אסטרולוגיה

בת מזל עקרב בזוגיות – עשה ואל תעשה

מסתורית, אינטואיטיבית ויציבה רגשית. מה כדאי לך לעשות כדי להצליח בקשר זוגי עם בת מזל עקרב וממה כדאי לך להימנע?

בת מזל עקרב היא אישה חזקה ומעמיקה, שמעריכה נאמנות ורצונות אמיתיים, היא מתקשרת עם הסביבה דרך תחושה עמוקה ואינטואיציה, ומסתכלת על העולם דרך משקפיים של מחקר, פילוח והבנה, מה שמעניק לה יכולת לראות מעבר לפני השטח ולהבין מקומות ומצבים שהרבה אחרים קשה להם להבין.

בתחום הרומנטי, בת מזל עקרב מחפשת קשר עמוק וממושך. היא מעדיפה להיות בקשר זוגי שמתבסס על אמון מוחלט, שיתוף רגשות וקשר אינטימי. בת המזל מחפשת בן זוג שיוכל להתמודד עם העומק שלה, לעמוד בצפייה שלה לקשר ממושך ולהיות שותף לשאיפה שלה לרגשות אמיתיים ומחויבות רבה.

במערכת יחסים זוגית, בת מזל עקרב שמה משקל גדול על אמון וקשר אינטימי. היא מחפשת בן זוג שיידע להתמודד עם רגשותיה באופן מעניק כבוד, שישמיע את דעתו באופן שקול ושישתף עימה את חוויותיו בצורה שנותנת לה הבנה עמוקה ומלאה. כעקרבית היא אינה מתפשרת בנוגע לאמון, ובן הזוג שלה צריך לדעת לכבד זאת ולשמר את האמון שהיא מעניקה לו.

מה כדאי לעשות כדי להצליח בקשר זוגי עם בת מזל עקרב?

1. הפגן תשוקה – בת מזל עקרב מעריכה תשוקה בקשר, היא רוצה לראות כי אתה חושק בה ועל כן גם מחויב על אמת לקשר בינכם.  

2. שמור על כנות – בנות מזל עקרב נזהרות עם אנשים שמסתירים דברים מהן. הן מעריכות כנות ושקיפות ולא יוכלו לסמוך לעולם על מישהו שאינו גלוי איתם עד הסוף.

3. כבד את המרחב האישי שלה – אף על פי שהיא נוטה להיות מחוברת ומשותפת, בת מזל עקרב היא קודם כל אינדיבידואלית ובעלת עומק פנימי רב ועל כן היא חייבת זמן לבד כדי להגיע למסקנות, תובנות והתפתחות אישית.

4. התמודד והכר את העומק שלה – עקרבים הם אנשים מאוד עמוקים, סבוכים ומורכבים, אל תתייאש אם לא תבין את כל מה שהיא חווה מיד, העקרבים בונים מערכות יחסים לאורך שנים ומעמיקים את הקשרים ככל שהם לומדים לתת אמון מוחלט בצד השני ומאמינים בנצחיות הקשר.

5. שמור על קשרים טובים עם משפחתה – משפחה חשובה לבתי מזל עקרב, והן מעריכות כאשר בן הזוג שלהן מתנהג היטב עם משפחתן ומתמיד לבנות איתם קשר יציב.

6. כבד את האינטואיציה שלה – בת מזל עקרב היא בעלת אינטואיציה חזקה, אם היא מרגישה משהו ומספרת לך על זה אל תתעלם ממנה והשתדל לפעול לפי הרצון שלה. רוב הסיכויים שהיא צודקת ויודעת  לשים לב לדברים הרבה לפני אחרים.

7. שמור על נאמות – בנות מזל עקרב מחפשות מחויבות ונאמנות משום שהן מחויבות מאוד לקשרים שלהן ומצפים לאותה רמה של מחויבות מבני זוגן.

8. הפגן חוזקה – ברור שחוזק פיזי הוא דבר חשוב וגם העקרביות יעריכו את זה מאוד אבל כן מדובר יותר בחוזקה נפשית ומנטלית, הראה שאתה יכול להתמודד עם אירועים בחייכם המשותפים וכי אינך נשבר בקלות כשהמצב נהייה קשה והכי חשוב – שתוכל לתמוך בה, כי על אף חוזקתה הרבה גם היא צריכה מדי פעם להיתמך בידי אחרים.

9. אל תתעלם מרמזים – בת מזל עקרב מתנהגת באופן מסתורי ולעיתים משאירות רמזים לבן זוגן להבין מה הן רוצות או חשות לעיתים כחלק ממבחן לראות אם בן הזוג קשוב אליהם או מכיר אותן טוב ולעיתים זה פשוט נעשה בתת מודע מכיוון שהעקרביות לא נוהגות לפעול בפתיחות יתרה. כך או כך, חשוב לקלוט את הרמזים האלו, אתה תקבל המון נקודות קרדיט אצלה.

10. הראה את הצד הרגיש שלך: בת המזל מלאה בעצמה ברגש ויכולה לשלוט בו בקלות, היא אינה מפחדת להראות רגישות יתר מכיוון שהיא בטוחה בעוצמות שלה ועל כן היא תעריך מאוד שבן זוג גם הוא מעז להציג את עולמו הפנימי ואינו מפחד כמוה להראות רגש, אי אינה רואה זו כחולשה.

11. תן לה כבוד – פה זה ממש חשוב, הכבוד הוא ערך עליון בעיני העקרבים, הם יודעים להעריך בצורה מדויקת את הסובבים איתם ונותנים להם את הכבוד הנדרש ועל כן גם מצפים שבן הזוג שלהם יכבד אותם באופן מדויק. בל נשכח שלעקרב יש זיכרון מצוין ובעיקר בת המזל תזכור אם מישהו קרוב פגע לה בכבוד.

12. אל תהיה נמהר ושמור על סבלנות – מזל עקרב משתייך לקבוצת המזלות היציבים (שור, אריה, דלי ועקרב) שכולם מזוהים עם יציבות, עקשנות וגם מאלו שלא ממש פועלים מהר. בת מזל עקרב תעדיף בן זוג שלוקח החלטות בצורה יציבה ותעריך כאלו שידעו לכבד את הקצב שלה.

ובחרתם באהבה
בת מזל עקרב מתנהגת באופן מסתורי ולעיתים משאירות רמזים לבן זוגן להבין מה הן רוצות או חשות לעיתים כחלק ממבחן לראות אם בן הזוג קשוב אליהם

מה לא כדאי לעשות כדי להצליח בקשר זוגי עם בת מזל עקרב?

1. אל תבגוד בה בחיים! – עקרב הוא הוא כנראה המזל שהכי רגיש לבגידות ובעיקר שהן מתרחשות אחרי שהוא עצמו נתן אמון מלא בצד השני. אם בגדת כדאי לך להתחיל לחפש קשר זוגי חדש, בת מזל עקרב לא תסלח אף פעם ולא תשכח את עוצמת הפגיעה בה גם אם היא ממש רוצה לחזלש.

2. אל תנסה להסתיר משהו ממנה – לבני מזל עקרב חושים חדים והם יודעים לשים לב מתי מישהו מנסה להסתיר מהם משהו, הם יעדיפו להתמודד עם האמת המרה מאשר לדעת שהצד השני משקר ומסתיר.

3. אל תשנה את החוקים במהלך המשחק – עקרבים אוהבים בהירות והסדר, והם לא מתחברים היטב לשינויים פתאומיים.

4. אל תנהל דיאלוג על כלום – בת מזל עקרב מחפשת עומק ותכנים ועל כן שיחות חולין לא ממש מעניינות אותן לאורך זמן וגם לא דיאלוג שאינו מכיל דברי אמת ורגש.

5. אל תעז להיות בלתי מחויב – העקרב הוא מזל טוטאלי ומופנם, הדרך היחידה שלהם להיפתח היא רק אם בן זוגם יגלה מחויבות לקשר ונאמנות וגם כך הן עדיין ישמרו לעצמן לא מעט דברים. חוסר מחויבות רגשית או ארצית יכולה במקרים קיצונים להיתפס אצלן כבגידה בעיקר אם הן מרגישות שכבר נתנו בך אמון ונפתחו בפניך.

6. אל תתנהל בחוסר בטחון – העקרבית תעריך קודם כל אנשים שסגורים על עצמם, כאלו שנוקטים פעולה, שעומדים מאחוריה ולא מסבנים אותה. עדיף להודות שאתה חלש בתחום מסוים מאשר לפעול בו בחוסר הצלחה רק בשביל לרצות אותה.

7. אל תתעלם מהרגשות שלה – נכון שבת מזל עקרב מורכבת מאוד ונכון שהיא לא תמיד מספרת מה עובר עליה אבל כשהיא כבר בוחרת לחשוף בפניך את רגשותיה זה אומר שהיא זקוקה לך שם איתה.

8. אל תחפש לריב איתה – בת מזל עקרב בבסיסה רגועה ואינה אוהבת עימותים, היא תמיד תשאף לשקט ושלווה מאשר לריב עם האנשים הקרובים עליה, היא יכולה לאבד על שלוותה בקלות אם אתה בכוונה תרבה לא להסכים איתה או תרים עליה את הקול.

9. אל תחפש להיום מרכז חייה  – בבסיסה בת מזל עקרב מאוד אינדיבידואליסטית ועצמאית, היא אוהבת ומעריכה קשרים זוגיים והם חיוניים לה, אך עדיין היא מנהלת את מערכות היחסים שלה תוך כדי חלוקה בין זוגיות לבין העצמי שלה, היא לא תרצה לאבד את עצמה באופן טוטאלי בשביל קשר זוגי.

10. אל תשכח להציג את הצד הרומנטי שלך – בנות מזל עקרב מחפשות את הרומנטיקה בקשר וצריכות להרגיש מיוחדות. אולי הן לא יגידו לך את זה, אבל הן בהחלט יצפו ממך.

11. אל תנהל איתה קשר שטחי – העקרבית רוצה שבן זוגה יהיה מחויב לקשר בצורה מלאה, היא תקבע כמה היא תתן מעצמה וכמה היא תפתח אבל לא תרצה להיות עם בן זוג שמסתכל עליה כעוד סתם אחת.

עוד על מזל עקרב והתאמות זוגיות במאמר הבא

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button