אסטרולוגיהקורס אסטרולוגיה

אסטרולוגיה | יסוד אוויר והתאמה זוגית

האסטרולוגיה מחלקת את 12 המזלות למספר תתי קבוצות:
1. חלוקה לפי מזלותגבריים (אש ואוויר) ונשיים (אדמה ומים)
2. חלקות המזלות לפי היסודותאש (אריה, טלה קשת) אוויר (דלי, מאזניים, תאומים) אדמה (שור, גדי, בתולה) מים (עקרב, סרטן דגים)
3. חלוקת המזלות לפי אכויותקבועה (אריה, דלי, שור, עקרב) פעילה (טלה, מאזניים, גדי, סרטן) משתנה (קשת, תאומים, בתולה, דגים)

יסוד אוויר

לקבוצה זו משייכים את תכונות התקשורת ותורת הרוח. אלו מזלות שבסיסם חיובי, הם יתאמצו ליצור סביבה נעימה מסביבם בזכות יכולת תקשורת טובה וחוש חברתי מפותח השואף לצדק. (גם אם לא תמיד מובן ע"י אחרים).
מזל דלי ידוע בחוש הצדק החברתי המפותח שלו, בעל חשיבה עצמאית ומקורית אשר נתפסת לעיתים ע"י הסביבה כמוזרה ויוצאת דופן ועל כן על אף תכונותיו התקשורתיות הוא מוצא את עצמו מובדל מאחרים.
מזל מאזניים ביכולותיו התקשורתיות מסוגל לחבר בין הסובבים בשילוב של הומור, קלילות ונושאי שיחה כלליים המשותפים לכולם.
מזל תאומים הוא הפרטנר המושלם לתקשורת בין אישית וחברתית, הוא בעל יכולת הקשבה רבה אך במקביל גם דורש יחס שווה בהתאם גם אם נושאי שיחותיו קלילים למדי.

יסוד אוויר באהבה:

יסוד אוויר עם יסוד אוויר
שילוב שהולך בדרך כלל טוב, שני הצדדים אוהבים תקשורת הדדית ומאמינים בפתיחות ושיוון בקשר, לשניהם רצונות טובים ואינם סובלים ניצול חברתי.
קשר מסוג זה לא יעבוד טוב אם אחד הצדדים אינו פתוח מספיק במטרותיו או מנצל את הצד השני לרעה ובמקביל יתקשה להתקיים אם שני הצדדים יכשלו בביצוע משימות היום יום.

יסוד אוויר עם יסוד אש
שילוב חיובי בדרך כלל, שני היסודות האלו הם יסודות מוחצנים שאוהבים אנשים מטבעם, האוויר הוא סוציולוג בנשמתו ומאמין כי כל בני האדם שווים ואלו האש מכיל חוש מצפון מפותח שמקשה עליו לפגוע במכוון בסובבים אותו. מזלות האש אוהבים מטבעם לדבר ואלו מזלות האוויר הם השותפים האידיאלים לתקשורת ומסוגלים להקשיב בקלות. אם תתקבל הערכה משותפת יוכל קשר זה להצליח בקלות ויהיה מלווה בריגושים, חוויות ותקשורת חיובית.
קשר מסוג זה יכול להיכשל אם מזלות האוויר רואים במזלות האש מוקצנים מדי, לוהטים מדי וחסרי טקט חברתי, לעומתם מזלות האש יוכלו לאבד סבלנות לצורת התקשורת הקלילה של מזלות האוויר שיכולה לפעמים להיות עמוסה בסיפורים חסרי עניין.

יסוד אוויר עם יסוד מים
קשר מעניין שיכול להצליח עם השילוב בין שני הצדדים נכון ומבוסס ברובו על רצון בעזרה למען החברה. מזלות האוויר אינם מסוגלים להיות להימצא בקשר בו הם אינם מאמינים כי הצד השני פועל בצורה חיובית כלפי האחר. מזלות המים מצידם יכולים לפעול עם רגישות סביבתית גבוהה ואף להקריב מעצמם למען הזולת אך לא כל החברים במזלות המים מונעים בהכרח מצורך הומאניטארי. מזלות המים יכולים מצידם לראות במזלות האוויר שטחיים מדי , חסרי עומק רגשי ואף נאיביים לסביבה.

יסוד אוויר עם יסוד אדמה
תלוי מאוד בשני המזלות המרכיבים את המשוואה. לשני היסודות נטייה לשמור על קור רוח ולא להתרגש יתר על המידה כאשר מגיעים לשעת הביצוע ובשילוב מוצלח בין השניים יתקבל זוג המסוגל לקדם ולבצע ביחד מטרות משותפות שאפתניות מאוד.
מצד שני מזלות האוויר יכולים למצוא בחלק מחברי מזלות האדמה כחתרנים וחסרי יכולת הומאנית  אשר מסוגלים לדרוך על הצד השני בשעת הביצוע.
לעומתם מזלות האדמה יכולים לראות במזלות האוויר כאנשי ביצוע מצוינים כל עוד זה נגמר בדיבורים בלבד, האדמה היותר פרקטיים מחפשים על פי רוב מישהו שיוכל לעמוד בקצב או בשאיפות שלהם ולא יפחד מעבודה קשה.

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button