מוזיקה לפי ז'אנרמוזיקה רומנטית

אוסף שירי אהבה – בלדות רוק ואלטרנטיבי

אוסף שירי אהבה – בלדות רוק ואלטרנטיבי – ערוץ מוזיקה און ליין

אספנו כמה חברים, הם הבטיחו להודיע לשאר והלכנו לאחד היערות בסביבה לעשות קומזיץ, תפוחי אדמה שרופים מבחוץ (כי תמיד מישהו שכח להביא את הנייר כסף), שיחות קטנות על הכל ועל שום דבר חשוב, אולי איזו חברה של ידידה שהגיע נראית קצת מעניינת, והנה גם החבר התורן שהביא את הגיטרה שלו מהבית, והנה זיגי סטארדטס, והנה עוד איזה שיר של נירוונה וכמובן אסור לשכוח את "מדרגות לגן עדן" כי תמיד נחמד לשמוע אבל הרבה יותר כיף לנגן.
וכולם פתאום יודעים גיטרה או לפחות איזה שיר אחד או שניים ורצוי שהוא יהיה בלדה, ובלדת רוק שמדברות על אהבה תמיד מצליחות טוב אצל הבנות בעיקר אם יש לך שיער ארוך, מראה זרוק ויכולת לפרוט כמה אקורדים על גיטרה

ואז גם מגיע הצבא ואיתו הולך כל השיער והפוזה הרוקסטית, כן בהתחלה עוד אנחנו מנסים לשמר שאריות, יוצאים בשישי למסיבות במועדונים אלטרנטייבים ומשתוללים שאדי וודר מתחיל  לשיר את alive  אבל שמזיזים את הראש כבר אין שיער שיזוז איתו ופתאום מרגישים בוגרים לרגע, אבל רק לאחד כי אחרי הצבא אנחנו מבטיחים לעצמנו, אחרי הצבא אנחנו נחזור לגדל שיער ונחזור לפוזה ונשחזר את תקופת התיכון הפרועה.

ובאמת הגחל עדיין קיים ואנחנו מקיימים הבטחות וכבר חצי שנה לפני השחרור מתחילים להתחמק מהרס"ר שלא יתפוס אותנו עם שיער קצת ארוך מדי והנה תשעה חודשים אחרי השחרור ואנחנו שוב ילדי החופש, אבל הפעם ללא מטרה מוגדרת נכנסות התובנות הארציות- עבודה, לימודים , כסף… ועוד קצת אחרי  זה גם השיער הארוך יורד לו ומוזיקת הרוק המחאתית מוחלפת במוזיקה רגועה יותר ולבסוף מסתכמת ברובה להגדרה "מה שיש ברדיו".

והנה מגיע לו עוד אוסף מוזיקה , שירי אהבה, אוסף שרובו מורכב מרסיסי נוסטלגיה, בלדות רוק משנות השבעים, השמונים, אך בעיקר שנות התשעים בתקופה שבה אומני רוק רבים הבינו את כוחו של שיר בלדה אחד בשביל למכור דיסק שלם מלא בשירי רוק רועשים.
וכמובן שלא נעצר בשנות התשעים ועל כן גם האוסף גם מכיל שירים מהשנים האחרונות ומלהקות חדשות שהחליפו קהל ודור אבל עדיין איפשהו אצלי מזכירים לי את ימי הזעם שלי.

אהבתם? בקרו אותנו גם בערוץ שלנו ב-Youtube

Limp bizkit – Behind blue eyes
Extreme – More than words
Led zeppelin – All of my love
Aerosmith – I don't want to miss a thing
U2 – With or without you
Red hot chili peppers – I could have lied
Seether feat Amy lee – Broken
Dire Straits – Your latest trick
Goo goo dolls – Iris
No doubt – Don't speak
Incubus – I miss you
Rolling stones – Angie
Stone temple pilots – creep
Pearl Jam – Black
Mariel Al-dema – Follow
Evanescence – My immortal
Mr Big – be with you
Skunk anansie – Infidelity
Inxs – Never tear us apart
Lenny Kravitz – Let Love Rule
Guns 'n Roses – Patience
Bon Jovi – Always
Nick Cave – Into my arms
Arctic Monkeys – do I want to know
Placebo – The Crawl
Mazzy Star – Fade into you
Funkn'stein – I want your love

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button