גברים - סינגלסמאמרים חמיםפנויים ופנויות

10 החוקים להצלחה בדייט שני

אתה אחרי הדייט הראשון, היו ניצוצות או פשוט סתם היה נחמד בצורה נדירה, מה שחשוב הוא שדיברתם אחר כך והחלטתם לקבוע גם לדייט, שני במספר. הנה, זה כבר סימן טוב שהבחורה מעוניינת בך, אבל… זה לא אומר שעברת את כל המכשולים ואתה בדרך לזוגיות, הדייט השני חשוב לא פחות מהראשון ובדרך כלל אף יותר מכשיל ממנו, ולמה?
* קסם הדייט הראשון – המפגש בפעם הראשונה עם אדם זר אופף בתוכו הילה מסוימת של קסם, מסתוריות וייחודיות שקשה מאוד (אם בכלל) לשחזר בשידור החוזר – הדייט השני.
* רושם ראשוני – עשית רושם טוב, זו גם הסיבה העיקרית לפגישה הנוספת בינכם, עכשיו אתה גם צריך להוכיח שזה נכון.
* ציפיות ממך – אמנם זה רק דייט שני, אבל בו הבחורה כבר מתחילה לבדוק אותך יותר לעומק, האם אתה עומד בסטנדרטים שלה, מהן התכונות החיוביות שלך ויותר גרוע מכך – מהן התכונות השליליות שאותן היא פשוט לא מוכנה לקבל.

10 החוקים להצלחה בדייט שני

1. קור רוח
ההתרגשות לקראת הפגישה השניה יכולה לעלות לך בהמון, לכן חשוב לשלוט ברגשות שלך, מצד אחד לא להראות התלהבות רבה מדי, אל תשב כל היום ותספור את הדקות ובטוח אל תשקיע יותר מדי מחשבה באיך הולך להיות, קבעתם לעוד יומיים, זה לא אומר שאתה צריך להתקשר אליה כל הזמן עד הפגישה, צמצם את שיחות הטלפון שלך אליה לחשובות בלבד. בזמן הפגישה השתדל לשמור על טון דיבור יציב ורגוע ואל תוציא החוצה משפטי מבוכה.

2. היא לא שלך עדיין
אז כן, היא נפגשת איתך בשנית, זה לא אומר שהיא כבר החליטה שאתה החבר החדש שלה, ועל כן בלי רברבנות, אל תתפוס אותה כמובן מאליו או לחילופין, תשיל את כל המחסומים תוך כדי הפגנת פתיחות יתר שרק תזיק לך.

3. הייה אתה
עשית כבר את הרושם הראשוני, עברת שלב א' אצל הבחורה, עכשיו היא בוחנת האם יש משהו מעבר לכך, בדיוק בשלב זה אל תנסה להיות מי שאתה לא, שמור על כנות, אל תפריז בתיאורים מפוצצים עליך כי בדרך כלל האמת תתפוצץ לך בפרצוף בשלב מאוחר יותר. מצד שני זה לא אומר שזה הזמן להוציא את כל התכונות הרעות שלך החוצה.

4. גיוון
הקסם של הפגישה הראשונה מתקשר גם לחוויות המקום ועל כן רצוי שהפגישה השניה תהייה שונה מקודמתה, נסו לעשות משהו אחר ביחד, אם בדייט הראשון יצאתם לפאב, עכשיו זה הזמן לראות הצגה/סרט או אולי הליכה לאורך הטיילת. שים לב – אל תחפש חוויות מיוחדות מדי או תובעניות כגון רכיבה על סוסים, שיעור ריקוד וכדומה, יש סיכוי שלא אתה ולא היא תצליחו לצאת במיטבכם.

5. מחמאות
תמיד כיף לקבל, החמא לה על פריט לבוש מסוים, על השיער וכדומה, אפשר גם "את נראית נחמד היום", מחמאה על תכונת אופי שלה או על דעה או משהו שאמרה, אבל בלי הגזמות, לא בכמות המחמאות ולא בתוכנן שלא תראה מלוקק או מתלהב מדי.

10 החוקים להצלחה בדייט שני6. הראה מתעניין
שאל אותה עוד שאלות שקשורות אליה, אך שמור על זהירות בנושאי השאלות, אתה לא רוצה שהיא תזוז באי נוחות בכיסא אם ביקשת ממנה לחשוף פרטים עליה שהיא אינה מעוניינת לחשוף. רצוי שאלות על נושאים כלליים ובעיקר על דברים שהיא עשתה בימים האחרונים, זה יראה לה כי היא יש לה חשיבות אצלך ויוסיף לך כמה נקודות קרדיט.

7. זיכרון
נסה לשחזר בראש דברים שהיא סיפרה לך, בעת הפגישה השניה הוצא החוצה מספר פריטים כבדרך אגב או כמשפטי קישור לדברים שהיא מספרת לך, לדוגמא – אם היא מספרת לך על מה שקרה לה במקום העבודה ואתה זוכר את שמו של הבוס שלה, הזכר זאת כבדרך אגב במהלך הסיפור. אתה תזכה להערכה רבה יותר אם תזכור פרטים קטנים כגון שמות, צבעים, תאריכים וכולי..

8. בלי אקסים
הפגישה השנייה היא בדרך כלל המקום בו השיחות מעמיקות יותר, נושאים שנידנו בקלילות בדייט הקודם יכולים לקבל הרחבה בדייט השני ועל כן רצוי לא לבחור בנושאים המתקשרים לאהבות ישנות, אף קשר לא נגמר נקי, מבלי ששמתם לך אחד מכם סחב משקעים החוצה או נקודות השוואה מיותרות. נושאים כאלו לא יעזרו לכם ליצור קירבה רומנטית

9. הביחד שלכם
שלב אותה במשפטים שלך, משפט המפתח "אני רוצה שאנחנו" אם אתם מזמינים שתייה במקום להגיד "בא לך בירה?" אמור משהו בסגנון "שאזמין לנו שתיה?", גם דברים קלילים בעתיד הקרוב יכולים לבוא נחמד, "אני רוצה שנראה את הסרט…" אבל משפט כמו "בואי ניקח צימר לסופ"ש, יהיה מוגזם מדי לשלב כזה התחלתי.  הצהרת הכוונות היא נושא מאוד רגיש ועל כן אל תפריז במשפטים אלו והקפד על תכנם, אתה לא צריך להצטייר מצידה ככזה שאחרי הדייט הראשון רץ לקנות טבעת.

10. מגע
ייתכן וכבר נוצר מגע בפגישה הראשונה ואולי גם התנשקתם, אבל אם לא נוצרו כל מגעים הפגישה השנייה היא המקום לכך. אם לא נוצר מגע בדייטים הראשונים הבחורה תתקשה להסתכל עליך בצורה רומנטית.
נסה ליצור מגע קליל ותכוף, לדוגמא, ישיבה צמודה כאשר אתם מתחכחים אחת בשניה, או מגע בידיה במהלך השיחה.
אל תמשוך את שלב הנשיקה הראשונה, זה רק יאדיר את הסיטואציה ויקשה על ביצועה בהמשך, מקסימום תקבל סירוב, אבל רוב הסיכויים שלא תכשל, לא לחינם הבחורה רצתה לצאת איתך בפעם השניה, היא לא ראתה בך כידיד בפגישה הראשונה ואם היא התלבטה זה הזמן להגדרות ברורות יותר.

מחפשים לאן לצאת לדייט? אתר Funzing מציע סדנאות ואירועים ייחודים, ההצעות משתנות כל הזמן והמבחר מגוון, מומלץ בחום. למעבר לאתר לחצו כאן

פרסומת

Love on

מאמרי מערכת מאת Love-on - המגזין לאהבה, זוגיות ורומנטיקה עם מאמרים וטיפים לזוגיות, פנויים ופנויות, מדור מיסטיקה ואהבה עם אסטרולוגיה ונומרולוגיה רומנטיים, אוספי מוזיקה לשמיעה און ליין, המלצות סרטים לצפייה ביחד ועוד...

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button