נומרולוגיה

מספר 8 באהבה

קר בחוץ וחם בפנים

טיפוס המגיע למטרתו לאט ולאחר הרבה כישלונות. באהבה הוא איטי, מתמיד ושמרני. קשוח כלפי חוץ. מאוד חם למשפחה ומפנק. צריך הרבה כסף ופינוקים כלכליים. יודע לארגן ולנהל את ביתו, כל דבר אצלו איכותי. לאחר שהוא רוכש אמון לבן הזוג, הוא משקיע בקשר ונפתח מבחינה מעשית (לאו דווקא מבחינה רגשית). מאוד נאמן. גישתו טובה לזוגיות, אחראית ושמרנית. אישה עובדת אינה משקיעה בביתה אלא בקריירה (תופעה זו אצל גבר נתפסת כטבעית). אישה שאינה עובדת משקיעה את כל מרצה בבית כאילו זו הקריירה שלה. חשוב לו להיות מקובל בחברה ולא רק בביתו. חוסר ביטחונו גורר אותו למשחקי כוח ולמניפולציות כדי לקבל מבן הזוג הרבה אישורים, פינוקים ותמיכה אוהבת. יש לו עוצמות מיניות גבוהות ואינטנסיביות מול תקופות של חוסר פעילות מינית מסיבות שונות. 8 ניקלע לפינות מהן הוא יכול לצאת רק בעזרת מאבק, לכן, הוא עלול להשתמש בכוח מיני ובשתלטנות או ליפול קורבן לתקיפה מינית. לפעמים יש לו תקיעות באהבה (נקודת שבר), משהו קורה, גורם לו להיעצר ולהתנזר ממין. עליו להישמר מקיצוניות מינית ובדרך כלל השמרנות שומרת עליו מפני זה.

1+8 = מצוין
שני בני הזוג רוצים הצלחה, הישגים וכסף. לשניהם רצון חזק ואומץ להשיג ולכבוש כל מטרה. הם חזקים, אמביציונים ומלאי אנרגיה. יחד יגיעו לפרסום ולמעמד גבוה בחברה. הקשר המיני יהיה חזק ואינטנסיבי. למרות האיפוק החיצוני, שניהם קנאים.
בעסקים: שילוב מוצלח. 8 מנהל טוב, אך לא יתנגד ש – 1 יהיה מנהל מעליו.

2+8 = קשר טוב
זהו קשר טוב גם רגשית וגם עסקית. יש להם מטרה זהה: לצבור ולהצליח. 2 עוזר ל – 8 להתקדם בחיים. מספר 8 , המלא מרץ, מוציא את 2 מההססנות ומהביישנות שלו. יש ביניהם שיתוף פעולה פורה ומוצלח. לרוב הם חיים בהרמוניה, ביושר ובחריצות. יחד יגרפו כספים ויצליחו בעסקים. שניהם רגישים בצורה קיצונית, לכן הם עלולים למצוא את עצמם במצבי רוח של קנאה ורכושנות. 2 קולט כמו רדאר, עדין ואף היסטרי. 8 עלול לצאת משיווי משקל בגלל זה: צעקות וצרחות, אגרסיביות ונקמנות.

3+8 = קשר טוב
לשניהם רעיונות נהדרים ויכולת להפיק מהם תועלת ומציאות. 3 טוב בתכנון, בתיאוריות ובהבעת רעיונות. 8 יוזם ומבצע. יחד יסחפו זה את זו להצלחה בהגשמת מטרותיהם. עליהם לדעת לגשר על הניגודים שבאופיים: 8 רציני מדי וחייו מלווים מהפכים, ואילו 3 קל מדי ואופטימי.
בעסקים: קשר טוב יותר מאשר בתחום האישי.

4+8 = קשר מצוין
קשר חזק ואמיץ. יש איזון מופלא הן במישור האישי והן במישור העסקי. בני הזוג שאפתנים, מעשיים, מסודרים ומבצעים כל רעיון על הצד הטוב ביותר. הם סומכים זה על זו. שניהם מאופקים ולא מחצינים את תשוקותיהם הפיזיות. יש קור ואיפוק שמייעל את חייהם. מספר 4 מתכנן הכל לפרטי פרטים, 8 מבצע בגדול. יחד יתגברו על מכשולים, יצלחו את קשיי החיים ויגיעו להצלחה כספית גבוהה.
בעסקים: 8 פותח דרך לעתיד עסקי מוצלח. 4 פועל להגשמת היעדים שמספר 8 מציב.

5+8 = קשר טוב
שני בני הזוג אנרגטיים, פעילים ונמרצים. הצד המיני ביניהם חם ומעניין. האנרגיה שלהם ללא מעצורים, הם רצים כל הזמן עד כדי פזיזות. 5 מביא גיוון, רעיונות חדשים ופותח הזדמנויות טובות כמו גם רעות. מספר 8 שלא מפספס רעיונות והזדמנויות ויודע לקדם אותם לביצוע ולהצלחה, צריך לפני הכל למיין אותם בזהירות ובשיקול דעת כדי לא ליפול לתסבוכות ולצרות. כשיש להם אתגרים שניהם יחד יגיעו להצלחה, להישגים חומריים ולהצלחה בספורט (5 – גופני, 8 – כוחני = כוח גופני).
בעסקים: הצלחה גדולה, השמיים הם הגבול. יוכלו למכור קרח לאסקימוסים.

6+8 = קשר טוב
בני הזוג מפעילים את כישוריהם במטרה להצליח בהשגת מטרותיהם – ראשית מטרה פיננסית ועסקית ורק אח"כ הרחבת התא המשפחתי. בדרך כלל, מספר 8 הוא בעל הממון ולכן יהיה גם בעל הדעה. הצרוף הזה מועיל לקידום שני בני הזוג, 6 עוזר ל – 8 להתקדם ותומך בו. 8 מספק את הצרכים של 6. שניהם אחראים, אמינים ותומכים זה בזה. 6 יספק בית חם ונוח ל – 8 שאוהב שמסדרים בשבילו ומנקים עבורו. האיפוק הרגשי של 8 מתרכך מהחום הרגשי של 6. יחד ירגישו נוח ויצליחו בחיים.

7+8 = קשר טוב
מספר 7 מפתח רעיונות ומנתח מצבים. מספר 8 מפיק מהם תועלת, מרחיב ומגדיל אותם, מממש ומבצע. ל – 7 יש כושר נבואי. מספר 8 עם רגליים על הקרקע, מממש את חזונו של 7. שניהם מאופקים וסולידיים. מתחת למעטה הקר יש הרבה חום, רגש ותמיכה. הקשר יהיה טוב יותר כאשר 7 היא האישה ו – 8 הוא הגבר. 8 ייתן לאישתו לנוח ו – 7 תתמוך בגבר.
בעסקים: קשר טוב.

8+8 = קשר גרוע
(זהו קשר שיכול להצליח בפרק ב' בחיים או בטווח רחוק). שני בני הזוג נותנים את המקסימום בכל דבר שהם עושים. הם עלולים לחנוק או להרוס זה את זה בפעילות מוגזמת. יש להם שאיפה חזקה להצליח בכל מחיר ולהשיג את מטרתם אפילו בכוח (בייחוד אם יש תוספת של 1, 5 או 9 שמוציאים ממספר 8 את האגרסיביות). דבר לא יעצור בעדם כאשר מטרתם משותפת. יש סכנה שיום אחד יהיה מהפך.
בעסקים: קשר טוב ומביא תועלת. משיגים את מטרותיהם.

9+8 = קשר טוב
מספר 8 מעשי ומייצב את האימפולסיביות של 9. לשניהם יש כושר הנהגה, מעוף ורוחניות. 8 מפיק את מירב התועלת בכל תחום כולל התחום האישי. יש לו סבלנות והוא מתמיד במטרתו. הוא יודע להוציא מ – 9 את מה שהוא רוצה. 9 מוכן תמיד לעזור, לטפל ולטפח. עם זאת, אין זרימה חלקה בקשר בגלל 9 שנוטה להתייאש מהר, עובדה שעלולה להוציא ל – 8 את האוויר מהגלגלים. התמזגות זו תניב פֵרות בטווח רחוק יותר, לאחר שבני הזוג צלחו את קשייהם. (לספרות 8 ו – 9 יש חלק עליון רוחני משותף וזהה. החלק התחתון של 9 יותר רעוע. 8 נותן לו את היציבות).
בעסקים: קשר טוב.

11+8 = קשר בינוני
מספר 8 תכליתי, שמרני ואינו מוותר על הנורמות שלו. 11 אינו אוהב שיגרה, מעניין, ספונטני אך אינו עמוק רגשית. מספר 8 אינטנסיבי מבחינה רגשית ועושה הכל כדי להישאר עם בן זוגו גם אם הלה מנותק רגשית. הוא יעבוד עליו ויאתגר אותו להישאר בקשר. יש להם בסיס כלכלי טוב.
בעסקים: קשר טוב.

22+8 = קשר מצוין
זוהי זוגיות ללא חיבור ממשי אשר יכולה להצליח לאחר שבירת הקרח הראשון. שניהם פּוּשרים כלכליים. יש להם מטרה משותפת – יצירת כסף ומעמד. חייהם מרופדים בעושר. יש קצת מאבקי כוח ביניהם, 22 חזק מ – 8. 8 יודע להתגמש ולתמוך כשיש מטרה. שניהם שומרים על ערכים, שניהם שמרנים ומהוגנים. ל – 22 רעיונות אוטופיים, מספר 8 ממש ומבצע. אינם מתעייפים מכל מה שקשור בעסקים ובהשקעות, ברכוש ואף בפוליטיקה.
בעסקים: הצלחה. יכולת לטפל בעסקים גדולים.

פרסומת

ליה לואיס

אתר הבית: www.lialewis.co.il לקבלת תחזית ויעוץ אישי - 0504882889 אסטרולוגית ומומחית לנומרולוגיה, קלפי טארוט ותורת החלומות על פי יונג, מייעצת בנושאים כגון: זוגיות, מודעות אישית, לימודים, פרנסה ובחירת תאריכים טובים לאירועים. מחברת ספר הטארוט "הגלוי והנסתר".

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button