המלצות סרטים

בומרנג – boomerang

Boomerang בומרנגבומרנג – boomerang

במאי: רג'ינלד הולדינג
שחקנים: אדי מרפי, הלי ברי, מרטין לורנס
ז'אנר: קומדיה, רומנטי
שנה: 1992

יש אומרים נמאס ובאמת הם צודקים, כן, נמאס לראות את אדי מרפי משחק בסרטים לא מצחיקים, אני יודע שהילדים מתים עליו בגלל כל הסרטים כגון "אבא הולך לגן" ו"דוקטור דוליטל" אבל זה לא אדי מרפי שלנו. שלנו היה מצחיק, ולא סתם מצחיק, קורע, חצוף ומלך בפרצופים… אנחנו תמיד נזכור לו את השוטר מבברלי הילס (אבל רק 1 עד 2) וכמובן את שני מופעי הסטנד אפ שלו ובמיוחד את "בגסות" שעד היום רבים מאיתנו מדקלמים משפט או שניים משם (?eddie, what have you done for me lately) וזו גם שאלה שנשאלת היום.. .מה באמת עשית בשבילנו לאחרונה? לא נמאס כבר להיות החמור בשרק?

הסרט בומרנג, מראשית שנות התשעים סימן אצל רבים את המהפך שאדי מרפי עשה מסרטי שוברי קופות מצליחים לסרטים בינוניים ומשם לאוסף סרטי ילדים. אך בכל זאת מבט חוזר בסרט זה מתגלים מספר רגעי קסם נשכחים וזאת הודות לצוות השחקנים המלווה אותו הכולל בין היתר את מרטין לורנס, הלי ברי, גרייס ג'ונס וזמרת העבר – ארתה קיט בתפקיד על גבול הביזארי.

אז מה יש לנו שם? ישנו את הסיפור של מרקוס (מרפי), דון ג'ואן שעובד בתפקיד בכיר בחברת פרסום עם תקציבים אסטרונומיים. הסובל מעודף פדנטיות כשזה מגיע לדמות האישה האידאלית.
כל זה טוב ויפה, עד ש.. (ותמיד יש את ה"עד ש…") חברת הפרסום מתאחדת עם חברה גדולה יותר מאירופה , מרקוס שקיווה כי האיחוד יביא איתו גם קידום בתפקיד, מגלה כי לבוסים שלו ישנה תוכנית אחרת בדמותה של ז'קלין (רובין גיבנס) – פאם פאטל עם חוש עסקי מפותח שנשלחת מן הסניף האירופאי לנהל את צוות הפרסום של מרקוס.

כמובן שמרקוס מנסה לכבוש את ז'קלין מהצד הרומנטי אך לראשונה מגלה כי לא הכל מגיע לו תמיד בקלות וז'קלין מצליחה לסובב את היוצרות ולהפוך את מרקוס מנרדף לרודף.

ולמה כדאי לראות את הסרט בומרנג?

כי אדי מרפי תמיד מצחיק ובעיקר שהוא לא בסרטי ילדים. כי צוות שחקני המשנה מוסיף צבעוניות רבה לסרט וכי בסופו לא מרגישים שבזבזנו שעה וחצי מהחיים. הנשים יוכלו למצוא בו מוסר השכל רומנטי, הגברים יאהבו את הבדיחות הרבות, סרט מצוין להעביר ערב שבא לכם לצחוק ביחד.

פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button