נשים - סינגלספנויים ופנויות

סקס עם האקס

אל תגלו לאבא שלי אבל מה לעשות לנשים גם יש צרכים, ומניסיוני הדבר הכי גרוע שיצא לי לעשות, זה להיות עם מישהו שלא אכפת לו ממני בקשר לא מחייב, מישהו שאספתי בבר השכונתי באחד הלילות הבודדים שלי, שלא היה לו מושג ולא הכיר בקיומי או בצרכיי ומשם הדרך סלולה – סקס עם האקס בכביש מהיר ועל מאתיים קמ"ש .
נכון אנחנו סלקטיביות וזוכרות רק את הטוב, אבל מה לעשות שהטוב היה ממש טוב, והחיבור במיטה היה בדיוק החיבור הנכון.

שאת חוזרת מיציאה כושלת וכל מה שבא לך זה אינטימיות מזויפת. הכי קל זה לשלוח את ההודעה הארורה, בשעות הקטנות של הלילה. לפעמים אני חושבת שמדובר בקסם, מפליא כמה מהר זה עובד.

סקס עם האקס? אפשרי? לדעתי כן, כל עוד את מגדירה את החוקים מראש, אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכן בנות לא לעבור את הקווים האדומים ועדיין להנות מהחיים.

לחכות
בואי ניתן לגופה להתקרר, עדיף גם לחכות את כל ימי האבל, כן, כן! לפחות חודש מיום הפרידה , תנסי לראות שעברו כל תופעות הלוואי כמו הבכי, והמירמור.
אני גם בעד לבחון את השטח ולראות שבאמת אין מישהו עם פוטנציאל טוב יותר, ואז, אם אין ברירה חפשי תירוץ לפנות אליו… עדיף בשעה מאוחרת, הוא כבר יבין את הרמז.

ישירות
שימי את כל הקלפים על השולחן, תהיי ישירה, כמה שיותר ועדיף גם עם עצמך.
שימי לב – זה החלק הכיפי, את כבר לא בזוגיות איתו, אין צורך בסמול טוק ככה שאפשר לגשת ישר לעיניינים.

סקס עם האקס

תשאירי את זה קליל
אם את עצובה וצריכה מישהו לדבר איתו הוא לא הכתובת. תשאירי את זה קליל, תשטתי, תזרמי, ותיהני. בלי שיחות מביכות, תדברי על מזג אויר או על סרט טוב שראית לאחרונה.

תדחיקי
אנו הנשים רומנטיקניות, רגישות, לפעמים באוטומט בסרט הוליוודי. אז אל …נכון יש מצב שתגיעי אליו לדירה, ותזכרי בכל מיני דברים שחוויתם שם, תתקלי בחפצים מוכרים. נכון זה אותו סטיניג, אבל זה לא אותו הסרט. תתרחקי מזיכרונות ותדחיקי את המחשבות ותזכירי לעצמך למה את שם.

אל תשכחי למה זה לא הלך
זה שיש לכם חיבור טוב במיטה, לא אומר שמערכת היחסים ניצחה, זה אומר שאתם שני אנשים בוגרים שהחליטו ליהנות אחד מהשנייה עד שיגיע משהו טוב יותר. תזכרי שזה לא עבד, והיו לכך סיבות, וסביר להניח שיותר מאחת. מה שלא עובד בפעם הראשונה בד"כ גם לא מצליח בסיבוב הנוסף.

תלכי
אל תשארי! זה לא אומר שאת צריכה לברוח באמצע הלילה כמו גנבת, אבל אל תשארי, אם נשארת לישון, תקומי ותלכי, אל תשארי לארוחת בוקר וגם לא לצהריים, אלו פעולות שאת משאירה לחברה.

תאריך סיום
כמו לכל תקופה בחיים שאנחנו מציבים לעצמנו, גם כאן חייב להיות תאריך תוקף סיום, ובלתי מעורער. אף אחת לא רוצה לצאת שוב לשוק להתחיל שוב דייטים מביכים, לספור דייטים עד שאפשר ליצור אינטימיות שוב, ולכן אנו עלולות להתקע, להתרגל לקצת שנותנים לנו, לשכנע את עצמנו שאנחנו לא צריכות יותר מזה. שהמוכר והאהוב עדיף על כל היצורים שם בשוק.

פרסומת

אביטל פרץ

חיה בבועה התל אביבית כבר יותר מידי זמן, חולמת לכבוש את העולם יעד אחד כל שנה, תולעת ספרים בלי משקפים ומשתתפת קבוע בסדנאות ומפגשי כתיבה יוצרת. פירסמה בעבר בבלוגים אינטרנטים ועומלת על הוצאת ספרה הראשון.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button