אסטרולוגיהקורס אסטרולוגיה

איכות קבועה – דלי, אריה, עקרב ושור

האסטרולוגיה מחלקת את 12 המזלות למספר תתי קבוצות:
1. חלוקה לפי מזלותגבריים (אש ואוויר) ונשיים (אדמה ומים)
2. חלקות המזלות לפי היסודותאש (אריה, טלה קשת) אוויר (דלי, מאזניים, תאומים) אדמה (שור, גדי, בתולה) מים (עקרב, סרטן דגים)
3. חלוקת המזלות לפי אכויותקבועה (אריה, דלי, שור, עקרב) פעילה (טלה, מאזניים, גדי, סרטן) משתנה (קשת, תאומים, בתולה, דגים)

אלו המזלות העקשניים ביותר בכל גלגל המזלות, איכות קבועה מציינת כי מזלות אלו לא ישנו את אופיים, יש להם רצונות ומעשים ברורים והסביבה תשתנה מהר יותר לפני שמזלות אלו יעברו שינוי. אך עקב זאת מזלות אלו ידועים גם כמזלות היציבים ביותר ומהווים פרטנרים טובים למזלות הגמישים יותר מהם או לכאלו המכילים את אותם עקרונות כמוהם.
הדלי מכנן מספר חוקים חברתיים אשר העוברים עליהם זוכים למוצא פיו, עקב איכותו הקבועה הוא אינו משנה את עמדותיו במהירות ותמיד מאושר כאשר מהלכים שהוא יזם הובילו לשינוי בחברה.
האריה מצליח למשוך אחרים סביבו בזכות כריזמטיות ובטחון, תנועתו תהייה בעיקר בסביבת עבודה אחת בה הוא נודע בייחודו.
העקרב מכיל יכולת התבונות פנימית עקב יציבות רגשית ומשם גם מגיעה לו עוצמתו.
השור נטוע באדמה ביציבותו ועקשנותו ואינו מתרגש כלל מפנטזיות וחלומות ללא תכלית.

התאמה זוגית בין מזלות- איכות קבועה באהבה

איכות קבועה עם איכות קבועה
על פי רוב עובד אך לאחר מאמצים רבים. מזלות אלו אינם ניחנים בגמישות יתר וכאשר שני בני הזוג חולקים באותה איכות, יהיה קשה להזיז עמדות כדי להגיע לעמק השווה. מצד שני עקב יציבותם הם מסוגלים לעכל את צרכי האחר ולהיות סבלניים יותר לאורך זמן ועם זכייה בהערכה משותפת. קשר זה יעבוד בצורה הטובה ביותר אם שני בני הזוג יכילו מספר תחומי עניין משלימים אחד לשני, כך יוכלו שני בני הזוג להתחלק במשימות הקשר על פי תחומי יכולתם ולהוות ביחד צירוף שלא ניתן להפרדה.

איכות קבועה עם איכות פעילה
זהו שילוב שיכול בהחלט ללכת טוב כל עוד שני הצדדים פועלים בדרכים דומות. האיכות הקבועה תיזום רעיונות מעשיים לאיכות הפעילה לביצוע ואלו האיכות הפעילה תעריך את היציבות והרצינות שהצד השני מביא לתמונה.
קשר זה לא יעבוד אם המזל הפעיל ירגיש כי מנצלים אותו או כי הוא רואה במזל הקבוע טיפוס משעמם וחסר מטרות ושאיפות. המזל הקבוע מצידו לא תמיד יוכל לקבל את העודף פעילות והמהירות של המזלות הפעילים.

איכות קבועה עם איכות משתנה
האיכות הקבועה יכולה לעבוד נפלא לבן זוג באיכות משתנה, הוא יהיה האקטיבי והמפתיע לבן זוג הקבוע והוא מצידו ייתן יציבות ובסיס לקשר.
קשר מעין זה לא תמיד יעבוד עם שני הצדדים אינם חולקים מטרות משותפות. אינו יעבוד אם אחד הצדדים יפנה לקיצוניות יתר בדרכו: המזל הקבוע יהפוך למשעמם וצפוי מדי. מצד שני המזל המשתנה יהפך לבן זוג שאי אפשר לסמוך עליו. כמו כן הקשר יתקשה לפעול אם שני הצדדים לוקים בחוסר יכולת ביצועית, האיכות הקבועה אוהבת לחלק הוראות והאיכות המשתנה לא תמיד מאורגנת מספיק בשביל לבצען באיכות אותן דורשים המזלות הקבועים.

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button