אסטרולוגיה

בת מזל בתולה בזוגיות – עשה ואל תעשה

פרקטית, זהירה, מנומסת ומעדיפה קשר ריאלי ותקשורתי. איך פועלת בת מזל בתולה באהבה ובקשרים זוגיים ואיך להצליח בקשר זוגי עם בת המזל ואיך לא להיכשל

בת מזל בתולה היא אישה מדויקת ומאורגנת, שמעריכה סדר והתמדה. היא מתקשרת עם הסביבה דרך אנליזה עמוקה וקשובה, תוך כדי התעמקות בפריטים, מה שמקנה לה ראייה חדה ומשמעותית, שמאפשרת לה לראות מעבר לפני השטח.

בתחום הרומנטי, בת מזל בתולה מחפשת שיתוף פעולה והבנה. היא מעדיפה להיות בקשר זוגי שמתבסס על שיחה הדדית, שיתוף רעיונות ותמיכה משותפת. בת המזל מחפשת בן זוג שיוכל להתמודד עם הדיוק שלה, לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שלה ולשתף איתה את התשוקה לחיים מאורגנים ומלאים.

במערכת יחסים זוגית, בת מזל בתולה נותנת משמעות גדולה לשיחה הדדית ולהתחלקות במשא ומתן של הרעיונות. היא מחפשת בן זוג שיידע לתמוך בה באופן אמיתי, שישמיע את קולו ושישתף ברעיונות ובחוויות שלו. בת מזל בתולה מחפשת שותף לחיים שיוכל להכיר את החיפוש שלה למשמעות ולהיות מוכן להתמודד עם העולם באופן מאורגן וממוקד.

בת המזל מעדיפה להיות נאמנה לעצמה תוך כדי שמירה על חופשיותה ואינדיבידואליותה. זה אינו אומר שהיא לא יכולה להיות רומנטית, אלא שהיא מעדיפה שהרומנטיקה תהיה מאוזנת, ממוקדת ובהתאם לצורך הקיומי שלה לסדר ולמשמעות. זה מאפשר לבת מזל בתולה להיות בקשר שהוא מלא, משלים ואינטימי, תוך שמירה על עצמאותה. אם אתה מסוגל לתת לה את זה, אתה בדרך לקשר מוצלח עם בת מזל בתולה.

מה כדאי לעשות בקשר זוגי עם בת מזל בתולה

1. היה אמיתי – שמור על כנות והצג את כוונותיך האמיתיות, היה יציב עם תחושותיך והצג אותן בצורה כנה וברורה.

2. שמור על פרטיות הקשר – הבתולה מעריכה את הפרטיות שלה ובטח שהיא בקשר זוגי, היא ממש לא רוצה שמישהו חוץ ממכם יהיה מעורב בפרטים הקשר שלכם ואופיו.

3. התנהל באופן אידיאולוגי –  שמור על מערכת ערכים מוסריים והתאם את עצמך לערכיה של בת זוגתך. תוכל לכבוש את ליבה אם תוכל להציג ולבטא את ערכיך בצורה ברורה ונכונה.

4. הזכר לה כמה שהיא מופלאה – אין מי שלא אוהבת לקבל מחמאות ובמיוחד בת מזל בתולה שמעריכה את כוחה של המילה ואת התקשורת הפתוחה והכנה ביניכם, גם ככה היא יותר מדי ביקורתית כלפי עצמה אז מחמאות אמיתיות מבן הזוג יגרמו לה להרגיש הרבה יותר עם טוב.

5. צור אמון בעזרת מחוות קטנות – לא רק מילים, גם מעשים, בת המזל תעריך שאתה בא לקראתה דווקא בחיים המשותפים בינכם, במטלות הקטנות, בזה שאתה עוזר לה דווקא במטלות השיגרה ובזה שאתה יודע וזוכר מהן.

6. כבד את חששותיה – בת המזל יכולה לחשוש הרבה, לעיתים יתר על המידה, מה שגם יכול להגביל אותה או להפוך אותה להיפוכונדרית , אז נכון שלפעמים זה מוגזם אבל הדרך להקל עליה היא קודם כל לכבד ולהבין אותה ואז משם למצוא פתרון משותף, היה העוגן שלה ולא הדמות שהיא מפחדת לבטא את חששותיה בפני.

7. סבלנות – בת המזל אינה פועלת במהירות, היא מעדיפה לבחון את כל השיקולים ועל הדרך להתלבט לא מעט מהי הדר הנכונה, לחץ מכיוונך לא ממש יעזור פה.

8. היה אופטימי וחיובי – בעיקר שהחששות של מזל בתולה יכולות להוביל לפסימיות, אל תיגרר לשם, הבן אותה והיה יציב כדי שהיא תוכל לסמוך עליך ואופטימי כדי שהיא לא תשקע בתחושות שליליות, אבל שוב, בלי ללחוץ עליה או להיות תקיף.

9. היה הגיוני – מזל בתולה הוא מזל ארצי ועל כן השאיפות של בת המזל יהיו תמיד לחפש אחר היציבות בחיים, היא תעדיף בן זוג ריאלי שלא רודף אחר חלומות שווא או שוקע בעומקים רגשיים.

10. התעניינו והקשיבו לה – מזל בתולה מאופיינת גם כמזל תקשורתי על פי שליטה מרקורי, כוכב התקשורת, זה נכון שהיא נוקטת בזהירות ובנימוס יתר בזמן השיחה אבל בסוף היא אוהבת לדבר ובעיקר לספר סיפורים מלאים בפרטים קטנים, היה סבלני, הקשב לה, זכור את מה שהיא סיפרה ובעיקר גלה עניין אמיתי, היא תאריך את זה מאוד.

בת מזל בתולה

מה לא כדאי לעשות בקשר זוגי עם בת בתולה

1. אל תדחה או תפגע בצרכיה הרגשיים – בת מזל בתולה עשויה להיות רגישה וזקוקה להבנה ותמיכה רגשית. אל תדחה או תפגע בצרכיה הרגשיים והקשב לה בכבוד ובחשיבה.

2. אל תדרוש ממנה להתפשר על ערכים אישיים – לבת מזל בתולה יש סט ערכים וסטנדרטים מוגדרים, אל תדרוש ממנה להתפשר או למנוע מעצמה ערכים שחשובים לה. חשוב שתקבל אותה כפי שהיא גם אם לך זה נראה מהצד כמוגזם.

3. אל תרים עליה את הקול או תנהג איתה בתקיפות – הבתולה היא מזל מנומס וזהיר, אמנם יש לה נטייה לדבר הרבה אך היא תמיד תשדל לא להתלהם וכך גם תגלה סימני חרדה אם תגלה סימנים אגרסיביים.

4. אל תדרוש ממנה להתמודד עם מסגרות חברתיות שאינן נוחות לה –  בת מזל בתולה עשויה להיות רגישה במסגרות חברתיות מרובות רעש ומהומה, היא יכולה להסתדר עם קבוצות גדולות אך תמיד מעדיפה שאף אחד לא ידבר בווליום גבוה מדי או בכוחניות. דע מתי היא לא מרגישה נוח וגלה גמישות גם אם זה אומר לוותר כרגע על המפגש החברתי, גם ככה עדיף שבמפגשים כאלו שני הצדדים נהנים.

5. אל תתעלם מחששותיה המוצדקות – הבתולה יכולה להיות חששנית לעיתים יתר על המידה, אבל בכל זאת אל תתעלם מכך, היה רגיש וקשוב אליה, ותן לה תחושת ביטחון שאפשר לסמוך עליך ושביחד תוכלו לצלוח כל בעיה וצרה.

6. אל תדרוש ממנה להרגיש איתך הרמוניה מיידית – זה שאתה מתאהב במהירות, זה לא אומר שאצלה הכל נע על אותו קצב, הבתולה היא מזל זהיר שנע בהססנות, הדרך ליחסים תקינים אינה מגיעה בהכרח מהתאהבות מהירה אלא דווקא אחת שקולה ומלאה בפרטים קטנים, תן לתהליך להתקדם בקצב שלו ואל תמהר איתה, סיכוי שהיא פשוט תרגיש חוסר בטחון בקשר.

7. אל תדרוש ממנה להתקדם במהירות ביחסיכם הפיזיים – לבת המזל קשה להיפתח בקלות ובצורה טוטאלית בכל הנוגע לצד המיני בקשר הזוגי והיא יודעת להגדיר את צרכיה ומגבלותיה, אל תלחץ עליה וכבד את התהליך האישי והזמן הדרוש לה.

8. אל תחשוף פרטים אינטימיים עליה באוזני אחרים – בת המזל שומרת על נימוס וסדר בתקשורת, היא בוחרת בקפידה את חשיפת המידע לסביבה החיצונית והיא לא תרצה שאתה תעשה את העבודה הזאת במקומה.

9. אל תהיה בזבזן יתר על המידה – בתולה היא קודם כל מזל פרקטי, היא שואפת לחיים מסודרים וריאליים, בזבוז כספים מיותרים על הוצאות לא הגיוניות לא יתקבלו בברכה ויתפסו אצלה כחוסר רצינות וילדותיות מכיוון בן זוגה.

10. השתדל להימנע מביקורת על המראה שלה – הבתולה מכילה כמויות של ביקורת עצמית וגם ככה היא יכולה להיות חסרת בטחון וחוסר שלמות, אל תוסיף שמן למדורה.

ועוד על מזל בתולה באתר שלנו בקישור הבא

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button