אסטרולוגיהמיסטיקה

מזל בתולה – התאמה זוגית אסטרולוגית

מזל בתולה - מאפיינים עיקריים

איכות

משתנה

כוכב

מרקורי

צבע

חום כתום

קריסטל

אמבר

תכונות חיוביות

תקשורתיות, חריצות, שכלתנות, גמישות

תכונות שליליות

ביקורתיות, דאגנות, התפזרות, היפוכונדריות

מזל בתולה מתכתב עם איכויות של אמינות, פרקטיות, וריכוז. בני מזל בתולה נחשבים לחכמים וארציים, שולטים בניהול הזמן שלהם באופן מדויק ומחויב ומתמקדים במהות ובפרטים של החיים.

המזל נמנה עם קבוצת מזלות האדמה, שבה גם מזלות שור וגדי. בתולה מחזיקה באיכויות היציבות והעקשנות של יסוד האדמה, אך יחד עם זאת מצליחה לשמר גמישות יחסית שמאפשרת לה להשתלב באופן טבעי ולהתאים לשינויים בסביבתה.

בני מזל בתולה ידועים ביכולתם להיות חברים טובים ונאמנים. הם מספקים תמיכה בלתי מתפשרת לקרוביהם, ומוכנים לעזור ולשרת כמשאב במצוקה. מרכז התעניינותם הוא האחר, ולא פעם נמצאים בני המזל בעיסוקים שמתמקדים בבריאות או בריפוי.

בני מזל בתולה הם חוקרי עובדות מקצועיים, שמסתכלים על העולם באופן אנליטי. הם נמשכים לחקר, ובוחנים את כל האופציות לפני שהם מקבלים החלטה. באופן כללי, הם נהנים מאתגרים מוחיים, מסיבוכים ומחידוש. יחד עם זאת, בני המזל יצירתיים וגאים באסתטיקה הגבוהה של העבודה שלהם.

לא פעם בני מזל בתולה יכולים להיות ביקורתיים במיוחד ומחפשים באופן קבוע דרכים לשפר ולהתקדם. התקנות שהם מטילים על עצמם הן גבוהות, מה שמביא לחץ ולפעמים אף לבעיות בריאותיות.

בני בתולה לא אוהבים להיות במרכז החשיפה. הם מעדיפים להיות מאחורי הקלעים, מה שיכול להקשות עליהם להתחבר עם אנשים חדשים ולבנות קשרים. יחד עם זאת, הם נחשבים לסופרים מעולים, מצליחים לספר סיפורים מרתקים ומעניינים, ולמשוך את הקהל שמאזין להם.

במסגרת זוגית, בני מזל בתולה הם שותפים מחויבים ונאמנים. הם מעריכים יחסים ארוכי טווח ומחפשים אהבה שמתבססת על יציבות ואמון משותף. בני המזל מצפים משותפיהם להיות אמינים, חכמים, ופרקטיים כמוהם, ומעריכים באופן מיוחד את האהבה השקטה שמתרחשת בתוך חיי היום יום. הם חפים מתחלופות רגשיות ומתנהלים בקצב שטוח ומדוד, ולכן יחסיהם האישיים נוטים להיות יציבים.

במקום העבודה, בני מזל בתולה מתמקדים בתכנון, בניהול, ובביצוע. הם מעריכים תהליכים מנועים, משדרים אמינות, ומגישים את התוצאות שלהם בצורה מסודרת ואסתטית. הם מצפים לכבוד ולהערכה מהמקום שבו הם עובדים, ומכבדים בתמורה את המערכת בה הם חלק.

כחברים, בני בתולה הם מקדישים זמן רב לחבריהם. הם מוכנים להקריב זמן ומרץ למען הצרכים של האחר, מה שמעניק להם חשיבות וערך. הם אוהבים להקדיש לחבריהם התמכה מוחלטת, ואוהבים למצוא פתרונות לבעיות החיים.

רוצים מפת לידה אישית?

נסו את מחשבון האסטרולוגיה שלנו

מזל בתולה - התאמה זוגית אסטרולוגית

sign-bt-ariesמזל בתולה בזוגיות עם מזל טלה
ציון : 6
למה כן
קשר שמתקיים רק לעתים נדירות, סיכויי ההצלחה שלו יגדלו רק לאחר זמן ולאחר שמשיגים הבנה הדדית. הטלה מחפש להיות מנהיג ואילו לבתולה נוח שמישהו טפס את המושכות, כל עוד ההחלטות של הטלה עולות בקנה מידה אחד עם רצונותיו של הבתולה.
הטלה יכול להעריך את יכולת ההקפדה של הבתולה ואת חוש הסדר שבו הטלה מתקשה, הבתולה אינה כופה את דעתה ואת רצונותיה ונותנת חופש לטלה להשיג את מטרותיו. הבתולה מצידה יכולה לסמוך על הטלה כמזל אחראי ורציני עם שאיפות גדולות שבדרך כלל מצליח להשיגן.

למה לא
שני בני הזוג לא ממש מדברים באותה שפה, הרצונות דיי מנוגדים ובעיקר דרך הביצוע – הטלה נמהר, מחליט בקלות ומבצע בזריזות לעומתו הבתולה מחשב את צעדיו, פועל במתינות ובהקפדה על כל פרט קטן בדרך שזה בדיוק מה שהטלה לא אוהב.
הבתולה צנוע, אינו מונע מאגו בניגוד לטלה המתבלט בכל סביבה באופן טבעי, מונע מתשוקות פנימיות בניגוד לבתולה הארצית, המונעת מצורך ממשי.
הבתולה ביקורתי וזה בדיוק מה שמפריע לטלה השונא לקבל ביקורת אשר עוצרת לו את ההתקדמות ופוגעת לו באגו לחלופין הטלה נוטה להיות תקיף מדי וחם מזג לבתולה, הרמת קול אצל הטלה המתרחשת לעתים קרובות נתפסת אצל הבתולה כחוסר נימוס.

במיטה
לא בשמיים – הטלה אוהב להיות נמהר במין, פועל מתשוקות, הבתולה מחושב בצעדיו, מקפיד יתר על ניקיון ולעתים גם מגביל את עצמו עקב כך. הטלה אוהב לגוון והבתולה יכול להוסיף לידע של הטלה בניסויים חדשים (כל עוד זה בגבול הטעם הטוב של הבתולה).

sign-bt-tarusמזל בתולה בזוגיות עם מזל שור
ציון: 9

למה כן
שילוב מצוין, שני מזלות אדמה ובמקביל גם איזון יפה של איכויות, קבועה (השור) ומשתנה (בתולה).
השור והבתולה שניהם פועלים בעולם המציאותי, התפיסה שלהם פרקטית, השור הקבוע והיציב מלא ברצונות מוחשיים, החלטות וחוקים לביצוע ומזל בתולה המשתנה מסתגל בקלות לרצונות של השור בעיקר בגלל שהוא שלבתולה שאיפות דומות. הבתולה הוא האקטיבי מבין השניים, מבצע בקצב מהיר משימות שהשור האיטי יותר והשקול יותר מתקשה לבצע אך מעוניין בביצוען, אך מצד שני נותן קרקע יציבה לבתולה הפחות מאוזנת, מענה, כתף ותמיכה כאשר הבתולה מתחילה להסתבך. התפיסה של השור לקחת את החיים בקלות ולא להתרגש מקשיים בדרך עוזרת לבתולה להפחית קצת מהלחץ בראש.

למה לא
הבתולה כמזל משתנה יוצא מאיזון לעיתים תכופות, השור מכיל הרבה סבלנות ועל כן בדרך כלל מחזיר חזרה לקרקע את הבתולה, אך אם האירועים תכופים השור יראה בבתולה כנטל.
מצד שני הבתולה לא תסבול אי סדר וחוסר ניקיון מבן זוגה השור שאמנם מאוד אסטתי אך לא מטריד את עצמו בניקיון וסדר יום יומי

במיטה
נחמד, השור הרומנטי יעטוף את הבתולה הקפדני בחום אהבה ורומנטיקה, הבתולה אשר בדרך כלל עסוקה בפרטים הקטנים ובביקורת תוכל לשכוח את עצמה קלות כאשר היא בוטחת בשור. כמובן יש לזכור שבתולה לא בהכרח מזל מיני ועל כן לא יקפוץ בכל הזדמנות למיטה, השור לעומתו הרבה יותר נוח, לוקח בקלות דברים ודי קבוע ברצונותיו, אם הוא מיני אז זו מציאות קבועה.

sign-bt-geminiמזל בתולה בזוגיות עם מזל תאומים
ציון: 7.5

למה כן
שילוב בין שני מזלות תקשורתיים מאוד המזוהים שניהם עם כוכב מרקורי, כוכב התקשורת, לשניהם קושר ביטוי מובלט, אוהבים לדבר וטובים גם בלהקשיב, הבתולה השייך למזלות האדמה אוהב לדבר על דברים מוחשיים יותר, התאומים מוסיף את הכיוון הרוחני יותר, האינטלקטואלי אשר אסף על הדרך משיחות עם אחרים. הבתולה בעל הזיכרון הטוב (ובעיקר לפרטים הקטנים) אוסף את פיסות המידע של התאומים לארכיון הידע המשותף. שני המזלות גמישים מאוד ויכולים לעזור אחד לשני בביצוע משימות היום יום, כל עוד כמובן שהם נשארים מפוקססים ולא מתפזרים יתר על המידה.

למה לא
גמישות היא שם הסיפור, שני הצדדים גמישים וחסרי העוגן – הדמות המייצבת, זאת שלא בהכרח פועלת בכמות אך יכולה להרגיע את המצב כאשר העניינים יוצאים משליטה.
גם התאומים וגם הבתולה פועלים במיטבם כאשר לצידם עומדת דמות יציבה יותר המכוונת אותם לפעולה. הבתולה יכול בקלות להיכנס לעודף דאגות והתאומים לא יוכל להרגיע את הרוחות. בכיוון השני התאומים המפוזר יכול בקלות לאבד את מטרתו והבתולה יתקשה בלכוון אותו ביד חזקה והחלטית.

במיטה
יכול להיות נחמד אם מגיעים לשם, הבתולה אוהב מין מתוחכם, אך לעיתים "נקי" מדי, התאומים לא תמיד הטיפוס הכי מסודר ויתקשה לקבל לעיתים את הסדר של הבתולה במיטה, אצלו המין מתקשר לחברות ולתקשורת, מה שהבתולה עוד יכול לקבל, כל עוד התאומים מפסיק לדבר בשלב כלשהו ומגיע לעניין. היתרון במין בין בתולה לתאומים ששניהם לא לוקחים את חיי המין למקום עמוק מדי את בגלל שאינם סוחבים צרות רגשיות למיטה, מה שמכניס קלילות שמחה ואופטימיות לסקס.

sign-bt-cancerמזל בתולה בזוגיות עם מזל סרטן
ציון: 8

למה כן
שילוב יפה בין יסוד המים (סרטן) ליסוד האדמה (בתולה), אמנם בין שני המזלות הבדלים רבים, אך הם פועלים בסביבה זהה והשאיפות שלהם דומות. לשני המזלות חשובה המטרה החומרית (בית, עבודה, משפחה) הסרטן יהיה פעיל בסביבה הביתית, ידאג לבית חם, מלא רגש אימהי ואילו הבתולה ידאג שסידורי הבית יבוצעו ויקפיד על בריאות וסדר. אמנם הסרטן מזל אקטיבי, אך הבתולה אף יותר, הסרטן יהיה העוגן והבתולה היד המבצעת. במקומות בהם הבתולה ירגיש חרדות, יוכל הסרטן להרגיעו ולתת לו הרגשת ביטחון. הסרטן לעומתו ישתמש בבתולה כמקור טוב להתייעצות, להרחבת הידע ולהגדלת המעגלים החברתיים.

למה לא
השילוב בין סרטן לבתולה יכול להיות מתוח ולא רגוע, הסרטן רגיש ומגונן מדי ובעיקר שזה נוגע לאנשים הקרובים אליו ביותר, הבתולה מוטרד מדי, חרד לעתים, מקפיד יתר על המידה ולוקח סיטואציות פשוטות כמורכבות, שני בני הזוג יתקשו לתת מענה אחד לשני או כתף יציבה וכך במקום שבעיות יפתרו ביחד, ייווצרו חדשות

במיטה
נחמד, הסרטן אוהב מין, הבתולה אוהב את המורכבות שבעניין, שניהם יכולים ליהנות מחיי מין פוריים ומעניינים. צריך רק להקפיד שהבתולה יקבל את הקרקע הדרושה לו כדי לתפקד כראוי – ניקיון כדבר ראשון ורצוי גם סביבה מסודרת, הסרטן לא מקפיד בהכרח על נושאים אלו אך יכול להתאים את עצמו לדרישות הבתולה כל עוד הוא לא מגזים (ויש לבתולה נטייה כזאת).

מזל אריה - התאמה זוגיתמזל בתולה בזוגיות עם מזל אריה
ציון: 7.5

למה כן
שילוב מעניין בין שני בני זוג שלכאורה לא פועלים באותם מקומות אך כאשר הם נפגשים ישנה השלמה הדדית. האריה שייך למשפחת מזלות האש והוא הקבוע במשפחתו, הבתולה שייך למזלות האדמה ובעל איכות משתנה וגמישה. שילוב כזה יאוזן בצורה יפה, האריה יביא איתו את הלהט וההחלטיות ואילו הבתולה יביא איתו את הפעולה, את יכולת ההקשבה, השיחה והמתן פתרונות לשאלות פרקטיות. הבתולה ישמש ה"עזר כנגדו" של האריה ואלו האריה, חושב בגדול, לא מתעכב על הפרטים הקטנים והמותרים מבחינתו ועל כן גם מאוד אופטימי, הוא ייתן לבתולה את הביטחון, והיציבות שיכולים למנוע מהבתולה להיכנס לדאגות מיותרות.

למה לא
לא תמיד לאריה יש את הסבלנות להתמודד עם עודף הדאגות של הבתולה, הבתולה מהכיוון השני סולד מבלגן ואי הסדר שהאריה בגישתו העצלנית הפועל מצורך הנאתי, לא עושה דברים שלא כיף לו איתם ומשאיר יותר מדי דברים מאחור, מה שיכול לשגע את הבתולה. האריה פועל בלהט, שומעים אותו, רואים אותו, הבתולה אמנם יכול לאהוב את הצבעוניות של האריה אך על פי רוב נרתע מהעצמה והוולגריות לעתים שהאריה פועל בהם. האריה לעומתו אינו אוהב את עודף הנימוס של הבתולה אשר מושך אותו לבצע דברים לאט יותר ובהססנות מסוימת בניגוד לתפיסתו של האריה המעדיף לפעול במיידי לפני שהוא מאבד את החשק.

במיטה
בסדר, אבל לא מלהיב, טוב, אז נכון שיכול גם להיות נחמד מאוד, האריה אוהב מין, הבתולה אוהב טכניקות מורכבות, הבתולה גמיש לצרכיי האריה ולא מכניס יותר מדי דאגות רגשיות כאשר הוא מגיע למיטה וזורם בקלות עם האריה, אבל.. הבתולה יכול להיות שברירי מדי לדרישות האריה, הוא לפעמים נקי מדי, מסודר מדי ומדויק מדי ואילו האריה בדיוק להפך, לא ממש אכפת לו מה קורה במהלך המיטה ואם איזה חוק אסתטי נשבר, האריה פועל בלהט הרגע והבתולה מנסה לבדוק אם זה אפשרי לפני שמתחיל ממש לפעול.

מזל בתולה - התאמה זוגיתמזל בתולה בזוגיות עם מזל בתולה
ציון: 7.5

למה כן
שני בני הזוג חולקים את אותו מזל ועל כן תפיסת עולמם ומטרותיהם דומות או מקבילות. מזל בתולה שואף תמיד לסדר בחיים אך בדרך לשם הוא נתקל בשאלות רבות או בעיות שיש לפותרן, כאשר שני בני הזוג משתייכים למזל בתולה יוכלו ביחד לתרום אחד לשני מהניסיון הרב אשר כל אחד מהם צבר לאורך השנים ולתת אם אפשר, כיוון מחשבה חדש. הבתולה כמזל תקשורתי, ימצא בבן זוגו איש שיחה מצוין, פתוח ומהיר בלשונו. מזל בתולה אינו פועל מתוך אגו ואינו מחפש שליטה על בן זוגו ועל כן הקשר שיבנה הוא כזה של הדדיות ושיתופי פעולה רבים. הבתולה יעדיף תמיד שותף בעת ביצוע משימות או חוויות ובעיקר כזה המבין את הסטנדרטים הגבוהים שהוא מציב לעצמו ולאחרים.

למה לא
מזל בתולה לבדו אינו פועל במיטבו, חסרה לו תמיד המשענת, הקרקע היציבה ותחושת הביטחון, שעוזרים לו להגשים את שאיפותיו ומרגיעים אותו כאשר הוא נתקל בקשיים. שילוב כזה עם בן מזל בתכונות דומות יביא איתו המון אנרגיה אך פחות רגיעה לה הבתולה זקוק. בתולה הוא מזל מוטרד, שילוב של ביקורת פנימית עם אוסף של שאלות ובעיות הנערמות עליו בחייו, חיבור נוסף של בתולה בחייו רק יוסיף לעומס ההדדי של בני הזוג ולעיתים גם ישפיע על הבריאות כתוצאה מלחצים ללא שסתום שחרור.

במיטה

נחמד, שני בני הזוג יכולים להיות מאוד קלילים כאשר הם מגיעים למיטה, הם אינם סוחבים בעיות רגשיות, אך מצד שני כן בעיות מוחשיות, הבתולה הוא מזל אסתטי ולא ימהר להכנס בין הסדינים כאשר הוא אינו מרגיש רגוע ובעיקר בגלל בעיות הקשורות לנקיון או היגיינה.
כאשר המכשולים הוסרו יוכלו שני בני הזוג ליהנות מחיי מין מהנים, משולבי תנוחות ומהנים תקשורתית.

מזל מאזניים - התאמה זוגיתמזל בתולה בזוגיות עם מזל מאזניים
ציון: 8

למה כן
שילוב יפה בין שני מזלות המעריכים אסתטיקה והרמוניה, המאזניים הנשלט בידי כוכב ונוס, כוכב האהבה המעריך את הדברים היפים בחיים ולעומתו מזל בתולה אשר הצורך שלו בשלווה ארצית מביא את ההקפדה על הפרטים הקטנים אשר מוצאת את מקומה אל רמה אסתטית גבוהה ביותר.
שני המזלות. לבתולה ולמאזניים צרכים דומים בבן זוג, הם יעדיפו תמיד בן זוג כזה היכול לחלוק את חייו איתם בצורה שיווניות, ללא שליטה או מאבקי אגו. הבתולה והמאזניים פועלים במיטבם בעבודה משותפת, שניהם מספיק גמישים כדי לחלוק חיים משותפים המורכבים מתחומי עניין ומעגלים חברתיים של שני הצדדים בקשר.
הבתולה והמאזניים אוהבים תקשורת פתוחה, זורמת וקלילה, לשניהם יכולת הקשבה והגמישות היחסית של שני המזלות תעזור להעברת רעיונות ודעות הדדיים וגם פיתוח רעיונות חדשים.

למה לא
החיסרון בשילוב בין שני מזלות תקשורתיים כאלו, שלשניהם חסרה יכולת מסוימת לביצוע, אמנם המאזניים מבצע נהדר, וגם לבתולה לא חסר, אך במפגש הזה שניהם ימצאו קודם כל בן זוג לתקשורת מה שיגרום לשניהם לסטות מהעשייה עצמה.
על אף היכולת התקשורתית הגבוהה של הבתולה, הוא עדיין מזל מופנם וזהיר, המאזניים לעומתו יותר מוחצן, מעדיף פחות את הסביבה הביתית של הבתולה. הבתולה יעדיף בן זוג יותר ארצי או פרקטי מהמאזניים וגם המאזניים מצידו יחפש את הקרקע היציבה שלו במזלות האש או האוויר אשר יבינו יותר את הדחפים שלו אשר לא בהכרח מנומסים בסטנדרטים של הבתולה.

במיטה
יפה ומעניין, שני בני הזוג אוהבים אסתטיקה, גם בחיי המיטה, הם יחפשו קשר מיני אשר ישלב את ההרמוניה ההדדית בין שני שניהם. שניהם משוללים בעיות רגשיות ועל כן יוכלו לזרום למיטה בקלות יחסית. המאזניים האסתטי יוכל להבין את הקפדת היתר של הבתולה על סביבה נקייה ויספק לבתולה את צרכיו בקלות.

מזל עקרב - התאמה זוגיתמזל בתולה בזוגיות עם מזל עקרב
ציון:
 8

למה כן
העקרב והבתולה אינם דומים במהותם אך יכולים בקלות להשלים אחד את השני. העקרב שייך למזלות המים ולאיכות קבועה, מביא איתו את הביטחון והיציבות לקשר. העקרב פועל בחיפוש אחר מטרות פרקטיות ואינו נמהר בהחלטותיו. הבתולה לעומת זאת הוא הפעיל שבזוג, הגמיש והקליל יותר מבין שניהם, אך עם גבולות מוחשיים. הבתולה ימצא בעקרב את העוגן וההחלטיות והעקרב יראה בבתולה ככזה אשר בקלות אפשר לרתום אותו לכל משימה. גם העקרב וגם הבתולה מוגדרים כמזלות נשיים וככאלו יפעלו לקיום בעולם הממשי, הם אינם מחפשים להתבלט בסביבה, ידאגו קודם כל לבית, למשפחה ולמעגל חברים מצומצם אך איכותי.

למה לא
הבתולה יכול להיות מוטרד מדי לצרכיי העקרב, העקרב החלטי ומתקשה לעיתים לקבל את המעצורים הרבים שנקלים בדרכו של הבתולה. התקשורת בין הבתולה לעקרב היא לא אידאלית, הבתולה פותח בקלות בשיחה ואוהב לתבלה בפרטים רבים, העקרב לעומתו שתקן ומופנם יותר, הוא לא ממהר לחלוק בפרטים על עצמו ולא תמיד יכיל את הסבלנות לדיבורים שלא מקדמים מעשים.
העקרב יכול להיות רגשי מדי לבתולה, טוטלי ונוקשה, מצד שני הבתולה יראה בעיני העקרב כאחד של ממהר לקבל החלטות ותמים מדי כאשר זה מגיע לאופיים של אחרים.

במיטה
אין ספק שזה מגיע למיטה העקרב הוא זה שיקבע את הטון, העקרב המשתייך למזלות המים המיניים ולקבוצת המזלות הקבועים מכיל עוצמות מיניות גבוהות , אך מכיוון שהמין אצלו מגיע מרגשות ויצרים, לא תמיד העקרב יכנס למיטה והוא יצטרך להיות עם שלמות נפשית ו/או פיזית כדי לזרום במיטבו. הבתולה לעומתו הרבה יותר גמיש, הוא יזרום בקלות עם צרכי העקרב וינסה עד כמה שיוכל לרצות את העקרב, הבעיה העיקרית בשילוב בין שניהם שהבתולה הוא לא בהכרח מזל מיני, הוא עסוק בטכניקות ופחות בעוצמות שזה בדיוק מה שהעקרב צריך, כמו כן מזל בתולה עסוק יתר על המידה בהקפדה על ניקיון או אסתטיות ועל כן גם יכול לעצור את עצמו בדיוק במקום שהעקרב רוצה להתלכלך.

מזל קשת - התאמה זוגיתמזל בתולה בזוגיות עם מזל קשת
ציון:
 6.5

למה כן
הקשת והבתולה הם מזלות בעלי יכולת אינטלקטואלית גבוהה, לקשת חשיבה מהירה והוא אוהב להעצים את הידע שלו, הבתולה קולט מידע רב ובדרך כלל יש לו גם זיכרון טוב ובעיקר לכל מיני פרטים קטנים וטכניים שלעתים עוזרים לבתולה לתת פתרונות. שני המזלות בעלי קצב מהיר גם בפעולה וגם בשיחה ומכיוון ששניהם נחשבים מזלות גמישים, יכולים לרתום אחד את השני למעשים ורעיונות חדשים.

למה לא

אמנם לשני המזלות יכולת גמישות גבוהה אך הבתולה יותר הססן, לא נגיד פחדן, יותר לכיוון זהיר, לא אוהב לבצע דברים בעלי סיכון גבוה, הקשת פזיז, אוהב סיכונים, משתדל לחפש אטרקציות חדשות שיביאו לו עניין וריגוש, הבתולה לעומתו לא מחפש ריגושים, אמנם הוא יזרום עם הקשת אך יעדיף פעולות שהרגליים בהן נשארות על הקרקע.
הגמישות של שני המזלות יכולה להוות חסרון משמעותי בתא הזוגי וזאת בהעדר יציבות, שני המזלות זקוקים כל אחד בדרכו לבן זוג יותר יציב, כזה עם רגלים על הקרקע המסוגל לקחת החלטות, הקשת מתפזר בקלות בהעדר יציבות והבתולה מגדיל את ההתלבטויות שלו. מעשים אמנם יש, אך פחות פתרונות ממשיים.
הקשת אוהב את החופש, אוהב לחשוב במונחים גדולים, הבתולה לעומתו יותר בקורתי, שם לב לפרטים קטנים, נקי יתר על המידה והקשת יהיה מבולגן מדי לטעמו של הבתולה. גם בתחום התקשורתי קיימת בעיה, לקשת אין תמיד יכולת להקשיב לסיפורים מלאי פרטים, את מטרת הסיפור הוא מבין כבר במשפטים הראשונים ואין לו כוח לדרך הארוכה של הבתולה בהבאת המטרה. הבתולה לא ימצא תמיד אוזן קשבת לסיפורים שלו או להרגעת רוחו הסוערת.

במיטה

יכול להיות מעניין אך בדרך כלל לא משהו – הקשת אוהב דברים מיוחדים, כמזל אש יש לו יצר מיני רב, הבתולה מחפש טכניקות מעניינות אך לעתים הוא טכני מדי ומחושב מדי, הקשת מבולגן, זורם עם הרגע, הבתולה יכול להיות אסתטי מדי גם שזה מגיע למיטה, לקשת בדרך כלל לא אכפת, העיקר שנהנים מהרגע.

מזל גדי - התאמה זוגיתמזל בתולה בזוגיות עם מזל גדי
ציון: 9

למה כן
הגדי והבתולה שייכים שניהם לקבוצת מזלות האדמה וככאלו הם יימצאו קרקע משותפת בתחומים רבים, לשניהם יש מוסר עבודה גבוה, הגדי שאפתן ואין לו בעיה לבצע דברים תפלים כי הוא רואה את המטרה הגדולה והרחוקה באופק, הבתולה הוא ביצועיסט נהדר השם לב לפרטים ומסוגל להתגמש בדרך כדי שהעבודה תעשה. למזלות האדמה חשובה הקרקע היציבה, הם בדרך כלל לא נודדים לעולמות הדמיון והפרקטיקה היא ערך עליון בשבילם, הגדי והבתולה יקימו בית משפחתי נפלא ביחד ולשניהם כבוד הדדי אחד לשני והבנה לצרכים המשותפים.

למה לא
בסופו של דבר מדובר על התאמה גבוהה מאוד ואידאלית, אך אם נחפש בעייתיות אולי נקשר אותה בחוסר ביסודות – מכיוון ששני המזלות שייכים לקבוצת מזלות האדמה יש סיכוי שנתקל בחוסר יסודות אחרים, ייתכן שקשר זה יהיה פרקטי ורציני מדי עם סיכוי של חוסר רגש או דמיון.

במיטה
שילוב טוב – שני בני הזוג מבינים אחד את צרכי השני, הם לא מיניים במידה רבה אך אינם מערבבים יותר מדי רגש כאשר הם מגיעים למיטה לא לוקחים ללב ויכולים לזרום בקלות למטרת הנאה נטו. מכיוון שיש ביניהם אמון הדדי ושניהם גם לא קנאים באופיים.

מזל דלי - התאמה זוגיתמזל בתולה בזוגיות עם מזל דלי
ציון: 7

למה כן
שילוב בין מזל בתולה למזל דלי יכול להוליד ידידות או שותפות טובה, הקשר ביניהם יהיה מאוד אינטלקטואלי, לשניהם יכולת תקשורת טובה, הדלי אוהב לדבר, הבתולה בגלל גמישותו יהיה פרטנר בעל יכולת הקשבה טובה, הדלי יביא רעיונות מקוריים, הבתולה יארגן אותם לביצוע פרקטי. בכלל שילוב של מזל קבוע (הדלי) עם מזל גמיש- משתנה (הבתולה) הוא שילוב טוב, הדלי יהיה יותר מקובע בדעתו עם עקרונות מובנים ודרך חיים ברורה, הבתולה יוכל להתגמש למטרותיו של הדלי ולהביא איתו את מוסר העבודה כשזה מגיע לביצוע.

למה לא
דיבורים זה דבר אחד, אבל כאשר נגיע לעולם הממשי, נגלה שבתולה ודלי נשארים יותר בקטע של תקשורת ופחות יסתדרו על מעשים. הבתולה יורד לפרטים, חשוב לו עולם מאוד פרקטי ויציב על אף שהוא אינו מצטיין בהכרח ביציבות ועל כן יצטרך בן זוג שיהיה יותר יציב ממנו הפועל על הקרקע, הדלי אמנם יציב, אך בעולם שלו, כמזל אוויר הוא מביא לקשר הרבה רעיונות מקוריים שלחלקן אין תמיד אחיזה בעולם הממשי, בנוסף הדלי אוהב את התמונה הגדולה, הדרך פחות חשובה לו העיקר שבסוף המטרה תושג, הפרטים הקטנים של הבתולה משגעים אותו ומורידים לו את יכולת המקוריות והדמיון המלווה את המזל. הבתולה יראה בעיניי הדלי כטרחן מדי, כחסר מעוף וככזה הנתפס למידע לא רלוונטי. הבתולה שאמנם יימשך לרצינות של הדלי יגלה לבסוף שהדלי נאמן יותר לדרך אחת שלא תמיד פרקטית, כעקשן מדי וככזה שרואה תמיד את עצמו צודק על אף שאין לו אחיזה ממשית בעולם המציאותי כמו שהבתולה צריך

במיטה
לא משהו – שני בני הזוג אמנם טובים בתקשורת אבל יהיה להם חסר את האמביציה להעביר את הדיבורים לתשוקה מינית, כאשר הם יגיעו למיטה הדלי יכול להיות מפוזר מדי ולא אחראי, הבתולה יהיה קפדן מדי ואסתטי יתר על המידה, דבר שיפריע לזרימה הקלילה של הדלי.

מזל דגים - התאמה זוגיתמזל בתולה בזוגיות עם מזל דגים
ציון: 7.5

למה כן
הבתולה והדגים נמצאים בגלגל המזלות אחד מול השני, הבתולה מזל משתנה באיכות האדמה והדגים משתנה באיכות המים, שניהם מזלות גמישים ותהיה לשניהם יכולת לקבל את הצד השני ביתר קלות אך הדרך לכך לא תהייה. הקשר יוכל לפעול רק לאחר זמן רב כאשר שני הצדדים מצליחים להתגבר על השוני ביניהם ולקבל את היכולת של שני הצדדים להביא לקשר בדיוק את מה שהצד השני לוקה בחסר. מה שכן, מפגש בין בתולה לדגים יהיה מאוד קסום, הדגים יכול להיות מאוד רומנטי ומלא רגש, דבר שהבתולה יימשך אליו מהר מאוד. הבתולה עם יכולת ההקרבה העצמית יקסום לדגים.

למה לא
בסופו של דבר זה קשר בעייתי, שני הצדדים מדברים בשפה שונה לגמרי והמטרות שלהן כמעט הפוכות, הבתולה יהיה זה שיחפש פתרונות פרקטיים, הוא קפדן ומסודר, זהיר ומנומס ואילו הדגים מתפזר בקלות, חי בסוג מסוים של הזיה, של עולם דמיוני רחב, לא בהכרח יהיה המסודר מבין המזלות, מהצד ההפוך הבתולה ייתפס כגשמי מדי בעיני הדגים וכחסר דמיון.
בנוסף, שני המזלות משתייכים לאיכות המשתנה, כל אחד מהם יפעל טוב יותר כאשר בן זוגו יהיה יותר קבוע או יציב ממנו, כאשר שני הצדדים גמישים מדי יהיה קשה מאוד לקבל החלטה או להישען אחד על השני בעתות מצוקה או משברים.

במיטה

נחמד – הדגים כמזל מים מכניס רגש למיטה, זה כאשר הוא מצליח לארגן את העולם הרגשי שלו לכיוון זה ולא מושפע מיותר מדי משקעים שליליים, במיטה הדגים מביא את הקסם, הדמיון ואת הרומנטיקה ועוטף את הבתולה בכל מה שהוא יכול לתת. הבתולה מצידו יביא את הטכניקות המיניות, את הרעיונות לגיוון וביחד יוכלו לזרום יפה, זאת כמובן אם הם יגיעו למיטה, הדרך לא תמיד קלה ומגובשת כדי ששניהם ימצאו את הרגע הקסום הזה לבילוי משותף מתחת לסדינים.

 

ועוד כמה דברים טובים - מחשבוני התאמה זוגית

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button