אסטרולוגיה

אסטרולוגיה ואהבה: מצעד המזלות – איזה מזל הכי טוב בזוגיות?

גלו את הסודות האסטרולוגיים למציאת אהבה נכונה! דירוג סופי חושף איזה מזל הכי מוצלח בזוגיות ואיזה פחות. טיפים למציאת בן/בת זוג לפי המזלות.

הכוכבים יודעים: האם המזל שלכם משפיע על חיי הזוגיות?

תכל'ס, כולנו רוצים אהבה. אהבה אמיתית, קשר יציב, מישהו שיגרום לנו להרגיש כמו בסרט רומנטי בלי סוף גרוע. אבל מה אם גורל האהבה שלנו נחרץ מראש? מה אם הכוכבים הם אלו שקובעים לנו את גורלנו?

אז קודם כל בואו נרגיע לרגע, נכון שאנחנו פה כולנו במגזין מיסטיקה ועל כן לכל אחד יש פה איזשהו ניצוץ של אמונה בנושא, גדול יותר או קטן פחות אבל בואו נזכיר לעצמנו שיש גם את העולם המציאותי ועל אף הרצון להאמין בכוחה של האסטרולוגיה גורלנו נקבע בסופו של דבר בידנו.

ואחרי שהבהרנו את שתי העמדות, בכל זאת אנחנו כאן רוצים לעשות דירוג קטן של מזלות, דירוג של 12 המזלות מהמקום האחרון ועד לראשון, מי עומד בראש המצעד? לאיזה מזל הכי קל לנהל מערכת יחסים טובה? האם זה יהיה המזל הרגשי יותר? או דווקא הפרקטי מביניהם? זה שחושב בצורה מקורית או זה שתמיד נאמן?

בסוף זה עניין של שילובים, קצת מהכל, לא להקצין, צריך לשמור על איזון, להכיל מספר תכונות טובות זה ממש חשוב אבל גם לזכור שאף אחד לא מושלם.

הגיע הזמן לחשוף את האמת: דירוג 12 המזלות, איזה מזל הכי טוב בזוגיות?


מקום 12
מזל גדי

מזל גדי

רציניים ומתוכננים, נוטים להתייחס לקשר כמו לפרויקט עבודה, יעיל אך לא תמיד רגיש. בונים אהבה כמו עסק מצליח, יעילים ומאורגנים, ותמיד שואפים להצלחה ויציבות.

מזל גדי, או בשמו המלא "הסטרטאפיסט של הזודיאק", זה החבר שתמיד יש לו תוכנית עסקית חדשה בכיס האחורי. אבל כשמדובר במירוץ האהבה, נראה שהגדיים קצת נשארו מאחור.

גדיים הם אותם אנשים שכולם מסתכלים עליהם ושואלים, "איך הם עושים את זה?" מנהלים אימפריות ביום ומתאמנים למרתון בלילה. אבל כשזה מגיע לאהבה, הם כמו הגרסה האנושית של "עשה ריסטארט ונראה אם זה עובד". הם רוצים מישהו שיתאים ללוח הזמנים המטורף שלהם, אבל לפעמים שוכחים שלבבות אינם מתוכנתים לעבוד לפי יעדים רבעוניים.

גדיים, או "המתכנתים של הרגשות", מתאהבים כמו שהם מתמודדים עם פרויקט חדש – בתכנון, זהירות והרבה אנליזות, הם בטוחים שאם יש להם אקסל מסודר, הם יצליחו לכבוש כל לב. בדרך, הם עלולים לשכוח שחלק מהקסם באהבה הוא לא לדעת איך הסרט נגמר.

כשגדיים נכנסים לזוגיות ארוכת טווח, הם כמו משקיעים בסטארט-אפ: רוצים לראות תוצאות מידיות וחזרה על ההשקעה מרשימה. הם מציעים אמינות, יציבות ותמיכה, אבל יכולים להיתקע ב"מצב עבודה" ולשכוח ללחוץ על הכפתור של "מצב רומנטיקה". האתגר שלהם הוא לפתח אפליקציה חדשה בשם "ליבי לא עובד על WiFi", כדי ללמוד להתחבר רגשית גם בלי תוכנית ברורה מול כל האתגרים האלה, גדיים יכולים להפתיע ולהראות שהם לא רק על המשימה, אלא גם על הרגש.

בזוגיות ארוכת טווח, הם הופכים להיות כמו יין טוב שרק משתפר עם הזמן, מגלים עומקים ותשוקות שלא נראו בהתחלה. זה כמו לגלות שהמרצה המשעמם ביותר באוניברסיטה הוא למעשה ג'יימס בונד בסופי שבוע. הם מסוגלים לבנות אימפריה רגשית, כל עוד יש להם מפה ומצפן רגשי.

הסוד של הגדיים? להבין שהחיים הם לא רק טופס גוגל עם שאלון סקר. רומנטיקה לא באה עם מדריך הפעלה, ולעיתים קרובות היא דורשת לקפוץ למים העמוקים בלי ציוד צלילה. כשהגדיים לומדים לשחרר ולהיות פחות מתוכנתים, הם מגלים שהלב יכול להוביל למקומות שאף אלגוריתם לא יכול לחשב.


מקום 11
מזל תאומים

מזל תאומים

התאומים הם כמו טלפון נייד – תמיד מחוברים, תמיד מתקשרים, ותמיד על סף קריסה. אהבה עבורם היא כמו שיחת טלפון – קצרה, קולעת ולעיתים קרובות נותרת ללא מענה.

מזל תאומים, הפלרטטן האולימפי של הזודיאק, ממוקם במקום ה-11 מתוך 12 בדירוג איכות התפקוד בקשרים זוגיים, וזה לא מפתיע כל כך אם חושבים על זה. תאומים הם אלה שבפגישה הראשונה כבר חולמים על ההרפתקה הבאה.

בעולם האהבה והרומנטיקה, תאומים הם אותם בחורים ובחורות שיודעים לספר בדיחה, לרקוד תחת הכוכבים ולהחליף נושא שיחה כמו שמחליפים ערוצים בטלוויזיה. אבל כשהדברים מתחילים להיות רציניים, הם לפעמים מרגישים כמו דגים מחוץ למים. האהבה עבורם היא כמו להזמין אספרסו ולקבל קפה אמריקאי – יש ציפייה למשהו חזק ומרוכז, אבל לפעמים הם מגלים שהם במקום שבו הדברים דורשים יותר עמק ופחות רוחב.

ביחס לזוגיות ארוכת טווח ונישואין, התאומים צריכים מישהו שיהיה מוכן לרקוד איתם בגשם, אבל גם לתת להם את המטריה כשהם צריכים להתבודד. הם מחפשים זוגיות שבה יכולים להמשיך לחקור ולגלות יחד, אבל גם לקבל את החופש להיות עצמם בלי להרגיש כבולים. האתגר שלהם הוא למצוא איזון בין הצורך בחידוש והרפתקנות לבין הרצון ליציבות ועומק שמגיע עם מערכות יחסים ארוכות טווח. הם יכולים להיות בני זוג מדהימים, כל עוד הם מוצאים את הדרך לשלב בין עולמותיהם המשתנים לבין הצורך האנושי בקשר עמוק ומשמעותי.


מקום 10
מזל דלי

מקוריים כמו ציירים משוגעים, לא צפויים ותמיד מפתיעים, קצת מוזרים וחסרי גבולות. אהבה עבורם היא ניסוי מדעי, מרתק ובלתי צפוי. אוהבי חופש, כך שלפעמים הפרטנר צריך להזכיר להם שהם בכלל זוג

מזל דלי, ההיפסטר של הזודיאק, מבוסס על חופש אישי וחדשנות. הדליים הם אותם חבר'ה שיעדיפו לצפות בסרט קולנוע ניסיוני במקום סרט בלוקבסטר. הם אוהבים לחשוב מחוץ לקופסה, ולפעמים כל כך מחוץ, ששוכחים איפה הקופסה בכלל.

בעולם האהבה והרומנטיקה, דליים הם כמו משקפי שמש בעיצוב רטרו – מקוריים, מעניינים, אבל לא תמיד פרקטיים. הם יכולים להראות לך את הגלקסיה מהחלון הקטן של הדירת שותפים שלהם, אבל ישכחו להזכיר שהם צריכים גם מרחב אישי. אהבתם היא כמו פוסטר של נוף קוסמי: מרהיב, אבל אתה צריך לדעת להעריך את האומנות מרחוק.

בזוגיות ארוכת טווח ונישואין, דליים הם אלו שיחליפו את טקס החתונה בטקס טיפולי קריסטלים בג'ונגל. הם מציעים חוויות שאף אחד אחר לא יכול, אבל יש צורך להזכיר להם מדי פעם שחוויה משותפת דורשת הסכמה של שני הצדדים. היתרון הגדול שלהם הוא היכולת לחשוב בגדול ולהביא רעיונות חדשים ומרעננים לקשר, מה שיוצר חוויה ייחודית ומעניינת.

החיסרון? לפעמים הם כל כך מרוחקים בחלל, ששוכחים שגם על כדור הארץ יש חיים זוגיים לנהל. האתגר שלהם הוא למצוא את הדרך לשלב בין חלומותיהם הגדולים לבין המציאות הזוגית, ולזכור שלפעמים הדברים הקטנים והיומיומיים הם אלו שבונים אהבה אמיתית ועמוקה.


מקום 9
מזל קשת

בני מזל קשת ינועו אל סוגי אוכל המשלבים טעמים חדשים ומרתקים, עדיפות תינתן למאכלים אתניים ופיוז'ן המספקים חוויה של חקר וגילוי.

חופשיים כמו רוח, הרפתקנים וחובבי טבע, קשה להם להתחייב. אהבה עבורם היא טיול מרתק, מלא הפתעות ותגליות שבסופו לא תמיד זוכרים לחזור הביתה לארוחת ערב

מזל קשת, הנודד הנצחי של הזודיאק, חולם על הרפתקאות גדולות יותר מאשר על הסדר היומיומי. אלה האנשים שיתכננו טיול לאילת ברגע האחרון, רק כי מצאו מבצע על צלילה עם דולפינים, הטיפוסים שיתכננו טיול לפרו תוך כדי נסיעה באוטובוס לעבודה. עם רוח חופשית וצמא לידע, קשתיים מחפשים תמיד להרחיב את אופקיהם, אבל לפעמים בסוף הם שוכחים לרדת בתחנה.

בעולם האהבה והרומנטיקה, קשתים הם אותם טיפוסים שיעשו הכל כדי להפתיע את השותף שלהם – מפיקניק בזריחה בנגב עד טיסה לפריז רק כדי לאכול קרואסון אותנטי לארוחת בוקר. הם מזמינים אותך לחלום ולחוות יחד איתם, אבל תצטרך להחזיק חזק כשהם פונים לכיוון הבא. מאמינים באהבה גדולה, אהבה שמתפשטת מעבר לגבולות, אבל לא תמיד זוכרים להודיע לך מתי הם מתכננים לקפוץ להרפתקה הבאה.

בזוגיות ארוכת טווח ונישואין, קשתים הם אותם בני זוג שיתכננו חתונה באי בלתי מאוכלס, רק כדי לוודא שהחיים לא יהיו משעממים. היתרונות שלהם כוללים את התשוקה לחיים והכוח להפוך כל רגע להרפתקה. עם זאת, החסרונות כוללים נטייה להתעלם מהפרטים הקטנים ומהצורך בשגרה זוגית יציבה.

עבור קשת, האתגר הגדול הוא למצוא את האיזון בין חלומותיו הגדולים לבין המציאות הזוגית, ולהבין שגם בשגרה יכולים להתגלות רגעים של קסם. הם צריכים ללמוד שאפשר לגלות עולמות חדשים גם בקפה הקטן בפינת הרחוב, ולא רק בטיולים לקצוות העולם.


מקום 8
מזל עקרב

בלש פרטי הוא בהחלט אחד המקצועות שמזל עקרב יתבלט בהם נהדר

מסתוריים וקנאים, נוטים לשמור את רגשותיהם לעצמם, אבל תשוקתם בוערת מתחת לפני השטח. אוהבים כמו סוכנים חשאיים, מלאי תשוקה וסקרנות, ותמיד משאירים מקום לריח של מסתורין.

מזל עקרב, המסתורי והעמוק שבחבורה, זה שכשהוא לא עוסק בהבנת תעלומות היקום, הוא כנראה מנסה לפענח את מה שאמרת לו אתמול בלילה. עם כוח רגשי עז ואינטנסיביות שאין שני לה, עקרבים הם אותם אנשים שיגרמו לך לשאול את עצמך אם הם קוראים מחשבות או שפשוט מבינים אותך יותר מדי.

בענייני אהבה ורומנטיקה, עקרב יכול להיות הגיבור הרומנטי מסרט שאתה לא בטוח אם הוא דרמה או טרילר. הם יודעים להראות אהבה עמוקה ולעתים קרובות יותר מדי, כאילו הלב שלהם עשוי ממשחק פיסות פאזל שכל חתיכה מתאימה רק לך. אבל כשהקנאה מכה, זה כמו שהפאזל הזה הופך לחידת חדר בריחה שאתה חייב לפתור תוך 60 שניות או ש…

בזוגיות ארוכת טווח ונישואין, עקרבים הם כמו הבטחת ביטוח לרגשות אמיתיים ועמוקים, עם פוליסה שכוללת גם קטנוניות וחשדנות בפונט קטן בתחתית. היתרונות שלהם כוללים נאמנות עמוקה, תשוקה ללא גבולות והיכולת להיות המגן האמיתי בזמני צרה. אך החסרונות, כמו בכל פוליסת ביטוח טובה, כוללים פרטים קטנים של קנאה והצורך לשלוט. האתגר של עקרב הוא ללמוד שלא כל חשיבה אחרת מעידה על יריבות, ושלפעמים הדרך לשמור על האהבה היא דווקא בלתת לה חופש לנשום. אבל אל דאגה, אם תצליח להיכנס ללב של עקרב, תגלה שם אהבה שהיא כמו יין טוב – רק מתעצמת עם הזמן.


מקום 7
מזל בתולה

מזל בתולה ימצא עניין במסעדות שמקפידות על תפריט בריאות וסביבה נקייה ומסודרת,

יסודיים ומסודרים, נוטים לנתח כל פרט קטן בקשר, לטוב ולרע. מתייחסים לאהבה כמו לפרויקט מדעי, בודקים כל זווית, ותמיד מחפשים את השלמות, כל כך עסוקים בלתקן אתכם, שלפעמים שוכחים לתקן את היחסים

בתולה, אותו מנהל הפרויקטים של הזודיאק, מצא את עצמו במקום השביעי מתוך תריסר, לא משום שהוא לא מספיק טוב, אלא מכיוון שהוא עסוק מדי בלוודא שכל האחרים במקום הנכון. בתולה הוא אותו חבר שיתקן את הטעויות בהודעות שלך ובחיים שלך באותה מידה, תוך כדי שהוא מתעלם מהפקק שהוא עצמו נתקע בו.

כשזה מגיע לאהבה ורומנטיקה, הבתולה הוא כמו מבקר איכות של מסעדת מישלן, אבל לקשרים. הוא ידע לזהות את כל הפרטים הקטנים שעובדים (ולא עובדים), אך לפעמים קצת מתקשה להשאיר את הביקורת בבית ופשוט להנות מהארוחה. הוא יבקש ממך להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך, אבל גם יצטרך ללמוד לקבל את החוסר דיוק שמגיעים בחבילה. הוא יקדיש מאמצים עצומים לוודא שהקשר פועל כמו שעון שווייצרי, אך יכול לפספס את הרגעים האלו שבהם כל מה שנדרש זו חיבוק חם ולא בדיקת תקינות.

בזוגיות ארוכת טווח ונישואין, הבתולה הוא המנהל האדמיניסטרטיבי של המשפחה. הוא ישמור על הכל מאורגן, מהלו"ז המשפחתי ועד לתזמון החיסונים לכלב. היתרונות? בית שרץ כמו מכונה משומנת, עם תחושת ביטחון ויציבות. החסרונות? לפעמים, הוא יכול לשכוח שלא כל הבעיות נפתרות באמצעות לוח אקסל. האתגר של הבתולה הוא לזכור שבזוגיות, הרגשות הם חשובים יותר מהסדר והארגון. אז כן, אולי החיים עם בתולה לא תמיד יהיו ההרפתקה הגדולה ביותר, אבל בטוח תדעו תמיד איפה המפתחות שלכם.


מקום 6
מזל שור

מזל שור

יציבים כמו הרים, נאמנים וחרוצים, קצת עקשניים. אהבה עבורם היא בית חם, מקום בטוח ורגוע לחזור אליו. לפעמים קצת יותר מדי מתמקדים בשגרה מאשר ברומנטיקה

שור, המתמיד והאמין, ממוקם במקום השישי, מביא איתו את היציבות שלו לכל פינה שהוא נוגע בה. זה לא שהשור משעמם, הוא פשוט אוהב את הדברים בחיים שהוא יכול לסמוך עליהם – כמו השעון המעורר שלו, שתמיד מעיר אותו בבוקר בשש ארבעים וחמש פיקס.

כשמדובר באהבה ורומנטיקה, השור הוא אותו סוג של פרטנר שיודע להפתיע אותך עם בוקר של קפה מושלם במיטה, אבל לא תמיד יזכור לקנות את הפרחים ליום השנה. הוא אוהב את השגרה והקונסטנטיות, אבל צריך להיזכר שגם בתוך המסגרת הזו, יש מקום לקצת קסם וברק שלא תמיד מגיע באריזת נייר כסף.

בזוגיות ארוכת טווח ונישואין, השור הוא כמו קרן אור מגדלור בלילה סוער – מאיר את הדרך ומחזיק יציב ברוחות השונות. היתרונות שלו כוללים יציבות, נאמנות ותמיכה בלתי מתפשרת. עם זאת, השור יכול להיות קצת יותר מדי קונסרבטיבי ולקחת את המונח "אם זה לא שבור, אל תתקן אותו" קצת יותר מדי ברצינות. האתגר שלו הוא למצוא את האיזון המושלם בין השמרנות לחידוש, ולזכור שלפעמים, קצת פיזור זרי פרחים על השטיח יכול להביא רוח חדשה לבית הישן והיציב שלו. כי בסופו של דבר, גם השור יודע שבמערכת יחסים, הדבר הכי יציב שיש זה היכולת להפתיע ולחדש מדי פעם.


מקום 5
מזל סרטן

רגישים כמו פרחים עדינים, נוטים להיפגע בקלות ולצמוח מחדש באהבה. מתחברים רגשית כמו שורשים עמוקים, מרגישים ביטחון וחום בחיבוק חם, עושים הכל לשם הבית, אך צריכים גם לזכור לצאת ממנו

סרטן הוא אותו טיפוס שיחשוב על מאה דרכים להפתיע אותך, אבל יסתפק בלשלוח מסרון עם "חשבתי עליך" כי הוא קצת מתבייש. הוא כל כך מחובר לרגשות, שלפעמים הוא צריך להיזכר שלא כולם קוראים בין השורות כמוהו.

בענייני אהבה ורומנטיקה, סרטן זה כמו זה שיבשל לך מרק עוף כשאתה חולה, אבל יכול גם לשכוח להודיע לך שהוא עצוב כי הניח שתזהה זאת מהטון בוואטסאפ. הוא האמן של המעשים הקטנים שמחממים את הלב. האהבה שלו עמוקה ואינטנסיבית, אבל גם דורשת את היכולת לדבר על מה שמעבר ל"הכל בסדר".

בזוגיות ארוכת טווח ונישואין, הסרטן הוא כמו הספה הנוחה שלך – תמיד שם להציע חיבוק ונחמה, והבית שלו הוא המקדש שבו הוא מגשים את כל חלומותיו. היתרונות שלו ברורים כשמש: מסירות ללא גבול, רגישות שתופסת גם את הצלילים שלא נשמעים, וכוח נתינה שאין לו סוף. אך כמו כל מטבח מסודר, גם לסרטן יש את הסדר הפרטי שלו שלא תמיד מתרגמת לגמישות רגשית. הוא צריך לזכור לפתוח את החלונות לאוויר הטרי ולא להיתקע ברחשי המחשבות העצמיות שלו.

האתגר של הסרטן הוא לא לאבד בעצמו בתוך הזוגיות ולזכור שלפעמים, גם חשוב להיות "אני" לפני שהופכים ל"אנחנו". בדיוק כמו שצריך לדעת מתי לפתוח את החלון לאוויר הטרי, כך גם הסרטן צריך לזכור להרפות ולא לקחת את כל העולם על הכתפיים. החיים מחוץ לבית יכולים להיות גם יפים, אם רק יתן להם צ'אנס.


מקום 4
מזל אריה

רומנטיים כל עוד הבמה שלהם מוכנה והתאורה מחמיאה

אריה, הדיווה של גלגל המזלות, אוהב לזרוח ולהראות שהוא המלך (או המלכה) של הג'ונגל העירוני. עם אנרגיה שלא מתפוגגת, ביטחון שמתקשר מכל צעד שלו, וכריזמה שמושכת אחריה עוקבים ומעריצים כמו מגנט.

מזל אריה, השולט האמיתי של הזודיאק, מקום 4 בדירוג שלנו אבל מקום 1 בלב. בעלי מזל אריה הם המלכים והמלכות של היקום האסטרולוגי, תמיד במרכז הבמה, עם קרינה שלא ניתן להתעלם ממנה.

בעולם האהבה והרומנטיקה, אריה הוא אותו מזל שיידע איך לכבוש את ליבך בסטייל. עם נוכחות מרשימה ולב זהב, הם יודעים איך להראות לך שאתה מיוחד, כל עוד התאורה מחמיאה והבמה רק שלהם. רומנטיקה עבור אריה? זה לעשות הכל בגדול – הפתעות מושקעות, חוויות יוקרתיות ואהבה כל כך גדולה, שכולם סביב ידעו שאתם זוג. רומנטיקה עבורו? סיפורי אהבה עם סוף מאושר, כאלה שבהם הוא תמיד מנצח וקולט את כל המחיאות כפיים.

כשמדובר בזוגיות ארוכת טווח ונישואין, כאן האריה מראה גם את הצדדים המאתגרים שלו. היתרונות? נאמנות מוחלטת ונחישות להגשים כל חלום משותף. אבל, כמו כל מלך או מלכה, האריה דורש תשומת לב והערצה קבועה, ולעיתים קרובות יכול להרגיש כאילו הוא צריך להיות במרכז היקום שלכם. האתגר הוא למצוא את האיזון בין לתת לאריה את הזרקור שהוא כל כך צריך, תוך שמירה על זהות עצמית וצרכים אישיים.

בקיצור, אהבה עם אריה זה כמו להיות בתוך סרט רומנטי אפי, עם כל התסריטים הדרמטיים והרגעים הלא צפויים. רק זכרו, כדי לשמור על האש בוערת, תדאגו לזרוק קצת עצים למדורה, אבל גם לשמור על מרחק בטוח כדי לא להישרף כי יש פה להבה עצומה.


מקום 3
מזל מאזניים

מזל מאזניים - נמשכים לסביבות שבהן הם יכולים להפעיל את כישורי התקשורת והדיפלומטיה שלהם כמגשרים ותורמים לאיזון חברתי

תמיד מחפשים איזון, נוטים להתלבט ולקחת את הזמן בהחלטות. בקשרים, הם כמו נדנדה קלילה, מתנדנדים בין רגשות שונים, ותמיד מחפשים הרמוניה ושלווה.

מזל מאזניים, המדורג מספר 3 בליגת המזלות המוצלחים ביותר בזוגיות הוא השליח הקוסמי של ההרמוניה והאיזון. האלופים של הזודיאק בקטגוריית "הכי מסוגלים להגיע לפשרה בלי להרוס את הערב", הם אמני האיזון והדיפלומטיה. עם נטייה טבעית לחפש את ההרמוניה, הם מגיעים לכל מצב עם רמת אמפתיה גבוהה ומחויבות לעקרונות של צדק ושוויון.

בעולם האהבה והרומנטיקה, מאזניים הם אותם בני זוג שכולם רוצים להביא הביתה להכיר להורים. הם יודעים בדיוק מתי להגיד את הדבר הנכון וכיצד לתמוך בכם בצורה המושלמת. מאזניים מתגלים כאלה שיודעים איך לכבוש את לבכם עם חוש הומור מתוחכם, שיחות עמוקות עד לשעות הקטנות של הלילה, ותשומת לב לפרטים קטנים שמראה כמה הם באמת שמים לב. הם פרטנרים אידיאליים לערבים של יין וצ'יל, כשהם יודעים בדיוק איך להפוך כל רגע למיוחד ומלא אהבה.

כשמדובר בזוגיות ארוכת טווח ונישואין, מאזניים מתגלים כאותם פרטנרים שיודעים להאזין, להבין ולגשר בין נקודות מחלוקת. הם אלה שישמרו על שקט ושלווה בבית, וידאגו שהכול יתנהל בהרמוניה. היתרון הגדול שלהם הוא היכולת להבין את הצרכים של השני ולהתאים את עצמם בהתאם. עם זאת, לפעמים הם כל כך מתמקדים בלהיות המאזן המושלם, עד ששוכחים להגיד מה הם רוצים או צריכים בעצמם, מה שיכול להוביל לכמה סיטואציות של "אני חשבתי שאתה רוצה…" מבלי שאף אחד לא מרוצה באמת.


מקום 2
מזל טלה

מזל טלה

נועזים ויוזמים, אפילו אם זה אומר להפתיע אתכם ביום שבת בשש וחצי בבוקר.

טלה, המזל הזה שנותן ל"קדימה" ו"יזמות" משמעות חדשה, תמיד מוכן לפרוץ קדימה עם אנרגיה ותשוקה. בעולם האהבה, טלה זה האיש של ההפתעות הגדולות; דייטים שלא תשכח, מתנות שלא ציפית, והרפתקאות שכל החבר'ה בוואטסאפ יקנאו בהן. טלה אוהב לרומם את הרומנטיקה לרמות שגם נטפליקס לא חלמה עליהן, והוא עושה זאת עם כל כך הרבה פאסון, שאי אפשר שלא להתמכר.

כשמדובר בזוגיות ארוכת טווח ונישואין, כאן הטלה נכנס למים קצת יותר עמוקים. הוא מצטיין בלהתחיל דברים בהתלהבות, אבל לפעמים האנרגיה הזו נשפכת יותר על הפרויקטים החדשים מאשר על הזוגיות עצמה. התשוקה והאינטנסיביות שלו הם חרב פיפיות; מצד אחד, הם מבטיחים קשר דינמי ומרגש, אבל מצד שני, יכולים לגרום להתקהמות אם הפרטנר לא מצליח לתפוס את הקצב. ועדיין, עם קצת סבלנות והבנה משני הצדדים, טלה יכול להפוך לפרטנר מסור ואוהב, שתמיד ישמח להביא את האש לקשר, גם אם זה אומר ללמוד איך להאט קצת ולנשום עמוק בדרך.

איפה אתם עומדים ולעולם לא תשעממו. חסרונות? ייתכן שתצטרכו להיאבק על השלט רחוק מדי פעם, וללמד את הטלה שגם "לזרום" צריך לפעמים להיות בתיאום מראש.

לסיכום, להיות עם טלה זה כמו להיות בקרוסלה שלא מפסיקה להסתובב – אקסטרים, מרגש ולעיתים קצת מטלטל, אבל אי אפשר שלא להתאהב ברוח ההרפתקנות הזו.


מקום 1
מזל דגים

בבחירת המסעדה, מזל דגים יתגעגע לאווירה קסומה ורומנטית, מקום שיאפשר להם לחלום בהקיץ

חולמניים ורגישים, נוטים לברוח מהמציאות אל עולם של פנטזיה רומנטית. שוחים באהבה כמו דגים בים, מלאי דמיון וחלומות, ותמיד מחפשים נחמה ורומנטיקה.

מזל דגים, המלכים של ים האהבה, זוכים לכתר על המקום הראשון באולימפיאדת הזוגיות של הזודיאק. בעלי האינטואיציה העמוקה ביותר, דגים הם אותם נציגים של הרגישות וההבנה האמיתית, שוחים נגד זרמים ומוכנים לעבור כל אוקיינוס כדי להגיע ללב שלך.

בתחום האהבה והרומנטיקה, דגים הם כמו מנצחי קונצרטים של רגשות, מסוגלים לנגן על כל המיתרים ולהכין מנגינה שתלווה אתכם לאורך כל הדרך. הם יודעים להרגיש את הצרכים שלך גם כשאתה לא מדבר, ולתת את התמיכה הנכונה בלי לצאת מטון. הרומנטיקה עבורם היא כמו אוויר לנשימה, והם לא יחסכו במאמצים להפוך כל רגע לקסום.

בזוגיות ארוכת טווח ונישואין, דגים מגלים את עצמם כפרטנרים מסורים שיודעים להקשיב, להבין ולהכיל. היתרון הגדול שלהם הוא האהבה הבלתי מתפשרת והכוח לרפא פצעים רגשיים. עם זאת, החסרון הוא שלפעמים הם כל כך טובלים בעולמות הרגש שלהם ושל האחר, עד ששוכחים לשים גבולות ולדאוג גם לעצמם. האתגר של דגים הוא ללמוד לשחות גם לעבר השמש, ולא רק לעומק, לשלב בין הרגישות הטבעית שלהם לבין דאגה לבריאותם הנפשית והרוחנית.

לסיכום, לבחור בדגים למקום הראשון בדירוג הזוגיות הוא כמו לבחור באהבה שאינה מתפשרת על עומק, אמפתיה והבנה אמיתית. עם דגים לצידכ

פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button