אסטרולוגיה

בת מזל אריה בזוגיות – עשה ואל תעשה

כריזמתית, טובת לב, חמת מזג ודומיננטית, איך פועלת בת מזל אריה בזוגיות ובקשרים רומנטיים, איך להצליח בקשר זוגי עם בת מזל אריה ומה לא כדאי שתעשה.

בת מזל אריה שופעת כריזמטיות וחושים דרמטיים ועל כן גם בעלת יכולות מנהיגות היא מאופיינת באישיות חזקה ומלאת אנרגיה ומעדיפה חיים ססגוניים ומלאי הנאה. היא אוהבת להתמסר לתשוקות שלה ולהשקיע בתחביביה בדגש על יצירה או פעילות ספורטיבית.

בת המזל היא אשה מושקעת ובעלתי תשוקה, אוהבת להתפנק על גלי הרומנטיקה עם רצון לחיות כמו לביאה אמיתית, מלכת החיות עם הרבה כבוד והדר. אוהבת לתת תשומת לב ולקבל בחזרה, מעדיפה להיות במרכז בסיטואציות חברתיות ואוהבת להפגין את התשוקות והאהבות שלה בפומבי.

הלביאה תהיה על פי רוב הדומיננטית בקשר הזוגי, היא מעדיפה ללכת אחרי קולה הפנימי שלה ויהיה לה קשה לעשות ויתורים שיפסלו את התחושות הפנימיות שלה. היא תעדיף בן זוג שיהיה קשוב לה, שיתמוך ברעיונותיה וגם ידע איך לבצעם, כזה שייתן לה תחושת ביטחון, שיהיה יציב בתחושותיו אליה, אופטימי וידע להעריך באיזה כבוד הוא זכה להיות בן הזוג של המלכה האמיתית.

בת המזל מבינה את ערכי האהבה והזוגיות והיא נכונה להשקיע אנרגיה רבה ומחשבה רגשית בקשר זוגי איכותי. היא מלאה באהבה עמוקה ורומנטית ומחפשת את החיבור האמיתי והאיכותי במערכת היחסים שלה.

מה כדאי לעשות בקשר זוגי עם בת מזל אריה

1. גלה התעניינות באורך חייה –  בת המזל מגוונת ואוהבת חוויות. השתדל להיות חלק מחייה ולהתעניין בתחומים שמעניינים אותה.

2. תמיכה ועריכה – הראה לבת אריה שאתה מעריך אותה על ההשקעה והמאמץ שהיא משקיעה. החמא לה על ההצלחות שלה והתרגש ביחד איתה בעקבות פעולות שהיא מבצעת.

3. נפלאות הרומנטיקה – בת מזל אריה אוהבת לקבל הפתעות רומנטיות. חשוב על פרטים קטנים ובצע פעולות שיהפכו את רגעים קטנים למיוחדים, כאלו שיעוררו רגשות חמימות בלבה.

4. איכות הזמן המשותף –  בת מזל אריה מעריכה את הזמן המשותף והתמיכה הרגשית. צור פעילויות משותפות שייתנו לכם הזדמנות להתחבר וליצור זיכרונות משותפים.

5. תן לה ספייס – בת מזל אריה זקוקה למרחב הפרטי ולשקט שלה. נסה לתת לה זמן ומרחב להיות לבדה ולמצוא זמן לעסוק בתחומים האישיים שלה.

6. הבנת רגשותיה –  בת מזל אריה רגישה וצריכה להרגיש שהיא מובנת. הקשיב לרגשותיה, הבע את התמיכה שלך בה ותן לה את הבטחון שהיא יכולה לשתף אותך בכל דבר.

7. פעולות מחזקות – השתדל למצוא דרכים לחזק את בת מזל אריה ולעזור לה להגשים את הפוטנציאל שלה. עזור לה להשיג מטרות ותן את התמיכה החזקה ביותר שאתה יכול מבלי יותר מדי להגיד לה מה לעשות.

8. שמור על אופטימיות – בת מזל אריה מעריכה את התפיסה החיובית והאופטימית של החיים. נסה להעניק לה אנרגיות חיוביות, לחגוג את ההצלחות שלה ולעודד אותה תמיד לנסות ולראות את הצד הטוב ביותר של החיים.

9. היה פתוח ויציב – זה נכון שבת מזל אריה אוהבת אקשן אבל כשכל האבק מתפורר היא צריכה בן זוג שאפשר לסמוך עליו, כזה שנוטה יותר ליציבות מאשר לבלאגן או לפחות כזה שאפשר לדעת עליו בוודאות שהוא יציב בתחושותיו אליה וכזה שלא מכיל יותר מדי סודות.

10. עודד את הצד האומנותי שבה: הכר והערך את יכולות היצירה, המוזיקה והאמנות של בת מזל אריה. השפיע עליה ועודד אותה להביע את היצירתיות התמונה בה, הרבו ללכת להצגות, מופעים או תערוכות, זה תמיד מפרה.

בת מזל אריה, אילוסטרציה

מה לא כדאי לעשות בקשר זוגי עם בת אריה

1. אל תהיה חסר רגישות  – בת מזל אריה רגישה במיוחד וזקוקה לרגישות ותמיכה. זכור להביע את תחושותיך ודע להתייחס ברגישות לצרכים ולרגשותיה שלה.

2. אל תגלה חוסר הבנה לתחושותיה השליליות –  כשבת מזל אריה מרגישה לא נוחה או עצובה, הבן והקשיב לתחושותיה. אל תמעיט ואל תפגין זלזול בתחושות שלה, עזור לה להתמודד עם הרגשות השליליות בצורה בונה ותומכת.

3. אי רגישות לפרטיות – בת המזל מעריכה את הפרטיות והמרחב האישי שלה. כבד אותה על זה, גם אם זה אומר שאתה לא יודע הכל וסמוך עליה שהיא מספיק פתוחה ואמיתית בשביל לא לפעול מאחורי גבך. תן לה את הזמן והמרחב הנדרשים להיות לבד כשהיא זקוקה לזה.

4. אל תהיה הבוס –  אם יש משהו שיכול להרתיח תוך שניה את בת מזל אריה זה שמישהו אומר לה מה לעשות, בנות מזל אריה עקשניות, מלאות גאווה ואוהבות לפעול תחת ההחלטות שלהן. לכן מוטב לה אם לא תנסה לשלוט בה, תקבל שאגה בחזרה ואף יותר.

5. אל תפגע בכבוד שלה – משחק הכבוד הוא משהו מאוד חשוב אצל האריות המלכותיים, בנות המזל יכולות (ואוהבות) להעניק הכל לבן זוג שיודע להעריך אותן ולא מסתכל עליהן בזלזול או כסוג ב'

6. אל תהיה קמצן – נקודה רגישה לבת מזל אריה שאוהבת לחיות בגדול ולהתפנק לא בהכרח בצורה ריאלית, האריות נותנים לפזרנות אם זה על עצמם או אם זה בהענקה לסביבה כמלכים נדיבים המחלקים את עושרם להמון. אם אתה קמצן כדאי שתמצא לך בת זוג שהיא לא מזל אריה.

7. אל תנסה לשנות אותה – קודם כל, זה לא יצליח לך בכלל, למה בכלל לנסות? הלביאה בנתה את עצמה ותיפחה את עצמה לאורך השנים, היא יודעת מי היא, מה היא אוהבת ומה היא לא רוצה לעשות, היא לא תשתנה אבל כן תוכל לוותר למען בן זוגה כדי לגרום לו אושר.

8. אל תוציא אותה משלווה – כן, קל לעצבן את בת מזל אריה, אפילו מאוד קל, הרי היא כולה אש פנימית שרק מחכה להתפרץ לפני השטח, מה מעצבן אותה? זלזול, חוסר כבוד, שמישהו מרים עליה את הקול, חוסר סבלנות לאנשים איטיים או כאלו שלא קולטים, אנשים שחופרים ולא מגיעים לעיקר.. בקיצור, תמנע, חבל שסתם תקבל שאגות ממנה, מה שכן, הרבה רעש בזמן קצר ודי מהר היא סולחת ולא שומרת טינה.

9. אל תהיו קנאים  – בת המזל מעדיפה חופש ופתיחות, תתקשה לשמור על סודיות ותעדיף להיות פתוחה מאוד עם בני זוגה, טוטאלית ונאמנה לאהבה הגדולה שלה, אז סתם לקנא זה לא יעיל, גם מגביל לה את החופש וגם בסוף זה פשוט לא מוצדק.

10. אל תהיה יבשוש – האריות אוהבים צבע וחיים מגוונים ומלאי הרפתקאות, נכון שלא תמיד הם יזיזו את עצמם כדי לצאת לאותם הרפתקאות אבל זה לא אומר שהם ירצו בן זוג יבש שמעדיף חיי כורסא.

ועוד על מזל אריה באתר שלנו בקישור הבא

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button