גברים - סינגלספנויים ופנויות

המדריך לגבר אל לב האישה

דרך גבר - דיויד דיידה
דיויד דיידה הוא מדריך מודע המלמד את הגברים סודות כמוסים על עולמם של הנשים, סודות שנשכחו בגלל מלחמות אגו פנימיות. הספר "דרך גבר" הוא המדריך לגבר לכל מי שמעוניין להתבונן התבוננות עצמית ולעלות על דרך האהבה לכיבוש לב האישה האחת והיחידה.
הדרך לשם לא קלה, אך מעניקה משמעות רבה ביחסים שבינו ובינה.
תרגום עברי לספר: טלי אלוהב
עריכת הספר: אוהד אזרחי, הוצאת דופן

המדריך לגבר לכיבוש לב האישה, מבוסס על ספרו של דוויד דיידה – "דרך גבר". סודות כמוסים וטיפים לחיים לגברים הרוצים למצוא אהבה אמתית, מלאת תשוקה וללא פשרות.

רודף שמלות מקצועי? הערכה עצמית נמוכה!

גברים אוהבים לכבוש! אך החוכמה הגדולה היא לא לכבוש את כולן, אלא לכבוש אחת ויחידה באהבה. לכבוש לא כדי לטפוח על האגו הדורש אישור, שהרי רוב הצורך לכך נובע דווקא מהערכה עצמית נ-מ-ו-כ-ה!

כיבוש ממעמקי מהותך האמתית הוא ראוי וכלל לא דומה לכיבוש רגעי ושטחי כדי להעצים את האגו שלך. אם ברצונך לכבוש אישה ייחודית, גרום לה להיפתח אל לבך הנחוש.

השאיפה לכיבוש רב נשי נובעת דווקא מהצורך לאהבה ולהוכחה שאתה ראוי. אין הדבר מעיד על כוח, אלא דווקא על חולשה ועל חופש מזויף…בסופו של דבר- אתה כבול לצורך בכיבוש שאין בו שובע כדי למלא חלל שקיים בך…שלעולם לא יצליח להתמלא אם לא תעצים באמת את ערכך העצמי.

התענוגות שאתה בוחר בהם יכולים להיות ריקים מתוכן אם אין בהן עומק ומודעות עצמית!חפש את שורשיך וצלול לשם!

עמוד שדרה יציב ולב פתוח להרגיש

שמור על לבך פתוח ועל עמוד השדרה שלך יציב! שברון לב אינו סיבה טובה להפסיק עם האתגר מול עולם האישה, אלא אם כן אתה גוזר על עצמך חיי שממה!

הגנות לובשות צורות רבות. הן חשובות לקיומנו, אך להודות בפחדים שלך אל מול אישה- אין בכך בושה!

אל תשנה דעתך רק כדי לרצות אישה! אישה מעריכה אדם עם אישיות אותנטית שנאמן לעצמו (וגם לבת זוגו!)הבע דעה! אל תזרום אחרי האישה על פי גחמותיה בלעדיות. אישה מעריכה דעתנות והחלטיות!

אם תהסס ולא תבטח בעצמך, אישה תזהה זאת מיד ולא תגלה בך עניין. אם אינך בוטח בעצמך, מדוע שהיא תנהג כך?

מבחניה של אישה

הפסק לקוות שאשתך תהיה פשוטה יותר! אישה עורכת מבחנים אין- ספור לגבר שלה, רק כדי לוודא שהוא הולך עמה באש ובמים! ומהיותה אישה- מותר לה להיות מורכבת!

כשבת זוגך נסערת, אל תתרחק! עטוף אותה בחיבוק, בשקט עוצמתי, בלי שיפוטיות יתר!

אל תסתבך עם נשים אחרות כשיש לך אישה שאתה אוהב! הדרך להרוס אמון קלה ביותר. אמון שנשבר, עלול לא לשוב עוד לעולם.

אישה תעמיד במבחן את היכולת שלך לעשות את הדבר נכון ולא בהכרח את הדבר שהיא ביקשה. אל תאכזב אותה בכניעתך.

החיים הם הרבה מעבר למרדף אחרי קריירה וכסף! השקע במערכת היחסים שלך עם האישה שבחרת. היא ראויה לכך! ולעולם לעולם לעולם- אל תיקח אותה כמובן מאליו!!!

בחר אישה שבוחרת בך! הדדיות היא חשובה!

אל תחפש את האישה "הטובה", הכנועה, הסולידית, שהחיים איתה יהיו בלי סערות…חפש את האישה שמעוררת בך השראה וגורמת לפעימות לבך לרעוד (ממקום מדויק של אהבה ולא ממקום של מניפולציות או רגש הרסנות)

עליך לפגוש את האישה שלך כשרמת המודעות שלך שוות ערך לתדר האנרגטי שלה.

לכל גיל אישה יש ערך משלו. יופי נשי עמוק וקורן לא נחלש עם הגיל, אלא עלול דווקא להתעצם ולהעמיק, בזכות אישיות האישה, החוכמה, האינטואיציה שלה והבשלות. גם אישה מבוגרת יכולה להיות יפה ואטרקטיבית!

נשים כמהות לנוכחות זכרית אלוהית

אישה רוצה להרגיש לב מרכז חייך, אך חשוב לה שיהיו לך חיים שלמים ומלאים הנוגעים גם לעיסוקים נוספים.

אינך חייב לשאת בכל נטל החיים, אך חשוב לה לאישה שתהווה עבורה עוגן שאפשר לסמוך עליו. גם האישה האסרטיבית ביותר, רוצה לחוש את האנרגיה הגברית והבטוחה שקיימת בגבר שאיתה.

פרסומת

מאיה ע.

מאיה (37) כתבת תוכן ועורכת לשון, כותבת סיפורים קצרים הנוגעים לתלאות החיים. אחרי שלוש מערכות יחסים ארוכות של שנים מתמודדת עם קושיות גדולות של החיים: המרד במוסד הנישואין לעומת קדושת הזוגיות/ החיבור לאינדיבידואליסטים שאינם הולכים בתלם לעומת הצורך בשייכות/ הפחד מאימהות לעומת החשש מהוויתור עליה/ הצורך בעוצמה והפחד מההרגל/ הצורך במימוש עצמי לעומת קשיי המציאות/ האמונה באהבה כמהות החיים לעומת החשש משינוי צורתה/ המלחמות הפנימיות לעומת הצורך בשקט פנימי- על הכול ועוד...כותבת...הירשמו לדף הפייסבוק שלי: מאיה- עריכת לשון וכתיבה

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button