טארוט

טארוט | קלף יום הדין

יום הדין הוא יום תחיית המתים. לידה מחדש לתוך עולם מושלם. כך לפי האמונה הנוצרית. וביהדות – יום הדין הוא היום שבו הנשמה עולה לתת את הדין לפני בוראה, ובעומדה בשערי שמיים שוקלים את מעשיה לטוב או לרע. האות ש' של שיפוט אך הש' היא כבר ל השוטה, כך שניתנת האות ר'.

תיאור הקלף
מלאך מופיע בשמיים ומעיר את המתים – אבא, אמא, ילד ועוד. בסמוך – חצוצרה – המריעה לציין את היום, יום הדין. על פי המיתולוגיה המלאך בקלף זה הוא המלאך מיכאל שאחראי על כיוון גרמי השמים בין השאר על כיוון כוכב מרקורי, מדריך נשמות המתים.

החסד בא מלמעלה
בקלף זה יש הרגשה של חיים לאחר המוות 0 כלומר גלגול הנשמה, ה"קארמה" – חובות מהגלגול הקודם דורשים פתרונות, זה הזמן לסיכום ואיזון חשבונות. רגע מאגי רב עוצמה. הדגל עם הצלב האדום מסמל את הריפוי, התיקון והחזרה מחדש. מזכיר את קלף האוהבים עם המלאך מלמעלה. החסד בא מלמעלה, האנשים כמו מבקשים מחילה על מעשי העבר.

טארוט - קלף יום הדיןבקריאה – חידוש, הארה רוחנית, תשוקה רוחנית ומינית, פתיחת דף חדש, צמיחה, לידה, גמול למאמצי העבר, השקטת המצפון ע"י סליחה והבנה, להתחיל מחדש. פירעון חובות. סיום והתחלה מחודשת של יחסים בין בני זוג, בעבודה, או בכל מצב אחר. ריפוי ממחלה קשה. ניתנת הזדמנות נוספת.

הפוך – תוכחה על הזדמנויות מוחמצות, טעויות וסבל, הפסדים, לידת תינוק בלי יכולת לפרנס. מוות. המצפון מציק ועדיין לא הושלמה עבודה עצמית. התחלה מבלי לדעת מה יקרה – צריך בדיקה. מחלה ללא מרפא.

ומקרה אישי:
יום אחד מספרת לי ושואלת אותי אישה, :
הכלב זאב שלי נעלם, האם אמצע אותו? אין לו חגורה ולא שם, פשוט נעלם.
כאשר פתחתי לה בקלפים היא שלפה את קלף יום הדין(ישר כמובן) ואז אמרתי לה. תפרסמי על העצים את התמונה של הכלב ותראי שתוך כמה ימים הוא ימצא. את תקבלי טלפון שיגיד לך שהכול בסדר והוא חי.
ואכן כך קרה,הכלב הגיע לאטליז לא רחוק מהבית ונשאר שם כמה ימים. כמובן שהחברה שם פינקו אותו במיטב מעדני האטליז והכלב חזר בשלום הביתה.

פרסומת

ליה לואיס

אתר הבית: www.lialewis.co.il לקבלת תחזית ויעוץ אישי - 0504882889 אסטרולוגית ומומחית לנומרולוגיה, קלפי טארוט ותורת החלומות על פי יונג, מייעצת בנושאים כגון: זוגיות, מודעות אישית, לימודים, פרנסה ובחירת תאריכים טובים לאירועים. מחברת ספר הטארוט "הגלוי והנסתר".

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button