אסטרולוגיהמיסטיקה

מזל תאומים – התאמה זוגית אסטרולוגית

מזל תאומים - מאפיינים עיקריים

איכות

משתנה

יסוד

אוויר

כוכב

מרקורי

צבע

צהוב

קריסטל

ספיר

תכונות חיוביות

גמישות מחשבתית, ידידות ותקשורת חיובית

תכונות שליליות

ריחוף, אי סדר, חוסר התמדה ושטחיות

מזל התקשורת, בדרך כלל שופע בקלילות וגמישות רבה, הדרך לאהבה אצלו מגיעה מהראש, אוהב להימצא בקשרים אינטלקטואלים עם תקשורת רבה ותמיד שמח ללמוד דברים חדשים. אוהב חברה ואינו יכול להישאר בבית לזמן רב או בקשר מגביל ומבודד. מחפשים בן זוג אטרקטיבי ומלהיב שביחד יוכלו להתנסות בחוויות רבות ככל האפשר. נוטה לפשרנות וקל לו לסלוח כל עוד בן הזוג שלו אינו מבצע עליו מניפולציות. כמזל משתנה וגמיש יסתדר במיטבו עם מזלות יציבים כגון הדלי והאריה, אלו יוכלו לספק לו משענת נוחה וסבלנות להתמודדות עם האנרגיה המתפרצת והדינמית של התאומים, הוא לעומתו יספק להם מגוון אטרקציות ורשתות תקשורת חדשות אשר המזלות היציבים עקב טבעם מתקשים ליצור בקלות רבה כל כך.

ועוד כמה דברים טובים

מזל תאומים - התאמה זוגית אסטרולוגית

sign-bt-ariesמזל תאומים בזוגיות עם מזל טלה
ציון : 7.5

למה כן
שני המזלות מעריכים פתיחות ויושר, התאומים הוא איש שיחה מצוין ואף מעבר לכך, בעל יכולת הקשבה המאמצת את כל מה שהטלה רוצה להגיד. הטלה כמזל אש יהיה הדומיננטי בקשר, בעל הפעולה אשר יוכל לרתום את התאומים הסתגלתן לביצוע. שניהם יאהבו לנהל שיחות אינטלקטואליות, הטלה בעל קליטה מהירה והתאומים מסוגל להתשתלב כמעט לכל נושא.

למה לא
התאומים נוטה להתפזר, הטלה אוהב דרך ישרה ומהירה, לעיתים יאבד את הסבלנות לעודף התקשורת שמביא איתו מזל תאומים, לדיבורי הסרק המלווים בפחות תוצאות בשטח. הטלה תקיף יותר בעוד התאומים אינו מחפש לריב, התוצאה תהייה בדרך כלל בנסיגה של התאומים אחורה והסתגרות שלעיתים מלווה בפחד.

במיטה
יכול להיות מעניין, הטלה אוהב מין סוער והתאומים מסוגל להשתלב על הדרך אך רצוי שקצת מלל יוכנס לאקט המיני. הטלה יכול לזרום עם משחקי תפקידים כל עוד לא מוצאים אותו מהריכוז.
רק מה, לא תמיד קל לגרור את התאומים למיטה.

sign-bt-tarusמזל תאומים בזוגיות עם מזל שור
ציון: 7.5

למה כן
השור מזל יציב, רגוע, איטי ומחושב עם מטרות גשמיות, התאומים מזל גמיש, פזיז עם נטייה להתפזר, שילוב בין שני ההפכים האלו יכול להצליח אם שני הצדדים מקבלים את תפקידם בקשר ואת המגרעות של האחר, התאומים ימצא בשור כתף ומשענת, השור יקבל עוצמה תקשורתית וחברתית. לשור יש את הסבלנות לעכל את השגיונות של התאומים והתאומים גמיש וסתגלתן לקבל את הרצונות והחוקים של השור היציב.

למה לא
בסופו של יום תאומים לא עומד בדרישות של השור, התאומים מוצלח הרבה יותר בדיבור מאשר בביצוע ויש לו גם נטייה לחלוש על יותר מדי נושאים בו זמנית וכך גם להתפזר ולאבד דברים בדרך.
השור איטי מאוד יחסית לתאומים ורואה בפזיזות של הצד השני כמגרעה וכחוסר רצינות.
התאומים על אף יכולת הסתגלתנות הרבה שלו ימצא לאחר זמן את השור איטי מידי לטעמו, חסר מעוף ולעיתים אף משעמם. כמו כן הנטייה לשמרנות גם בתחום הכספי יכולה להוליד עימותים עם התאומים אשר הכסף אינו מהווה אצלו חשיבות בדרך כלל.

במיטה
בינוני – השור מקבל את המין כדרך חיים, לא סוחב משקעים למיטה, לא מונע מתשוקות סוערות ורואה את המין כאקט יפה של אהבה. התאומים זורם ומתאים את עצמו לרצונות של השור, רק שהתאומים כמזל מפוצל יכול לאבד את הריכוז ולברוח לנושא אחר, בעיקר אם הוא בדיוק נזכר בסיפור משעשע באמצע האקט המיני. לשור אין סבלנות רבה למיניות המפוזרת של התאומים.

sign-bt-geminiמזל תאומים בזוגיות עם מזל תאומים
ציון: 7

למה כן
מזל קליל שאוהב תקשורת, מאוד גמיש ומשתלב בקלות בקשרים, החיבור שלו עם מזל תאומים אחר יהפוך את הקשר למאוד דינמי, לכזה עם תקשורת פתוחה ובדרך כלל גם עם מעגלים חברתיים רבים. שני בני הזוג אופטימיים ובעלי לב טוב המלא ברצונות טובים לרצות את הצד השני, לשני בני הזוג יש הערכה לחופש וגם יכולים לספק את הצורך הזה אחד לשני. מכיוון שמזל תאומים אוהב להתעניין בהרבה תחומי מידע, ישנה גם הפרייה הדדית אינטלקטואלית.

למה לא
יותר מדי דיבורים, פחות מדי מעשים. שני המזלות מוגדרים כמזלות משתנים, הטענה הקלאסית שכל מזל תאומים הוא כמו שני אנשים בבן אדם אחד, שני תאומים – ארבעה. יהיה קשה מאוד להגיע להחלטות ולביצוע. האופי הדינמי של התאומים יאוזן בצורה טובה יותר עם מזלות קבועים (כגון הדלי והאריה) או פעילים (מאזניים וטלה).

במיטה

לא אידאלי – התאומים הוא לא בדיוק חיית מיטה, חלקם אומנם נחשבים מיניים, אך בדרך כלל להם הדחף והתשוקה למין לא נמצאים במקום חשוב. כאשר בשני הצדדים משתייכים למזל תאומים יהיה קשה להגיע למיטה כי ישנם עוד כל כך הרבה דברים מסביב שקודמים בשבילו בחשיבותם. שכבר שם, יהנו בני מקלילות במיטה, מין נחמד, מהנה ורצוי גם תקשורתי ומלא הומור.

sign-bt-cancerמזל תאומים בזוגיות עם מזל סרטן
ציון: 6.5

למה כן
הסרטן רגשי מאוד, חמים ובייתי בעיקר למעגל הקרוב אליו, התאומים מוחצן יותר, תקשורתי, גמיש, האיזון בין הצרכים המנוגדים האלו יגיע רק לאחר זמן, אך כאשר שני הצדדים מכירים בחסרונות שלהם לעומת היתרונות של האחר ניתן להגיע לקשר הרמוני אשר שני הצדדים בו פועלים בסביבות השונות כדי להשיג את המטרות, הסרטן יביא את הבטחון ואת הבית החם, את הרגישות והאוזן קשבת לתאומים ואלו התאומים יקשר לעולם החיצוני, יבצע משימות ויביא קלילות ואופטימיות לסרטן.

למה לא
הסרטן והתאומים פועלים בסביבות שונות, הסרטן יהיה במיטבו בקרבת אנשים מהמעגל הראשון שלו, התאומים לעומתו יחפש עוד ועוד מעגלים חברתיים ואנשים חדשים בחייו, התאומים אוהב את העולם החיצוני בעוד הסרטן מעדיף את הבית, התאומים פתוח ומוחצן והסרטן מופנם יותר ואינו ממהר לחלק את רגשותיו רק לאחר זמן ולאחר שהצד השני עבר את הסף אל המעגל הקרוב של הסרטן.

במיטה
נחמד ומעניין – כאשר יש עומק רגשי בין הצדדים ובעיקר מכיוונו של הסרטן, חיי המיטה בין שני בני הזוג יכולים להיות מהנים כמו משחק ילדים, התאומים הצעיר בנפשו והשובב מזכיר לסרטן את התמימות באהבה, הסרטן מעניק חום אימהי, מפנק ומלטף והתאומים נהנה מהפעילות. גם תקשורת במיטה מקובלת על שני הצדדים כל עוד לא הסרטן לא נסחף למעמקים רגשיים ושומר על קלילות תקשורתית.

מזל אריה - התאמה זוגיתמזל תאומים בזוגיות עם מזל אריה
ציון: 8.5

למה כן
שילוב מעולה בין שני בני זוג המשלמים ומקבלים אחד את השני. האריה כמזל אש קבוע ויציב אוהב לקבוע את הטון, אוהב לדבר ולהרצות, מתפנק בעצלות וברצון לחופש ובעיקר שלא יישבו לו על הראש. התאומים כמזל אוויר ומשתנה מביא את יכולת ההקשבה (כמעט המזל היחידי המסוגל לקבל את כל תכניי האריה), אוהב ללמוד ממשנותיו של האריה, סומך על היציבות והבטחון שמפגין האריה. בנוסף לכך התאומים תורם רבות לאריה ביצירת חיי זוגיות דינמיים ומלאים הרפתקאות כמו שהאריה אוהב, ביכולת שלו להשלח למשימות ובהגדלת חיי החברה של האריה בטיפוסים שונים ומשונים שהתאומים בקלות אוסף על הדרך. שילוב בין עקשנות וקביעות (האריה) ליכולת התפשרות והתאמה (תאומים), לתאומים יש על מי לסמוך ולאריה יש מי שיבצע ויקח חלק באהבות שלו.

למה לא
התאומים מתפזר, אין ספק שזהו מזל דינמי מאוד שהדיבורים בו עולים על המעשים, התאומים לא תמיד יהיה המזל היסודי ביותר ובעיקר בביצוע, לאריה חשוב שיש מישהו לסמוך עליו, כזה שאפשר לשלוח אותו למשימה והוא יבצעה בדיוק כפי שהאריה מצפה, והאריה הרי בסוף תמיד מעדיף את השלמות, מה שלתאומים יהיה קשה להפיק. התאומים מצידו יכול לראות בקלות את האריה כעצלן מדי, סגור לעיתים בעצמו ומונע מאגו וכבוד מה שלא ממש מתקבל בתפיסתו של מזל תאומים (ובכלל כל מזלות האוויר) אשר מעדיף להתייחס לאנשים כשווים ולא כנתינים.

במיטה
קצת בעייתי, האריה הרבה יותר טוטאלי ולא אוהב שהתאומים מתפזר במיטה ומוציא אותו מהריכוז. התאומים לא בהכרח מונע ממין ביום יום והאריה מכיל עוצמות מיניות רבות יותר ורצון לחיי מין תכופים ומלאי תשוקה. התאומים לעומתו לא מונע מתשוקה בחייו אלא ביחסי חברות ועל כן לאריה יהיה קשה להגיע לעוצמות רגשיות עם התאומים, דבר שישפיע על העוצמה שאיתה נכנס האריה למיטה.

מזל בתולה - התאמה זוגיתמזל תאומים בזוגיות עם מזל בתולה
ציון: 7.5

למה כן
שילוב בין שני מזלות תקשורתיים מאוד המזוהים שניהם עם כוכב מרקורי, כוכב התקשורת, לשניהם קושר ביטוי מובלט, אוהבים לדבר וטובים גם בלהקשיב, הבתולה השייך למזלות האדמה אוהב לדבר על דברים מוחשיים יותר, התאומים מוסיף את הכיוון הרוחני יותר, האינטלקטואלי אשר אסף על הדרך משיחות עם אחרים. הבתולה בעל הזכרון הטוב (ובעיקר לפרטים הקטנים) אוסף את פיסות המידע של התאומים לארכיון הידע המשותף. שני המזלות גמישים מאוד ויכולים לעזור אחד לשני בביצוע משימות היום יום, כל עוד כמובן שהם נשארים מפוקססים ולא מתפזרים יתר על המידה.

למה לא
גמישות היא שם הסיפור, שני הצדדים גמישים וחסרי העוגן – הדמות המייצבת, זאת שלא בהכרח פועלת בכמות אך יכולה להרגיע את המצב כאשר העניינים יוצאים משליטה.
גם התאומים וגם הבתולה פועלים במיטבם כאשר לצידם עומדת דמות יציבה יותר המכוונת אותם לפעולה. הבתולה יכול בקלות להיכנס לעודף דאגות והתאומים לא יוכל להרגיע את הרוחות. בכיוון השני התאומים המפוזר יכול בקלות לאבד את מטרתו והבתולה יתקשה בלכוון אותו ביד חזקה והחלטית.

במיטה

יכול להיות נחמד אם מגיעים לשם, הבתולה אוהב מין מתוחכם, אך לעיתים “נקי” מדי, התאומים לא תמיד הטיפוס הכי מסודר ויתקשה לקבל לעיתים את הסדר של הבתולה במיטה, אצלו המין מתקשר לחברות ולתקשורת, מה שהבתולה עוד יכול לקבל, כל עוד התאומים מפסיק לדבר בשלב כלשהו ומגיע לעניין. היתרון במין בין בתולה לתאומים ששניהם לא לוקחים את חיי המין למקום עמוק מדי את בגלל שאינם סוחבים צרות רגשיות למיטה, מה שמכניס קלילות שמחה ואופטימיות לסקס.

מזל מאזניים - התאמה זוגיתמזל תאומים בזוגיות עם מזל מאזניים
ציון: 8.5

למה כן
שני מזלות אופטימיים ותקשורותיים, התאומים והמאזניים משתייכים לקבוצת מזלות האוויר וכחברים באותה הקבוצה המנטרה של שניהם דומה, מזלות האוויר אוהבים תקשורת, מעדיפים עולם חברתי רחב או מגוון בשלל טיפוסים וסיפורים, ביחד מפרים אחד את הרעיונות של השני. התאומים והמאזניים הם מזלות אופטימיים, אוהבים לקחת את החיים בקלות ומעדיפים לא להכנס לעומקים רגשיים מדי, זה מוריד אותם לפסימיות ואיתה את רוח ההתלהבות המתועלת לעשייה. תאומים יהיה הגמיש יותר מבין השניים ובמיוחד כאשר הצד השני הוא מאזניים הקרוב מנטלית לתאומים. המאזניים ישאף להרמוניה זוגית ויוכל למסד את הקשר עם הבנת הרצון של התאומים לחופש.

למה לא
קצת יותר מדי דיבורים, פחות מדי מעשים, שני המזלות לא בהכרח היציבים ביותר במפה, התאומים מתפזר ובדרך כלל פחות איש עשייה. המאזניים לא תמיד ייתן את הקרקע ואת ההתמדה בביצוע, מה שיגרום לתאומים לאבד את המיקוד. המאזניים על אף היותו מזל פעיל, גם הוא מושך לפעולה תקשורתית ופחות ביצועית, המאזניים אינו מחפש שליטה ועל כן גם יתקשה לפקד או למקד את התאומים הזקוק יותר מהכל יכולת התמדה.

במיטה
נחמד ויפה – שני בני הזוג קלילים, אוהבים תקשורת גם בין הסדינים המאזניים מושך לכיוון הרמוניה זוגית, התאומים בגלל גמישותו ופתיחותו הוא שותף אידאלי לכך. גם התאומים וגם המאזניים אינם מונעים מצרכים רגשייים וכך גם במיטה, שניהם מעדיפים בן זוג שלא סוחב אותם למטה אל מעמקים רגשיים מסתוריים.

מזל עקרב - התאמה זוגיתמזל תאומים בזוגיות עם מזל עקרב
ציון:
 6.5

למה כן
שילוב בין מזל קבוע ויציב (העקרב) למזל משתנה וגמיש (התאומים), שילובים כאלו בדרך כלל מביאים איזון אם שני הצדדים מגדירים תפקידים בקשר. העקרב הוא בעל השליטה והרצונות, התאומים הגמיש מניע את עצמו בהתאם לרצונות העקרב, העקרב יהיה הקרקע הנוחה והבית החם לתאומים, הוא מכיוונו יוכל לבצע הרבה מן המשימות אשר העקרב לעיתים מתקשה לבצען. העקרב יביא לתאומים את היציבות וההתמדה וידאג שהתאומים לא יתפזר יותר מדי. התאומים מכיוונו זקוק להכוונה ולדעות יציבות וממקום זה יוכל לפעול יותר בקלות להשגת המטרות האישיות שלו.

למה לא
אמנם כזה של מזל קבוע ומזל משתנה יכול ללכת מעולה, אך שני המזלות האלו הפכים גמורים אחד של השני. העקרב הוא מזל בעל עומק רגשי רב, הוא טוטאלי באהבה ומצפה לבן זוגו שידע לאהוב אותו בצורה אבסולוטית. התאומים הוא מזל הזקוק לחופש, הוא יכול להיות נאמן באהבה אך הצורך הבסיסי שלו הוא חברתי, אוהב קהלים גדולים ואנשים חדשים, נהנה מפלטרוטים תקשורתיים גם אם במודע זה לא מוביל לכלום. לעקרב קשה בדיוק בנושא זה, הוא אינו מאמין גדול בריבוי ידידים ויתקשה לא לחשוד ולעיתים אף לקנא לתאומים. העקרב יסודי מאוד ומאמין גדול ביכולת ביצוע והתמדה, התאומים המתפזר הוא קודם כל איש שיחה ואחר כך ביצוע, יכולותיו לא יעמדו ברצונות העקרב. התאומים בדרך כלל אינו בעל עומק רגשי רב ולעקרב זה יהיה חסר, לעומת זאת התאומים יוכל לראות את העקרב ככבד מידי וכן פסימי, דבר שיכול לכבות את ההתלבות והאופטימיות של התאומים.

במיטה
קשיים בדרך למטרה – העקרב מזל עמוק, אינו ממהר להיכנס למיטה רק לאחר שהוא נינוח רגשית (כל עוד מדובר כמובן באהבה ולא רק מין), התאומים יכול בקלות לפגוע בשלוות הנפש של העקרב גם אם בדרך כלל התאומים לא ממש התכוון לכך. התאומים אינו רואה את האקט המיני בצורה טוטאלית כמו שהעקרב רואה זאת, הוא אינו מכיל את התשוקות והעוצמות הפנימיות של מזלות המים ולעקרב זה יראה מהצד כריחוק וחוסר רצינות מצידו של התאומים. התאומים אוהב תקשורת במיטה והעקרב מחליף אותה במגע ומבטים, בקיצור, לא אידאלי.

מזל קשת - התאמה זוגיתמזל תאומים בזוגיות עם מזל קשת
ציון:
 7.5

למה כן
שילוב בין שני מזלות מנוגדים אשר יכולים למצוא שפה משותפת כאשר הם ישלימו אחד את השני ולא ילכו ראש בראש. התאומים והקשת שניהם בעלי איכות משתנה ועל כן מאוד גמישים, שניהם אופטימיים בבסיסם, אוהבים חברה, תקשורתיים ומחפשים אחר ידע (כאשר התאומים דרך תקשורת, הקשת דרך למידה עצמית). שילוב דינמי שבו שני הצדדים פתוחים לשינויים, בהם לשניהם יש עולם חברתי רחב ואהבה לפעילות מחוץ לבית (טיולים, ספורט, אירועים וכולי..)

למה לא

שני המזלות גמישים, אולי גמישים מדי להיות אחד עם השני, לשניהם חסר איזון ויציבות אותו בדרך כלל הם מוצאים עם בני זוג יותר ארציים או יציבים מהם (כגון הדלי והאריה). הקשת עצמו הוא אש עצורה, לא תמיד יש לו את הסבלנות להקשיב לקישקושים של התאומים אשר הוא בעצמו נהנה לדבר על נושאים קליליים ויראה את הקשת כאחד שלא ממש זורם איתו לשיחות אלו. שילוב כזה בין תאומים לקשת יתקשה להתקיים לאורך זמן אם שני הצדדים לא יידעו להשלים עם השוני בינהם וידעו לקחת אחריות וסדר בחייהם (מה לשניהם זו משימה לא פשוטה).

במיטה

בסדר, אבל אל תצפו ליותר מדי, הקשתים שייכים למזלות האש וככאלו הם גם אוהבים חיי מין, אמנם הם קצת מתבלגנים בדרך, אבל התשוקה מניעה אותם לפעולה. התאומים לא מונע מתשוקות ומעדיף תקשורת טובה וחברות לאורך זמן, הקשת מחפש להתייצב באמצעות עומק רגשי או תשוקתי מהצד השני והתאומים לא יוכל לספק זאת. מצד שני התאומים עצמו לא יבין למה הקשת עושה ממין עניין גדול ולא תמיד ירצה להגרר למיטה, לפחות לא באותה תדירות של הקשת.

מזל גדי - התאמה זוגיתמזל תאומים בזוגיות עם מזל גדי
ציון: 6

למה כן
שילוב בין אדמה לאוויר, בדרך כלל שני מזלות אלו לא נפגשים בקשר זוגי אבל כאשר הם כן התוצאה תהיה מאוד דינמית, הגדי האקטיבי שואף תמיד להשיג מטרות רבות, להתקדם בחיים ועל הדרך גם לעשות חיים, התאומים מאוד אופטימי ומלא רוח חיים, הגדי מאמץ את ההתלהבות של התאומים כדי לקדם מטרות משותפות. התאומים גמיש יותר מהגדי ויכול להתאים את עצמו למצב, כמו כן בגלל שהתאומים לוקה בארציות טוב יהיה לו אם הגדי יעזור לו לרדת אל הקרקע.

למה לא
שני מזלות שלא ממש קשורים אחד לשני, אמנם שניהם אקטיביים אך לא באותם עולמות, הגדי מאוד פעיל בהשגת מטרות חומריות כגון עבודה, כסף, רכוש ואילו התאומים אינו שם מטרות אלו בסדר חשיבות גבוה, אמנם הם שואפים לכך אך לא בדרך אותה הגדי משיג. התאומים הוא מזל אופטימי שאוהב את הסביבה, יכול בקלות לוותר למען האחר והגדי לעומתו בדרך כלל אינו מסתכל לצדדים ובעיקר שיש לו מטרה מול העינים. לשני הצדדים חסרה מידה מסוימת של יציבות, גם הגדי על אף תפקדו בעולם הארצי נוטה להתפזר בעיקר כאשר אינו רואה מטרה אחת ברורה בסוף הדרך.

במיטה
נחמד – הגדי והתאומים אינם מערבבים יותר מדי רגשות עמוקים כאשר הם מגיעים למיטה, התאומים מביא עמו את הקלילות ואת התקשורת גם מתחת לסדינים והגדי מצידו מקבל בשמחה את יצר ההתלהבות של התאומים, הבעיה העיקרית היא ששני המזלות לא בהכרח צריכים פעילות מינית יום יומית ועל כן ייתכן כי מפגשי המיטה שלהם לא יהיו רבים.

מזל דלי - התאמה זוגיתמזל תאומים בזוגיות עם מזל דלי
ציון: 9

למה כן
שילוב של שני מזלות אוויר בעלי תפיסה מחשבתית דומה ואיזון טוב בין איכויות – האכות הקבועה של הדלי אל מול האיכות המשתנה של התאומים. הדלי הוא המזל היציב מבין השניים, יש לו דעות קבועות ורצונות ברורים, הוא אינו זז מעמדותיו בקלות, לעומתו התאומים גמיש, מתאים את עצמו לסביבה ומקבל את תפיסתו של הדלי כשלו. שני המזלות אוהבים חופש ואינם קנאים אחד כלפי השני. לשניהם תפיסה חברתית דומה ובמרכזה הקבלה של השונה מהם ללא התנשאות מצידם.
לשני המזלות צורת חשיבה דומה והתאמה בצורת התקשורת המעודדות פתיחות. התאומים משתמש בדלי כעוגן ומקור ליציבות ואילו הדלי אוהב את הקלילות והספונטיות של התאומים אשר בהם הוא משתמש כדי להשיג מטרות נוספות אשר גם הדלי וגם התאומים נהנים מהם במשותף.

למה לא
התאומים נוטה להתפזר יתר על המידה ולעיתים גם להיות מושפע מאנשים אשר הדלי לא מקבל את תפיסתם ומהותם. הדלי אוהב להיות עצמאי ואין לו קושי במיוחד לבצע את משימותיו בעצמו, כאשר הוא משתף אותם עם התאומים ייתכן כי התאומים לא יוכל לעמוד בסטנדרטים הנוקשים של הדלי אשר יבחר לבצען בעצמו רק שלא יהיו אחרת מהמטרות אליהן שאף.
הדלי יכול להיות סגור במקצת לתאומים הקליל ויראה בעיניו כקשה מדי ולא גמיש, הדלי לעומתו יכול לראות את התאומים כאחד שאי אפשר לסמוך עליו עד הסוף וככזה שיותר מדבר מאשר עושה.

במיטה
נחמד, שני בני הזוג מגיעים מכיוון מחשבה דומה וגם במיטה יוכלו למצוא הרמוניה הדדית, במקרה הזה התאומים יראה כפעיל יותר עקב היכולת שלו להיות יותר דינמי וגמיש מהדלי. הדלי יחסית מקובע על מספר תנוחות, רעיונות או חוקים מיניים ומתקשה לשנות את הרגליו. שני המזלות יהנו במיטה ממין פתוח, קליל ותקשורתי ללא עקבות רגשיות.

מזל דגים - התאמה זוגיתמזל תאומים בזוגיות עם מזל דגים
ציון: 6

למה כן
שילוב מיסטי אשר ספק אם יוכל לקבל עור וגידים בעולם הממשי, הדגים החולמני והתאומים המרחף מוצאים את עצמם בחיבור הרמוני עם המון רצון הדדי לתת אחת לשני, קשר זוגי כזה מקורו בדרך כלל בהתאהבות סוחפת מלווה בתחושה של מציאת הנשמה התאומה עקב החמלה הרבה והגמישות האינסופית של הדגים ושל התאומים.

למה לא
זיווג די נדיר מכיוון שהתאומים והדגים לא ממש נמצאים בעולמות משותפים, התאומים המשתייך למזלות האוויר מחפש אחר תקשורת סביבית קלילה אשר ממנה הוא גם שואב מקורות למידה חדשים. הדגים אמנם מחפש תקשורת סביבית אך הוא מתחבר יותר אל נשמות, אוהב לדבר על עולמות רחוקים, חלומיים, מלאי רגש ואף נסתרים, הוא יחפש אנשי קשר איתם הוא מרגיש חיבור רגשי, כך שהתאומים הקליל, הפתוח והמוסתר רגשית אינו בטווח הראדר של הדגים.
סיבה נוספת לחוסר ההתאמה נעוצה בעובדה ששני המזלות בעלי איכות משתנה, אלו המזלות הפחות יציבים בגלגל המזלות ורצוי שלצידם יהיה מזל קצת יותר יציב אשר יוכל לקבע את ההתפזרות של התאומים או של הדגים אשר ביחד יתקשו לבצע משימות לקחת החלטות משותפות ולעמוד בהן לאורך זמן, בקיצור – הרבה סימני שאלה, פחות תשובות.

במיטה

נחמד וקסום ולפעמים גם לא – שני המזלות אוהבים להעניק אחד לשני, הדגים יכניס את הקסם המיסטי למיטה והתאומים את התקשורת הגלויה והשובבה, הדגים טיפוס מיני יותר מהתאומים אך התאומים יוכל לזרום לכיוונו של הדגים, הדגים סלחן להתפזרות והבריחה הטקסטואלית של התאומים. רק מכיוון ששני אלו לא ממש שוחים באותו כיוון לא בהכרח התאומים יגיע למיטה ויקבל את עודף המגע והחולמנות של הדגים ואילו הדגים לא יקבל תמיד את הניתוק הרגשי אשר התאומים בורח בקלות אליו.

ועוד כמה דברים טובים - מחשבוני התאמה זוגית

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מומלץ לקריאה
Close
Back to top button