אסטרולוגיהקורס אסטרולוגיה

איכות משתנה – תאומים, קשת, דגים ובתולה

האסטרולוגיה מחלקת את 12 המזלות למספר תתי קבוצות:
1. חלוקה לפי מזלותגבריים (אש ואוויר) ונשיים  מזלות נשיים: יסודות המים והאדמה (אדמה ומים)
2. חלקות המזלות לפי היסודותאש (אריה, טלה קשת) אוויר (דלי, מאזניים, תאומים) אדמה (שור, גדי, בתולה) מים (עקרב, סרטן דגים)
3. חלוקת המזלות לפי אכויותקבועה (אריה, דלי, שור, עקרב) פעילה (טלה, מאזניים, גדי, סרטן) משתנה (קשת, תאומים, בתולה, דגים)

איכות משתנה

מזלות אלו הם הגמישים ביותר, חברים בקבוצה זו יוכלו לקבל שינויים ביתר קלות מן האחרים ויהיו גמישים יותר למטרות הסביבה.

תאומים יהיה איש השיחה הקליל המסוגל להתאים את עצמו לכל צורה של תקשורת ונושא, הוא תמיד ידע עוד פיסת מידע אשר שמע מחבר, אותה אסף לאחרת והגיש אותה לשלישי, לעיתים נוטה להתפזר מעט בדיבור ולדבר על נושאים חסרי עניין.
קשת המזל ההרפתקן ביותר, עם האש באחוריו והאנרגיה המשתנה שבתוכו, הוא תמיד יחפש להרחיב את הידע שלו ואת ניידותו הפיזית, מזל זה יאהב לטייל בחו"ל אך גם במקביל יהנה מהסביבה הביתית שלו כאשר בה הוא נע מבלי הפסקה, הוא תמיד יהיה מוקף בחברים או לפחות במכרים רבים המחכים לשמוע את סיפוריו.
דגים כמזל משתנה ניחן גם הוא ביכולת תקשורת וקסם אישי רב, אותם הוא משיג באמצעות פיסות קטנות של רגש אותם הוא שותל אצל בני שיחו. מזל זה כמשתנה ורגשי משיג את סיפוקו באמצעות הקרבה עצמית המגיעה לעיתים לשינוי מהותי באופי.
בתולה ניחן גם הוא ביכולת שיחה טובה, הוא מסוגל לדבר הרבה על נושא אחד וכן גם להקשיב לסיפורים דומים, יש לו חשיבה אנליטית וזיכרון לפרטים, וזאת עקב חיבורו לקבוצת המזלות הארציים. ידוע כרגיש מאוד לשינויים ביציבותו  ובעיקר כאלו הנגרמים עקב שינוי בריאותי.

התאמה זוגית בין מזלות – איכות משתנה באהבה

איכות משתנה עם איכות קבועה
האיכות הקבועה יכולה לעבוד נפלא לבן זוג באיכות משתנה, הוא יהיה האקטיבי והמפתיע לבן זוג הקבוע והוא מצידו ייתן יציבות ובסיס לקשר.
קשר מעין זה לא תמיד יעבוד עם שני הצדדים אינם חולקים מטרות משותפות. אינו יעבוד אם אחד הצדדים יפנה לקיצוניות יתר בדרכו: המזל הקבוע יהפוך למשעמם וצפוי מדי. מצד שני המזל המשתנה יהפך לבן זוג שאי אפשר לסמוך עליו. כמו כן הקשר יתקשה לפעול אם שני הצדדים לוקים בחוסר יכולת ביצועית, האיכות הקבועה אוהבת לחלק הוראות והאיכות המשתנה לא תמיד מאורגנת מספיק בשביל לבצען באיכות אותן דורשים המזלות הקבועים.

איכות משתנה עם איכות פעילה
שני בני הזוג יכולים להשלים אחד לשני צרכים משותפים, המזלות הפעילים הם ביצועיסטים מעולים וגם יכולים ליזום בהעדר הוראות מלמעלה. המזלות המשתנים מצידם יכולים לחשוב על רעיונות מקוריים ולראות אותם מתגשמים בידי הפעילים המדרבנים מצידם את בן זוגם לעבודה משותפת.
קשר מעין זה לא יעבוד אם שני הצדדים אינם חולקים מטרות משותפות, כמו כן אם בן הזוג מהאיכות הפעילה ירגיש כי מנצלים אותו לבצע משימות תפלות או כי בן הזוג המשתנה אינו עומד בקצב שלו ומהווה נטל בקשר. בן הזוג המשתנה מצידו יוכל להרגיש כי בעל האיכות הפעילה חסר לפעמים את הגמישות ואת הרגש הנכון כדי לקרוא נכון את בן הזוג מהאיכות המשתנה.

איכות משתנה עם איכות משתנה
בכללי שילוב זה הוא לא אידאלי, שני המזלות ביחד ניחנים ביכולת ביצוע רק כאשר מישהו אחר נותן את ההוראות ועומד להם על הראש, לעיתים נראה כי אף אחד מבני הזוג אינו מבין את צרכי האחר ואת רצונותיו הרבים.  אך נראה כי דווקא מתוך מורכבותם הם מחפשים בני זוג היכולים להבין ולהזדהות איתם. בני זוג כאלו יהיו פעילים ביותר אם ימצאו תחביבים משותפים. שני בני הזוג אוהבים מפגשים חברתיים או חברים מגוונים ותמיד ייזכרו לטובה במפגשים.

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button