב כשאתם נפגשים האם אותה גישה נשמרת? יש סיכוי שכל הרמיזות האלו לא שורדות במפגש ממשי ואז יש לשים לב אם זה פשוט בגלל שקל לה יותר להתבטא בכתב או האם היא מאוכזבת מתוצאות הפגישה.
חשוב מאוד לשמור על יחסי כוחות מאוזנים, תן לה לזרום, אבל אל תענה באותו יחס ובטוח אל תגזים, לא בנוסח ולא בכמות.

מי מסיים את השיחה?
כמה פעמים יצא לך להגיד את המילה האחרונה בהודעות טקסט? בהפוך משיחות ממשיות, בהודעות טקסט, עדיף לא לסיים אחרון ובעיקר לא יותר מהודעה אחת ובטוח לא כזאת המנוסחת כשאלה. אם לא קיבלת תשובה ויותר מפעם אחת, זה אומר שמשהו כאן לא עובד כמו שצריך.

מחפשים לאן לצאת לדייט? אתר Funzing מציע סדנאות ואירועים ייחודים, ההצעות משתנות כל הזמן והמבחר מגוון, מומלץ בחום. למעבר לאתר לחצו כאן

פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button