דייטים ראשוניםנשים - סינגלס

10 משפטים שאסור להגיד בדייט הראשון לגבר

פגישה ראשונה, ההתרגשות בשיאה, תמיד אנחנו אומרים "הכי חשוב זה להיות אמיתי", אבל לא כל אמת מועילה ולפעמים כדאי להיות יותר זהירים שמתמודדים עם בחור שאת לא מכירה.
ואז זה הגיע, הרי ממש התכוונת להיות בסדר, אבל לרגע לא היה נושא שיחה ומצאת את עצמך אומרת "הייתה לי רק אהבה אחת גדולה בחיים, החבר האחרון, אבל הוא עזב אותי לפני חודש" והנה את רואה אותו נע באי נוחות בכיסא וחמש דקות אחרי זה הוא כבר תפס את המלצרית והזמין חשבון.

אז בואי ננסה להימנע מכל מיני יציאות באין כניסה, הנה 10 משפטים שאסור להגיד בדייט הראשון:

1 "אני והאקס שלי בקשר ממש טוב, מדברים לפחות פעמיים בשבוע"
אף גבר לא רוצה לדעת שעוד לפני שהוא עשה את הצעד הוא כבר בתחרות עם החבר לשעבר, קשר עם האקס אומר שאת סוחבת מטען עודף ולא בטוח בכלל שאת פתוחה להתחיל קשר חדש.

2 "אני לא בעד ילדים, זה יחסום לי את הקריירה" , או הפוך- "אני בעד להתחתן ולהביא ילדים כמה שיותר מהר".
אין טעם בפגישה הראשונה להעלות את נושא המשך השושלת, ישנה טענה שהגבר מעדיף אישה נקייה ממחויבויות ורצונות לילדים, אך זוהי טעות מרה ואם הוא כן בעד זה רק אומר שהמטרות שלו אלייך מאוד לא רציניות.
מצד שני, אסור אסור ועוד פעם אסור להלחיץ את הגבר בפגישה הראשונה, זרקת את הרצון  המידי שלך לחתונה וילדים, תראי איך הוא תוך שנייה בורח.

3 "חשבתי שאתה יותר גבוה"
אין כמו הערה כזאת או דומה לה להורדת הביטחון העצמי של הגבר, מה לעשות, לא כולם גבוהים או לא כולם חתיכים והערות כגון "בתמונות אתה נראה אחרת" לא יעזרו אף פעם.

4 "הקשר האחרון שלי הייתה אהבת חיי, לא מבינה למה הוא עזב"
אלא אם כן את מעוניינת להרחיק דייט לא מוצלח, נסי להימנע מלספר על קשרים קודמים, ברגע שאת מגדירה את הקשר הקודם שהיה לך כמושא האהבה שלך זה רק אומר שעוד לא התגברת ובטוח את לא בדרך להתחיל קשר חדש.

5 "אף פעם לא התאהבתי"
מצד שני, הגבר רוצה לדעת שאת פתוחה לאהבה, בחורה שטוענת שהיא אף פעם לא התאהבה אומרת במילים אחרות שהסיכויים להצלחה בדייט הזה נמוכים להחריד, וכמו בבתולין, אף גבר לא רוצה להיות הראשון.

6 "אני לא עובדת כרגע, לא מצאתי עדיין משהו שמעניין אותי לעשות"
הנה משהו שמפחיד גברים, לדעת שלבחורה אין מי יודע מה רצון לעבוד ואם הקשר הזה ימשיך הוא יהפוך להיות הספונסר שלה, אמנם הגברים רוצים אישה שתהייה אימא טובה לילדיה ותהייה מחויבת לבית, אבל מצד שני חשוב להם לדעת שיש לה קריירה והם לא המפרנסים היחידים.
משפטים שאסור להגיד בדייט הראשון

7 "אני בדרך כלל לא יוצאת עם טיפוסים כמוך"
מה זו, התפשרות? משפט כזה רק אומר שהסיכוי שייצא משהו מהפגישה הזו הוא אפסי או לחילופין פותח פתח לצרות עתידיות.

8 "על מה אתה חושב עכשיו?"
"על מה אני חושב? על זה ששאלת אותי שאלה אידיוטית כזאת…." אם יש משהו שגבר שונא זה שמנסים להיכנס לו לראש ובטח לפני שאת בכלל מכירה אותו, השעני אחורה ותני לשיחה לזרום, כמה שיותר קליל כך יותר מוצלח.

9 "אתה משלם, נכון?"
אמנם כולם יודעים שהגבר אמור לשלם בפגישה הראשונה (ונחמד שגם בשנייה) אבל לא צריכים להיות ישירים ולהגיד לו לשלם, זה נותן לגבר הרגשה שאת הולכת להתמיד בדרך הזאת ואף אחד לא רוצה להרגיש מנוצל.

10 "כמה כסף אתה מרוויח?"
למה זה מעניין אותה? קשה להאמין ששאלה זו נזרקה על הדרך… אולי היא חושבת שאתה לא רציני בעבודה, אולי היא חושבת שהיא, כך או כך תתחיל לחשוד.

ומה עם הצד השני? לחצו כאן ל-10 משפטים שאסור להגיד לבחורה בדייט הראשון

מחפשים לאן לצאת לדייט? אתר Funzing מציע סדנאות ואירועים ייחודים, ההצעות משתנות כל הזמן והמבחר מגוון, מומלץ בחום. למעבר לאתר לחצו כאן

פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button