דייטים ראשוניםהבלוג של אביטלהבלוגיהפנויים ופנויות

מיחזור דייטים

החורף הגיע ופתאום קמתי עם חשק לזוגיות, יש משהו בגשם, בפוך, שמעודד את גן ההתכרבלות, לפעמים פשוט לא בא לצאת לדייטים חדשים, בעיקר שאין פוטנציאל באופק ממחזרים.

לאחרונה קיבלתי לא מעט פניות, מהעבר. לא מדברת על עבר קרוב, אלא ממש רחוק. בחורים שיצאתי איתם לפני שנים, החל מלפני שלוש שנים, ואפילו אחד שנזכר בי אחרי שבע שנים שלמות. בד"כ הטענה היא שהם מרגישים שאני הפספוס שלהם. שימו לב! אני לא מדברת על מערכות יחסים אלא… על בחורים שיצאנו לדייט או שניים וברוב במקרים אפילו לא היה מגע, ומשהו שם פשוט התפספס, או שאני לא התקשרתי, או שהוא לא, או שהפכנו להיות מען ידידים והיה כבר מאוחר מידי להחזיר את הגלגל אחורה. בואו לא נשכח שגם טימינג זה מרכיב חשוב, מה שרואים בקיץ, מרגיש לגמרי אחרת בחורף. ולפעמים צריך להתבשל.

בעידן הפייסבוק מאוד קל לעכוב אחרי אנשים וחייהם. להתעדכן מה הם עושים ועם מי .

אני נסעתי בזמן

מיחזור דייטים, מה אתן הייתן עושות? הייתן ממחזרות או משאירות את העבר כפי שהוא?

מיחזור דייטיםבואו נדון ביתרונות.

ברור שהרי הרבה יותר נוח עם מישהו מוכר, מישהו שגם אם לא הייתם בקשר בשנים האחרונות, את מכירה את המקורות. את הרבה יותר פתוחה ונינוחה. תמיד יש על מה לדבר ובמקרה הכי גרוע תעבירו את הערב בלהשלים פערים מהיום שבו נפגשתם עד היום. את יודעת איך הוא נראה פחות או יותר, ואת יודעת שגם את מוצאת חן בעיניו. עד כאן הכל נשמע מבטיח לא ???

אז זהו, שאצלי זה לא כזה פשוט.

לדוגמא, אני פתחתי את הבוידם (יותר נכון את הפייסבוק), הוצאתי בחור ישן, ניקיתי קצת את האבק, והסכמתי להזדמנות נוספת.
בדייט הראשון השלמנו פערים, הוא סיפר לי מה הוא עשה ואת מי, שלא היה על מה לדבר ריכלנו על אנשים מפעם. בדייט השני היה קצת יותר מידי מוכר, מה שהלך בדייט הראשון חזר על עצמו גם אחרי שנים… כמעט נרדמתי.

הבחור יוצא לדייט עם הבחורה שהיית, לכן שינויים דרסטיים לא באים בחשבון, הוא יצפה ממך להיות מי שהיית פעם. יכול להיות שהשתנתם בשנים שחלפו, כאילו יש לכם מכנה משותף אבל לא באמת.
זה ירגיש נוח אבל רק על פניו, כי בדרך כלל לא הספקתם להיכנס לעומק.

ולשאלת המיליון דולר, האם משהו מוכר, וזמן בלתי מבוטל לא הרדימו את המפלצת הרגש שבתוככם? האם תחושת הנוחות בעצם עובדת לרעתכם? כי מה שאתם מחפשים זה בעצם את הריגוש הגדול ???

לדעתי מאוד תלוי באיזה שלב את בחיים, והאם את מאמינה שמערכת יחסים יכולה להבנות מחברות, ולאט, משהו שמבוסס על אמון, יציבות ולא במעין רכבת הרים של רגשות וטירוף.

האם הבחור שמכיר אותך טיפ טיפה ועשה קצת שעורי בית עלייך בשנים שעברו להוט יותר וידע להביא אותך בדיוק למקום לנכון?

האם זה מסיר מכם את הציפיות, ומאפשר לכם להתחיל משהו קצת יותר אמיתי, משהו עם פחות משחקים? זו כבר החלטה שלכם …

פרסומת

אביטל פרץ

חיה בבועה התל אביבית כבר יותר מידי זמן, חולמת לכבוש את העולם יעד אחד כל שנה, תולעת ספרים בלי משקפים ומשתתפת קבוע בסדנאות ומפגשי כתיבה יוצרת. פירסמה בעבר בבלוגים אינטרנטים ועומלת על הוצאת ספרה הראשון.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button