דייטים ראשונים ותחילת הקשרפנויים ופנויות

רומן טלפוני או קשר אמיתי?!

בעולם הוירטואלי של הכרויות באינטרנט ישנו הפיתוי לנהל קשר עם חבר טלפוני. הרי זה כל כך נוח לחזור מהעבודה בערב, לזרוק את המעיל על הספה ולשוחח עם אותו אלמוני שהכרת אתמול באתר.

את רגילה לחזור לבד לדירתך ולחמם קצת אורז מאתמול, אבל חסרה לך השיחה, השיתוף וההתכרבלות על הספה. כמה נוח להפעיל את אופציית החבר הטלפוני במקום לצאת בערב הגשום הזה לטריטוריה לא מוכרת ושוב לנסות להרשים רווק עם פוטנציאל אמיתי!

אז את מושיטה את ידך לטלפון האלחוטי ומתקשרת אליו, כבר אינך צריכה להזדהות כי הוא מזהה את קולך משלושת שיחות הטלפון שניהלתם אתמול אל תוך הלילה. חיוך עולה על שפתיך כשאת שומעת את קולו וכבר מדמיינת בחור חמוד, גבוה, מתוק, רגיש ומפנק יושב על הספה הירוקה בדירה המגניבה שלו ומשוחח איתך.

אתם מוצאים נושאי שיחה משותפים, מסתבר שהוא גם אוהב חתולים ואת כבר מפנטזת את היום בוא תצעדו לחופה. שמלה לבנה עם תחרה עוטפת אותך וזר ורדים לבנים עם עלי תאנה בידך…

רומן טלפוני או קשר אמיתי?!

אבל רגע, התעוררו! זו רק שיחת טלפון !!!

זה נחמד לפנטז, אבל הכרות שמתחילה בטלפון עשויה להיות רומן טלפוני וזו אשלייה בלבד. אל תשכחו שהמטרה בשיחת הטלפון היא הכרות בלבד, היא קצה של חוט. הטלפון הינו אמצעי ולא מהווה את תכליתו של הקשר.

שיחות הטלפון המקדימות עלולות להוליך שולל, ליצור בניית דמות אידאלית בראש שאינה באמת קיימת ולנפץ את כל הציפיות והתקוות ובגדול.

אז כמה שיחות טלפון מקדימות דרושות בכדי לסנן ולהחליט להפגש?

2-3 שיחות טלפון, לא ארוכות מדי. 5-20 דקות שיחה יעשו את העבודה ויתנו לכם מספיק מידע להחליט אם נעים לכם לשוחח, אם יש זרימה, הרגשה נעימה ומסקרנת…עד לפגישה.

ככל שתמעיטו לדבר בטלפון לפני הפגישה, כך יהיה פחות מביך ומשתק ברגע ההתמודדות עם הפערים שבין איך שהוא נשמע בטלפון לאיך שהוא באמת.

מתי לקבוע?

לא יותר משבוע לאחר החלפת מספרי הטלפון. אחרת העניין יכול לאבד מהמומנטום והטעם הטוב שלו והרבה יכול לקרות בזמן הזה, אולי הוא יכיר מישהי במסיבה של החבר אולי את תחזרי לאקס, מי יודע…אל תמשכו את זה כמו מסטיק!

יש משהו נוח וקל בלהתחבא מאחורי הטלפון ולשבת בטרנינג עם כוס תה ולשוחח בבית, אך זה לא באמת נחשב לתת צ'אנס ולהכיר מישהו חדש. אז גם אם פזם הדייטים עלה לאחרונה והשעון הביולוגי שלך מתקתק וזה כבר מייאש…קחי סיכון וצאי לפגוש אותו, כי אם לא תקחו סיכון לא תדעו לעולם!

איזה מידע לשחרר בשיחות ומה לשמור להמשך?

אל תחסכי ממנו מידע שיכול לשמש להכרות בסיסית, פזרי מעט מאבקת הקסם שטמונה בתכונות הייחודיות שלך ושתפי בכמה מקומות שאת אוהבת לבלות בהם.

המנע מלדבר על האקסית ועל קבוצת הכדורגל האהובה עליך, אלא אם ראית אותה לאחרונה ביציע של בני יהודה. שתף בכמה פרטים שיכולים ללמד אותה עליך, על הקצב שאתה חיי את החיים, דברים שגורמים לך לחייך, איכויות משמעותיות באופי שלך ותמיד תשאירו טעם של עוד.

זה כמו ללגום מעט מיין טוב ואז נשאר העקצוץ הזה בלשון שמבקש עוד ועוד. זה לא אומר לשדר מסתוריות, אפלוליות ולדבר בקודים…אבל כן להשאיר הרגשת סקרנות ותהייה עד לפגישה. מומלץ לתאר מקום שאתם אוהבים לטייל או לבלות בו אבל את הסיפור על החוויה המצחיקה שהיתה לכם באותו מקום, תשאירו לדייט, ליצירת המשכיות בסיפור.

חיסכו לעצמכם כאב לב מיותר ותשתמשו בשיחת הטלפון ככלי להכרות ראשונית בלבד.

בהצלחה

סיון ג.גרנות

פרסומת

סיון ג. גרנות

סיון ג.גרנות, מורה לחינוך מיוחד בהווה, דייטרית סדרתית בדימוס. בוגרת סדנא לכתיבה יוצרת, כותבת סיפורים ושירים למגירה ומחוצה לה. בימי החורף הקרים כותבת בלוג בדה מרקר קפה החושף את התבטאותיי בכתב ובימי הקיץ החמים יוצאת מהבית. מעדיפה חתולים על כלבים, רגישה לקמח אך בימים הרפתקנים במיוחד רוכשת משולש פיצה.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button