אסטרולוגיהמיסטיקה

מזל סרטן – התאמה זוגית אסטרולוגית

מזל סרטן - מאפיינים עיקריים

איכות

פעילה

כוכב

ירח

צבע

לבן

קריסטל

מונסטון, פנינה

תכונות חיוביות

משפחתיות, רגש, דמיון ויצירתיות

תכונות שליליות

מופנמנות, שמרנות, קנאות

מזל משפחתי עם רגש רב, אינו נפתח בקלות לסובבים אותו אך שזה קורה הוא אינו ממהר בקלות לוותר על קשר רגשי. ינסה תמיד לתמוך ולדאוג לבן זוגו ולעזור לו להתעודד נפשית ורגשית. מונע משיקולים רגשיים ואינטואיציות ועל כן לא במהרה יתאהב ויסחף אחר האהבה רק שזה באמת מרגיש לו נכון.

חייב אמון ובטחון במערכת היחסים ויפגע בקלות כאשר אמון זה נשבר, צריך בן זוג פתוח לעולם הרגשי שלו או לפחות אחד כזה שיוכל להבין את צרכיו. מאוד רומנטי ולפעמים שיקוליו אינם מונעים מפרקטיות. בן מזל סרטן כמזל אקטיבי יוכל להסתדר בקלות עם שתי האכויות האחרות, מן המזלות מהאיכות היציבה יקבל קרקע והבנה, מן האיכות המשתנה יקבל הרחבת יצירתיות ודמיון ואף ריגושים קלים, בסופו של דבר מזל סרטן יוכל להסתדר עם בני זוג מגוונים כל עוד מרגיש שביחד יוכלו להקים תא משפחתי חם ויציב.

מזל גדי - התאמה זוגית אסטרולוגית

sign-bt-ariesמזל סרטן בזוגיות עם מזל טלה
ציון : 7

למה כן
שילוב של אש ומים, על אף הניגודים יכולים להשלים אחד את השני, שניהם מזלות אקטיביים שפועלים במישורים אחרים, הטלה בעולם החיצוני והסרטן בפנימי. הטלה פועל מהלב, שאפתן המשיג מטרות וקשרים חדשים, לעומתו הסרטן מתפח את הקשרים במעגל הקרוב אליהם, דואג לבית ולהעמקת העולם הפנימי של שניהם.
הקשר יפעל במיטבו כאשר כל צד בקשר יעריך את מעלותיו של הצד השני וביכולותו להשלים ולחזק את הצדדים החלשים של הצד השני כמעין יינג ויינג.

למה לא
אש ומים שילוב מנוגד אשר לא בהכרח מצליח להתקיים, שני הצדדים מבטאים רצונות הפוכים וההסכמה על דרך פעולה אינה גבוהה.
הטלה מכבד את הסרטן כל עוד זה פועל ביושרה ובגלוי, הסרטן חשדן יותר מטבעו ונוטה להחליף את הפתיחות הרבה של הטלה לסביבה כפילטרוטים.
הסרטן מסוגל לבצע מינפולציות על הטלה אשר בנקל נופל לבור ה"רגשי" ואשר אחר כך מאשים את עצמו על שנכנע.
הטלה אוהב את החיים שבחוץ בעוד הסרטן מעדיף את חיי הבית, המשפחה והחברים הקרובים אליו.
הסרטן אוהב להמרח רגשית בעוד לטלה בדרך כלל אין סבלנות לשיחות ארוכות בנושאים שאינם תכלס.

במיטה
שילוב יפה, שניהם מונעים מצרכיים רגשיים, מזלות האש ומזלות המים ידועים בעוצמתם המינית הגבוהה, הטלה אוהב מין והרבה, לסרטן עוצמות פנימיות ותשוקות נסתרות.
הקושי העיקרי הוא בזה שהסרטן פועל מתחושות בטן ועל כן כאשר הוא פגוע או מוטרד הוא אינו זורם מהר כל כך כטלה לפעילות מינית.

sign-bt-tarusמזל סרטן בזוגיות עם מזל שור
ציון: 8

למה כן
שילוב מצויין בין אדמה למים, השור האדמתי מביא את הצורך הקיומי, את היציבות, ההרמונייה ואת שלוות הנפש, כל זה מגובה עם שאיפות לקיום בית יציב, עבודה ומשפחה. הסרטן המיימי מגיע מעולמות דומים, מאוד בייתי, חמים,משפחתי ואמהי (כן, גם הגברים) כמזל אקטיבי הוא יפעל לקיים מטרות אלו, מה שמתאים מעולה לשור, שניהם רואים בכסף ערך חשוב להשגת מטרות ממשיות, הסרטן נוטה לפזר כספים על צרכים רגשיים, השור האסטתי מעריך את הטעם של הסרטן וגם מסוגל לסלוח מדי פעם על הוצאת הכספים הלא הגיונית (בעיני השור) של הסרטן, כל עוד הגבולות מוגדרים. השור הוא היציב מבין השניים ועל כן יקבע את הטון, הסרטן מכיוונו יכול להסתגל בקלות לרצונות של השור עקב הדמיון במטרות.

למה לא
הסרטן השייך למזלות המיים פועל מצרכים רגשיים, מאינטואיציות מגובות בעולם הדמיון. השור כמזל אדמה פועל בגישת "אם אני רואה את זה, זה קיים", אמנם שניהם פועלים בסביבה דומה, אך הדרך שונה. לא תמיד השור יקבל את תחושות הבטן של הסרטן ואלו הסרטן לא יאהב את עקשנותו הרבה של השור בדברים שיש בהם הרבה מעבר לעובדות יבשות.

במיטה
שילוב מענג, מזלות שאוהבים את הרכות ואת ההרמוניה שבמעשה האהבה, הסרטן אוהב להעניק ולתת הרגשה חמימה ומלטפת, השור מתחבר לצד הרך והנשי שהסרטן מביא איתו, רק חשוב לזכור כי בניגוד לשור הפרקטי, הסרטן מונע מרגשות ועל כן יתקשה להכנס למיטה עם בן הזוג כאשר הוא במצב פגיע רגשית מבן הזוג או פשוט לא מרגיש בנוח גם לאורך מספר ימים.

sign-bt-geminiמזל סרטן בזוגיות עם מזל תאומים
ציון: 6.5

למה כן
הסרטן רגשי מאוד, חמים ובייתי בעיקר למעגל הקרוב אליו, התאומים מוחצן יותר, תקשורתי, גמיש, האיזון בין הצרכים המנוגדים האלו יגיע רק לאחר זמן, אך כאשר שני הצדדים מכירים בחסרונות שלהם לעומת היתרונות של האחר ניתן להגיע לקשר הרמוני אשר שני הצדדים בו פועלים בסביבות השונות כדי להשיג את המטרות, הסרטן יביא את הבטחון ואת הבית החם, את הרגישות והאוזן קשבת לתאומים ואלו התאומים יקשר לעולם החיצוני, יבצע משימות ויביא קלילות ואופטימיות לסרטן.

למה לא
הסרטן והתאומים פועלים בסביבות שונות, הסרטן יהיה במיטבו בקרבת אנשים מהמעגל הראשון שלו, התאומים לעומתו יחפש עוד ועוד מעגלים חברתיים ואנשים חדשים בחייו, התאומים אוהב את העולם החיצוני בעוד הסרטן מעדיף את הבית, התאומים פתוח ומוחצן והסרטן מופנם יותר ואינו ממהר לחלק את רגשותיו רק לאחר זמן ולאחר שהצד השני עבר את הסף אל המעגל הקרוב של הסרטן.

במיטה
נחמד ומעניין – כאשר יש עומק רגשי בין הצדדים ובעיקר מכיוונו של הסרטן, חיי המיטה בין שני בני הזוג יכולים להיות מהנים כמו משחק ילדים, התאומים הצעיר בנפשו והשובב מזכיר לסרטן את התמימות באהבה, הסרטן מעניק חום אימהי, מפנק ומלטף והתאומים נהנה מהפעילות. גם תקשורת במיטה מקובלת על שני הצדדים כל עוד לא הסרטן לא נסחף למעמקים רגשיים ושומר על קלילות תקשורתית.

sign-bt-cancerמזל סרטן בזוגיות עם מזל סרטן
ציון: 8

למה כן
שילוב נחמד והרמוני בין שני סרטנים, כל עוד שני הצדדים אוהבים באמת אחד את השני. הסרטן הוא מזל רגיש מאוד וכאשר הוא אוהב – בן זוגו ממלא אותו רגשית ונמצא אצלו בעדיפות עליונה. כאשר גם הצד השני עם תפיסה דומה הרי מדובר בצמד רומנטי מאוד מפנים ומבחוץ, ביתם יהיה חמים והם יגוננו על ילדהם עם הרבה חום ואהבה. קשר מאוד אקטיבי, בני הזוג ימצאו שפה משותפת ויחלקו את עולמם אחד עם השני ויפעלו רבות כדי להשיג אושר משותף מלווה בחוויות רגשיות לאורך כל הדרך.

למה לא
משהו תמיד חסר כאשר בני אותו מזל נפגשים ביחד לקשר זוגי, וגם כאן, שילוב של שני סרטים תמיד יחסר קצת מהמזלות האחרים, אמנם הסרטן מאוד אקטיבי אך בסביבה מוכרת, על כן יתקשה במעגלים חברתיים חדשים, במקום כך יתפנו בני הזוג לטפח את המעגלים המוכרים גם אם זה לעיתים במחיר הגבלת השאיפות. (התקדמות לצדדים במקום קדימה). כמו כן קשר זה יעבוד במיטבו רק כלשני בני הזוג יהיה אמון מלא אחד בשני, זהו קשר רגיש, לפעמים רגיש מדי, הסרטן יכול לחשוד במהרה כאשר הוא חושד שהצד השני אינו גלוי איתו לחלוטין. קשר זה יתקשה לקבל יציבות רגשית לאורך זמן מחוסר בן זוג קליל יותר, פתוח יותר, סלחן או אפילו יותר אופטימי.

במיטה
מהנה עם תנאים – כמובן שהסרטן נכנס למיטה כאשר הוא מרגיש אהבה, או לפחות מחובר רגשית לבן זוגו, כאשר שני הצדדים סרטנים מדובר על פיצוץ רגשות במיטה, הרבה רוך, חמימות ואהבה תזרום בין בני הזוג אך רק כאשר לשניהם אין מטענים רגשיים אחד כלפי השנייה, לסרטן יהיה קשה להשאיר דברים מאחור כאשר הוא קופץ למיטה.

מזל אריה - התאמה זוגיתמזל סרטן בזוגיות עם מזל אריה
ציון: 7

למה כן
שילוב בין אש ומים, מתקשה במציאות אך אם עבודה קשה ואיזון נכון ניתן למקם את האש לצד המים ולתת להם לפעול במקביל. האריה הוא הדומיננטי יותר, הוא אמנם רגיש ואוהב אך במקומות שונים מהסרטן. הסרטן הוא המזל האקטיבי יותר מבין השנים, אמנם את האריה שומעים, אך הסרטן הוא זה שיפעל מאחורי הקלעים. אם האריה אוהב אהבת אמת אז לסרטן קל יותר לגלות אמון באריה ולהחזיר לו אהבה בהתאם. הצלחה בקשר בין אריה לסרטן תוביל לכזה הרגשי מאוד, מלא ברומנטיקה וטקסי אהבה.

למה לא
קצת קשה לאש ומים ללכת ביחד, האריה מוחצן ורועש מדי לטעמו של הסרטן ואלו הסרטן מופנם ועדין מדי לטעמו של האריה. האריה אוהב את הסביבה החיצונית ואילו הסרטן מעדיף את הבית, המשפחה והסביבה הקרובה לו. האריה פתוח, צריך את החופש שלו ונוטה לפילטרוטים והסרטן יכול לחשוד במהרה במעשיו של האריה, ואלו האריה מכיוונו יכול לראות בקלות את הסרטן כמגונן מדי ולעיתים כמגביל את החופש של האריה.

במיטה
נחמד ביותר – שני המזלות אוהבים מין ואוהבים לשלב בו מידה רבה של רגש, שני בני הזוג אוהבים וטובים בהענקת חום ואהבה אחד לשני. האיזון ישמר כל עוד הסרטן רוחש אמון מלא לאריה והאריה אוהב בכל לבו את הסרטן.

במיטה
נחמד, האריה והגדי יכולים להגיע למיטה מבלי לסחוב יותר מדי דרמות רגשיות, האריה אוהב את המגע המיני ואת האש אותה הוא מוציא במיטה ואילו הגדי יכול להיות מאוד אקטיבי ויזרום בקלות להרפתקנות המינית של האריה. הבעיה העיקרית שהאריה יעדיף תמיד פרטנר למיטה אשר מונע מדחפים מיניים, (כאלו האופייניים למזלות האש או המים) מאשר לפרטנר שאמנם אקטיבי מאוד אך מונע פחות מתשוקותיו.

מזל בתולה - התאמה זוגיתמזל סרטן בזוגיות עם מזל בתולה
ציון: 8

למה כן
שילוב יפה בין יסוד המים (סרטן) ליסוד האדמה (בתולה), אמנם בין שני המזלות הבדלים רבים, אך הם פועלים בסביבה זהה והשאיפות שלהם דומות. לשני המזלות חשובה המטרה החומרית (בית, עבודה, משפחה) הסרטן יהיה פעיל בסביבה הבייתית, ידאג לבית חם, מלא רגש אמהי ואילו הבתולה ידאג שסידורי הבית יבוצעו ויקפיד על בריאות וסדר. אמנם הסרטן מזל אקטיבי, אך הבתולה אף יותר, הסרטן יהיה העוגן והבתולה היד המבצעת. במקומות בהם הבתולה ירגיש חרדות, יוכל הסרטן להרגיעו ולתת לו הרגשת ביטחון. הסרטן לעומתו ישתמש בבתולה כמקור טוב להתייעצות, להרחבת הידע ולהגדלת המעגלים החברתיים.

למה לא
השילוב בין סרטן לבתולה יכול להיות מתוח ולא רגוע, הסרטן רגיש ומגונן מדי ובעיקר שזה נוגע לאנשים הקרובים אליו ביותר, הבתולה מוטרד מדי, חרד לעיתים, מקפיד יתר על המידה ולוקח סיטואציות פשוטות כמורכבות, שני בני הזוג יתקשו לתת מענה אחד לשני או כתף יציבה וכך במקום שבעיות יפתרו ביחד, יווצרו חדשות.

במיטה

נחמד, הסרטן אוהב מין, הבתולה אוהב את המורכבות שבעניין, שניהם יכולים ליהנות מחיי מין פוריים ומעניינים. צריך רק להקפיד שהבתולה יקבל את הקרקע הדרושה לו כדי לתפקד כראוי – ניקיון כדבר ראשון ורצוי גם סביבה מסודרת, הסרטן לא מקפיד בהכרח על נושאים אלו אך יכול להתאים את עצמו לדרישות הבתולה כל עוד הוא לא מגזים (ויש לבתולה נטייה כזאת).

מזל מאזניים - התאמה זוגיתמזל סרטן בזוגיות עם מזל מאזניים
ציון: 6.5

למה כן
המאזניים והסרטן בעלי איכות פעילה, הבעיה היא ששניהם לא פעילים באותם מקומות, הסרטן פעיל בסביבה הביתית שלו, במעגלים החברתיים הקרובים אליו ובמשפחה, המאזניים פועל בסביבה החיצונית, עסוק ביצירת קשרים חברתיים. הקשר יפעל טוב אם יצליחו שני בני הזוג לאזן אחד את השני, הסרטן יפעל ביצירת בית חם והמאזניים יקשר אותו לעולם החיצוני. שני המזלות זקוקים לקשר זוגי, הסרטן מבחינה רגשית חי את הרומנטיקה הזוגית ומקדם תמיד גם אם לא ביודעין את רעיון התא הזוגי המשפחתי. המאזניים מכיוונו שואף תמיד לחפש שותף לחיים, כזה שביחד יבצעו את משימות החיים, בהרמוניה ובאיזון. הסרטן יביא לקשר את העומק הרגשי ואת האינטואציה והאימפטיה האימהית והמאזניים יתרום את הידע שלו, את החשיבה האנליטית והפרקטית כדי לפתור בעיות הצצות ביום יום.

למה לא
קשר לא אידאלי בין שני בני זוג שלא מדברים באותה שפה, הסרטן רגיש מדי ובעיקר לקרובים אליו, המאזניים פתוח וזורק מילים ומשפטים ללא מעצור רגשי, לעיתים קרובות יפגע הסרטן מהמאזניים ואלו המאזניים מכיוונו לא יבין למה הסרטן עושה מכל דבר דרמה. המאזניים פועל במיטבו במעגלים חברתיים גדולים או חדשים, הוא ישמח תמיד לבלות את שעות הפנאי שלו מחוץ לבית וישמח עוד יותר אם יהיה לו פרטנר לכך. הסרטן בסופו של יום אוהב להיות בבית, אמנם הוא ייצא פה ושם, אבל החמימות הביתית היא הבילוי המושלם מכיוונו ועדיף לו גם לחלוק זאת עם בן הזוג אשר במקרה זה מעדיף בדיוק הפוך. כמו כן מאזנים אוהב את השיחות הקלילות, העברת אינפורמציה מעשית, הסרטן מושך לשיחות רגשיות יותר, נדיר יהיה למצוא בינהם שפה משותפת, לפחות בתחילתו של הקשר.

במיטה
יכול להיות נחמד אם – אם הסרטן לא יקח קשה מדי את המאזניים, ואלו המאזניים לא יאבד את הסבלנות לעודף הרגש של הסרטן. אם האיזון בינהם טוב יקבל המאזניים באהבה והרמוניה את הרכות והחום של הסרטן ואלו הסרטן מכיוונו יקבל פעילות מינית שוטפת ומאוד פיזית שתשביע את רעבונו.

מזל עקרב - התאמה זוגיתמזל סרטן בזוגיות עם מזל עקרב
ציון:
 8.5

למה כן
העקרב והסרטן שייכים שניהם לקבוצת מזלות המים, כך שחשיבתם ותפיסת המציאות שלהם דומות. שניהם פועלים בעולמות רגשיים, מונעים מאינטואיציות, מאוד משפחתיים ומגוננים ולשניהם רצון דומה בהקמת בית חם ויציב. גם לעקרב וגם לסרטן חשובה היציבות על הקרקע (על אף שהסרטן קצת יותר חולמני) והם יפעלו ביחד כדי להשיג מטרות פרקטיות. הקשרים החברתיים שלהם מועטים אך בעלי היסטוריה ארוכת שנים או חיבורים רגשיים חזקים.
העקרב הוא המזל הקבוע מבין השניים, המופנם יותר, הסרטן הפעיל יותר, פתוח יותר מהעקרב אך בגבולות המוכרים לו, העקרב יתן בדרך כלל את הטון בקשר, הסרטן יתאים את עצמו בקלות יחסית לרצונות ולהחלטיות (לעיתים עקשנית) של העקרב. הסרטן מכיוונו יקבל קרקע יציבה ואמינה לפעול בה במיטבו. קשר זה יוכל לפעול רק אם יש אמון מלא בין שני בני הזוג.

למה לא
העקרב והסרטן פועלים מכיוון רגשי ובעקבות כך מאוד חשדנים כלפי הסביבה, קשה להם לתת אמון מלא רק לאורך זמן וכל עוד בן הזוג לא שגה בדרך, על כן ייתכנו לא מעט בעיות בקשר עקב חוסר אמון הדדי, אין ספק שזהו קשר מורכב, עמוק מבחינה רגשית ומכיל אין ספור אירועים רגשיים אשר בונים את הקשר לאורך השנים, מצד אחד האירועים הרגשיים האלו מחזקים את הברית בין שני בני הזוג, אך מצד שני לעקרב ולסרטן יש נטייה לזכור את האירועים השליליים, את האירועים אשר השאירו צלקת רגשית בליבם וכך ריבוי צלקות הדדיות יוביל עם הזמן למועקות. הקשר יפעל במיטבו אם שני בני הזוג יוכלו לשים את הזכרות הרעים בצד ולבנות בכל יום את הקשר מחדש בהתבסס על העתיד ולא על העבר.

במיטה
יפה ומענג – שני בני הזוג, הסרטן והעקרב מגיעים ממשפחת מזלות המים האוהבים מין מלא רגש. העקרב המיני ביותר בגלגל המזלות פוגש את הסרטן המיני והחם ללילה מלא תשוקה. כמובן שהכל עובד רק אם אין משברים בין בני הזוג מחוץ למיטה, גם לסרטן וגם לעקרב יהיה מאוד קשה לתנות אהבים עם בן זוג שהם כועסים עליו או לא מרגישים בטחון רגשי איתו.

מזל קשת - התאמה זוגיתמזל סרטן בזוגיות עם מזל קשת
ציון:
 6.5

למה כן
שילוב שבדרך כלל לא מתקיים, שני המזלות פועלים בעולמות שונים וכמעט ולא נפגשים בדרך, אך אם קשר זה אכן קורה פרותיו יהיו מאוחרים אך איכותיים. הקשת הגמיש והקופצני מגלה עם הזמן כי הסרטן יכול לספק לו תמיכה רגשית ויציבות על הקרקע ואלו הסרטן יהנה מהיצירתיות של הקשת אשר יפרה את עולם הדמיון של הסרטן ברעיונות אותם יתרגם הסרטן למציאות תוך כדי אירגון הקשת לביצועם.

למה לא
שילוב של אש ומים הוא לא שילוב אידאלי, הסרטן השייך למשפחת מזלות המים מופנם יותר, רגיש, מסתורי לעיתים ואילו הקשת השייך למשפחת האש אוהב לשמור על ישירות, יכול בקלות להיות קולני מדי לסרטן, אקטיבי יתר על המידה, לא מסודר ולא רגיש מספיק לסרטן. ובכיוון ההפוך – הסרטן יראה בעיני הקשת כאיטי מדי, ככזה הרוצה להישאר כל הזמן בבית, כמופנם וכזה המתעקש לדבר על רגשות ולנתחם יתר על המידה ולזה לקשת אין סבלנות.

במיטה
נחמד מאוד אם מתאפשר – דווקא במיטה מוצאים שני המזלות אהבה משותפת, הסרטן אוהב לשפוך את רגשותיו ואת חומו במיטה והקשת מתגמש בקלות לצורת התניית האהבה של הסרטן, הקשת עצמו כשייך למשפחת מזלות האש אוהב חיי מין אקטיביים למטרת הכיף שבעניין. מבחינתו זוהי פעולה ספורטיבית שגם מהנה. הבעיה נוצרת ששני המזלות לא נכנסים למיטה בקלות, הסרטן יכול בקלות להיפגע מדברי או מעשי הקשת ולהתכנס בתוך עצמו תכופות ואילו הקשת לא תמיד נמצא במצב נינוח ורגוע כדי להיכנס למיטה והסרטן לא תמיד זה שיכול להרגיע אותו.

מזל גדי - התאמה זוגיתמזל סרטן בזוגיות עם מזל גדי
ציון: 8

למה כן
שני המזלות , הסרטן והגדי, נמצאים בשני הצדדים ההפוכים של המפה, שילוב כזה יכול להעיד על הצלחה גדולה אך לאורך זמן ורק לאחר ששני הצדדים משלמים עם תפקידם ותפקיד בן זוגם בקשר.
הסרטן והגדי בעלי איכות פעילה, שניהם מונעים מצרכים חומריים וארציים (כגון בית, משפחה ועבודה), הגדי והסרטן יפעלו כל אחד בסביבתו להשיג מטרות אלו, הסרטן ידאג לבית חם ולמשפחה והגדי השאפתן ידאג לעבודה יציבה עם יכולת התקדמות המלווה בקידום מעמדם הכלכלי של הזוג.
הסרטן השייך למזלות המים יכניס לקשר את העומק הרגשי, הגדי השייך למזלות האדמה יביא איתו את הגישה הפרקטית, העניינית והלוגית, ביחד יוכלו לבסס תא משפחתי חמים, אוהב, תומך ושקול.

למה לא
הגדי והסרטן פועלים בדרכים שונות כדי להשיג את מטרותיהם, הסרטן פועל על פי תחושות בטן, מונע רגשית במעשיו ואילו הגדי שועט קדימה אל המטרה והדרך הטובה לכך בעיניו היא התמקדות ללא סטייה רגשית או אמוציונלית לצדדים, הסרטן יתקשה לקבל דרך זו אך יוכל להעריך עם הזמן את היתרונות בהשגת המטרות המשותפות. הגדי מהצד השני, יתקשה לקבל את דעותיו של הסרטן אשר מטרותיו רגשיות יותר ולא תמיד הגיוניות בעיני הגדי, כמו כן בחירת הגדי בדרך לא רגשית יכולה לפגוע לעיתים ברגשותיהם של האחרים העומדים לצידה של הדרך וזה משהו שלסרטן יהיה קשה להשלים איתו.
בנוסף להכל אל לנו לשכוח כי לסרטן חשוב בן זוג שיוכל להבין את עומקו הרגשי, הגדי הפרקטי יתקשה למלא תפקיד זה ובמקביל יהיה חסר סבלנות לשיחות ארוכות רגשיות שבהן הוא לא מבין ולא מוצא בהם עניין מציאותי.

במיטה
בסדר – הסרטן מזל מיני, מונע מרגשות ודחפים פנימיים ובמיטה הוא אוהב שבן זוגו מחובר אליו רגשית, הגדי נמצא יותר על פני השטח החיצוניים, יוכל בקלות להיכנס למיטה ויכול להיות בה מאוד אקטיבי מבחינה פיזית, לסרטן זה מסתדר טוב שהגדי לא נכנס עם מועקות רגשיות למיטה ועל כן קל לסרטן לגרור את הגדי לאקט מיני, אך מצד שני הסרטן ישמח אם קצת יותר רגשות ורומנטיקה חלומית יהיו מעורבים בתהליך.

מזל דלי - התאמה זוגיתמזל סרטן בזוגיות עם מזל דלי
ציון: 6.5

למה כן
שילוב שלא מתרחש לעיתים קרובות, הסרטן והדלי לעיתים נפגשים על הדרך אך על פי רוב חושבים אחרת ופועלים במקומות שונים אחד מהשני, אך עם שני מזלות אלו יפגשו לקשר רומנטי אין ספק שיהיה זה קשר מיוחד ומלא הפתעות. הדלי האוהב מקוריות ודרכים מיוחדות לבצע דברים ימצא בסרטן שעולמו הפנימי עשיר קרקע פורייה לרעיונות חדשים. הסרטן מכיוונו יקבל מהדלי מבחר רב של זכרונות, רעיונות ודעות מקוריות שאותם יוכל הסרטן לאסוף אל מגירות ראשו.
הדלי שחזותו החיצונית נראית לעיתים כלא יציבה, אך למעשה זהו מזל קבוע ויציב וככזה יש לו דעות ורעיונות מוצקים מלווים בהרבה אחריות, צד זה מתאים לסרטן המחפש אחר יציבות ביתית ויראה בדלי לאורך זמן כאחד שאפשר לסמוך עליו בהקמת המשפחה האידאלית.

למה לא
שילוב בין יסוד אוויר ליסוד המים, לא אידאלי במיוחד לקשר זוגי, העולמות של שני בני הזוג לא ממש נפגשים, הסרטן פועל על הקרקע, פועל בשיקולים רגשיים ואינטואיציות, מופנם, מעריך את הסביבה הביתית שלו ומעגלים חברתיים מצומצמים המורכבים מכאלו הקרובים לליבו. הדלי לעומתו הוא מזל שאוהב את החופש שלו, אוהב להיות פעיל באירגונים חברתיים, בסביבות גדולות אם אפשר, הוא יארגן אנשים לפעולה או ייקח שליטה על הפקת אירוע כזה או אחר וישמח מאוד אם בן זוגו יוכל לקחת חלק בתשוקותיו, הסרטן הולך בדיוק בכיוון הנגדי, יהיה לו קשה אם עודף החופש שהדלי דורש ועם רעיונותיו המוזרים והחדשנים כי הרי הסרטן מעריך דווקא את הגישה המסורתית, המוכרת והאהובה.
לדלי יהיה קשה לקבל את עודף הניתוח הרגשי של הסרטן ואילו הסרטן יתקשה לעכל את הניתוק הרגשי והקרירות שבה הדלי פועל.

במיטה
לא אידאלי, עולמות שלא נפגשים גם במיטה, הסרטן רגשי, אוהב מין מסורתי, חמים ומלא אהבה ופינוקים, הדלי לעיתים מקורי מדי בשביל הסרטן, מחפש לגוון, לא מונע מצרכים רגשיים ועל כן לא תמיד יהיה בקצב של הסרטן וכמובן הפוך, הדלי יראה בסרטן כמשעמם מדי במיטה וככזה שנכנס לעומק רגשי במקום שצריך פשוט ליהנות מהאקט עצמו.

מזל דגים - התאמה זוגיתמזל סרטן בזוגיות עם מזל דגים
ציון: 8.5

למה כן
שילוב בין שני מזלות מים הפועלים עם צרכים ורצונות דומים, הסרטן והדגים מחוברים מאוד לצד הרגשי שלהם, הסרטן יותר יציב מהדגים ויותר פרקטי, הוא מונע מהדגים להסחף לחלומות בהקיץ ולאיבוד שליטה. הדגים בגלל אופיו המשתנה, יכול בקלות לאמץ את רצונותיו של הסרטן וביחד איתו לפעול כדי להשיג מטרות משותפות. הסרטן יהיה זה שידאג לבית היציב אך גם הדגים יפגין אהבה ללא גבולות לצאצאיו, הדגים יטבל את הקשר הזוגי ברעיונות מקוריים והסרטן יוכל לעזור לדגים להגשימם. קשר אהבה אמיתי בין שני הצדדים יהיה כזה המלווה בהרבה רומנטיקה, חום ורגש רב.

למה לא
שני המזלות שייכים ליסוד המים ובעצם כך יחסר הקשר הזוגי במבחר יסודות אחרים אשר בלעדיהם הקשר יתקשה במציאות היום יומית, אכן ישנה התאמה ברצונות של הסרטן והדגים, אך לשניהם יהיה קשה להביאם לעולם הממשי אם זה עקב ביישנות וקושי ביצירת תקשורת עם מעגלים חברתיים חדשים או אם בגלל שההחלטות המשותפות לא ממש פרקטיות.
בנוסף לכך, עקב העובדה ששני בני הזוג מתווים את הזוגיות שלהם על רגשות, יקבל הקשר עומק רגשי רב מדי, סבוך, ולעיתים פסימי יתר על המידה.

במיטה

נחמד מאוד – הסרטן והדגים השייכים ליסוד המים, מונעים מצרכים רגשיים הבאים לידי ביטוי בעיקר בין הסדינים, זהו שילוב מאוד רומנטי, מלא אהבה והמון חום, כאשר שני בני הזוג מאוהבים אחד בשני המיטה תתקשה להחזיק אותם, אמנם יתכנו קשיים בהגעה למיטה עצמה כי שני בני הזוג אינם מפרידים בין אקט המעשה לרגש שמלווה אותו, אך מכיוון שהדגים נוטה לסלחנות ולגמישות רבה, יוכל בקלות לזרום לכיוון המיטה ולהקל במעט על המשקעים המשותפים.

ועוד כמה דברים טובים - מחשבוני התאמה זוגית

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button