אסטרולוגיהמיסטיקה

מזל דגים – התאמה זוגית אסטרולוגית

מזל דגים - מאפיינים עיקריים

איכות

משתנה

כוכב

נפטון

צבע

לילך

קריסטל

רוז קווארץ

תכונות חיוביות

יצירתיות, דמיון, אינטואיציה, גמישות, רגש

תכונות שליליות

חולמנות, התפזרות, בילבול, חוסר יציבות

בני המזל מגוונים מאוד,  גם בתוך קבוצת בני המזל נוכל למצוא שלל טיפוסים לעיתים אף מנוגדים באופי אחד מן השני אך דבר אחד עיקרי משותף לכולם, הם מונעים מרגש מלווה באינטואיציות מוצהרות או חבויות, למזל זה דמיון עשיר ועולם רגשי מלא בכל גווני הקשת ואם הוא מנצל את אלו למטרת עשייה אומנותית, יוכל בן מזל הדגים לספק תוצאה מרהיבה ומפתיעה. אך לכל הספונטניות של המזל יש מחיר, מזל זה נחשב מזל גמיש, משתנה ולא בהכרח יציב. בני מזל דגים זקוקים לשותף שייצב אותם, יתמוך בהם ויעודד,ייתן קרקע נוחה לביצוע. כאשר בני מזל דגים מתאהבים, הם מתקשים לשלוט במזגם הרגשי ועל כן בני נוטים להיסחף אחר מושא אהבתם בהרגשות ותיאורים חלומיים כמעט.

רוצים מפת לידה אישית?

נסו את מחשבון האסטרולוגיה שלנו

מזל דגים - התאמה זוגית אסטרולוגית

sign-bt-ariesמזל דגים בזוגיות עם מזל טלה
ציון : 7.5

למה כן
שילוב של אש ומים, הטלה הוא הדומיננטי בקשר, הדגים גמיש יותר ואין לו בעיה אם זה שהטלה תופס את המושכות. הדגים יצירתי, חולמני ובעל דמיון רב, כל זה קורץ לטלה המחפש תמיד אחר מסתורין וריגושים. הדגים זקוק לחיבור רגשי עם בן הזוג, מה שלטלה בא דיי בקלות, לא מן הנמנע כי הדגים ירגיש כי בן זוגו מחובר אליו בקשר מיסטי – אידאל לאהבה אצל הדגים.

למה לא
הדגים יכול להיות חולמני מדי ולטלה זה קצת בעייתי שמגיעים לבצע משימה משותפת, הדגים לא מגיע לסטנדרטים של הטלה הרואה לעיתים בדגים כנטל רגשי המסית את תשומת הלב מהמשימה.
מנגד, הדגים רואה את הטלה כמוחצן מדי, (לעיתים זה בדיוק מה שהדגים צריך) אבל על פי רוב תקיפותו של הטלה גורמים לדגים לנסיגה פנימה.
הדגים שייך למזלות המים ולאיכות משתנה, הטלה לאש ובאיכות פעילה, השילוב ביניהם לוקה בחוסר יציבות קלה כאשר אף אחד מבני הזוג אינו חזק בביצוע מטלות יום יומיות.

במיטה

מעניין – מאוד תלוי באופיו של הדגים אשר יכול בקלות להיות טיפוס מאוד מיני או לחילופין מרוחק וחסר עניין מיני. הטלה די ברור בכוונותיו, המין אצלו מגיע מצרכים פשוטים ומיידים כמו יתר רצונותיו. הדגים לא תמיד סגור על עצמו, בקלות יכול לסטות לעולם אחר ולהשאיר את הטלה עם סימן שאלה גדול על הפנים.  האקט עצמו יכול להיות מעולה אם יש חיבור רגשי – מיסטי בין שני בני הזוג.

sign-bt-tarusמזל דגים בזוגיות עם מזל שור
ציון: 8

למה כן
שילוב הרמוני ומעניין בין שני אדמה למים ובין איכות קבועה למשתנה. השור הארצי והיציב אל מול הדגים הדינמי והרגיש, השור מנווט בקלות את מערכת היחסים, הדגים הגמיש משתלב בקלות לרצונותיו של השור, מכניס חמלה ורגישות לקשר וזוכה למשענת יציבה בדמות השור אל מול דמיונותיו והתפזרותו של הדגים.

למה לא
הדגים לא בהכרח מחובר לקרקע, לפחות לא לפי הסטנדרטים של השור, השור יצטרך מראש לדעת לוותר לדגים  גם אם הוא ממש ישתדל להתאים את עצמו לדרישותיו של השור, הדגים בקלות מתפזר לצדדים, שוכח ולא תמיד אחראי. הדגים מהכיוון השני יראה את השור כמקובע מדי, לא גמיש ולא רגיש מספיק להבין אותו.

במיטה

נחמד – השור מעדיף רגישות ואהבה במיטה, הדגים הגמיש והרגיש גם ככה מתאים את עצמו להגדרותיו של השור. מה שכן, הדגים לא תמיד יזרום לכיוון המיטה, או לעיתים יהיה חולמני מדי, השור הפרקטי הארצי יתקשה לקבל את האי יציבות של הדגים. מצד שני יוכל על אף האהבה הרבה והרכות שהשור מעביר במיטה, לדגים יהיה חסר רגש המסתורין מה שלעיתים גם מביא אותו למיטה מלכתחילה.

sign-bt-geminiמזל דגים בזוגיות עם מזל תאומים
ציון: 6

למה כן
שילוב מיסטי אשר ספק אם יוכל לקבל עור וגידים בעולם הממשי, הדגים החולמני והתאומים המרחף מוצאים את עצמם בחיבור הרמוני עם המון רצון הדדי לתת אחת לשני, קשר זוגי כזה מקורו בדרך כלל בהתאהבות סוחפת מלווה בתחושה של מציאת הנשמה התאומה עקב החמלה הרבה והגמישות האינסופית של הדגים ושל התאומים.

למה לא
זיווג די נדיר מכיוון שהתאומים והדגים לא ממש נמצאים בעולמות משותפים, התאומים המשתייך למזלות האוויר מחפש אחר תקשורת סביבתית קלילה אשר ממנה הוא גם שואב מקורות למידה חדשים. הדגים אמנם מחפש תקשורת סביבתית אך הוא מתחבר יותר אל נשמות, אוהב לדבר על עולמות רחוקים, חלומיים, מלאי רגש ואף נסתרים, הוא יחפש אנשי קשר איתם הוא מרגיש חיבור רגשי, כך שהתאומים הקליל, הפתוח והמוסתר רגשית אינו בטווח הרדאר של הדגים.
סיבה נוספת לחוסר ההתאמה נעוצה בעובדה ששני המזלות בעלי איכות משתנה, אלו המזלות הפחות יציבים בגלגל המזלות ורצוי שלצידם יהיה מזל קצת יותר יציב אשר יוכל לקבע את ההתפזרות של התאומים או של הדגים אשר ביחד יתקשו לבצע משימות לקחת החלטות משותפות ולעמוד בהן לאורך זמן, בקיצור – הרבה סימני שאלה, פחות תשובות.

במיטה

נחמד וקסום ולפעמים גם לא – שני המזלות אוהבים להעניק אחד לשני, הדגים יכניס את הקסם המיסטי למיטה והתאומים את התקשורת הגלויה והשובבה, הדגים טיפוס מיני יותר מהתאומים אך התאומים יוכל לזרום לכיוונו של הדגים, הדגים סלחן להתפזרות והבריחה הטקסטואלית של התאומים.  רק מכיוון ששני אלו לא ממש שוחים באותו כיוון לא בהכרח התאומים יגיע למיטה ויקבל את עודף המגע והחולמנות של הדגים ואילו הדגים לא יקבל תמיד את הניתוק הרגשי אשר התאומים בורח בקלות אליו.

sign-bt-cancerמזל דגים בזוגיות עם מזל סרטן
ציון: 8.5

למה כן
שילוב בין שני מזלות מים הפועלים עם צרכים ורצונות דומים, הסרטן והדגים מחוברים מאוד לצד הרגשי שלהם, הסרטן יותר יציב מהדגים ויותר פרקטי, הוא מונע מהדגים להיסחף לחלומות בהקיץ ולאיבוד שליטה. הדגים בגלל אופיו המשתנה, יכול בקלות לאמץ את רצונותיו של הסרטן וביחד איתו לפעול כדי להשיג מטרות משותפות. הסרטן יהיה זה שידאג לבית היציב אך גם הדגים יפגין אהבה ללא גבולות לצאצאיו, הדגים יתבל את הקשר הזוגי ברעיונות מקוריים והסרטן יוכל לעזור לדגים להגשימם. קשר אהבה אמיתי בין שני הצדדים יהיה כזה המלווה בהרבה רומנטיקה, חום ורגש רב.

למה לא
שני המזלות שייכים ליסוד המים ובעצם כך יחסר הקשר הזוגי במבחר יסודות אחרים אשר בלעדיהם הקשר יתקשה במציאות היום יומית, אכן ישנה התאמה ברצונות של הסרטן והדגים, אך לשניהם יהיה קשה להביאם לעולם הממשי אם זה עקב ביישנות וקושי ביצירת תקשורת עם מעגלים חברתיים חדשים או אם בגלל שההחלטות המשותפות לא ממש פרקטיות.
בנוסף לכך, עקב העובדה ששני בני הזוג מתווים את הזוגיות שלהם על רגשות, יקבל הקשר עומק רגשי רב מדי, סבוך, ולעיתים פסימי יתר על המידה.

במיטה

נחמד מאוד – הסרטן והדגים השייכים ליסוד המים, מונעים מצרכים רגשיים הבאים לידי ביטוי בעיקר בין הסדינים, זהו שילוב מאוד רומנטי, מלא אהבה והמון חום, כאשר שני בני הזוג מאוהבים אחד בשני המיטה תתקשה להחזיק אותם, אמנם יתכנו קשיים בהגעה למיטה עצמה כי שני בני הזוג אינם מפרידים בין אקט המעשה לרגש שמלווה אותו, אך מכיוון שהדגים נוטה לסלחנות ולגמישות רבה, יוכל בקלות לזרום לכיוון המיטה ולהקל במעט על המשקעים המשותפים.

מזל אריה - התאמה זוגיתמזל דגים בזוגיות עם מזל אריה
ציון: 7.5

למה כן
שילוב מעניין בין שני כוחות הכמעט מנוגדים אחד לשני, האריה הוא עיקש, יציב ועוצמתי, בעל אש פנימית בוערת ועל כן גם יכולת התלבטות גבוהה. הדגים בדיוק ההיפך, מזל גמיש מאוד המונע מעולם שלם של מחשבות רגשיות, חלקן אף מסתוריות. האריה נמשך למסתוריות והייחודיות של הדגים, אל הצורך להכיר את רבדיו ולגונן עליו מפני צרות העולם. הדגים לעומתו נמשך לעוצמה ולהחלטיות בה האריה פועל, הוא מצליח במהרה לגלות את ליבו הטוב של האריה ושילוב זה ביחד עם היציבות אותה האריה מעניק קונים את הדגים במהירות. לאורך הקשר הזוגי ביניהם יכניס הדגים תמיד את הפלפל הדרוש ליצור את האריה עניין תמידי, האריה מחפש את הריגושים ועל כן גם נמשך לקשרים מורכבים אותם הדגים יכול להציע. האריה יוכל להשתמש בדגים כאיש מעשיו כל עוד הדגים מגלה אחריות ולא מאבד את הדרך. הדגים משתמש באריה כמשענת בטוחה, כבן זוג אשר יכול תמיד לשמור על אופטימיות ולהרגיע את הדגים בעת צרה.

למה לא
שילוב של אש ומים לא בהכרח ילך טוב לאורך זמן. האריה יכול להיות בקלות עוצמתי מדי בעיני הדגים הרך המוכן בדרך כלל לוותר כדי לא להיכנס לעימותים ובעיקר עם בן זוג ממשפחת האש אשר יכול להיות להיראות בעיני הדגים אף כמאיים.
הדגים בדרך כלל נוטה לפזרנות ולדמיונות שווא, האריה על אף שמוקסם הוא מצד זה של הדגים, לא יוכל עם הזמן לסמוך על הדגים בביצוע משימותיו, האריה מעדיף תמיד בן זוג אחראי כי הרי משימות בשליחות האריה חייבות להיות ברמה המתקרבת לאם הוא היה מבצע זאת בעצמו, הדגים פשוט לא עומד בסטנדרטים אלו. לאורך זמן ימאס לאריה לקחת את תפקיד המגונן ויעדיף בן זוג יותר עצמאי שיוכל גם לתת לו יותר חופש.

במיטה

נחמד וקסום – האריה מביא איתו את חדוות המגע המיני, המלא תשוקה אך רך במקביל, הדגים (ובעיקר כשהוא מאוהב) מביא איתו את הניצוץ הייחודי, המסתורי לעיתים שמדליק את האריה כל פעם מחדש. האריה אוהב לכבוש את הדגים במיטה והדגים אוהב להיכבש, להרגיש שהאריה עוטף את כולו בחום ואהבה אתנית. כמובן יש לשים לב שהאריה שומר על אש מתונה, כזאת שלא תאיים יתר על המידה את הדגים אשר במהירות מפתיעה מתרחק.

מזל בתולה - התאמה זוגיתמזל דגים בזוגיות עם מזל בתולה
ציון: 7.5

למה כן
הבתולה והדגים נמצאים בגלגל המזלות אחד מול השני, הבתולה מזל משתנה באיכות האדמה והדגים משתנה באיכות המים, שניהם מזלות גמישים ותהיה לשניהם יכולת לקבל את הצד השני ביתר קלות אך הדרך לכך לא תהייה. הקשר יוכל לפעול רק לאחר זמן רב כאשר שני הצדדים מצליחים להתגבר על השוני ביניהם ולקבל את היכולת של שני הצדדים להביא לקשר בדיוק את מה שהצד השני לוקה בחסר. מה שכן, מפגש בין בתולה לדגים יהיה מאוד קסום, הדגים יכול להיות מאוד רומנטי ומלא רגש, דבר שהבתולה ימשך אליו מהר מאוד. הבתולה עם יכולת ההקרבה העצמית יקסום לדגים.

למה לא
בסופו של דבר זה קשר בעייתי, שני הצדדים מדברים בשפה שונה לגמרי והמטרות שלהן כמעט הפוכות, הבתולה יהיה זה שיחפש פתרונות פרקטיים, הוא קפדן ומסודר, זהיר ומנומס ואילו הדגים מתפזר בקלות, חי בסוג מסוים של הזיה, של עולם דמיוני רחב, לא בהכרח יהיה המסודר מבין המזלות, מהצד ההפוך הבתולה ייתפס כגשמי מדי בעיני הדגים וכחסר דמיון.
בנוסף, שני המזלות משתייכים לאיכות המשתנה, כל אחד מהם יפעל טוב יותר כאשר בן זוגו יהיה יותר קבוע או יציב ממנו, כאשר שני הצדדים גמישים מדי יהיה קשה מאוד לקבל החלטה או להישען אחד על השני בעתות מצוקה או משברים.

במיטה
נחמד – הדגים כמזל מים מכניס רגש למיטה, זה כאשר הוא מצליח לארגן את העולם הרגשי שלו לכיוון זה ולא מושפע מיותר מדי משקעים שליליים, במיטה הדגים מביא את הקסם, הדמיון ואת הרומנטיקה ועוטף את הבתולה בכל מה שהוא יכול לתת. הבתולה מצידו יביא את הטכניקות המיניות, את הרעיונות לגיוון וביחד יוכלו לזרום יפה, זאת כמובן אם הם יגיעו למיטה, הדרך לא תמיד קלה ומגובשת כדי ששניהם ימצאו את הרגע הקסום הזה לבילוי משותף מתחת לסדינים.

מזל מאזניים - התאמה זוגיתמזל דגים בזוגיות עם מזל מאזניים
ציון: 5

למה כן
שילוב של יסוד פעיל (מאזניים) עם יסוד משתנה (דגים), קשר אקטיבי מלא הרמוניה והפתעות ומפגשים חברתיים בלתי צפויים, המאזניים פרטנר נהדר לסיטואציות חברתיות ולדגים יש יכולת לא צפויה במפגשים עם אנשים ובעיקר כאלו לא שגרתיים. המאזניים אוהב לאזן סיטואציות חברתיות והדגים חמלתי וזורם, ביחד הם יהיו צמד פופולארי שכיף להזמינם למפגשים חברתיים.

למה לא
כי זה פשוט לא קורה בדרך כלל, שני עולמות שנפגשים לעיתים רחוקות לגיבוש קשר זוגי בעל עומק וזמן. למאזנים הכי טוב להתחבר למישהו שיוביל את הדרך או לפחות יוביל באיזון אותה איתו, הדגים הוא המזל האחרון שיוביל דרך, הוא מזל סופר גמיש שיכול בקלות להתאים את עצמו לסיטואציות אך זאת בגלל שזה לא מזל עקשן או מקובע וזה כמובן במחיר של לקיחת החלטות. גם הדגים צריך מישהו שיוביל את הדרך והמאזניים לא הטיפוס האידאל לכך. לקשר הזה פשוט חסר ראש וזהות משותפת.
המאזניים משתייך למזלות האוויר, מזלות גבריים, בדרך כלל מוחצנים יותר ודומיננטיים בסיטואציות חברתיות, הדגים השייך למזל המים הנשי, פועל מתוך רגש, אינטואיציה, עולם פנימי עשיר וקשרים חברתיים שנבחרים בעיניו בגלל שזה מרגיש לו נכון, אמנם שני אלו יוכלו לפעול נהדר בסיטואציות חברתיות אך יותר צד צד בנפרד ופחות כבעלי אותו כיוון של תקשורת וחיבור לאנשים.

במיטה

לא להיט אבל יכול לעבוד. תמיד כיף שיש לך דגים במיטה, מזל זורם וזורם תוך כדי עוצמות רבות של רגש, כל עוד הצד השני יודע איך להפעילו, איך להוריד לדגים משקעים ואיך למלא לו את בריכת הרגש כדי שיהיה לו מה להוציא החוצה. הדגים מעדיף בן זוג החלטי חזק אך עדין ורגיש, המאזניים פחות האידאל לכך אבל יכול לזרום ולהתאים את עצמו לכך, רק שהוא מצידו מעדיף טיפוס שיוביל ורצוי ללא עיקובים רגשיים. על אף ששני המזלות האלו לא הטיפוסים היוזמים בדרך כלל עדיין הדגים יכול במפתיע להוביל את המאזניים להרפתקה.

מזל עקרב - התאמה זוגיתמזל דגים בזוגיות עם מזל עקרב
ציון:
 8.5

למה כן
שילוב מוכר ואהוב כמו ארטיק בננה שוקו ואין זה פלא, שני המזלות האלו שייכים ליסוד המים, כבר יש הבנה ועקרונות הדדיים, העקרב עם יסוד קבוע מביא איתו יציבות בעוד הדגים עם היסוד המשתנה גמיש מאוד, העקרב נותן בקלות לדגים מקום יציב ומאורגן למחשבותיו, אחריות, סדר והבנה רגשית עמוקה, אותם להם זקוק הדגים ועל הדרך גם מכוון העקרב את הדגים להגשים את רצונותיו שלו עצמו.

למה לא
הכל עניין של איך הבלאנס הזה של הקשר ביניהם עובד, עד כמה יוכל הדגים להתמסר להכוונותיו של העקרב שעל פי רוב יוכל להועיל לדגים ובמקביל עד כמה העקרב יוכל לקבל את האי סדר והחוסר אחריות של הדגים, זהו שילוב שבאמת יכול ללכת מצוין אבל לא בהכרח בקלות, נוסף לזה גם העובדה ששני המזלות שייכים ליסוד המים שזה יתרון בתפיסה ההדדית הדומה אך גם חיסרון גדול ביסודות אחרים שיכולים לשפר את יכולות העבודה המשותפת של השניים כיחידה אחת אל מול עצמם ואל מול העולם החיצוני, למעשה כל אחד מהצדדים יכול לראות בשני כגרסה מוגזמת של עצמו.

במיטה

טוב מאוד. החיבור הקארמתי שנוצר ביניהם מחוץ לחדר המיטות, העומק הרגשי של שני הצדדים משולב ברומנטיקה, רכות ואהבה יכול להניב תוצאות מיסטיות בחדר המיטות, שקיעה הדדית בתוך עולם של רגש ומגע, נתינה וקבלה. כל זאת כמובן אם אף אחד מהצדדים לא סוחב כרגע תסכול רגשי מבן הזוג.

מזל קשת - התאמה זוגיתמזל דגים בזוגיות עם מזל קשת
ציון:
 7

למה כן
קשר בין דגים לקשת יאופיין בהרבה רומנטיקה רגשית, הדגים אוהב לגלוש על גלים של אהבה והקשת שגם ככה אמוציונלי וגמיש גם הוא יוכל בקלות להיסחף עם הדגים, קשר כזה אינו קשר של שולט שליט וזאת על אף שהקשת בהיותו מזל אש דומיננטי יותר ולעתים הוא יתפוס פיקוד אך הוא תמיד מוכן ומעדיף שהצד השני יהיה מעורב בהחלטות וגם ימשוך יחד איתו לבצעם. הגמישות של שניהם מתבטאת גם ביחסם לסובבים אותם, הדגים השייך למזל המים מוצף בעולם רגשי, הגמישות שלו מתבטאת בצד חמלתי, הוא מרגיש את כאבם של האחרים, בקשרים זוגיים ארוכי טווח מתאים את עצמו הגדי לאופי של הצד השני ולאופיו של הקשר. הקשת כאמור גם מזל גמיש אך עם העוקץ המפורסם של מזלות האש וכיתר חבריו ליסוד זה הוא פועל מהלב ולמען, הוא לא יפגע באחרים, לפחות לא בכוונה וינסה תמיד לשפר את מעשיו כדי שהצד השני לא יתבאס עליו. כך ששני אלו ביחד נפגשים זהו גוף חמלתי, רגיש וגמיש, מלא רגשות ואקטיבי מאוד. קשר שאף פעם לא משעמם בו.

למה לא
החיסרון העיקרי בקשר זוגי בין שני מזלות מאיכות משתנה הוא העדר יציבות ובגדול, אלו שני גלים באמצע ים, סוחפים אחד את השני, שתי להבות של אש ללא אש מרכזית, הקשת מפוזר, ילד נצחי, פועל במיטבו שהוא לבד ואף אחד לא נשען עליו או מוביל אותו, בדומה אליו גם הדגים מפוזר לא פחות, חולמני, זורם עם החיים ומעדיף שמישהו שהוא בוטח בו רגשית ינווט אותו בדרכיו. בקיצור קשר שיהיה יותר הזוי מפרקטי, מעניין אין ספק אבל יתקשה לפעול בצורה טובה לאורך זמן.

במיטה

טוב. יש משהו קסום בקשר בין דגים לקשת, שניהם כאמור רגשיים מאוד ואוהבים להיסחף אחרי רגשותיהם, המיטה היא המקום האידאלי להוציא את הרגשות האלו החוצה, בלי מעצורים ואם אפשר גם עם איבוד חלקי של שליטה. הבעיה העיקרית היא כמה יכולים שני הצדדים לשים את הבלגן הפנימי והזוגי שלהם בצד שזה מגיע למיטה.

מזל גדי - התאמה זוגיתמזל דגים בזוגיות עם מזל גדי
ציון: 8

למה כן
קשר יפה בין שני מזלות שתמיד מחפשים את דרכם, כל אחד בדרכו שלו אבל ביחד יכולים לתת המון אחד לשני, הגדי השייך למזלות האדמה הוא הפרקטי בין השניים, הוא אמנם אקטיבי, לא כזה יציב ונוטה להתפזר אבל בסופו של דבר הוא משיג הרבה וקל לו לפעול בעולם הגשמי במקומות שרוב המזלות נכשלים בהם ובעיקר הדגים, הגמיש מכל גלגל המזלות, מזל מים עם המון רגשות פנימיים, אינטואיציות וחלומות, קצת בבלגן, אבל הכל שם, מזל חמלתי שמוכן להקריב את עצמו למען העצמת הרגש של האחר ועל כן הוא גם סופר-גמיש, מסוגל ללבוש כל כך הרבה צורות ולהתאים את עצמו בדיוק למה שהגדי מחפש, הדגים יכניס את הטעם בפעולות של הגדי, את הרגש שחסר לו כל כך להעלות את האיכות בהגשמת מטרותיו, הדגים יחלום והגדי יגשים באמת נהדר, הגדי מצידו יהיה שם תמיד לצד הדגים, אחראי, רציני, שומר על קור רוח, האדמה לנהרות הזורמים של הדגים.

למה לא
כן, שילוב בין מים לאדמה מביא תוצאות טובות, שילוב של פרקטיות ורגש, יש הפרייה הדדית, יש הסכמה ואמון, אבל, כן, יש גם אבל ופה זה בעיקר אבל כזה של חוסר יציבות, נכון שהגדי הוא הצד היותר יציב מבין השניים והשתייכותו לקבוצת האדמה צובעת את מעשיו וכיוון מחשבתו דרך העולם הממשי אבל הגדי בלי הכוונה נכונה, יציבה וקשוחה יכול בקלות להתפזר, הוא יכול לתת לדגים עוצמה מסוימת אבל הוא בעצמו לא בהכרח כזה יציב בשביל שניים. זה למעשה גם החוסר שהוא מרגיש מהצד של הדגים שאמנם נותן לו המון ומכניס את הטעם לחייו אבל עדיין לא קורא אותו לסדר, במקום לייצב הוא מתקפל, אין לו מספיק עקרונות והימצאותו יותר מדי בעולם הדמיון נותנת לגדי הרגשה שאי אפשר לסמוך על הדגים והנטל הממשי נופל רק על כתפיו. הדגים מהצד שלו יתקשה לקבל בן זוג ללא עומק רגשי שפועל רק על הקרקע, אמנם זה נחוץ מאוד לדגים ששואף בנסתר תמיד להכניס סדר לחייו, אבל קשה לו שאין לו בן זוג שיכול ממש להבין מה הוא מרגיש ולא רק לקבל, מה גם שלא בהכרח כל פעולותיו של הגדי הקלאסי קורות ללא דריכה על רגלים בדרך, התפקיד של הדגים בקשר הוא להראות לגדי שיש גם אנשים ורגשות בעת ביצוע המשימה, אם הוא יכשל בכך לדגים יהיה קשה לעצום עין לאורך זמן.

במיטה

טוב מאוד. משהו מאוד יפה קורה שם במיטה בין שניהם, אמנם הגדי קצת איטי מדי אבל הוא גם מאוד רך וזה יושב יפה לדגים, הוא יצית את הדמיון, יוסיף רעיונות והמון רגש והגדי יקבל אותם בשמחה, יתאים את עצמו, ילמד טכניקות חדשות ויזכה להמון אהבה ומגע מצד הדגים, בדיוק מה שהוא צריך.

מזל דלי - התאמה זוגיתמזל דגים בזוגיות עם מזל דלי
ציון: 6

למה כן
חיבור לא שגרתי בגלל הבדלים תהומיים בין שני מזלות אלו, אבל עדיין ישנו משהו מאוד יפה שיכול להבנות לאורך זמן מקשר זה, בכל זאת מדובר בשילוב בין מזל קבוע (הדלי) לבין מזל משתנה (דגים), שילוב של יציבות ופרקטיות לצד גמישות ופיזור, ויש גם את הנושא הזה של הריחוף לכאורה של הדלי, היכולת שלו להתכנסות פנימית ושקיעה בעולם המחשבות שמהן מגיעים רעיונות מקוריים, הדגים שחי את הדמיון והחלומות, עם הריחוף הקל מהסוג שלו יהיה פרטנר נפלא להעשרה הדדית של העולמות הפנימיים של שניהם, מה גם שאם הדלי מגבש מכל זה מחשבה מסודרת ותוכנית פעולה, הדגים הוא זה שיכול לבצעה, אם הדגים מרגיש באיבוד שליטה, הדלי יהיה שם תמיד לתמיכה וארגון המחשבה.

למה לא
קשר קשה, אפשר ללכת מסביב, אבל זו האמת. נכון ששילוב בין מזל קבוע לגמיש זה משהו שנותן הרבה כח לגוף המשותף וגם תמורות קטנות הדדיות, נכון שמזלות סמוכים מכילים כמה דברים משותפים אבל משהו אחד עקרוני שגורם לריחוק אחד מהשני, במקרה הזה של שני המזלות הוא העומק הרגשי שמפריד ביניהם. זה פשוט ערוץ אחר ברדיו, הדגים מורכב כולו מרגש אחד גדול, תהפוכות יום יומיות, תחושות בטן נכונות וכאלו שלא, מרגיש אנשים, מזדהה רגשית עם כאבם, הדלי לעומתו שייך לקבוצת מזלות האוויר, מזלות התקשורת והחברה, סוציאליים בנשמה, מאמינים שכולם שווים וישקיעו מעצמם לתקן אי צדק חברתי ברמת הפרט, הסביבה ולעיתים גם החברה. זוהי רגישות מסוג אחר של מזלות המים והדגים בתוכם, הדלי וחבריו לקבוצה אינם מונעים מעומק רגשי אלא ממחשבות ודברים מוחשיים, הדגים בעולם הדמיון שלו, באי היציבות, חוסר האירגון והפיזור שלו יהיו קשים לדלי לעיקול, יהיה לו קשה לסמוך ולתת אמון בדגים, מה גם שהיכולת של הדגים להיכנס לשיחות רגשיות גם עם זרים ירגישו לדלי כניסיונות פלירטוט ולנאיביות יתר של הדגים. הדגים מהצד השני יתקשה לאורך זמן לקבל את הקרירות של הדלי ואת הרומנטיקה המובנת שלו, את חוסר היכולת של הדלי להבין מה מסעיר את הדגים ואת זה שהדלי לאורך זמן חסר סבלנות לשגיאות שלו.

במיטה

טוב מאוד. חיבור קסום במיטה, פנטזיות, דמיון, מקוריות, רגש, כל אחד מביא משהו למיטה ובעיקר את הצדדים הטובים שלהם, מה שכן הקשיים מחוץ לחדר המיטות יכולים להעיב על האקט עצמו ותדירויותיו, בעיקר עם הדגים נעלב או פגוע והדלי פשוט לא תופס יוזמה.

מזל דגים - התאמה זוגיתמזל דלי בזוגיות עם מזל דגים
ציון: 7

למה כן
סרט רומנטי, פנטזיה, חדי קרן ודובוני אכפת לי, כן קשר כזה בין שני בני מלאים בעולם רגשי וחלומות יכול בקלות להיכנס למשבצת הזאת, אהבה נשפכת, אמפתיה הדדית, תקשורת זורמת והפריה הדדית. הדגים שכל כך מלא באינטואיציות ותחושות גורליות מוצא בן זוג שיכול להאמין לו ואף לפתח את רעיונותיו, קשר מרגש עם תחושות גורליות.

למה לא
יותר מדי דגים בקשר אחד, גם ככה זה מזל משתנה, מפוצל וגמיש (זה הרי לא מזל "דג"), אז תכפילו את זה בשתיים וכבר קיבלנו להקה. הדגים פועל במיטבו לצד בן זוג דומיננטי ומקובע, המזל הזה עוזר לייצב את הקשר ולהכניס סדר בחייו של הדגים וזה בתמורה מעשיר את עולמו ועוזר לו בביצוע. כאשר יש שני דגים בקשר כבר אין מי שממש יוביל או מישהו דומיננטי מספיק שיוכל לשמש העוגן, הסלע של הקשר. קשר כזה בין דגים לדגים יוכל בקלות ליפול על גזרת החלום יותר, שני בני הזוג יסחפו אחד את השני לסערת רגשות ותחושות בטן תוך כדי איבוד קשר עם העולם הפרקטי.

במיטה

טוב מאוד. אין כמו דגים ודגים ביחד כדי שההרמוניה והרגש יעפילו לדרגות על אנושיות, זה הרי נקודת הפסגה לסך כל הרגשות שהצטברו ביניהם, המון רומנטיקה, רוך, רגישות והבנה הדדית, משהו באמת יפה. רק הקושי העיקרי הוא העודף רגשי, עודף תסכולים ואף קנאה מחוץ לחדר המיטות ישפיעו המון על התדירות ועל האקט עצמו.

ועוד כמה דברים טובים - מחשבוני התאמה זוגית

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button