אסטרולוגיהמיסטיקה

מזל גדי – התאמה זוגית אסטרולוגית

מזל גדי - מאפיינים עיקריים

איכות

פעילה

כוכב

סאטורן

צבע

אינדיגו

קריסטל

אמבר

תכונות חיוביות

פרקטיות, אחריות, שאפתנות, סובלנות

תכונות שליליות

קרירות ואיפוק יתר, פסימיות, נקמנות

מזל אקטיבי ופרקטי, הגדיים מונעים ממחשבות מוחשיות וישתדלו תמיד להיות בפעולה, בזמן ביצוע אותו הם מקדשים, מזל הגדי הוא מזל שאפתני השואף תמיד להצליח ולהתקדם בחייו ובעיקר בקידום הקריירה שלו.

לגדיים נטייה להימשך להצעות טובות אליהן הם נרתמים בהסתערות הביצוע. על פי רוב מזלות הגדי יעדיפו פתרון מוחשי על פני צורך רגשי, גם באהבה מונעים הם קודם מצרכים פרקטיים ועל כן יצרו קשר עם בן זוג דומה להם ברצונותיהם הארציים.
לעיתים קיימת משיכה לבני זוג אקזוטיים אשר במבט ראשון נראים לגדי כבעלי פתרונות מוחשיים לצרכים אשר חסרים להם אך בן זוג כזה יהיה מחויב להוכיח עם הזמן כי הוא לא מהווה מעמסה רגשית על הגדי ואיתה עיקוב בדרכים אותם הציב לפניו.

רוצים מפת לידה אישית?

נסו את מחשבון האסטרולוגיה שלנו

מזל גדי - התאמה זוגית אסטרולוגית

sign-bt-ariesמזל גדי בזוגיות עם מזל טלה
ציון : 6

למה כן
הטלה והגדי מוגדרים כמזלות פעילים, הטלה בקבוצת האש והגדי באדמה, לשניהם יש שאיפות גדולות ודרכים להשיג אותם, הטלה בזריזות תוקף את המטרה והגדי מתקדם בצורה מחושבת אל פסגת ההר. שני בני הזוג עצמאים ודינמיים משיגים מטרות רבות ביחד ולחוד.

למה לא
הטלה והגדי לא מדברים באותה שפה, נכון שניהם שאפתניים מאוד אך הדרך שלהם אחרת, הגדי הארצי יהיה זהיר בפעולותיו כדי למנוע פגיעה עצמית, מרוכז בעצמו לעיתים על חשבון אחרים, הטלה לעומתו מהיר פעולה, פזיז לעיתים קרובות, בזבזן ולא מחושב, אמנם מרוכז בעצמו אך יעשה לא מעט כדי לא לפגוע באחר ומתנגד למישהו הפועל ללא שיקולים כאלו.
הגדי מונע מהשגת מטרות חומריות – עבודה, בית, משפחה, הטלה להשגת מטרות אישיות שלא בהכרח חיוניות בעולם הממשי.
הטלה על אף האקטיביות הרבה אינו מתלהב לפעול בשגרת היום יום. הגדי, הפועל בעולם הארצי אינו מקבל בשמחה רבה את העצלנות של הטלה.

במיטה
בינוני ומטה – הטלה אוהב מין ורצוי על בסיס קבוע, הגדי לעומתו אינו מונע מדחפים מיניים ועל כן מתקשה לעמוד בצרכי הטלה.

sign-bt-tarusמזל גדי בזוגיות עם מזל שור
ציון: 8.5

למה כן
שני המזלות, הגדי והשור משתייכים למזלות האדמה, השור הוא המזל הקבוע בקבוצה והגדי הפעיל, מזלות האדמה כשמם מחפשים אחר קרקע יציבה בפעולותיהם ובשאיפותיהם. השור ישאף לבית חם, משפחה ועבודה יציבה ומסודרת והגדי ישאף למטרות זהות רק בקצב יותר מהיר כיאה למזל פעיל.
מטרות ודרכי חשיבה דומות מביאים את הגדי והשור לחיים זוגיים יציבים ואיכותיים. השור המקובע יותר בדעתו יכוון את הגדי לשאיפות של השור ואלו הגדי עקב רצונות דומים יוכל בקלות יחסית להתאים את פעולותיו לרצונותיו של השור. שני המזלות מתייחסים לחיים ברצינות, הם מנסים לא לערב יותר מדי רגשות ואינם מבזבזים שעות בדיבורים על דברים חסרי אחיזה במציאות.

למה לא
הגדי יכול להיתפס בעיני השור כפזיז מדי, ככזה הקופץ ממטרה למטרה מבלי שמיצה עד תום את האפשרויות בפניו, הגדי לעומתו יתפוס את השור כמקובע מדי, ככזה שלא מקבל שינויים בקלות ואיטי מדי לטעמו של הגדי.

במיטה
שילוב נחמד בין שני מזלות המונעים מצרכים דומים, השור והגדי אינם גוררים רגשות רבים מדי למיטה ועל כן כאשר שני בני הזוג בוחרים בפעולה מינית אין קושי רב בביצוע ללא עכבות.
השור אוהב חיי מיטה יפים והרמוניים, הגדי הגיוני מספיק בשביל להגשים את רצונותיו של השור וגם אקטיבי יותר כדי לתבל את חיי המין ולהפוך אותם לסוערים יותר (אבל בשליטה)

במיטה

לא רצוי, הגדי הרפתקן בטיבו, מונע מהאש בליבו ובפעולתו וכחבריו למזלות האש אוהב את המין למטרת ההנאה והפעולה שבדרך. כל אלו לא קשורים לרצונותיו של השור השואף להרמוניה, יציבות ורכות בחדר המיטות, הגדי יראה את השור כחסר גיוון והשור יראה את הגדי כאגרסיבי מדי וכחסר הרמוניה, מבולגן מדי ולעיתים גם לא מספיק אסתטי.

sign-bt-geminiמזל גדי בזוגיות עם מזל תאומים
ציון: 6

למה כן
שילוב בין אדמה לאוויר, בדרך כלל שני מזלות אלו לא נפגשים בקשר זוגי אבל כאשר הם כן התוצאה תהיה מאוד דינמית, הגדי האקטיבי שואף תמיד להשיג מטרות רבות, להתקדם בחיים ועל הדרך גם לעשות חיים, התאומים מאוד אופטימי ומלא רוח חיים, הגדי מאמץ את ההתלהבות של התאומים כדי לקדם מטרות משותפות. התאומים גמיש יותר מהגדי ויכול להתאים את עצמו למצב, כמו כן בגלל שהתאומים לוקה בארציות טוב יהיה לו אם הגדי יעזור לו לרדת אל הקרקע.

למה לא
שני מזלות שלא ממש קשורים אחד לשני, אמנם שניהם אקטיביים אך לא באותם עולמות, הגדי מאוד פעיל בהשגת מטרות חומריות כגון עבודה, כסף, רכוש ואילו התאומים אינו שם מטרות אלו בסדר חשיבות גבוה, אמנם הם שואפים לכך אך לא בדרך אותה הגדי משיג. התאומים הוא מזל אופטימי שאוהב את הסביבה, יכול בקלות לוותר למען האחר והגדי לעומתו בדרך כלל אינו מסתכל לצדדים ובעיקר שיש לו מטרה מול העיניים. לשני הצדדים חסרה מידה מסוימת של יציבות, גם הגדי על אף תפקדו בעולם הארצי נוטה להתפזר בעיקר כאשר אינו רואה מטרה אחת ברורה בסוף הדרך.

במיטה
נחמד – הגדי והתאומים אינם מערבבים יותר מדי רגשות עמוקים כאשר הם מגיעים למיטה, התאומים מביא עמו את הקלילות ואת התקשורת גם מתחת לסדינים והגדי מצידו מקבל בשמחה את יצר ההתלהבות של התאומים, הבעיה העיקרית היא ששני המזלות לא בהכרח צריכים פעילות מינית יום יומית ועל כן ייתכן כי מפגשי המיטה שלהם לא יהיו רבים.

sign-bt-cancerמזל גדי בזוגיות עם מזל סרטן
ציון: 8

למה כן
שילוב נחמד והרמוני בין שני סרטנים, כל עוד שני הצדדים אוהבים באמת אחד את השני. הסרטן הוא מזל רגיש מאוד וכאשר הוא אוהב – בן זוגו ממלא אותו רגשית ונמצא אצלו בעדיפות עליונה. כאשר גם הצד השני עם תפיסה דומה הרי מדובר בצמד רומנטי מאוד מפנים ומבחוץ, ביתם יהיה חמים והם יגוננו על ילדיהם עם הרבה חום ואהבה. קשר מאוד אקטיבי, בני הזוג ימצאו שפה משותפת ויחלקו את עולמם אחד עם השני ויפעלו רבות כדי להשיג אושר משותף מלווה בחוויות רגשיות לאורך כל הדרך.

למה לא
משהו תמיד חסר כאשר בני אותו מזל נפגשים ביחד לקשר זוגי, וגם כאן, שילוב של שני סרטים תמיד יחסר קצת מהמזלות האחרים, אמנם הסרטן מאוד אקטיבי אך בסביבה מוכרת, על כן יתקשה במעגלים חברתיים חדשים, במקום כך יתפנו בני הזוג לטפח את המעגלים המוכרים גם אם זה לעיתים במחיר הגבלת השאיפות. (התקדמות לצדדים במקום קדימה). כמו כן קשר זה יעבוד במיטבו רק כשלשני בני הזוג יהיה אמון מלא אחד בשני, זהו קשר רגיש, לפעמים רגיש מדי, הסרטן יכול לחשוד במהרה כאשר הוא חושד שהצד השני אינו גלוי איתו לחלוטין. קשר זה יתקשה לקבל יציבות רגשית לאורך זמן מחוסר בן זוג קליל יותר, פתוח יותר, סלחן או אפילו יותר אופטימי.
 
במיטה
מהנה עם תנאים – כמובן שהסרטן נכנס למיטה כאשר הוא מרגיש אהבה, או לפחות מחובר רגשית לבן זוגו, כאשר שני הצדדים סרטנים מדובר על פיצוץ רגשות במיטה, הרבה רוך, חמימות ואהבה תזרום בין בני הזוג אך רק כאשר לשניהם אין מטענים רגשיים אחד כלפי השנייה, לסרטן יהיה קשה להשאיר דברים מאחור כאשר הוא קופץ למיטה.

מזל אריה - התאמה זוגיתמזל גדי בזוגיות עם מזל אריה
ציון: 7.5

למה כן
לעיתים תכופות נפגשים שני המזלות האלו על הדרך, הגדי נמשך לאטרקציות ומעריך את האריה על פועליו ועל היותו ייחודי וכריזמטי, בנקודה זו האריה בדיוק במקום שהוא צריך, כאשר בן זוגו מסתכל עליו בהערכה הגובלת בהערצה לעיתים. הגדי והאריה יכולים לפעול ביחד כדי להשיג מטרות משותפות, האריה מתכנן תוכניות והגדי מבצעם, מבלי שהאריה שם לב הגדי מושך למטרות חומריות יותר והאריה מקבלן מכיוון שזה נותן לו שקט להתעסק בדברים שהוא אוהב לעשות. האריה והגדי יכולים לתת אחד לשני את החופש לו הם זקוקים, הגדי פועל במיטבו כאשר הוא מבצע את המשימה לבד ואילו לאריה נוח שמישהו אחר מבצע במקומו את הדברים שהוא כל כך סולד מהם – משימות קבועות אשר הופשטו מאטרקטיביות. האריה מספק לגדי קרקע יציבה, אמנם מלאה באש, אך עדיין האריה הוא זה שתמיד נמצא באזור גם אם הוא לא עושה יותר מדי.

למה לא
הגדי הוא מזל אדמה והאריה לעומתו, מזל אש. שני המזלות האלו אינם פועלים מרצונות או כוונות דומות. האריה ושלל מזלות האש אמנם מכילים אמביציה לפעולה אך הם מונעים מהלב, מרגש, משאפתנות להצליח ועדיף במקומות הראשונים, הגדי פועל מצורך החלטי, גשמי יותר, הוא מגדיר לו מטרות גבוהות ופועל בצורה נחושה להשיגם, גם אם בדרך יצטרך ללכלך את ידיו, כי הרי המטרה היא החשובה ולא איך. האריה הוא מאוד חמלתי, פועל מהלב ועל כן מצפוני מאוד. הוא יתקשה לקבל דרך זו שלעיתים לא מכילה מספיק רגש לעומדים בדרכה.
לאחר זמן יראה האריה לגדי כעצלן מדי, כאחד שנשאר במקום דומה לכשהיכרו (בניגוד כמובן לגדי הפועל בכל יום קדימה), האריה שאמנם העריך בתחילה את האמביציה של הגדי יאבד עם הזמן את סבלנותו לבן זוג שמנסה כל הזמן להקים אותו מהספה ולא יקבל את היופי והרוגע המגיע ממנה.

במיטה
נחמד, האריה והגדי יכולים להגיע למיטה מבלי לסחוב יותר מדי דרמות רגשיות, האריה אוהב את המגע המיני ואת האש אותה הוא מוציא במיטה ואילו הגדי יכול להיות מאוד אקטיבי ויזרום בקלות להרפתקנות המינית של האריה. הבעיה העיקרית שהאריה יעדיף תמיד פרטנר למיטה אשר מונע מדחפים מיניים, (כאלו האופייניים למזלות האש או המים) מאשר לפרטנר שאמנם אקטיבי מאוד אך מונע פחות מתשוקותיו.

מזל בתולה - התאמה זוגיתמזל גדי בזוגיות עם מזל בתולה
ציון: 9

למה כן
הגדי והבתולה שייכים שניהם לקבוצת מזלות האדמה וככאלו הם יימצאו קרקע משותפת בתחומים רבים, לשניהם יש מוסר עבודה גבוה, הגדי שאפתן ואין לו בעיה לבצע דברים תפלים כי הוא רואה את המטרה הגדולה והרחוקה באופק, הבתולה הוא ביצועיסט נהדר השם לב לפרטים ומסוגל להתגמש בדרך כדי שהעבודה תעשה. למזלות האדמה חשובה הקרקע היציבה, הם בדרך כלל לא נודדים לעולמות הדמיון והפרקטיקה היא ערך עליון בשבילם, הגדי והבתולה יקימו בית משפחתי נפלא ביחד ולשניהם כבוד הדדי אחד לשני והבנה לצרכים המשותפים.


למה לא

בסופו של דבר מדובר על התאמה גבוהה מאוד ואידאלית, אך אם נחפש בעיתיות אולי נקשר אותה בחוסר ביסודות – מכיוון ששני המזלות שייכים לקבוצת מזלות האדמה יש סיכוי שנתקל בחוסר יסודות אחרים, ייתכן שקשר זה יהיה פרקטי ורציני מדי עם סיכוי של חוסר רגש או דמיון.


במיטה

שילוב טוב – שני בני הזוג מבינים אחד את צרכי השני, הם לא מיניים במידה רבה אך אינם מערבבים יותר מדי רגש כאשר הם מגיעים למיטה לא לוקחים ללב ויכולים לזרום בקלות למטרת הנאה נטו. מכיוון שיש ביניהם אמון הדדי ושניהם גם לא קנאים באופיים.

מזל מאזניים - התאמה זוגיתמזל גדי בזוגיות עם מזל מאזניים
ציון: 6

למה כן
הגדי והמאזניים שניהם מזלות המשתייכים לאיכות הפעילה ועל כן הקשר ביניהם יהיה קשר אקטיבי, ובעיקר אם שני הצדדים מגיעים לאיזון ואמון הדדי. הגדי כמזל אדמה אקטיבי ימשוך תמיד לפעולות יום יומיות ארציות, הוא נע על הקרקע בחיפוש אחר אטרקציות, המאזנים כפרטנר אידאלי יוכל בקלות לזרום עם הגדי וביחד יוכלו להשיג מטרות רבות בעולם הממשי, שילוב של תכלס עם תקשורת סביבתית העוזרת להגשים מטרות. השילוב בין שניהם יוכל לשני הצדדים להוציא יותר טוב את הצד הפרקטי בהם, שניהם יגלו שקל להם לתת אמון אחד בשני כי פעולות שניהם נעשות על פני השטח ופחות בהסתר, אלו לא מזלות שמעמיקים או חופרים יותר מדי בתוך עצמם וההדדיות הזאת יכולה לעזור במקצב הקשר ובכמות ההספק.

למה לא
אמנם בעולם החיצוני ישנה יכולת טובה להשיג מטרות, אך הדרך להשגת מטרות אלו לא תהיה בהכרח קלה, הגדי הוא מזל עקשן, אמנם פעיל ובעל גמישות מסוימת אבל ברגע שהוא שם את הרגל על הקרקע הוא מעדיף שהיא תישאר בדיוק כך, בדרך שאותה הוא רואה כבטוחה ונכונה. למרות שהמאזניים הוא מזל זורם שפועל במיטבו שמפעילים אותו, העקשנות של הגדי והראיה היותר מדי פרקטית שלו לא באים למאזניים טוב, יותר מדי פינות שצריך להתייחס בצורה יותר הרמונית ועגולה לחיים, המאזניים יגלה במהרה צדדים חדשים באופי שלו, כאלו שנלחמים על שלהם אל מול החלטות של הגדי שנראות בעיני המאזנים כנעשות בכוונה. חסרון נוסף בקשר בין שני בני הזוג הוא העדרו של יסוד המים ואיתו העולם הרגשי, מצד אחד זה יתרון שיוצר קשר קליל יותר אך גם לעיתים חסר עומק.

במיטה
לא אידאלי, אמנם המאזנים והגדי שניהם נהנים מחיי מיטה נעימים ואינם מביאים משקעים רגשיים לחדר השינה אך החוסר בעומק הרגשי גם יכול להשפיע על ההנעה הראשונית לפעולה ועל תחושת התשוקה/קארמה הדדית, שני בני הזוג יפעלו בסביבה מינית כאשר יהיה להם פרטנר יותר מיני ויוזם (כגון אלו השייכים למזלות המים והאש). למעשה זהו קשר אידאלי יותר כחברים טובים שלא בהכרח יכול להגיע לעומק הרגשי/מיני הנדרש.

מזל עקרב - התאמה זוגיתמזל גדי בזוגיות עם מזל עקרב
ציון:
 7.5

למה כן
העקרב והגדי שניהם משתייכים לחציון המזלות הנשיים, מזלות המים אל מול מזלות האדמה, שילובים בקבוצות אלו בדרך כלל יותר אידאליים מאלו מקבוצת המזלות הגבריים האש והאוויר.
המשותף למזלות האדמה והמים היא השאיפה לקרקע, הצורך לראות, לקבל ולחוות דברים בצורה פרקטית, להתייחס למציאות ברצינות מסוימת עם רצון לשמור על שליטה עד כמה שאפשר. העקרב כמזל המים הקבוע הוא דוגמא מצוינת לכך, על אף שעולמו הפנימי גדול ונראה כי לעיתים הוא מנותק מהמציאות הוא תמיד גם אם במכוון או במקרה ידאג לשמור על שליטה פנימית עם עצמו והגדרת חוקים מאוד ברורים באיך לפעול עם העולם החיצוני. הגדי יכול בקלות להתחבר להגדרות האלו, מזל פעיל השייך לקבוצת האדמה מנסה לאורך כל חייו להשיג שליטה, להתקדם ולהצליח בדרכו, חשוב לו להסתכל למציאות בעיניים ולהשיג את הפתרון הפרקטי ביותר למטרה גם אם זה לעיתים בלקיחת סיכונים ופזיזות. העקרב בקלות יוכל לייצב לגדי את הקרקע ויעריך אותו על פועלו וכך נרקם קשר של אמון הדדי, קשר רציני עם הגשמת מטרות רבות תוך כדי הבנה והערכה משותפים.

למה לא
כי זה פשוט רציני מדי, יש פה שני צדדים שמוצאים בקלות שפה משותפת בעולם החיצוני הפרקטי תוך כדי נטישת צדדים אחרים של רגש, כיף והנאה. סיכוי גם שקשר מעין זה התחיל לא בהכרח מתשוקה הדדית אלא באמון הדדי מהיר שיש על מי לסמוך ואם זה המקרה אז בכלל ההמשך אחריו בוודאי משך לצד הפרקטי באופי אחד של השני. החיבור בין שניהם ביחד יחדד תכונות אופי לא בהכרח חיוביות בשני הצדדים, העקרב ככל שימשיך לפעול בעולם הממשי יחדד את רגש הפסימיות והביקורתיות שאיתה והגדי בעולם זה יחדד את ראיית המטרה בלבד ללא אלמנטים רגשיים מעורבים בהחלטות. הגדי יסבול מהפסימיות שיוצאת מהעקרב ומהכיוון השני העקרב יסבול מחוסר הרגש שממלא את הקשר. בקיצור – קשר חשוך

במיטה
טוב – תמיד נתחיל עם זה שהעקרב הוא מזל מיני, זה כבר מכניס כמה נקודות, ופה גם מכניסים את ה-"אבל" וה-"אבל" של העקרב מונע בדרך כלל מרגש, בגלל זה הוא גם טוב במיטה, ושיש חוסר אמון ותסכולים גם המיניות של העקרב לא מגיעה לידי ביטוי בצורה טובה. במקרה של הגדי זה קצת טריקי, מצד אחד בגלל שהגדי לא נמצא בעולמות הרגש גם הקשר הזוגי ביניהם לא יערב יותר מדי משקעים מסוג זה וזה טוב לעקרב להיכנס למיטה ביתר קלות עם ראש נקי אבל מצד שני זו גם יכולה להיות בדיוק הבעיה בשביל העקרב, החוסר החיבור העמוק של הגדי לעולמות הרגש, בסופו של יום המין של העקרב התשוקתי מגיע מאנשים בעלי תכונות דומות, על אף שזה גם מלווה במערכת הקלאסית של אהבה-שנאה, הגדי לא מגיע לשם, הדברים אצלו על פני השטח, הוא שם בשביל לעשות את העבודה, ליהנות מהדרך, בכיף לגוון עם העקרב רוצה משהו אחר וגם התדירות יכולה להיות גבוהה בגלל חוסר במשקעים רגשים, אז או שזה הולך סבבה לעקרב או שבשלב מסוים חסר לו גם את הערך הנוסף.

מזל קשת - התאמה זוגיתמזל גדי בזוגיות עם מזל קשת
ציון:
 7

למה כן
אמנם אדמה ואש אינם בדיוק השילוב המוצלח עקב תפיסות עולם שונות, אך לא פעם אנו רואים כי עקב כך קשרים אלו בין האדמה והאש מקבלים כח ועוצמה, זה המקרה עם טלה ושור וגם המקרה עם גדי וקשת. שני המזלות אקטיביים – הגדי השייך ליסוד האדמה עם איכות פעילה פועל בסביבה הארצית, מקדם פעולות, יוצר מהלכים, מגשים את עצמו. הקשת מעריך את התכונות האלו אצל הגדי, אלו תכונות שבסופו של דבר מביאות אותו רחוק ולקשת מאוד חשוב להתקדם, רק מה, הדרך שלו אחרת, הגדי יותר מחושב, הקשת יותר הרפתקני, אבל שניהם מעדיפים להמצא בתנועה מתמדת. הגדי יעזור לקשת לקדם מטרות ארציות יותר ואילו הקשת ישפיע על אופיו ההרפתקני של הגדי שעם פרטנר נכון הוא מעז יותר והקשת יושב בול על המשבצת הזאת.

למה לא
עולמות שונים יכולים להשלים אחד את השני אבל לעיתים תכופות יותר גורמים לריחוק. הקשת פועל מהלב, חשוב לו מאוד לבצע את מהלכיו מתחושות פנימיות תוך כדי שמירה לא לפגוע במישהו על הדרך, דבר שיכול לקרות לו דחופות בלי כוונה רעה עקב פזיזות וחוסר טקט. הגדי הרבה יותר מחושב, זה נכון שלעיתים הוא מנסה להיות פזיז יותר אבל זה עולה לו ביוקר, הגדי רואה מטרה מנגד עיניו, לשם הוא שואף, הוא יכול להיות מרוכז כל כך בהשגת היעד שהדרך לשם יכולה להיות נטולת רגש שזה בדיוק מה שהקשת לא יכול לקבל, מזל אש שמונע מרצון ליהנות בחיים, הוא רציני רק שאין ברירה והגדי יכול להיות רציני מדי ומשעמם בעיני הקשת, חסר רגש ותשוקות. מהצד השני הגדי חושב שהקשת פזיז מדי, לא אחראי וסתם מסתבך בדברים שהפתרון להם נמצא מול העיניים.

במיטה
נמוך. הגדי והקשת נעים במקומות רגשיים אחרים, הקשת מונע מצרכי הלב, מתשוקות עמוקות ומרצון ליהנות במיטה, זה ספורט כייפי בשבילו והוא מעדיף תמיד לגוון איפה שאפשר. הגדי יכול לזרום על הגיוון אבל אצלו זה כבר יותר טכני, מזל מחושב שבסופו של יום מאמין גדול במה שנמצא לו מול העיניים, רגש, תשוקה, הוא מכיר את זה אבל פחות שם דגש, במיטה יהיה לו קשה לעמוד בסטנדרטים של הקשת ומהכיוון ההפוך – הקשת בעיני הגדי יותר מדי מתפזר במיטה ומתעסק בשטויות.

מזל גדי - התאמה זוגיתמזל גדי בזוגיות עם מזל גדי
ציון: 7

למה כן
בסופו של דבר מדובר כאן בשני בני זוג מאותו מזל עם תפיסה דומה, זה כבר נותן לנו נקודות זכות, בעיקר למזל כמו גדי שמעדיף שהדברים בעולם המציאותי יסתדרו כמו שצריך, בן זוג נוסף מאותו מזל יעזור גם להבין את המטרות וגם לבצען. כן, הגדי שייך למזלות האדמה והאקטיבי מבין הקבוצה, מזלות שפועלם כשמם, על הקרקע, השור, הגדי והבתולה, לשלושתם חשוב העולם הממשי, פחות פנטזיות, פחות רגשות סוערים, פחות חברתיות יתר, הגדי, הילד האמצעי בקבוצת האדמה כמזל אקטיבי, ישקיע את פועלו בהגשמות קטנות וגדולות, הוא יצפה לאחריות וסדר ולבן זוג שיבין אותו, הגדי כשותף לקשר יהיה בדיוק הבן אדם שאפשר לסמוך עליו.

למה לא
הרבה יהיה חסר בקשר בין שני גדיים, אמנם הרבה הגשמות אבל קצת פחות סדר, הגדי נוטה להתפזר מעודף מטרות וניסיונות לקיצור תהליכים ועדיף לו שלצידו יהיה בן זוג קצת יותר איטי, יותר מחושב ומקובע. חסרון נוסף בין שני בני זוג ממזל גדי הוא העדרם של יסודות אחרים ובעיקר אלו הפועלים מרגש (מזלות האש והמים), שני מזלות גדי ביחד יוכלו בקלות לפתח קשר קר וגשמי מדי בו אף צד לא מהווה פורקן לצד השני, התקשורת גם היא תהיה מבוססת על זריקת עובדות ופחות על פתיחות רגשית. אמנם גדי הוא מזל אדמה ונוטה לגשמיות יותר ועקשנות אבל יש בו גם צד מאוד גמיש שאוהב לחבר אליו אנשים עם תכונות משלימות ובעיקר רגשיות, כאלו שיוכלו לעדן אותו טיפה ורצוי כאלו עם מאגר רגשות גדול ויציב שהגדי יוכל להשתמש בו תכופות, כאמור גדי נוסף יהיה דומה אך בקשר עם גדי עדיף מישהו קצת יותר שונה.

במיטה
בסדר מינוס. אם תשאלי את כל אחד מהצדדים הם יגידו שהמין בינהם נהדר, בעיקר אם אין להם ניסיון רב קודם עם טיפוסים אחרים, שני גדיים במיטה אמנם יכול להיות מאוד פרקטי והצד המיטתי יעבוד כמו שצריך, אבל עדיין חסר שם רגש, חסר מישהו יותר נשפך רגשית או כזה הפועל מתשוקה, הגדי אוהב ללמוד טכניקות חדשות וגישות שונות ורצוי לו שבמיטה יהיה לו מישהו שיוכל ללמוד ממנו ולא תאום עם אותם חסמים.

מזל דלי - התאמה זוגיתמזל גדי בזוגיות עם מזל דלי
ציון: 6

למה כן
שילוב בין שני מזלות שבצורה כזאת או אחרת מושכים אל הכיוון הפרקטי והרציני. הגדי כמזל אדמה אקטיבי פועל על הקרקע תוך כדי שהוא מקדם את עצמו, מטרות ושאיפות. הדלי שייך למזל האוויר, וכבר מובן שהוא לא בדיוק מתנהל על הקרקע, אבל הוא גם מזל עם איכות קבועה, דלי הוא קודם כל טיפוס יציב, לעצמו אמנם, אבל מאוד יציב ויש לו לא מעט חוקים ומטרות באופן קבוע, מה גם שכשייך לקבוצת האוויר הוא לא מתנהל בצורה רגשית כמו מזלות האש או המים, כך שמזל גדי השייך לאדמה יוכל להיות שילוב טוב לקשר חזק שבו הדלי יוזם והגדי מבצע.

למה לא
יש פה נושא אחד מרכזי שהוא הסיבה למה המזלות האלו לא אידאלים כבני זוג, בדרך כלל מזלות סמוכים אחד לשני מכילים כמה עקרונות דומים אבל לא ממש בדיוק אותו הדבר וכמה עקרונות שהם ממש מנוגדים בתפיסה, לפעמים יש השלמה ואיזון אבל על פי רוב יש מתח קבוע בין שני הצדדים, כך גם המקרה עם הגדי והדלי. אמנם זה קשר של אמון הדדי והמון פרקטיות אבל המניעים של הגדי והדלי שונים אחד מהשני, הדלי כמזל אוויר שייך לקבוצה של מזלות אשר תקשורת וחברה מסמלת אותם, תפיסה סוציאליסטית יותר, כולם שווים, הם לא רואים בהכרח רגש אלא אנשים, מטרה להגיע לאיזון חברתי בסביבה הקרובה ורצוי אפ אפשר גם במקומות גדולים (ישנם לא מעט דליים שבוחרים את תחום העיסוק שלהם באירגוניים חברתיים או משהו שמערב הגדרה של "למען"). הדלי הוא הקבוע בין מזלות האוויר וככזה העקרונות החברתיים שלו מאוד מוגדרים ונוקשים ובל למישהו שישבור אותם, הוא יקבל על הראש וסיכוי גבוה שהדלי יתפוס ממנו מרחק. הגדי שייך לאדמה, מזלות שגם הם כמו האוויר לא מערבים רגשות רבים מדי בהחלטות, הם רואים מטרה וישנה גם יכולת לדרוך קצת על אנשים ואף על עצמם בדרך כדי להשיג את המטרה, זה משהו שהדלי לא מוכן לקבל. אמנם יש מטרה וחשוב להשיגה אבל לא במחיר של פגיעה חברתית. מהכיוון ההפוך התפיסה הזאת של הגדי מביאה אותו רחוק, הוא הרבה יותר על הקרקע וגם עובד הרבה יותר במשותף עם אחרים מאשר הגדי המקובע למעלה בשמיים, גם לו יהיה קשה לקבל את העקשנות יתר של הדלי על אף שהוא תמיד מעריך את הדלי מאוד (הערכה הדדית אגב) ולסיכום, חוסר עיקרי בקשר יהיה גם בעולם הרגש, פעולות יותר מדי מכניות, דיבור יותר מדי פרקטי וקר, שני הצדדים זקוקים ליותר רגש ובדרך כלל הם מקבלים אותו מפרטנרים אחרים.

במיטה
מתי? יש פה זרימה אחרת לגמרי, אחד זז על האדמה והשני בשמים, הראשון מחושב יותר ואיטי בצעדיו עקב כך, פרקטי ובעל טכניקות רבות והשני אוהב את הספונטני, הבלתי צפוי, המיוחד, המקורי, מהירות משתנה אבל כל עוד משהו קורה, הוא בטוח לא יחכה לגדי כדי שיצבור בטחון והערכה אליו, בא לו עכשיו ועכשיו זה קורה. והגדי לא מבין מה המהומה ולמה פתאום יש קערה של לגו ליד המיטה. מה שכן, שני הצדדים האלו לא מכניסים את העולם הרגשי לחדר המיטות, יש פחות עלבונות, זיכרונות וצלקות רגשיות, באים, עושים, נהנים, לפעמים פשוט זה מה שצריך.

מזל דגים - התאמה זוגיתמזל גדי בזוגיות עם מזל דגים
ציון: 8

למה כן
קשר יפה בין שני מזלות שתמיד מחפשים את דרכם, כל אחד בדרכו שלו אבל ביחד יכולים לתת המון אחד לשני, הגדי השייך למזלות האדמה הוא הפרקטי בין השניים, הוא אמנם אקטיבי, לא כזה יציב ונוטה להתפזר אבל בסופו של דבר הוא משיג הרבה וקל לו לפעול בעולם הגשמי במקומות שרוב המזלות נכשלים בהם ובעיקר הדגים, הגמיש מכל גלגל המזלות, מזל מים עם המון רגשות פנימיים, אינטואיציות וחלומות, קצת בבלגן, אבל הכל שם, מזל חמלתי שמוכן להקריב את עצמו למען העצמת הרגש של האחר ועל כן הוא גם סופר-גמיש, מסוגל ללבוש כל כך הרבה צורות ולהתאים את עצמו בדיוק למה שהגדי מחפש, הדגים יכניס את הטעם בפעולות של הגדי, את הרגש שחסר לו כל כך להעלות את האיכות בהגשמת מטרותיו, הדגים יחלום והגדי יגשים באמת נהדר, הגדי מצידו יהיה שם תמיד לצד הדגים, אחראי, רציני, שומר על קור רוח, האדמה לנהרות הזורמים של הדגים.

למה לא
כן, שילוב בין מים לאדמה מביא תוצאות טובות, שילוב של פרקטיות ורגש, יש הפרייה הדדית, יש הסכמה ואמון, אבל, כן, יש גם אבל ופה זה בעיקר אבל כזה של חוסר יציבות, נכון שהגדי הוא הצד היותר יציב מבין השניים והשתייכותו לקבוצת האדמה צובעת את מעשיו וכיוון מחשבתו דרך העולם הממשי אבל הגדי בלי הכוונה נכונה, יציבה וקשוחה יכול בקלות להתפזר, הוא יכול לתת לדגים עוצמה מסוימת אבל הוא בעצמו לא בהכרח כזה יציב בשביל שניים. זה למעשה גם החוסר שהוא מרגיש מהצד של הדגים שאמנם נותן לו המון ומכניס את הטעם לחייו אבל עדיין לא קורא אותו לסדר, במקום לייצב הוא מתקפל, אין לו מספיק עקרונות והימצאותו יותר מדי בעולם הדמיון נותנת לגדי הרגשה שאי אפשר לסמוך על הדגים והנטל הממשי נופל רק על כתפיו. הדגים מהצד שלו יתקשה לקבל בן זוג ללא עומק רגשי שפועל רק על הקרקע, אמנם זה נחוץ מאוד לדגים ששואף בנסתר תמיד להכניס סדר לחייו, אבל קשה לו שאין לו בן זוג שיכול ממש להבין מה הוא מרגיש ולא רק לקבל, מה גם שלא בהכרח כל פעולותיו של הגדי הקלאסי קורות ללא דריכה על רגלים בדרך, התפקיד של הדגים בקשר הוא להראות לגדי שיש גם אנשים ורגשות בעת ביצוע המשימה, אם הוא יכשל בכך לדגים יהיה קשה לעצום עין לאורך זמן.

במיטה

טוב מאוד. משהו מאוד יפה קורה שם במיטה בין שניהם, אמנם הגדי קצת איטי מדי אבל הוא גם מאוד רך וזה יושב יפה לדגים, הוא יצית את הדמיון, יוסיף רעיונות והמון רגש והגדי יקבל אותם בשמחה, יתאים את עצמו, ילמד טכניקות חדשות ויזכה להמון אהבה ומגע מצד הדגים, בדיוק מה שהוא צריך.

ועוד כמה דברים טובים - מחשבוני התאמה זוגית

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button