אסטרולוגיה

דירוג המזלות הסקסיים ביותר

מיהם המזלות הסקסיים ביותר? שילוב של גישה, קסם ותחכום בחדר המיטות, הדירוג שלנו חושף מה נעשה מתחת לסדינים ואיזה מזל מקבל את המקום הסקסי הראשון

אז מיהם המזלות הסקסיים ביותר? זה לא רק עניין של תכונות מזל שמשדרות תשוקה, אלא שילוב פיקנטי של גישה, קסם ותחכום בחדר המיטות. האם בתולה באמת ביישנית, או שמא מסתתר בה צד פרוע? עקרב ידועים כמאהבים נלהבים, אך האם הם באמת מובילים את טבלת הסקסיות? הכל עניין של כימיה קוסמית, חברים – יש סימנים פשוט נוצצים יותר!

איך קבענו את דירוג המזלות הסקסיים ביותר? ממש לא זרקנו חצים לראות מה יתפוס! לוח הציונים הלוהט שלנו משלב תובנות אסטרולוגיות עם קורטוב הומור וערימה של עובדות פלירטוט מהעולם האמיתי. בחנו תכונות כמו תשוקה, כריזמה ויכולות בחדר המיטות, תוך שילוב מסורת אסטרולוגיות עם חקר והשוואות, אז הנה לכם הדירוג שלנו ל-12 המזלות, מהביטחון העז של טלה ועד לקסם המסתורי של דגים, חקרנו מה גורם לכל סימן לפעום – ולגרום לעור לעקצץ!

מקום 12: מאזניים ♎︎

אחרונים חביבים נמצאים המאזניים, לא בגלל שהם לא סקסיים, אלא כי הם יותר בעניין של איזון מאשר תעלולים פרועים. תחשבו עליהם כאותם אנשים שמוודאים שהכל מושלם – תאורה רומנטית, פלייליסט מדויק, אבל על פי רוב לא ייכנסו עמוק אל הצד הפראי בין הסדינים. יש להם את הקסם והמהלכים, מה שהופך אותם למאהבים קשובים שדואגים להרמוניה שמוודאים כי האווירה של בן/בת הזוג שלהם תואמת לשלהם.

אבל, מה שעושה אותם נהדרים – האובססיה שלהם לאיזון – יכולה קצת לקלקל את המסיבה. הם עשויים לבלות יותר זמן ביישור הכריות מאשר לעבור לעצם העניין. ובעוד שהם מצוינים בלוודא שהכל מרגיש מושלם, חוסר ההחלטיות שלהם עלולה להשאיר אתכם תלויים באוויר בזמן שהם מתלבטים על הפלייליסט המושלם או על הזווית הנכונה לתאורה.

אז נכון, מאזניים אולי לא מובילים את טבלת המזלות הסקסיים ביותר אבל הם בהחלט מביאים איתם עידון ומחשבה שיוכלו להיות די מפתים. רק תנו להם דחיפה קטנה אם הם מתחילים לסדר מחדש את הרהיטים במקום להתמקד באירוע הראשי! הם כמו במאי קולנוע שמתעקש על צילום אחר צילום כדי שהסצנה תהיה מושלמת – ראוי להערכה, אבל לפעמים מתיש.

מקום 11: דלי ♒︎

מסטורי כמו הלילה, דלי הוא הקלף המשוגע של המזלות בכל הנוגע לתחום הרומנטי. תדמיינו אותם כדייט הבלתי צפוי שיפתיע אתכם עם טבילה לילית או פתאום לוקחים את האוטו ויורדים לים המלח. הצורך שלהם בחדשנות הופך אותם לשותפים מושלמים למשחקי מקדימים לוהטים בחדר המיטות, תמיד מוכנים לנסות דברים חדשים ששומרים על העניינים מרגשים.

אבל רגע, לפעמים הגישה האוונגרדית שלהם יכולה להרגיש קצת מנותקת, כאילו הם יותר שקועים בתכנון הצעד הבא במחשבה מאשר להיות באותו רגע איתכם. הם יכולים להיות אותו בן/בת זוג שמתמקדים יותר ביצירת חוויה מינית פורצת דרך מאשר לטפח קשר אינטימי, מה שעשוי לגרום לכם להרגיש קצת מנוכרים בחיפוש שלהם אחר החדש והמיוחד.

היתרון של הדלי במרוץ המיניות הוא הרצון שלהם לחקור, הסקרנות האינסופית שלהם והבוז שלהם לשגרה. זה הופך אותם לשותפים מרגשים אבל לפעמים גם הפכפכים מדי. תחשבו עליהם כמו רכבת הרים מטורפת – מלהיבה אבל לא לבעלי לב חלש. אף פעם לא באמת תדעו למה לצפות עם דלי, וזה יכול להיות גם מרגש בטירוף וגם מלחיץ בטירוף.

מקום 10: בתולה ♍︎

הבתולה, הפרפקציוניסטית שבחבורה, נוחתת ישר למקום העשירי. אל תטעו, תשומת הלב שלה לפרטים יכולה להפוך אותה לאלופה בלמצוא את כל הנקודות הנכונות. תחשבו עליה כמו על מאהב/ת שיודעת לא רק ללחוץ על הכפתורים הנכונים אלא גם ללטש אותם! צפו ללילות אהבה פחות סוערים ופרועים ויותר כמו להשתתף בכיתת אמן, רוב הסיכויים שיש לה גם רשימת מטלות שיש לעשות בדרך להגיע להנאה.

הצורך שלה בשלמות יכול לפעמים לכבות את התשוקה הספונטנית. היא עשויה להיות הטיפוס שעוצרת את הפעולה המרתקת כדי ליישר את הסדין, תדמיינו את זה, אתם מתחממים והבתולה שלכם עוצרת כדי להציע טכניקה טובה יותר, בקטע החינוכי זו הערה נכונה, אבל זה בדיוק מה שהרס לכם את כל הקטע.

הכוח שלה הוא המסירות לעשות את זה הכי מושלם, לוודא שכל מגע מחושב. עם זאת, החשיבה המופרזת שלה עלולה להוביל לשיתוק מחשבתי, שם היא כל כך שקועה בפרטים שהיא מפספסת את התמונה הגדולה, אז בעוד בתולה יכולה להיות שותפה קשובה ומיומנת, היא אולי צריכה עידוד לשחרר את העניינים וליהנות מהנסיעה בלי לא להוריד עיניים מהמפה!

מקום 9: תאומים ♊︎

התאומים הגיעו למקום התשיעי בזכות האווירה הפלרטטנית שלהם, מה שהופך אותם למזל המפת ביותר. הם אלו שמדליקים אתכם רק עם המילים שלהם – תדמיינו דיבורים מלוכלכים כל כך מוצלחים שאולי אפילו לא תצטרכו את החלק הפיזי! המשחק המקדים המנטלי שלהם הוא ברמה הגבוהה ביותר, עם שכל חד כתער שמרגש בדיוק כמו המגע שלהם. הם יכולים לדבר איתכם מתחת לסדינים באותה רכות שהם מדברים אתכם על קפה, ולהפוך משחקי מילים למשחק מקדים בקלילות.

אבל יש לתאומים נטייה לפומו (פחד להחמיץ) רציני בכל הנוגע לתחום הרומנטי. טווח הריכוז שלהם בין הסדינים יכול להיות, ובכן, קצר יותר לפעמים מהפסקת פרסומות. רגע אחד הם לגמרי בעניין, וברגע הבא הם כבר מתכננים מה לאכול לארוחת בוקר. זה כמו להתחיל סטוץ' בספרייה – מלא רעיונות מרגשים, אבל הם פשוט עלולים להיות מוסחים על ידי ספר חדש באמצע העניינים!

הרוח ההרפתקנית שלהם שומרת על העניינים רעננים ומחשמלים, מכיוון שהם תמיד מוכנים לנסות תנוחות חדשות, מיקומים או אפילו משחקי תפקידים נועזים. עם זאת, האהבה שלהם לחידוש עלולה להקשות עליהם להיצמד למנה העיקרית, מכיוון שהם תמיד טועמים את המנות הראשונות. אז בזמן שמערכת יחסים מינית עם תאומים יכול להיות סדרה מדהימה של טוויסטים ופיתולים, אולי תרצו לפעמים שהם פשוט יתמקדו בלהגיע לסוף במקום להתפזר בדרך לכל הכיוונים.

מקום 8: גדי ♑︎

אל תתנו למסווה של עבודה-בלי-כיף שלהם לבלבל אתכם, הגדיים מפתיעים ברותח הלוהט שלהם. בחדר המיטות, הם בעניין של לשלוט במשחק. תחשבו עליהם כמנכ"לים של "סקס בע"מ" – יש להם את הסיבולת, המסירות והחשיבה האסטרטגית כדי להבטיח שכל מפגש יהיה ברמה הכי גבוהה. הם כמו אותה מכונית אמינה שלא רק מתגאה בכוח הסוס שלה אלא גם מבטיחה נסיעה חלקה ויוקרתית בכל פעם.

אבל, יש פה עוקץ. גדיים יכולים להיות קצת… נו, נוקשים. יש להם תכנית קבועה מראש והצורך לגוון לא תמיד נמצא בפנקס שלהם. לכו נסו להיות ספונטניים עם אלוף שחמט, הם תמיד שלושה צעדים לפניכם, וזה סקסי אם אתם בעניין של פיתוי מחושב, אבל זה גם יכול לגרום לכם לרצות קצת תשוקה אימפולסיבית.

היכולת המינית שלהם מופעלת על ידי השאפתנות שלהם, הם מכוונים לרצות ולכבוש את צמרת סולם הסיפוק. עם זאת, הגישה השיטתית שלהם עשויה לגרום להם לדבוק קצת יותר מדי בשיטות המנוסות והמוכחות שלהם. בסופו של יום, גדי מביא/ה את השילוב של סיבולת, נאמנות ונגיעה של קסם מסורתי לשולחן, ומבטיח נסיעה חלקה, מספקת ותמיד מוקפדת.

מקום 7: סרטן ♋︎

הסרטן משלב מים רגשיים עמוקים עם גל מחץ של תאווה. הם המאהבים האינטימיים של המזלות, ומביאים עומק רגשי לחדר המיטות. תדמיינו בני זוג שלא רק מכירים את הגוף שלכם אלא גם מתחברים אליכם לנשמה, והופכים כל מגע לחוויה פיוטית. הם בעניין של הבעירה האיטית, זו שמתגברת עם כל ליטוף, ובונה קשר עמוק כמו המלנכוליות הידועה לשמצה שלהם.

אבל רגע, זהירות! תנודות המצב הרוח שלהם יכולות להפוך את האווירה בחדר המיטות ממהירה לסוערת בלי הרבה הודעות מוקדמות. רגע אחד זה כל לחשושים סקסיים ונישוקים עדינים, וברגע הבא הם מתכרבלים מתחת השמיכות, פתאום באמצע אתם מוצאים את עצמכם מלטפים את האגו הפצוע שלהם כי צחקתם ברגע הלא נכון.

אבל כשהם בקטע זה קסם טהור. העוצמה שהם מביאים יכולה להיות כל כך ממכרת, ויוצרת קשר עמוק כמו הצורך שלהם בביטחון. עם זאת, הדביקות שלהם יכולה לפעמים להעיק, בעיקר שהם תמיד נלהבים לסיבוב נוסף של חיבוקים או הרגעה. קפצו למים עם סרטן, ותהיו מוכנים לג'קוזי של תשוקה, פשוט תהיו מוכנים לזרם התת-ימי הרגשי מדי פעם!

מקום 6: קשת ♐︎

הקשת מלא ברוח טמפרמנטית והרפתקנית שעושה אותו סקסי להפליא. הוא הילד הפרוע של המזלות, תמיד בעניין לחקור ולנסות דברים חדשים בחדר המיטות, מה שהופך אותו למאהב מרגש. הקשתיים בהחלט בעניין של ספונטניות, מבחירות מפתיעות ועד לטיולים רומנטיים מלאי הרפתקאות, הם בעניין, והופכים כל מפגש לסיפור מרגש.

אבל, האהבה שלהם לחופש פירושה שלפעמים הם יכולים להיות מחויבים כמו חתול עם כדור צמר – הם אוהבים לשחק, אבל אל תעיזו לנסות לקשור אותם. הפחד שלהם ממחויבות יכול להתבטא בחוסר אכפתיות ביחסים, מה שיגרום לכם לתהות אם אתם רק עוד דף ביומן האהבה ההרפתקני שלהם. הם כמו סוס לא מאולף – מרגש לרכוב עליו אבל קשה לאכוף.

התקשרות עם קשת היא כמו להתחיל רומן סוער ומלא תשוקה – זה אינטנסיבי, לא צפוי ובלתי נשכח. ההתלהבות שלהם ותשוקת החיים שלהם באה לידי ביטוי ביכולות שלהם בחדר המיטות, ומציעה שילוב של ריגוש וחקירה. אבל זהירות, הכנות הבוטה שלהם והצורך שלהם בעצמאות עלולים קצת להעכיר את האווירה הרומנטית. איתם, זה רכיבה פרועה או לא כלום, אז תחגרו חגורה ותיהנו מהמסע, פשוט אל תצפו מהם להיצמד לתוכנית!

מקום 5: דגים ♓︎

דגים שוחים למקום החמישי עם האוקיינוס של התאווה שלהם. הם המאהבים החלומיים של גלגל המזלות, משלבים פנטזיה עם מציאות בצורה שגורמת אפילו למגע הפשוט ביותר להרגיש כמו מעולם אחר. הם המאהבים שצוללים עמוק לתוך התשוקות שלכם, אלו שיכולים לקלוט טלפתית את הפנטזיות העמוקות ביותר שלכם, ולהפוך את חדר המיטות למגרש משחקים קסום.

אבל בואו נהיה ריאליים; הטבע החולמני שלהם יכול להיות לפעמים כמו דג חלקלק – קשה לתפוס. רגע אחד הם נלהבים ומחוברים אליכם לגמרי, וברגע הבא הם כבר מרחפים אל ארץ הפנטזיה שלהם. הדמיון האינסופי שלהם הופך אותם למאהבים פנומנליים, אבל זה גם יכול להגיד שהם קצת יותר מתעניינים בחלומות הארוטיים שלהם מאשר במעשה עצמו.

למרות זאת, לקפוץ למיטה עם דגים זה כמו הרפתקה תת-ימית עמוקה אל התשוקה. הם עוטפים אתכם ברכות מקיפה, ויוצרים קשר שמתעלה מעל התחום הפיזי. עם זאת, ייתכן שתצטרכו בדיקת מציאות מדי פעם, מכיוון שהם יכולים ללכת לאיבוד בים האהבה, מטשטשים את הקווים בין פנטזיה למציאות. לכן, בעוד שהאקט עצמו יכול להיות קסום באופן חוצה גופי, וודאו שלשניכם יש ציוד צלילה כדי להישאר צפים במים העמוקים והמחייבים שלהם.

מקום 4: טלה ♈︎

טלה נוחת המקום הרביעי עם תשוקה בוערת שקשה להתנגד לה. הם הלוחמים הנלהבים של המזלות, ומביאים עוצמה עזה לחדר המיטות שמרגשת ומפחידה גם קצת, הם המאהבים האימפולסיביים שתמיד מוכנים להצית את להבות התשוקה, מה שגורם לכל מפגש איתם להשאיר אותכם ללא נשימה.

אבל, יש פה אבל, טבעם חסר הסבלנות שלהם עלול לגרום להם לפעמים להתמקד יותר במרדף מאשר במסע החושני. טלה יכולה להיות כמו טורנדו לוהט – מרגש בטירוף אבל עם פוטנציאל להשאיר אחריה שובל של בלבול רגשי. הם בעניין של הריגוש של הרגע, ולפעמים שוכחים שדברים טובים מגיעים לאלו שמחכים… ומשחקים… ובונים ציפייה.

הטלה מביא עוצמה עזה לחדר המיטות שמרגשת ומפחידה גם קצת

המשחק המקדים עם טלה יכול להרגיש כמו רכבת הרים בממלכות התשוקה – זה מהיר, זועם ולא לבעלי לב חלש. הם מאהבים נדיבים, שמקדמים את הצרכים שלכם בראש סדר העדיפויות, אבל הרצון התחרותי שלהם עשוי להגיד שהם גם עוקבים אחרי התוצאות. אז בזמן שהם דואגים שהזיקוקים יהיו מרהיבים, זכרו, עם טלה אתם משחקים באש – מרגש, לא צפוי, מסוגל להצית אש תשוקה כמו לאף אחד אחר. פשוט תוודאו שאתם יודעים להתמודד עם טמפרטורות גבוהות!

מקום 3: אריה ♌︎

לאריות יש פלטרטנות ממגנטת, המנטרה שלהם בחדר המיטות: "אם יש לך את זה, תשוויץ בזה". הביטחון העצמי שלהם לא רק חיצונית, זו הילה מקיפה שהופכת את היכולות המיניות שלהם כמעט לאגדיות. הם לא רק מאהבים אלא גם פרפורמרים, שהופכים את חדר המיטות לבמה שבה הם הכוכבים הראשיים ודואגים לכך שכל רגע יהיה מופע בלתי נשכח של תשוקה ותענוג.

עם זאת, הצורך הזה להיות כוכב יכול לפעמים להאפיל על שותפיהם למיטה, מה שגורם לחיזור שלהם להרגיש קצת כמו מופע סולו עם קהל חי. הם אוהבים שיעריצו אותם, ובזמן שהם מאהבים נדיבים, הם לפעמים יכולים לפספס את הקצב של הנתינה והלקיחה, ולהפוך את הזמן הסקסי לרגע כבוד אישי שלהם.

התקשרות עם אריה בחדר המיטות זה כמו להיות במערכת יחסים עם סלבריטי, תצפו לתשוקה, דרמה ועוצמה, אבל זכרו גם, הם אולי יבקשו מחיאות. האנרגיה הבוערת שלהם מבטיחה רכיבה פרועה, מלאה בחמימות, להט, ואולי קצת בהתלהבות. אז אם אתם בעניין של מאהבים שבעניין של מחוות גדולות, מבטים עזים ונגיעה של דרמה, אריה הוא הכרטיס שלכם למסע תשוקה בלתי נשכח – פשוט תוודאו שאתם מוכנים לחתימות אחר כך!

מקום 2: עקרב ♏︎

לעקרבים עוצמה בוערת ומהפנטת. הם המפתים החידתיים של המזלות, המפעילים קסם מגנטי שמושך אתכם אל מעמקיהם. הם המאהבים שחקרו את האמנות האינטימיות לא רק עם הגוף שלהם אלא גם עם הנשמה, הם מסוגלים להפוך כל מגע וכל מבט להבטחה בלתי נאמרת לתענוגות עמוקים יותר שיגיעו.

המוניטין שלהם כמעצמת המין של המזלות לא נוצר סתם. עקרב ידועים לשמצה בתשוקה, בעומק שלהם ובאינטואיציה הכמעט טלפתית לגבי מה שמפעיל אותך. עם זאת, העוצמה הזו לעיתים יכולה להרגיש כאילו נרשמתם לסרט מתח אירוטי – מרגש, נכון, אבל אולי תצטרכו מילת ביטחון!

לקפוץ למיטה עם עקרב זה כמו לקפוץ למים העמוקים של התשוקה. הם בעניין של יצירת קשרים רגשיים ופיזיים שמשאירים את שניכם מסוחררים ומבוהלים קלות מהעוצמה. המחויבות התשוקתית שלהם לאין ערוך, ומבטיחה שהבריחות שלכם לא רק מספקות אלא גם טרנספורמטיביות. רק זכרו, עם עקרב, אתם לא סתם מנהלים רומן, אתם נרשמים לסאגה מרגשת ומטלטלת נשמה שיכולה להיות אובססיבית בדיוק כמו שהיא מדהימה באופן מקסים. תהיו מוכנים לחיבור שעשוי להגדיר מחדש את ההגדרה שלכם לתשוקה!

מקום 1: שור ♉︎

השוורים תופסים את הכתר במקום הראשון, זה לא שקר בכל הנוגע לסקס האפיל שלהם! בני מזל האדמה החושניים האלה הופכים את חדר המיטות למאורת תענוגות, שם כל תחושה מתפנקת. הם בעניין של המגע, הטעם והלחשושים שגורמים לעור שלכם לזמזם. תחשבו על ידיים איטיות, משחק מקדים מפנק ונוחות מפוארת שגורמת לכם לרצות לשקוע לתוך הסדינים ולא לצאת לעולם.

החושניות שלהם שוברת שיאים, עם טקט מיוחד להפוך אפילו את המגע הפשוט ביותר לתזמורת של תענוג. הם מאהבים סבלניים וקשובים שנהנים מהפרטים, ומבטיחים שכל רגע ינוצל היטב. אבל אל תתנו לגישה האיטית שלהם לבלבל אתכם, ברגע שהם מתחילים, התשוקה הארצית והגולמית שלהם יכולה להיות וולקנית.

דירוג המזלות הסקסיים ביותר - מזל שור
מזל שור – החושניות שלהם שוברת שיאים, עם טקט מיוחד להפוך אפילו את המגע הפשוט ביותר לתזמורת של תענוג

עם זאת, האהבה שלהם לנוחות יכולה לידי ביטוי בכך שהם לפעמים צפויים מדי. ברור, הם אומני התענוג, אבל הם עשויים להיצמד ללהיטים הגדולים במקום לנסות רשימת השמעה חדשה. ובכל זאת, האמינות שלהם לגרום לכם לכופף את בהונות הרגליים לא יכולה להיות מובנת מאליה. עם שור, מובטחת לכם חוויה חושנית עשירה, מספקת ומענגת עמוקות, מה שהופך אותם לאלופי התשוקה הבלתי מעורערים של המזלות.

סיכום

אז אחרי המסע הקוסמי שלנו דרך "המזלות הסקסיים ביותר", הנה האמת החצופה: בזמן שהמזלות דוחפים אתכם להתנהגות המזוהה עם אותו המזל, זה הזוהר האישי שלכם שבאמת מעלה את מד התשוקה. בטח, שור שולט בזירה עם האווירה החושנית שלו, והעוצמה של עקרב יכולה להמיס גם את הלב הכי קר, אבל זכרו – זה לא רק הסימן שלכם שעושה אתכם סקסיים, זה איך אתם נושאים אותו. אז בין אם אתם אריה נועז או דלי מסתורי, קחו על זה בעלות! אחרי הכל, ביטחון עצמי הוא האפרודיזיאק האולטימטיבי. אז תפלרטטו עם הגורל, תשחקו עם החוזקות שלכם לפי המזל, ותזכרו, במשחק הפיתוי, לכולם יש סיכוי להיות מפתים באופן בלתי נשלט – בלי קשר למזל שלהם!

פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button