דעות וסיפורי אהבהמאמרים חמיםנשים - סינגלספנויים ופנויות

למה אנחנו תמיד נמשכות לגברים רעים?

אני בת 32 כמעט בת 33 ומוכנה למערכת יחסים אבל משהו בי, תמיד מפיל אותי באותה צרה … סביבי עשרות הייטקיסטים, חנונים חמודים שרק מחכים שאזרוק איזה עצם לכיוונם, אבל היצר הרע תמיד מחזיר אותי ל"בחורים הרעים".

נכון אני יודעת שזה אסור, שזה לא בריא לי, שאין סיכוי בעולם שזה באמת יצליח, שהוא לא רואה אותי ולעולם לא יעריך אותי … אבל היצר ההרפתקני מושך אותי לאש.

אז למה אנחנו תמיד נמשכות לגברים רעים?

הם חתיכים והם יודעים את זה
כל בחור רע יודע שהוא חתיך, ויודע להשתמש בזה, הם קשוחים, יודעים בדיוק מה להגיד, מסתוריים ולא זמינים לך. משהו שהוא בלתי ניתן להשגה נחשק יותר.

תחושת הביטחון
הבחור הרע תמיד משרה תחושה של ביטחון לעומת הילד הטוב, שלא בטוח שיצליח לייצב אותך אם תמעדי.

צפוי וקל מידי
הבחור הטוב מראה עניין, מחזר, שולח הודעות ומתקשר, ומהר מידי. נכון לשם אנחנו שואפות אבל לעיתים זה עלול להיות טיפה משעמם. אנחנו חיים חיים די שגרתיים, ודווקא נמשכים לאנשים שמעיזים לעשות דברים שאנחנו לעולם לא נעיז לעשות.

יותר מידי טוב להיות נכון
יש משהו קצת מזויף בבחור שהוא טוב מידי, לא יכול להיות שהוא תמיד שמח לראות אותך, תמיד פנוי לדבר איתך ומעולם לא עבר עליו יום רע, יש בזה משהו קצת לא אמיתי. לעומת הבחור הקשוח שלא יענה לשיחות, ולא יתייפף לכבודך. אותנטיות היא שם המשחק.

אינסטינקט אימהי
בנות יקרות במקום ללכת להביא ילדים ולגדל אותם אנחנו מחפשות את הבחורים ה"מקולקלים", ומנסות לתקן אותם, מנסות לגרום להם להיות מה שאנחנו רוצות, לביית אותם. הבחור הטוב לא זקוק שתצילי אותו.

הערכה עצמית נמוכה
שימו לב, לרוב אנחנו לא חושבות שמגיע לנו יחס יותר טוב, ממה שהבחור הרע נותן לנו, הוא פשוט משקף את האמונה שלנו, אנחנו לא מתנהגות אל עצמנו כמו שאנחנו ראויות ולכן שמגיע הבחור הטוב שמוכן לקטוף את הירח, ההתנהגות שלו נראית לך הזויה.

פחד מאינטימיות
הבחור הרע לא יתמסד, ולכן התת מודע מאפשר לנו להתקרב ולשחרר, בחורה שמפחדת מאינטימיות לעולם לא תתקרב מספיק כדי להשרף, הבחור הטוב עוד עלול לרצות להתקדם וזה יכול להיות לפעמים מפחיד.למה נשים נמשכות לגברים רעים

אני ניצחתי
אומרים שכל פרפר נופל ברשת, אבל יש משהו קסום לדעת שדווקא הצוף שלך הוא זה שהכניס אותם לשם, הבחורים הרעים מגיעים עם רפרטואר של הרבה בחורות, וחיזוק לאגו שדווקא מכולן את הפלת אותו.

סדיזם
קשה לנו להודות אבל ככל ששמים עלינו פחות, ככל שמשפילים אותנו יותר, אנחנו רוצות יותר .

סקס טוב יותר
יש שמועות שדווקא הבחורים הרעים, עם הניסיון, מכירים את סודות האישה, ויודעים בדיוק מה הם עושים, הם באים וכובשים, לא מתעסקים יותר מידי בריגושים אלא בתנוחות וזמנים. לעומת הבחורים הטובים עם חוסר הביטחון וכנראה גם עם מעט ניסיון.

אחרי שעשינו קצת כיף, עם הבחור הרע על גב האופנוע הכבד שלו, אחרי שישבנו בבית בוכות ליד הטלפון, בזמן שאנחנו בוהות מסך הוואטס אפ שמראה לך שהוא קרא את ההודעה ועדיין מתעלם. הנה עצה שתציל אתכן מעצמכן:

הבחור הרע לא יתאים לשבלונה של הבעל המושלם עם הגדר הלבנה, הוא אוהב את עצמו טיפה יותר ממה שהוא אוהב אותך. הוא יקח את מה שאת תתני לו ואם לא, יש שהוא ימשיך לתחנה הבאה.

הבחור הרע יכול להיות אחלה לתקופה, אבל הבחור הטוב זה שבאמת יעצור לראות אותך, שיתן לך את תחושת הביטחון עם הזמן, שיתן לך לטפל בו שהוא חולה, זה שיתנהג אליך כמו שאת רוצה, זה שיעשה איתך אהבה,ידאג לך ויפנק .

כשאדם נותן, משקיע ומטפח מישהו זה גורם לו לאהוב יותר, לעומתו זה שרק מקבל אוהב פחות, בגלל שהוא רק מקבל. אז תתנו לבחור שלכן לתת, לאהוב אתכם וכשהבחור הרע מגיע, שלחו אותו לסיבוב על האופנוע ….כי מגיע לכן הרבה יותר. נסו לא להיכנע לתחושת הבטן ולאדרנלין, בכל מיני תירוצים הריגוש חולף ורק האהבה באמת נשארת.

פרסומת

אביטל פרץ

חיה בבועה התל אביבית כבר יותר מידי זמן, חולמת לכבוש את העולם יעד אחד כל שנה, תולעת ספרים בלי משקפים ומשתתפת קבוע בסדנאות ומפגשי כתיבה יוצרת. פירסמה בעבר בבלוגים אינטרנטים ועומלת על הוצאת ספרה הראשון.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button