הבלוג של אביטלנשים - סינגלספנויים ופנויות

הצלחה בדרך לזוגיות

איך זה שבכל הניסיונות דווקא הפעם זה הצליח???

למה אחרי תקופה ארוכה מאוד שהייתי רווקה עכשיו זה דווקא הזמן? אני מנסה להסתכל אחורה ולנסות להבין מה עבד בנוסחה שגרם להצלחה כל כך מסחררת, ואיך לא עליתי על זה קודם

בתור מאמינה גדולה בקארמה ותזמון, מוכנה להכיר בעובדה שאולי, רק אולי מישהו שלח לי את המתנה שייחלתי לה כל כך, אבל אז מתערב ההגיון ומחדד שבערך מאז ומתמיד ביקשתי מהיקום, אפילו ביקשתי יפה וכלום לא קרה.

בספר הסוד כתוב שצריך לוודא שאתם לא עושים פעולות סותרות, לדוגמא: אם אני מבקשת לעצמי זוגיות אבל ישנה באלכסון במיטה, משהו שם חוסם. אז קצת לפני שפגשתי את אהבת חיי התחלתי בפעולות פיזיות, לא משהו פסיכי כמו להכין שלט לדלת עם מקום לשם החדש אלא דווקא בדברים הקטנים:

הצלחה בדרך לזוגיות♥ הקיפו את עצמכם בסיפורי אהבה: בכל מקום שהלכתי סיפרו לי כמה קשה וכמה מערכות יחסים מייאשות, כמה שהחברות הנשואות-טריות שלי רוצות להתאבד כמה פעמים ביום, כי הן פשוט לא מסוגלות לחיות עם האדם שהן בחרו, עד כדי כך שראיתי זוג שהולך יד ביחד ברחוב זה היה נראה לי תמוה. אז קיבלתי החלטה, לכתוב על סיפורי אהבה שצלחו, על סיפורים שניצחו את הבלתי אפשרי, סיפורים מהסרטים. מלאו את עצמכם בסרטים קיצ'ים. רומנים ושירי אהבה. נקו מסביב את כל הספק וחזקו את האמונה.

♥ פנו מקום בחיים: קרוב לארבע שנים של רווקות ופה ושם נאגרים המון חברים, מכרים, חברי בילויים ותחביבים. הלו"ז שלי היה נראה כמו של מנכ"לית: מסיבות, הופעות, וסדנאות. שאם במקרה רציתי להכניס איזה דייט בשבוע זה היה מצריך מהצד השני להתגמש ליום בשבוע בחלון של שעתיים. משהו בזה משדר בוודאות – "לא זמינה לאהבה!"

♥ היפטרו מקשרים מיותרים: לכולם יש את החבר או החברה שאותם אתה משתף בכל מה שקורה לכם וכל הזמן, אז לי היו מלא כאלה, זה מתחיל בהודעת בוקר טוב, ממשיך לארוחת ערב ובילויים, דאגה וסינג'ורים. שימו לב: כאן החלק הבעייתי, צריך לבדוק אם זה סתם קשר חברי או קשר דמוי מערכת יחסים ללא יחסים, יש משהו מאיים בקשר קבוע עם ידיד או ידידה מהמין השני, משהו שיכול להרוס קשר חדש שהתחיל.
פנו מקום למישהו חדש בחייכם פנו מקום במיוחד בשבילם.

♥ השתנו: אי אפשר לעשות את אותם הפעולות ולצפות לתוצאה שונה. שימו לב אם יש דפוס חוזר שנו אותו, הישארו נאמנים לעצמכם אבל למדו לשחק את המשחק.
אין סיבה לזרז תהליכים. תיבנו את עצמכם לאט ובעקביות.

♥אל תתפשרו: אני יודעת שהתהליך קשה למצוא את שאהבה נפשה, אבל שם בד"כ אנחנו נופלים,שאנחנו מתפשרים. בקשו את ההכי טוב ובדיוק את מה שאתם רוצים ותאמינו שזה יגיע. זה לא כמו שאנחנו מזמינים מקטלוג אינטרנטי ויודעים שזה יגיע תוך ה-X זמן שמצוין, הזוגיות לא מגיעה בדיוק לפי התכנון ובזמן ידוע מראש.

הדרך לאהבה מלאת מבחנים ואתגרים, נכון לכל דבר יש הזמן שלו, אבל אם לא תעברו את המבחנים ימשיכו לבחון אותכם ע"י אותם מבחנים עד שתצליחו.
רק אז, שתהיו מוכנים זה יגיע. קדימה! אף אחד לא אמר שאי אפשר קצת לרמות.

והכי חשוב… תשמרו על אופטימיות, שמחה ואושר גם שזה נראה בלתי אפשרי, ותהנו מהדרך, כי מי יודע אולי תצעדו בה בפעם האחרונה.

פרסומת

אביטל פרץ

חיה בבועה התל אביבית כבר יותר מידי זמן, חולמת לכבוש את העולם יעד אחד כל שנה, תולעת ספרים בלי משקפים ומשתתפת קבוע בסדנאות ומפגשי כתיבה יוצרת. פירסמה בעבר בבלוגים אינטרנטים ועומלת על הוצאת ספרה הראשון.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button