אסטרולוגיה

בת מזל תאומים בזוגיות – עשה ואל תעשה

בת מזל תאומים תקשורתית ואומנית השיחה, אוהבת ללמוד ולהתפתח מהסביבה ונוטה להתפזר, איך כדאי לפעול כדי להצליח בזוגיות עם בת המזל וממה כדאי להמנע.

בת מזל תאומים מכירה בזוגיות כחלק חיוני מהחיים שלהן,  היא רואה בזוגיות את האפשרות לחוויה משלימה ומעניינת, שמאפשרת לה לחלוק את רעיונותיה, ללמוד מאחרים ולהתחדש.

בנות המזל תקשורתיות מטבען, הם מעדיפות לדבר אבל גם בעלות יכולת להקשבה, הן אוהבות להלחיף רעיונות ולהעמיק את הידע שלהן. בן זוג דומה להן יהיה עדיף עבורן.

כשייכת לקבוצת המזלות עם האיכות משתנה, בת מזל תאומים אוהבת שינויים ודינמיות בחיים ועל כן חובבת הרפתקאות, אוהבת לחקור עולמות חדשים וצריכה בן זוג שיידע לתמוך בכך ולקחת איתה חלק בחוויות חדשות.

אופטמית מאוד, מאמינה באנשים ומעדיפה להיות אפילו נאיבית, הן רוצות לראות את חצי הכוס המלאה ובן זוגם יצטרך גם הוא להיות אופטימי ולחשוב חיובי.

לסיכום, בת המזל אינטליגנטית וחופשית. היא מחפשת קשר רומנטי שיתאים לתרבות, לחירות ולרעיונות שלה, אך גם שיאפשר לה להישאר עצמאית. אם אתה יכול לספק את כל אלה, אתה על הדרך ליצור קשר מוצלח עם מזל תאומים.

מה כדאי לעשות בקשר זוגי עם בת מזל תאומים?

1. היה חברותי: בת המזל היא טיפוס חברותי ומתחברת בקלות לאנשים מסביבה. רצוי מאוד שגם אתה תהיה כזה או לפחות לא הפוך ממנה.

2. היה מעניין ותמנע מיבשושיות: בנות המזל נמשכת לאנשים שמעניינים אותן וכאלו שמציגים יותר ממציאות אחת, נסה להפתיע אותן לעיתים קרובות.

3. תן לה לדבר: תאומים אוהבים לדבר ולבטא את עצמם. תן לה את המרחב לעשות זאת.

4. שתף פעולה בפעילויות משותפות: בת מזל תאומים אוהבת לנסות דברים חדשים וחולה על הרפתקאות. היא תמיד תעדיף פעילויות שאפשר לעשות ביחד.

5. תגלה גמישות: בת מזל תאומים מחפשת שינוי, היא גם תהייה מוכנה להתאים את עצמן לצד השני ולמציאות המשתנה.

6. הכר אותה לאנשים חדשים: בנות מזל תאומים אוהבות הכרויות ושיחות חדשות וכן ולהיות מעורבות ברשתות חברתיות רחבות.

7. דאג לתקשורת פתוחה: תאומים כמזל התקשורת אוהבים לדבר ולשתף במחשבותיהן ורצוי בשיחות ארוכים, היו סבלנים אבל אל תהיו פסיביים, בת מזל תאומים מעדיפה דיאלוגים מאשר מונולוגים ארוכים שלה שנותנים לה את ההרגשה שלא באמת הקשיבו לה.

8. תמוך ברעיונות שלה: יצירתית, אוהבת לחלום ולהגשים, אפילו שחלק מהרעיונות שלה נראים בלתי אפשריים.

9. היה מצחיק: בת מזל תאומים אוהבת לצחוק ומעריכה הומור ומעדיפה שהצד השני גם יצחק מהבדיחות שלה.

10. היה מבין ותמוך באופי שלה: בת תאומים משתנה במהירות, גלה גמישות לקבל את השינויים הללו, לא תמיד בת המזל תבין את כוונותיך, שמור על סבלנות והסבר לה בפתיחות.

11. קח את המושכות בקשר בצורה חכמה: בת המזל מחפשת טיפוס דומיננטי. אך במקביל לא כזה שישליט שררה על הקשר, היא מעדיפה בני זוג יציבים אך פתוחים, גמישים ומבינים את רצונותיה. בת מזל תאומים מחפשת קשר מאוזן וללא מעמדות. 13. היו כנים ופתוחים: כמזל התקשורת בת מזל תאומים מעדיפה שהצד השני לא יפעל בהסתרות מולה, היא אוהבת לסמוך על אנשים ומעדיפה להאמין בטוהר כוונותיהם, אל תהיה שונה מהצפייה שלה ואל תאכזב אותה.

12. היה כנה ופתוח: כמזל התקשורת בת מזל תאומים מעדיפה שהצד השני לא יפעל בהסתרות מולה, היא אוהבת לסמוך על אנשים ומעדיפה להאמין בטוהר כוונותיהם, אל תהיה שונה מהצפייה שלה ואל תאכזב אותה.

מה כדאי לעשות בקשר זוגי עם בת מזל תאומים?

1. לא להלחיץ: תאומים נרגשות בקלות, אז תנסה להימנע מלהכביר לחץ.

2. אל תגביל אותה: בת המזל צריכה חופש ללמוד ולהתפתח ולצבור חוויות חברתיות חדשות, היא תתקשה להימצא בקשר עם בן זוג שבודק ומגביל את מעשיה.

3. המנע מלריב איתה או לפרוץ עליה בזעם: בת המזל מאוד רגישה לאגרסיביות, היא בעצמה משתדלת ככל הניתן לא להרים את קולה ולוקחת חברתית מאוד קשה עימותים.

4. אל תהיה משעמם: בת המזל אוהבת את ההרפתקה והמתח, את הלא ידוע והמפתיע, היא תתקשה להסתדר בקשר עם בן זוג צפוי מדי.

5. אל תזניח את התקשורת בינכם: בת המזל זקוקה לתקשורת פתוחה ובמיוחד אם מדובר בקשרים ארוכי טווח, נכון שלא תמיד יש לך על מה לדבר אבל בשביל זה בת המזל תדע למלא שתיקות.

6. אל תהייה נוקשה: בת תאומים אוהבת להשתנות ללא הפסקה ומעדיפה בן זוג שיידע לכבד את זה בה והכי רצוי שישתנה ויתפתח איתה ביחד.

7. את תהיה רגיש מידי: בת המזל יכולות להיות ישירה מדי אל תעלב, הכוונות שלה טובות רק לא תמיד מבינות את העומק הרגשי שלך.

8. אל תפר את האמון שלה: בת המזל אוהבת להיות אופטימית ולעיתים גם נאיבית, היא רוצה לסמוך על בן זוגה בצורה מוחלטת ועל כן תפגע מאוד אם היא תאלץ לגלות שאי אפשר לסמוך עליך.

9. אל תתעלם מדעתה: בת מזל תאומים רוצה שדעתה תישמע. תמיד שמע מה שיש לה לומר.

10. אל תייצר קונפליקטים ללא סיבה: בת המזל אוהבת לחיות בשלווה. אל תתחיל בריב אם אין סיבה אמיתית לכך.

11. אל תנהיג את המערכת היחסים בחוסר הבנה: נסה להבין את נקודת מבטה שלה, אפילו אם אתה לא מסכים איתה.

ומה עם התאמה זוגית למזלות האחרים? מוזמנים לקרוא במאמר הבא

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button